אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

ביטוח משכנתא

מאמרים בנושא ביטוח משכנתא, הכוללים מידע בנושא משכנתאות, השוואת מחירי משכנתאות וכדומה.

יועץ משכנתא – דע לפני מה אתה עומד
רכישת דירה היא משימה מסובכת ודורשת השקעת זמן, משאבים וכסף רב. לא בכל יום אדם מחליט לרכוש לעצמו נכס או דירה, וכשמתקבלת אצלו ההחלטה, עליו להתייחס לכך בכל כובד הראש ולהעניק למשימה את הזמן ואת הכוחות וכמובן את הכסף הרב שדרוש לצורך כך.

השוואת ביטוח משכנתא
השוואת ביטוח משכנתא | תעריפים, הנחות וכל מה שצריך לדעת על הוזלת הביטוח

מיחזור משכנתא - האם זה משתלם?
מיחזור משכנתא הוא פירעון של משכנתא קיימת באמצעות משכנתא חדשה. ההליך משתלם כאשר תנאי הלוואה החדשה טובים מהתנאים של הישנה. למשל- לאחרונה בעקבות המשבר הכלכלי הוריד מאוד בנק ישראל את הריבית ובשיא השפל שיעורה היה מחצית האחוז.

רכישת ביטוח משכנתא באינטרנט - כיצד לעשות זאת נכון
האפשרות של רכישת דירה ללא משכנתא נראית כמו חלום רטוב, שספק אם יושג אי פעם. לא רבים יודעים, אבל בעת ההלוואה החשובה הזו נדרש גם לרכוש ביטוח משכנתא. איך האינטרנט יכול לסייע לעשות זאת בצורה הטובה ביותר?

טיפול בנזקים למבנה במסגרת ביטוח המשכנתא
במאמר זה נתייחס לרכיב מרכזי ביותר בתוך ביטוח המשכנתא, והוא ביטוח מבנה למשכנתא: מה הוא מציע למבוטחים מבחינת טיפול בנזקים לבית?

ביטוח משכנתא
אילנה, בת 56, גרה בעיר דרומית, גרושה, ללא ילדים ומעשנת להנאתה. כל חייה עבדה כמזכירת בית ספר, נהנית מהעבודה, הילדים ומפגשים עם חברות אחר הצהריים.

ביטוח משכנתא - ההבדלים בין הפוליסות של החברות השונות
רכישת ביטוח משכנתא מחייבת כל אדם אשר מעוניין לקבל מהבנק את ההלוואה החשובה הזו- ובינינו, מי כיום יכול לרכוש דירה בלעדיה? כך, רבים בוחרים את הביטוח האמור, בלי להיות מודעים לכך שייתכן מאד שבחירתם הייתה הכול חוץ ממושכלת.

רכישת ביטוחי משכנתא באינטרנט - שינוי תפיסה
השוואת ביטוח משכנתא באינטרנט מאפשרת, אם כן, להתכוון לעבר ההצעה הטובה ביותר. יתרון חשוב נוסף שלה הוא שיפור הבנת שדה המשחק המדובר, אשר מאפשר גם לנהל משא ומתן עם חברות הביטוח השונות.

ביטוח למשכנתא על מבנה המשמש כעסק
ביטוח מבנה למשכנתא מתייחס לנכס, ולכיסוי ההוצאות העלולות להיגרם לבעל הנכס ו/או לבנק המלווה כתוצאה מנזקי טבע שעלולים להתרחש משימוש מקובל בבית מגורים, שימוש במבנה כעסק משנה את התנאים ומן הסתם מתבקשת הרחבה של הביטוח לסיכונים או נזקים שעלולים להיגרם מעצם העיסוק.

כיצד ניתן לחסוך בביטוח המשכנתא
אחד התנאים שהבנק מעמיד לצורך אישור קבלת ההלוואה הוא ביטוח משכנתא , את ביטוח המשכנתא תוכלו לרכוש באמצעות חברת הביטוח של הבנק המלווה, או בכל חברת ביטוח עצמאית אחרת.

ביטוח משכנתא - הליכי תביעת הביטוח
קיבלתם החלטה אתם רוכשים נכס, הסכומים גבוהים מאוד, כמעט בלתי אפשרי לממן מהון עצמי, אחרי שבדקתם את כל האפשרויות, אתם פונים לבנק ומבקשים לקבל משכנתא. הבנק ידרוש מכם לרכוש ביטוח משכנתא.

מהם השיקולים הנכונים בבחירת ביטוח משכנתא
אם אתם עומדים בפני אחת ההחלטות הכלכליות החשובות בחייכם, קניית דירה, ואתם שוקלים לקחת הלוואה, משכנתא למימון הנכס, אתם צריכים לקחת בחשבון, בין כל יתר העלויות הנלוות, שתידרשו לרכוש ביטוח משכנתא.

ביטוח משכנתא – מימוש במקרה של פטירה
ביטוח משכנתא כולל בתוכו שני ביטוחים שונים, ביטוח מבנה למשכנתא – המכסה נזקים בנכס וביטוח חיים למשכנתא – המכסה את הבנק/המלווים במקרה של פטירת אחד מהם בטרם עת. לפני רכישת הביטוח רצוי ואף מומלץ לבצע השוואת ביטוחי משכנתא בין מספר חברות ביטוח.

הסבר על ביטוח משכנתא
ביטוח משכנתא מורכב משני ענפים או משני מרכיבים: ביטוח חיים וביטוח נכס. ביטוח משכנתא הוא ביטוח חובה.

מוטב בהוראה בלתי חוזרת בביטוח המשכנתא
תפקיד פוליסת ביטוח משכנתא הוא להבטיח כי גם במקרה של נזק למבוטח או לנכס עצמו, יקבל הבנק את הכספים הנדרשים- והפעם מחברת הביטוח. וכדי שאותו הבנק יזכה לפיצוי, הוגדר גם המושג של מוטב בהוראה בלתי חוזרת.

ביטוח מבנה לבעלי משכנתא
אין הרבה השקעות גדולות יותר מאשר רכישת דירה. ברור כי עקב הסכומים האדירים אשר מעורבים בכל עסקה שכזו, רבים חייבים לעשות זאת באמצעות משכנתא. וכשזה קורה, גם ביטוח משכנתא הוא בבחינת חובה. אנחנו נתייחס כאן לאחד הרכיבים העיקריים של פוליסה מסוג זה, והיא ביטוח מבנה לבעלי משכנתא.

ביטוח חיים לבעלי משכנתא
כמעט בכל פעם שהנושא של רכישת דירה עולה, מרחף באוויר מונח מרכזי אחד, והוא "משכנתא". עם העלייה במחירי הנדל''ן של השנים האחרונות, וההוצאות הרבות ממילא, זוהי הדרך היחידה עבור רבים לשקול בכלל מעבר לבית חדש.

משכנתא במימון גבוה
רכישת בית, בישראל של 2012, היא משימה קשה מאוד עבור רבים. יחד עם עליית מחירי הדירות, שמתרחשת בצעדי ענק, גובר הביקוש גם לאמצעי אשר יוכל לאפשר בכלל את העסקה: משכנתא, וגדולה ככל האפשר. משכנתא במימון גבוה, לעיתים עד גובה הנכס, היא הכלי הזה.

פתיחת שוק ביטוח המשכנתאות
עד לפני מספר שנים, שוק המשכנתאות היה מצומצם מאד. למעשה, ניתן היה לעשות ביטוח משכנתא רק בבנק אשר דרכו לקחנו אותה. מאז שנפתח השוק לפני מספר שנים, גדלו במידה רבה האפשרויות עבור הלקוח, ומחירי הביטוח ירדו באחוזים רבים.

ביטוח משכנתא - שיעבוד הפוליסה לבנק
כל רכישת דירה מתחילה בלקיחת משכנתא ממוסד פיננסי כלשהו. עם זאת, על מנת שזה יקרה בכלל, ידרוש הבנק כמעט תמיד הצגה של ביטוח משכנתא: ביטוח זה יאפשר לו לקבל את הסכומים המגיעים לו במידה והלקוח לא יוכל להמשיך ולשלם אותם.

ביטוח משכנתא השוואת מחירים
למשכנתא ביטוח לרכבים פנסיה או קופות גמל וביטוחים שונים ונוספים. זה הרבה יותר נוח שהכל נמצא אצל סוכן אחד וגם זול יותר.

ביטוח דירה שכורה
ולהשוות מחירים לפחות שבוע לפני שמסתיימת הפוליסה. אם תתחילו מוקדם יותר תוכלו לקבל כמה הצעות מחיר ולכך להשוות ולחסוך.

ביטוח משכנתא - כיסויים והרחבות
כיום, כמעט בלתי אפשרי לרכוש דירה ללא משכנתא. רובנו מתחייבים על הלוואה ארוכת טווח זו מול הבנקים, מקווים שנוכל להשיב את הסכום במלואו. אולם, מה קורה כאשר לא ניתן לעמוד בנטל התשלומים? או כשאותו מבנה נזוק בצורה רצינית?

איך עושים ביטוח משכנתא?
אתם לא יוצאים לחו"ל... לא ממתינים לרגע האחרון, כחודש טרם פקיעת הביטוח התחילו לבדוק מחירים, כך יישאר לכם זמן רב לבדיקת מחירים- לבדוק כמה הצעות ולמצוא

ביטוח משכנתא
עלות דירה בישראל, מחייבת כמעט כל אדם ליטול משכנתא, שתעזור לו לשלם על הנכס בין אם הוא חדש (מידי קבלן) ובין אם הוא יד שנייה.

ביטוח משכנתא – לדעת את "שלא נדע"
כולכם מכירים מן הסתם את צירוף המלים – שלא נדע. זו מעין שבועת לחש. זו תפילה. שלא נדע רע. שלא נדע מצרות

ביטוח משכנתא, סדר בבלגן
מסתבר כי כ-70% מתושבי מדינת ישראל הם בעלי דירה, לכן, משתמע מכך שרוב תושבי ישראל יקחו או לקחו משכנתא . אם גם אתם כבר

ביטוח משכנתא – לפני הכל!
מהו ביטוח משכנתא ? האם הוא בגדר חובה ומה ההבדל בין ביטוח משכנתא לביטוח דירה ? המון שאלות עולות בעניין הזה אצל רובינו

הבנקים שומרים על האינטרסים שלהם
הבנקים מעניקים משכנתאות לפי קריטריונים שונים – נקודות זכאות, מצב בריאותם של הדורשים, מקומות העבודה, שכר חודשי

ממי להזמין – מחברת הביטוח או דרך הבנק
עד לפני מספר שנים הבנקים למשכנתאות הכריחו את לקוחותיהם להוציא ביטוח משכנתא באמצעותם. הם רצו להחזיק

פינוי דירות עבור מי ולשם מה?
כל מה שרציתם לדעת אודות פינוי דירות במאמר המרתק הבא! מדוע ומתי צריכים להזמין שירותי פינוי דירות מקצועים? ומתי אפשר לוותר על התענוג?

אינספור גורמים בשוק הכספים מעניקים שירות של ביטוח משכנתא, ממי הכי טוב לרכוש אותה?
ובכן, מדובר בשאלה טובה מאוד. בטח כאשר מדובר במשכנתא, ללא שום ספק ההלוואה הגדולה ביותר אשר כל אדם

החשיבות של ביטוח משכנתא
משכנתא היא ההלוואה הגדולה ביותר שניקח בחיים וצריך להתייחס אליה ככזו. אין לנו את האפשרות היום לקחת משכנתא

לבחור ביטוח משכנתא
כאשר אנו היום רוצים לקחת משכנתא אנחנו צריכים לדעת שלא מדובר רק על ההלוואה עצמה, אלא מדובר על הלוואה בסדר גודל שצריך לבטח אותו

ביטוח משכנתא באמצעות האינטרנט
המהפכה הצרכנית האינטרנטית לא פסחה על ענף הביטוח וגם בתחום זה קיימים אתרים ושירותים רבים המציעים ללקוחות עסקאות ביטוח מגוונות. אומנם יש יתרונות רבים לרכישת ביטוח משכנתא

מהו ביטוח חיים למשכנתא
ביטוח חיים למשכנתא הוא ביטוח אשר מעניק לכם ביטחון ויותר מכך- למשפחה שלכם.
ביטוח חיים למשכנתא-מה בדיוק הוא כולל?

לשם מה צריך ביטוח חיים למשכנתא?
מהי החשיבות של ביטוח חיים למשכנתא? מה עומד מאחורי הרעיון ומתי ניתן להפעיל את הפוליסה?

חשיבות ביטוח המשכנתא שלכם
כאשר הינך מבקש לקחת משכנתא לצורך רכישת דירה או בית, או לצורך שיפוץ נכס קיים, במרבית המקרים תחוייב ע"י הגוף המלווה לערוך ביטוח משכנתא הכולל ביטוח חיים וביטוח של המבנה

ייעוץ משכנתאות - מתי כדאי להשתמש בשירות הייעוץ?
אם הייתם זוכים בסכום לא מבוטל של כחצי מיליון שקלים, האם הייתם משקיעים בדירה או חוסכים את הסכום לשעת צרה? ובכן, הכל תלוי באיזה שלב של החיים אתם נמצאים בו.

מרכיביו של ביטוח משכנתא
המאמר מדבר על נושא ביטוח המשכנתא ומפרט את המרכיבים החשובים בהם.

ביטוחים משלימים לביטוח משכנתא
כאשר לוקחים משכנתא, הבנק מחייב את הלווים בביטוח משכנתא. פוליסת הביטוח המוענקת על ידי הבנקים היא בסיסית ואינה כוללת של השלמה .

ביטוח משכנתא טפחות
כל אזרח במדינת ישראל יודע כי הוא מחויב על פי דרישת הבנק בו לקח הלוואת משכנתא בשני ביטוחי משכנתא, ביטוח חיים וביטוח נכס המשמש ביטחון לבנק במקרה של נזק למבנה להחזרי תשלומי המשכנתא. ביטוח משכנתא טפחות מבית בנק מזרחי הינו המוביל בסקרי שוק במתן משכנתאות ובביטוחי משכנתא

ביטוח משכנתא – כל אופציות הביטוח העומדות בפני לוקחי המשכנתא
הטעות הנפוצה ביותר בתחום ביטוחי המשכנתאות (ביטוח חיים ומבנה) הינה החיפוש אחר המוצר הזול ביותר.
בתחום ביטוח החיים, הבנק ידרוש כיסוי לביטוח למקרה מוות בלבד אבל האם זה מספיק?
כמו בהרבה תחומים בחיים, לזול יש מחיר...


עמוד 1 מתוך 1
[1]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.