אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

ביטוח נסיעותאיך מתכננים חופשה משפחתית בצורה יעילה?
חופשה משפחתית היא הזדמנות נהדרת לבלות זמן איכות עם היקרים לך וליהנות מחוויות חדשות. ישנם יעדים רבים לבחירה, כך שתוכלו למצוא את היעד המושלם עבורכם ועבור המשפחה שלכם.


הטיפים שלי לחופשה בטוחה
רגע לפני שגם אתם תמצאו את עצמכם, כמו כל עם ישראל, בחופשה מפנקת בחו"ל, יש כמה טיפים שאתם חייבים להכיר. מהמלצות למתחילים ועד לדברים שאין סיכוי שידעתם.

פיצוי על אובדן מזוודות במסגרת ביטוח נסיעות
לא פעם, קורה לנו מעבר לים אירוע לא נעים, אשר מביא למחשבות על מימוש פוליסת ביטוח הנסיעות. אנחנו נתייחס כאן לסוגיה של אובדן מזוודות: האם ביטוחי הנסיעות מעניקים לה מענה?

כיסוי מחלות כרוניות בביטוח הנסיעות
חייהם של הסובלים ממחלות כרוניות אינם פשוטים. עם זאת, רבים מהם מנסים להמשיך בשגרת החיים שלהם. לעבוד, לגדל משפחה, ואפילו לטוס לחו''ל. במאמר הבא נדון בסוגיית ביטוח הנסיעות.

מי הם הגורמים הרשאים למכור ביטוחי נסיעות
לרוב, תתבצע רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל דרך חברות או סוכנויות ביטוח - האם גם שחקנים אחרים יכולים להיכנס לשדה משחק זה? במאמר הבא נפרט בנושא.

יוצא לטראק בנפאל? דאג לביטוח נסיעות מתאים
הישראלים אוהבים אתגרים, ואוהבים לגלות את העולם. אם אתם נמנים על אוהבי האתגרים, והחלטתם לצאת אל טראק בנפאל הרחוקה, חשוב שתדעו, כי ביטוח נסיעות לחו"ל אינו מספיק לכם, וכי עליכם לקחת ביטוח מורכב יותר, אשר יוכל לתת לכם כיסוי מתאים לטיולי הרפתקאות ואקסטרים.

סעיף החמרת מצב בריאותי קיים בביטוח נסיעות לחו"ל
רבים בוחרים לטוס לחופשה באחת ממדינות העולם ואף רוכשים ביטוח נסיעות לחו''ל. כיצד פועלים כאשר המצב הרפואי מחמיר לו במדינה הזרה?

טיפים מניסיון אישי לרכישת ביטוח רפואי לחו"ל
לפניכם מספר טיפים לבחירת פוליסת ביטוח רפואי לחו"ל, מתוך ניסיון אישי רב שנים בנסיעות לחו"ל לתקופות ממושכות במסגרת רילוקיישן ולימודים בחו"ל.

הפעלת הביטוח במקרה של אירוע רפואי בחו"ל
כאשר אכן מתרחש הנורא מכל, ואנו עוברים אירוע רפואי מסוג מסוים במדינה הזרה, רבים מאיתנו לא יודעים מה לעשות עם פוליסת ביטוח הנסיעות. אנחנו ננסה לענות על השאלה החשובה הזו.

סעיף כיסוי ביטוחי על אבדן מטען בביטוח הנסיעות
מי שיקרא את שלל הסעיפים השונים בפוליסת ביטוח הנסיעות, יגלה כל מני סייגים שכדאי מאד לדעת מראש ובכך לחסוך לא מעט כאב ראש עתידי וגם לרכוש ידע בהתמודדות מול חברות הביטוח במקרה של פגיעה כלשהי במטען.

סעיף כיסוי הוצאות רפואיות בביטוח הנסיעות
כאשר רוכשים פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל, מומלץ לבדוק את עלויות האישפוז בארץ היעד. ישנן ארצות אשר בהן ההוצאות הרפואיות הן גבוהות ולכן גם עלויות הביטוח הרפואי יהיו גבוהות יותר.

טס לחו"ל עם הסמארטפון? דאג לבטח אותו
הצורך הרגשי של ישראלים להשאר מחוברים בכל רגע נתון ובכל מקום בעולם ולעשות זאת מבלי הצורך להיפרד מהטלפונים החכמים, הביא חברות המציעות ביטוח נסיעות לחו"ל להציע חבילות ביטוח הכוללות גם את הסמארטפונים.

חובבי ספורט אתגרי? שלא תסעו ללא ביטוח נסיעות
אפשר לנסוע מבלי לרכוש קודם ביטוח נסיעות לחו"ל, אבל למה להסתכן? האם אובדנה של מזוודה, גינבת ציוד יקר ערך או פגיעה פיסית כמו מחלה או חלילה פציעה חמורה, שווה את הרצון הישראלי הכל כך מוכר לחסוך עוד כמה שקלים "כדי לא לצאת פראייר"?

ביטוח נסיעות לחו"ל לטווח ארוך
יש אנשים אשר מעוניינים לטוס לחו''ל לפרק זמן ארוך ביותר, של מספר חודשים לפחות. ברור כי עבורם רכישת ביטוח המבוסס על תשלום יומי תהיה יקרה יותר. בדיוק לצורך זה קמו ביטוחי הנסיעות השונים לטווח ארוך.

ביטוח נסיעות - מה לא כלול בפוליסות הבסיסיות?
אתם נוסעים לכם לטיול באחת מארצות העולם, ומעוניינים גם לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות לחו''ל. השאיפה שלכם, כמובן, היא לפוליסה שתעניק כיסוי רחב ככל הניתן – ובמחיר שווה לכל נפש. ואז אתם מגלים כי הפוליסה שלכם, שנקבעה על פי מטרות הנסיעה, מוגדרת כבסיסית באופן יחסי. מה לא כלול בתוכה?

ביטוח טאבלטים וסמארטפונים בעת נסיעה עסקית לחו''ל
אם הגעת לכאן, סימן שאתה איש עסקים. ככזה, חלק ניכר מהזמן שלך מוקדש לנסיעות העסקים השונות בכל רחבי העולם. התחלת לברר, כמובן, על ביטוח נסיעות לחו''ל שיתאים לצרכים שלך. זה הרגע שבו אתה מתחיל לחשוש מה יקרה לעסק שלך אם אחד המכשירים האלקטרונים החשובים שלך ילך לאיבוד במהלך הנסיעה.

ביטוח נסיעות רפואי לתרמילאים
השחרור מהצבא הגיע, ויחד איתו כבר המחשבות על הטיול הארוך במזרח הרחוק, שנמצא ממש מעבר לפינה. אין ספק כי אתה עומד בפני חוויה עצומה, גם אם לא חסרת סיכונים לחלוטין. רעידת אדמה בסין, ראפטינג בדרום אמריקה, טרק בבוליביה- הסכנות אורבות לתרמילאי המצוי בכל פינה.

ביטוח סקי לחובבי האקסטרים
אין בעולם הזה הרבה חוויות גדולות יותר מאשר סקי. הגלישה הזו על גבי המדרון הלבן, המהירות המתגברת, האדרנלין, הרוח- כולם פועלים בקנה אחד למען ההנאה. לפחות עד הרגע שבו מתרחשת תאונת הסקי, שבעקבותיה פציעה חמורה.

ביטוח נסיעות במסגרת טיול
הטיול כבר תוכנן, הכרטיסים נרכשו. מה שכחנו? עושים רשימה כל כך גדולה כדי לא לשכוח כלום, ואולם רגע ההמראה מגיע בקרוב. אם הטיסה מבוטלת על ידי חברת הנסיעות, מה תעשו? חברות ביטוח נסיעות הביטוח הזה ע

יוצאים לחופשת סקי באיטליה? רכשו ביטוח נסיעות לחופשת סקי
חופשות סקי תמיד עניינו את התייר הישראלי. גם אתה מעוניין להיכנס לרשימה, וחושב על חופשת סקי באיטליה. חשוב מאד, טרם הנסיעה, לרכוש ביטוח נסיעות לחו''ל המותאם בדיוק לחופשות מסוג זה.

חולים על אדרנלין? בדקו שיש לכם ביטוח ספורט אתגרי
החלום הגדול ביותר שלכם הוא לבצע סנפלינג? מעוניינים לרכב על אופני שטח באחת ממדינות העולם? ספורט אתגרי כולל בתוכו סכנות מרובות, שרצוי להיערך אליהן מבעוד מועד באמצעות רכישת פוליסה ביטוח נסיעות לחו"ל

אשפוזים וניתוחים במסגרת ביטוח נסיעות לחו"ל
עומדים לטוס לחו"ל לטיול, לחופשה, לעסקים או לכל מטרה אחרת? לפני שאתם אורזים את המזוודה, אל תשכחו לעשות ביטוח רפואי עבור נסיעות לחו"ל, ביטוח אשר יכסה אתם בכל מצב בו חלילה תפגעו או לא תחושו בטוב ויאפשר לכם לקבל מגוון רחב מאוד של טיפולים בכל מקום בו תהיו בצורה הטובה ביותר.

טסים לחו"ל? בידקו את הכיסוי רפואי של פוליסת הביטוח
ביטוח נסיעות לחו"ל הוא אחד הדברים החשובים ביותר שיש לעשות לפני שטסים ויוצאים מהארץ. פציעה בחו"ל, ולו הפציעה הקטנה ביותר, עלולה להסתיים באסון בשל חוסר ביטוח רפואי אשר איתו יהיה ניתן לקבל את כל הטיפולים הרפואיים הדרושים.

פורטל BANKAT- הרחבות ביטוחיות במסגרת ביטוח נסיעות
כאשר נוסעים לחו"ל שרויים לרוב באופוריה מסוימת – והדברים הראשונים שחושבים עליהם לרוב אלו מצרכי הטיסה – מה להכין לקראת הטיסה – האם כל הויזות תקפות, האם ישנם כרטיסי טיסה, חופשה מהעבודה ומחליפים לכל אורך התקופה, האם קניתם את המגלשיים

ביטוח נסיעות לאומי
כולנו שמחים לצאת לחו"ל כשמזדמן לנו. לשבור קצת את השגרה עם חופשה במקום אחר, להכיר את הגלובוס טוב יותר ומקרוב ולפגוש אנשים ותרבויות חדשים. גם כשהדבר נכפה עלינו כעבודה או נסיעת עסקים אנו אורזים

נסיעות עסקים - לנוסע המתמיד
שוב עשית את הטעות הנפוצה והתלוננת במפגש עם חברים שאתה טס מחר לחו"ל לפגישה חשובה. מייד הפכת למושא הלעג של כולם. שהרי, ממתי נסיעה לחו"ל היא בגדר 'נושא לתלונות'?

ביטוח נסיעות לחו"ל וספורט חורף
פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל קיימות כבר הרבה זמן והן לכשעצמן מגיעות ללא הרחבות כלשהן מה שיוצר מקרים רבים שבהן המבוטח איננו מכוסה. המקרים שאינם מכוסים הם אלו אשר בהם הסיכון שמשהו יקרה הוא גבוה יותר

השוואת ביטוח נסיעות לחו"ל : ביטוח לאומי קארד מול ביטוח ישראכרט
אם אתם בדרך לחו"ל, בוודאי ישנם סידורים רבים ברשימה שלכם - עליכם לתאם את הנסיעה עם מקום העבודה (ולעיתים קרובות גם עם המשפחה), עליכם לתכנן את החופשה...

ביטוח נסיעות איך רוכשים פוליסה
ביטוח נסיעות שהוא מורחב לחו"ל יכול להיות כל ביטוח שמותאם לצורכי הנסיעה או הנוסע לחו"ל. לדוגמה, אם יש נוסע שיש לו מחלה כל שהיא, רצוי שיעשה ביטוח רפואי מורחב לחו"ל, אם ישנה אישה בהריון – חשוב שתעשה כיסוי מיוחד – הלוקח בחשבון את השבוע להריון שהיא נמצאת בו.

ביטוח נסיעות ייחודי - מהו ולמי כדאי לרכוש
קיימים כיום סוגים של ביטוחי נסיעות אשר מוגדרים כ"ייחודיים". אלה לרוב מיועדים לקהל יעד ספציפי, עם נתונים אישיים בעלי משמעות דוגמת מצב בריאותי נתון, גיל או אפילו עיסוק. אנחנו נדבר כאן על מספר ביטוחי נסיעות שאינם טריוויאליים כלל וכלל.

ביטוח נסיעות לחו''ל - הונאת ביטוח הנסיעות, ומחירה
עבור מרבית האוכלוסיה, נסיעה לחו''ל טומנת בחובה הוצאות כספיות לא מבוטלות כלל. עם זאת, בשנים האחרונות אנו עדים לתופעה במסגרתה רבים מנסים לנצל את הנסיעה כדי לשפר קצת את חשבון העובר ושב שלהם.

-ביטוח נסיעות לחול מה אומר החוקPassportcard
עליכם לדאוג שפוליסת ביטוח הנסיעות אותה אתם רוכשים מכסה טיפול רפואי ואישפוז באופן האופטימלי ביותר, על אף השימוש הקבוע בתרופות או המצב הרפואי המיוחד

הימנעות ממחלות בחופשה או בנסיעה לחו"לpassportcard
הביקור במדינות אקזוטיות מחייב סדרת חיסונים טרם הנסיעה. תרופות יכולות אולי לסייע, אך חיסון מקדים יכול למנוע לחלוטין את ההדבקות.

ביטוח נסיעות - משך שהייה ותכיפות הנסיעות לחו''ל
נוסעים לאחת ממדינות העולם? קרוב לוודאי שתצטיידו בפוליסת ביטוח נסיעות לחו''ל. בין מגוון הסוגיות שבוודאי מעסיקות אתכם, סביר להניח שמשך השהיה תופס מקום של כבוד: לאיזה פרק זמן להתייחס? האם להוסיף ימים פוטנציאליים? וכמה זה עולה לנו? אנחנו ננסה לענות על השאלות הללו.

ביטוח נסיעות לחו''ל - המשך אשפוז בארץ
במקרים לא נעימים רבים, השהות בחו''ל הופכת לסיוט. הדבר קורה כאשר סיבוך בריאותי כלשהו מביא לכך שאנו מפסיקים את כל עיסוקינו במדינה הזרה, ומאושפזים באחד מבתי החולים בה. כחלק מההליך הרפואי, מוחלט לא פעם על המשך האשפוז בארץ.

כיסוי סיבוכי הריון בביטוח נסיעות לחו''ל
לא מעט נשים בוחרות לטוס לחו''ל חרף ההריון שלהן, בין אם למטרות חופשה, עבודה או ביקור משפחתי. אולם, כאשר ההריון מסתבך לו במהלך השהות בחו''ל, יש להתמודד עם הוצאות כספיות רבות, ולא מעט קשיים. פוליסת ביטוח נסיעות לחו''ל הכוללת סעיף מסוג זה יכולה להקל על הקושי במידה רבה.

ביטוח אחריות חוקית כלפי צד שלישי בחו''ל
ישנם מצבים בהם אנו פוגעים בבני אדם אחרים, או לכל הפחות ברכושם. כאשר נגרם נזק מהותי, לא מן הנמנע שנצטרך לשאת בהוצאות הכספיות על הטיפולים. כאשר פגיעה זו נעשית מעבר לים, ישנה חשיבות מכרעת לשאלה מהותית אחת: האם רכשנו פוליסת ביטוח נסיעות לחו''ל שמתייחסת למקרים מסוג זה?

פורטל Passportcardמה לעשות במקרה של אירוע רפואי, כשאני בחו"ל?
כדאי לקרוא את הדברים המובאים כאן. במקרה של אירוע רפואי בחו"ל, בו תצטרכו להשתמש בפוליסת הביטוח לחו"ל אותה רכשתם, מידע זה יקל על ההתנהלות שלכם הן מול חברת הביטוח והן בבואכם להזעיק עזרה. כל שעליכם לעשות הוא לזכור את המידע הזה, לצאת לנסיעתכם בהצלחה ולחזור בשלום ובביטחה.

ביטוח נסיעות, לחופשה נטולת דאגות
כל אדם הוא עולם ומלואו וכך גם עליכם להתייחס בעת רכישת ביטוח נסיעות. הרי אין אפשרות כמובן להשוות בין צרכיו של תרמילאי בהודו לאיש עסקים בניו יורק לדוגמא, או לחילופין לאישה בהיריון לעומת בחור צעיר לאחר שחרורו מצה"ל.

ביטוח נסיעות לחו"ל, חלק טבעי מהחיים
כיום ביטוח נסיעות לחו"ל הפך לדבר טבעי ומקובל בדיוק כמו כרטיסי הטיסה או המזוודה, ומדוע? היות ומדובר במוצר חלופי לסל הבריאות הממלכתי.

ביטוח נסיעות, התאמה אישית זה כל הסיפור
כל אדם נבדל מחברו, וכך גם הדבר בנוגע לביטוח נסיעות. בכדי שביטוח נסיעות ימלא את ייעודו באופן מיטבי וכראוי עליכם להתאימו ככל האפשר למצבכם הבריאותי, יעד הטיסה ואופי הנסיעה.

ביטוח נסיעות, התאמה זה כל הסיפור
כאשר אתם מתכננים את חופשתכם הקרובה בחו"ל, אתם בוודאי מתכננים מראש את מסלול החופשה, את היעד, בודקים את מחירי כרטיס הטיסה וכו', אך האם אתם מקדישים זמן לרכישת ביטוח נסיעות או שרוכשים זאת ישר מבלי להבין את המשמעות הייחודית המצויה בביטוח נסיעות.

ביטוח נסיעות לחו"ל – אסור לוותר עליו
טיול לחו"ל לעולם אינו שלם ללא ביטוח נסיעות לחו"ל. לא מדובר בסתם סיסמא אלא בעובדה קיימת. ונסביר מדוע.

מצב בריאותי ייחודי במסגרת ביטוח נסיעות
לכל מי מכם שטס לחו"ל מומלץ לרכוש ביטוח נסיעות. בדיוק כמו שאתם לוקחים עימכם דרכון ומזוודה כך עליכם להתייחס לביטוח נסיעות כאל מוצר חובה לכל דבר. ביטוח נסיעות אינו קבוע אלא משתנה ומותאם בהתאם למצבו הבריאותי של המבוטח ויעד הטיסה.

ביטוח נסיעות לחו"ל – חשיבות שלא תסולא בפז
הרגע לו חיכיתם קרב ובא. ההכנות נשלמות, המזוודות מוכנות ליציאה, המזומן ביד והחופש המאושר בחו"ל בהישג יד, עם זאת כדאי שתוודאו כי לא שכחתם דבר אחרון שיכול להתברר כמציל חיים ממש – ביטוח נסיעות לחו"ל.

נחיצות ביטוח נסיעות לחו"ל
כאשר אתם בחו"ל אתם ברשות עצמכם, מדינת ישראל מסירה מכם כל אחריות ומדינת היעד אינה מכירה בכם, אז מה יקרה אם תדרשו לטיפול רפואי, בדיוק לכך חברות הביטוח מציעות לכל אחד לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל שיכסה מגוון הוצאות רפואיות וכן כיסויים נוספים כמו ביטול או קיצור טיסה וביטוח מטען.

ביטוח נסיעות - כמו הכנה לקראת מבצע
נוהג מקובל בקרב ישראלים לא מעטים היוצאים מנמל התעופה הלאומי שלנו אל יעדים בחו"ל הוא לדחות, אפילו לרמה של הרגע האחרון, את הרכישה של פוליסת ביטוח נסיעות וזוהי, למותר לציין, טעות מרה...

ביטוח נסיעות של קופות החולים
במאמר שלפניכם נפרט על ביטוח נסיעות המוצע על ידי קופת החולים מכבי, קופת חולים כללית וקופת חולים מאוחדת.

השוואת ביטוח נסיעות: כללית חו"ל מול ביטוח נסיעות מאוחדת
הודות לחוק ביטוח בריאות ממלכתי זכאים כל תושבי ישראל לשירותים רפואיים בהתאם לסל תרופות אחיד, אך מרגע שחציתם את גבולות המדינה אתם ברשות עצמכם ואין למוסדות המדינה כל אחריות עליכם. בדיוק לכך קיים ביטוח נסיעות לחו"ל שמטרתו לכסות הוצאות רפואיות ושאר התרחשויות שעלולות לצוץ בחו"ל.

ביטוח תרמילאים- כל הר וכל נהר, כל ג'ונגל ומדבר
יצר ההרפתקנות נמצא אצל כולנו ואי אפשר להתכחש לעובדה זו. ההבדלים בין בני האדם הם במידת החירות שכל אחד מאיתנו מעניק ליצר הזה ומיישם אותו במציאות היומיומית ובפעולות השונות אותן הוא נוקט.


עמוד 1 מתוך 2
[1]   [2]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.