אתר מאמרים
מעגל הכותבים
אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

מאמרים » ביטוח נסיעות » ביטוח נסיעות- תהליך רכישת פוליסה

ביטוח נסיעות- תהליך רכישת פוליסה

מחבר המאמר: ofek
פורסם בקטגוריה: ביטוח נסיעות
המאמר נקרא 464 פעמים
תאריך פרסום: 09.06.11
גרסת הדפסה | 0 תגובות
שיתוף מאמר זה שיתוף מאמר זה


חלק אינטגראלי בתהליך היציאה לטיול בארץ או בחו"ל הוא רכישת פוליסת ביטוח נסיעות המקיפה את כל רמת הסיכון או האתגר או התרחישים העלולים להיגרם לנו כתוצאה מאותו מסע, טיול או ביקור עסקי או חברתי. כמובן שקיימות רמות שונות של ביטוח נסיעות, המותאמות לכל סוג טיול ולכל אופי, ואין דין ביטוח נסיעות לנסיעת עסקים להונג קונג כדין ביטוח תרמילאים לצעירים היוצאים להעביר את זמנם בין שיט באמזונס בינות אנקונדות ודגי פיראנה תאבי בשר לקפיצות באנג'י מקפיאות דם בצוקי ניו זילנד.

ישנם מספר ספקים אפשריים לרכישת פוליסת ביטוח נסיעות, ולכל אחד מהם יתרונותיו וחסרונותיו, על פי מערכת השיקולים והדגשים החשובים לכל מבקש פוליסה, עם זאת, חשוב לדעת כי גם כאשר אין הכוונה לרכוש ביטוח נסיעות דרך חברת ביטוח או מי מהסוכנים שלה, בסופו של דבר, הגורם המעניק את הפוליסה הוא חברת ביטוח מוסמכת הפועלת בישראל במסגרת רישיון הניתן לה על ידי המפקח על הביטוח במשרד האוצר.

ישנם חמישה גורמים המוסמכים להעניק שירותי ביטוח לציבור והם חברות הביטוח ברכישה ישירה, סוכני ביטוח מורשים, קופות החולים השונות, סוכני הנסיעות ודרך חברות כרטיסי האשראי בכרטיסים בינלאומיים ויוקרתיים, בהפעלת פוליסת ביטוח נסיעות המשווקת על ידן. האופציה האחרונה, פוליסת ביטוח נסיעות של חברת האשראי, היא גם חביבת הציבור הישראלי, בעיקר בשל העובדה כי הדבר נעשה באופן אוטומטי, בלי מסמכים ובלי בזבוזי זמן ואנרגיה, וגם ללא צורך בהשגת אישורים רפואיים וטפסים בירוקראטיים מעיקים. עם כל זאת, הפוליסה עצמה היא פוליסה סטנדרטית ביותר אשר מבטחת את הגבולות התחתונים ביותר של פציעות גוף, ולכן מתאימה לצעירים בריאים אשר אינם נושאים עמם מטען יקר או מחלות כרוניות העלולות להתפרץ או להחמיר. כמובן שככל שכרטיס האשראי יוקרתי יותר, כך עולה תכולת הכיסוי הביטוחי ואיתה גם הגמישות בהחזרים ובכיסויים השונים.

אופציית רכישת ביטוח נסיעות על ידי קופת החולים שלנו מהווה אפשרות נוספת, ולמרות שנראה כי אופציה זו מהווה ויתור על החיסיון הרפואי, לא כך הוא ואין באפשרות חברת הביטוח להפר את החיסיון הרפואי ולראות את התיק הרפואי, דבר המשאיר את האחריות הסופית בידיים של כל אחד מאיתנו בהחלטה האם לקחת פוליסה מינימאלית וסטנדרטית או מורחבת לתרחישים אופציונאליים נוספים כגון גניבות, אשפוז ארוך, צורך בניתוח או בהטסת חירום לארץ, התפרצות מחלה אקזוטית או, חס וחלילה, מוות.

בין אם פלוני יחליט לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות דרך חברת האשראי או אלמונית תעדיף לבטח עצמה בביטוח תרמילאים דרך סוכן הנסיעות הקבוע שלה, דבר אחד משותף לכולם וזהו הצורך והחובה להצטייד בביטוח נסיעות ולצאת לדרך מוגנים ככל הניתן, ולמרות שאף פעם אי אפשר לדעת מה יקרה, תמיד אפשר לצמצם את הסתברות ההפתעה.

 



אודות מחבר המאמר:

תהליך רכישת ביטוח נסיעות



דירוג המאמר: לא דורג עדיין

תגובות למאמר ביטוח נסיעות- תהליך רכישת פוליסה תגובות למאמר ביטוח נסיעות- תהליך רכישת פוליסה

עד כה לא נרשמו כל תגובות למאמר ביטוח נסיעות- תהליך רכישת פוליסה. רוצה להיות הראשון?

הוספת תגובה חדשה


שם מלא:


כתובת דוא"ל:


תוכן התגובה

הקלידו את הקוד שבתמונה

Visual CAPTCHA


מאמרים נוספים בנושא ביטוח נסיעות

פיצוי על אובדן מזוודות במסגרת ביטוח נסיעות
כיסוי מחלות כרוניות בביטוח הנסיעות
מי הם הגורמים הרשאים למכור ביטוחי נסיעות
יוצא לטראק בנפאל? דאג לביטוח נסיעות מתאים
סעיף החמרת מצב בריאותי קיים בביטוח נסיעות לחו"ל
טיפים מניסיון אישי לרכישת ביטוח רפואי לחו"ל
הפעלת הביטוח במקרה של אירוע רפואי בחו"ל
סעיף כיסוי ביטוחי על אבדן מטען בביטוח הנסיעות
סעיף כיסוי הוצאות רפואיות בביטוח הנסיעות
טס לחו"ל עם הסמארטפון? דאג לבטח אותו
חובבי ספורט אתגרי? שלא תסעו ללא ביטוח נסיעות
ביטוח נסיעות לחו"ל לטווח ארוך
ביטוח נסיעות - מה לא כלול בפוליסות הבסיסיות?
ביטוח טאבלטים וסמארטפונים בעת נסיעה עסקית לחו''ל
ביטוח נסיעות רפואי לתרמילאים

הנך נמצא כאן: ביטוח נסיעות- תהליך רכישת פוליסה.

פרסם את מאמריך באתר! פרסם את מאמריך באתר!
תהנה מחשיפה מקצועית בחינם ואפשר לאלפי גולשים פוטנציאליים להיחשף לדעותיך.
פרסם מאמר.