אתר מאמרים
מעגל הכותבים
אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

מאמרים » ביטוח משכנתא » מהו ביטוח חיים למשכנתא

מהו ביטוח חיים למשכנתא

מחבר המאמר: neri.bennun
פורסם בקטגוריה: ביטוח משכנתא
המאמר נקרא 907 פעמים
תאריך פרסום: 22.11.11
גרסת הדפסה | 0 תגובות
שיתוף מאמר זה שיתוף מאמר זה


אם אתם רוכשים משכנתא מהבנק, אתם נדרשים ברכישתו של ביטוח חיים למשכנתא. ביטוח חיים למשכנתא מעניק לכם כיסוי ביטוחי במקרים בהם לא ניתן להמשיך בתשלומי המשכנתא, כמו במקרים של מוות, חלילה. במקרים אלה, במקום שנטל תשלומי המשכנתא ייפול על בני משפחתו של המבוטח, תיקח על עצמה חברת הביטוח את יתרת תשלומי המשכנתא לבנק ובכך תפטור את בני משפחתו או יורשיו של הנפטר בתשלומים אלה. כיצד נקבעים תעריפיו של ביטוח חיים זה וכיצד תוכלו לבחור את הביטוח המתאים ביותר עבורכם? על כך, בכתבה הבאה.

כיצד נקבעים תעריפי ביטוח חיים למשכנתא 

בדומה לביטוחים אחרים, גם תעריפיו של ביטוח חיים למשכנתא נקבעים בהתאם לכמה קריטריונים שונים. הקריטריונים המשפיעים על תעריפי ביטוח חיים זה הינה גילאי המבוטחים, מצבם הבריאותי ומצבם המשפחתי. ככל שמדובר בגיל מבוגר יותר, כך תעריף הביטוח גבוה יותר. בנוסף, גם גובה המשכנתא עצמה, תקופת החזר ההלוואה וסוג הריבית משפיעים על תעריפי הביטוח. ישנן הרחבות שונות לביטוח מסוג זה, המוצעות על ידי חברות הביטוח השונות. הרחבות אלו תקפות במקרים של אובדן כושר עבודה, הפוגע ביכולת הכנסתו של המבוטח, ובכך בחוסר יכולתו לשלם את תשלומי המשכנתא.  

כיצד תוכלו לבחור את הביטוח הנכון ביותר

על מנת ליהנות מיתרונותיו של הביטוח, חשוב לבצע השוואת ביטוחים מקיפה, ובדרך זו להתייחס הן לתעריפי הביטוח והן לתנאים השונים הנלווים. בעזרת מחשבון ביטוח חיים למשכנתא תוכלו לבדוק את הצעות הביטוח השונות. תוכלו לבחון את העלויות הנדרשות, על מנת לרכוש ביטוח חיים זה וכן את כל הכיסויים והתנאים השונים. מחשבון ביטוח חיים למשכנתא מוצע לכם על ידי חברות הביטוח עצמן כדי להקל על בחירתו של הביטוח. באתרי האינטרנט של חברות הביטוח תוכלו למצוא מחשבון ביטוח חיים למשכנתא ולאחר הקלקת הפרטים הרלוונטיים תוכלו לבדוק את האפשרויות השונות. בדרך זו תחסכו לא מעט זמן ובעיקר גם כסף.

 

מחשבון ביטוח חיים למשכנתא – כיצד זה עובד

ישנם שני סוגים של מחשבון ביטוח חיים למשכנתא. הסוג הראשון מתייחס לפרמיה קבועה ואילו הסוג השני מתייחס לפרמיה משתנה. על מנת להשתמש במחשבון זה אינכם צריכים להזדהות וכל שעליכם לעשות הוא להקליק מספר נתונים שונים כדי לבחון את מידת התאמת הביטוח שהוצע לכם לצרכיכם השונים. לאחר שבחרתם את גיל המבוטח, מינו והאם מעשן או לא, יהיה עליכם לבחור את הריבית שהוצעה לכם, את התקופה הנותרת לפירעון המשכנתא וכן את יתרת המשכנתא, שיש לשלם. לאחר חישוב מהיר יוצג בפניכם פירוט הביטוח, תוך התייחסות לגובה הפרמיה החודשית והמצטברת. בעזרת מחשבון ביטוח חיים למשכנתא זה תוכלו לבדוק את כל ההצעות השונות ואת מידת התאמתן לכם. התייחסות לתשלום החודשי, בו תידרשו במסגרת הביטוח, יאפשר לכם לבדוק באופן הנכון ביותר האם מדובר בתשלום חודשי מתאים לכם, בהתאם לכלל הוצאותיכם השונות. בחינת ההצעות בעזרת מחשבון זה הינה הצעד החשוב ביותר בטרם בחירת הביטוח המתאים ביותר.  אודות מחבר המאמר:

בלוגר וכותב מאמרים בנושאי צרכנות חכמה, ודרכים יעילות לחסוךדירוג המאמר: לא דורג עדיין

תגובות למאמר מהו ביטוח חיים למשכנתא תגובות למאמר מהו ביטוח חיים למשכנתא

עד כה לא נרשמו כל תגובות למאמר מהו ביטוח חיים למשכנתא. רוצה להיות הראשון?

הוספת תגובה חדשה


שם מלא:


כתובת דוא"ל:


תוכן התגובה

הקלידו את הקוד שבתמונה

Visual CAPTCHA


מאמרים נוספים בנושא ביטוח משכנתא

רכישת ביטוח משכנתא באינטרנט - כיצד לעשות זאת נכון
טיפול בנזקים למבנה במסגרת ביטוח המשכנתא
ביטוח משכנתא
ביטוח משכנתא - ההבדלים בין הפוליסות של החברות השונות
רכישת ביטוחי משכנתא באינטרנט - שינוי תפיסה
ביטוח למשכנתא על מבנה המשמש כעסק
כיצד ניתן לחסוך בביטוח המשכנתא
ביטוח משכנתא - הליכי תביעת הביטוח
מהם השיקולים הנכונים בבחירת ביטוח משכנתא
ביטוח משכנתא – מימוש במקרה של פטירה
הסבר על ביטוח משכנתא
מוטב בהוראה בלתי חוזרת בביטוח המשכנתא
ביטוח מבנה לבעלי משכנתא
ביטוח חיים לבעלי משכנתא
משכנתא במימון גבוה

הנך נמצא כאן: מהו ביטוח חיים למשכנתא.

פרסם את מאמריך באתר! פרסם את מאמריך באתר!
תהנה מחשיפה מקצועית בחינם ואפשר לאלפי גולשים פוטנציאליים להיחשף לדעותיך.
פרסם מאמר.