אתר מאמרים
מעגל הכותבים
אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

מאמרים » ביטוח נסיעות » ביטוח תרמילאים- כל הר וכל נהר, כל ג'ונגל ומדבר

ביטוח תרמילאים- כל הר וכל נהר, כל ג'ונגל ומדבר

מחבר המאמר: dvir
פורסם בקטגוריה: ביטוח נסיעות
המאמר נקרא 522 פעמים
תאריך פרסום: 17.07.11
גרסת הדפסה | 0 תגובות
שיתוף מאמר זה שיתוף מאמר זה


יצר ההרפתקנות נמצא אצל כולנו ואי אפשר להתכחש לעובדה זו. ההבדלים בין בני האדם הם במידת החירות שכל אחד מאיתנו מעניק ליצר הזה ומיישם אותו במציאות היומיומית ובפעולות השונות אותן הוא נוקט.

טיול לחו"ל יכול להוות דוגמא ראויה לאבחנה בין סוגי האנשים. לכל מסע ולכל טיול יש תכלית- בין אם טיול לשם עסקים ויעדים מקצועיים, בין אם טיול הנועד לשם הנאה ופנאי ובין אם טיול לצורך הגשמת שאיפות ואמביציות אישיות, אתגריות ובאופן כללי, מאתגרות יותר.

ביטוח נסיעות הוא כלי שחייבים להתחשב בו כאשר מתכננים טיול או מסע לחו"ל. ביטוח נסיעות סטנדרטי הוא סולידי ולוקח בחשבון נזקים ופגיעות קלות, כמו גם אובדן או פגיעה בכבודה או במסמכים ורישיונות שנעלמו או נגנבו. ככל שמהות הטיול היא אתגרית יותר, מסוכנת יותר וטומנת בחובה יותר אפשרויות לפציעה חמורה ויותר מצבי אקסטרים הדורשים זהירות ונקיטת אמצעי הגנה משמעותיים יותר, כך ביטוח נסיעות סטנדרטי מאבד מיכולתו המעשית ונדרשת רכישת פוליסת ביטוח תרמילאים הייעודית לצרכים הספציפיים של טיול מעין זה.

ביטוח תרמילאים מאפשר למבוטח לעשות את כל הדברים שחלם עליהם, ואותם הוא שואף לבצע ולהגשים, תוך עמידה בתנאי הפוליסה שהם, לרוב, שמירה על מידה מסוימת של זהירות ונקיטת כל האמצעים הבטיחותיים הנאותים הנדרשים מכל סוג של פעילות אקסטרים ואתגר. הפוליסות המובילות מבטיחות למבוטח כי ייעשה מאמץ אינטנסיבי ומהיר לחילוץ, טיפול ופינוי בכל דרך שהיא, בין אם מוטסת ובין אם אחרת, כי הביטוח ייכנס לתוקף גם במקרה של חלילה פציעה חמורה או גרוע מכך ובעיקר, כיסוי עלויות טיפול ושיקום מרגע הפציעה ועד להחלמה מלאה. קיימים סעיפים נוספים אותם יכול כל מבוטח לקבל בעת רכישת ביטוח תרמילאים, בין אם כיסוי הוצאות משפטיות במקרה של מאסר או מעצר, הוצאות מילוט ממדינות עוינות או ממצב מסוכן ועוד ועוד, כיד הדמיון ועל פי יכולתו הכלכלית של כל מבוטח ומבוטחת.

יש לזכור ולהפנים כי יצר הרפתקנות בריא הוא תכונה נפלאה המביאה עניין וסיפוק רבים לחיים, אך עם זאת, אסור לאפשר ליצר הזה לקחת את מקום הזהירות והבטיחות האישית, שהם היחידים שיכולים להבטיח כי בסוף ההרפתקה, כולם יישארו שלמים ובריאים. ביטוח תרמילאים הוא לקיחת יצר ההרפתקנות, אהבת האתגר והעמידה מול סכנות אל עבר פן שפוי יותר שבו המבוטח יודע כי לצד ההנאה והאדרנלין שבודאי יהיו, אסור לשכוח כי הסכנות גדולות לא פחות והוא מספיק הגיוני, שקול ואחראי לחשוב על עצמו, על משפחתו ועל קרוביו בכך שהוא מבטיח כי גם בשעת מצוקה, יהיה מנוף יעיל ומהיר לחילוצו ולשמירה על בריאותו, מבלי הוצאות כספיות עצומות ומבלי להשאיר אותם חשופים לבדם אל מול הטיפול, הן הרפואי והן הפרוצדוראלי, פעמים רבות במדינות נחשלות בעלות תרבות ונהלים שונים מהמוכר לנו.אודות מחבר המאמר:

ביטוח נסיעות ותרמילאיםדירוג המאמר: לא דורג עדיין

תגובות למאמר ביטוח תרמילאים- כל הר וכל נהר, כל ג'ונגל ומדבר תגובות למאמר ביטוח תרמילאים- כל הר וכל נהר, כל ג'ונגל ומדבר

עד כה לא נרשמו כל תגובות למאמר ביטוח תרמילאים- כל הר וכל נהר, כל ג'ונגל ומדבר. רוצה להיות הראשון?

הוספת תגובה חדשה


שם מלא:


כתובת דוא"ל:


תוכן התגובה

הקלידו את הקוד שבתמונה

Visual CAPTCHA


מאמרים נוספים בנושא ביטוח נסיעות

פיצוי על אובדן מזוודות במסגרת ביטוח נסיעות
כיסוי מחלות כרוניות בביטוח הנסיעות
מי הם הגורמים הרשאים למכור ביטוחי נסיעות
יוצא לטראק בנפאל? דאג לביטוח נסיעות מתאים
סעיף החמרת מצב בריאותי קיים בביטוח נסיעות לחו"ל
טיפים מניסיון אישי לרכישת ביטוח רפואי לחו"ל
הפעלת הביטוח במקרה של אירוע רפואי בחו"ל
סעיף כיסוי ביטוחי על אבדן מטען בביטוח הנסיעות
סעיף כיסוי הוצאות רפואיות בביטוח הנסיעות
טס לחו"ל עם הסמארטפון? דאג לבטח אותו
חובבי ספורט אתגרי? שלא תסעו ללא ביטוח נסיעות
ביטוח נסיעות לחו"ל לטווח ארוך
ביטוח נסיעות - מה לא כלול בפוליסות הבסיסיות?
ביטוח טאבלטים וסמארטפונים בעת נסיעה עסקית לחו''ל
ביטוח נסיעות רפואי לתרמילאים

הנך נמצא כאן: ביטוח תרמילאים- כל הר וכל נהר, כל ג'ונגל ומדבר.

פרסם את מאמריך באתר! פרסם את מאמריך באתר!
תהנה מחשיפה מקצועית בחינם ואפשר לאלפי גולשים פוטנציאליים להיחשף לדעותיך.
פרסם מאמר.