אתר מאמרים
מעגל הכותבים
אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

מאמרים » ביטוח נסיעות » חולים על אדרנלין? בדקו שיש לכם ביטוח ספורט אתגרי

חולים על אדרנלין? בדקו שיש לכם ביטוח ספורט אתגרי

מחבר המאמר: wobi
פורסם בקטגוריה: ביטוח נסיעות
המאמר נקרא 504 פעמים
תאריך פרסום: 04.11.12
גרסת הדפסה | 0 תגובות
שיתוף מאמר זה שיתוף מאמר זה


החלום הגדול ביותר שלכם הוא לבצע סנפלינג? מעוניינים לרכב על אופני שטח באחת ממדינות העולם? אתם לא לבד. מספר לא מבוטל של אנשים פשוט מכור לאדרנלין, דבר שמתבטא בעיקר כאשר אלה נוסעים לטיול באחת ממדינות העולם. יחד עם זאת, יש לזכור כי ספורט אתגרי כולל בתוכו סכנות מרובות, שרצוי להיערך אליהן מבעוד מועד באמצעות רכישת פוליסה ביטוח נסיעות לחו''ל מתאימה.

על ספורט אתגרי וסכנותיו

זה לא סוד שמדי שנה מתרחשות פציעות מרובות עקב פעילות ספורטיבית אשר חורגת מגבולות הנורמה ה"בטוחה". פעילות זו מכונה "ספורט אתגרי", והיא באה למעשה להעמיד את האדם אל מול קצה גבול הסכנה האנושית- בין אם מדובר בפעילויות דוגמת בנג'י, סנפלינג, טיפוס הרים, ראפטינג, צלילה, טיול טרקטורונים, צניחה חופשית וכן הלאה.

לרוב, יבצעו ספורט אתגרי בטיולים ארוכים המתבוססים על שהות ארוכה בשטח, דוגמת טיולי תרמילאים, ואלה נמשכים לרוב חודשים מספר. בדרך כלל, יתסיימו פעילויות אלה ללא פגע. עם זאת, באינספור מקרים אחרים הן עלולות להביא לפגיעות גוף מכל סוג, ולעיתים אפילו למוות. ומכאן החשיבות המכרעת של ביטוח נסיעות לחו''ל מהסוג המקיף יותר.

קווים לדמותה של הפולסיה

ביטוח ספורט אתגרי, אם כן, מהווה פוליסה אשר כוללת בתוכה כיסוי נרחב עבור פגיעות אשר נגרמות עקב שורה רחבה של פעילויות מסוג זה. בדרך כלל, הפיצוי שלה יהיה נרחב הרבה יותר מאשר ביטוח חופשה בסיסי, שכלל אינו מתייחס להן. לכן, בהיעדר פוליסה מתאימה, הוצאות הטיפול הרפואי, שעלולות להגיע להון תועפות, נופלות על הנוסע בלבד.

מכאן מגיעים למרכיב בסיסי של ביטוח נסיעות לחו''ל מהסוג האתגרי, והוא הכיסוי הרפואי. המבוטחים למעשה יזכו לכיסוי עבור אשפוזים, טיפולים ושאר הוצאות הנובעות מהפעילות האתגרית הזאת. כמו כן, מרבית הפוליסות יכללו גם פינוי לבית החולים בעת הצורך, הטסות רפואיות וכן הלאה. הסכומים הנלקחים בחשבון מגיעים למאות אלפי דולרים, ולעיתים אף מעבר לכך.

ביטוח ספורט אתגרי יכול להציל חיים

יש לזכור כי בכוחו של ביטוח נסיעות לחו''ל מסוג זה לפעול במישורים רחבים הרבה יותר מאשר זה הכספי. למעשה, הוא עשוי אפילו להציל חיים, פשוטו כמשמעו. אחת הדוגמאות המובהקות לכך היא שירותי החילוץ וההצלה, אשר ניתנים במרבית הפוליסות השייכות לתחום. הם מבטיחים למעשה פעילות של חברה מקצועית, המוזמנת על ידי חברת הביטוח בעת הצורך.

מילת המפתח כאן היא מיידיות, שעה שנמנע מהמבוטח הצורך להמתין לשירותי החילוץ במדינת היעד, אם אלה קיימים בכלל. בהתחשב בעובדה שקוראים לא פעם בעיתונים על מטיילים ישראלים אשר הלכו לאיבוד ביער שכוח אל, או אבדו עקבותיהם במהלך טיפוס הרים, למשל- אין לזלזל בכוחו של הביטוח, מהבחינה הזו.

ביטוח נסיעות לחו''ל ניתן להרחיב

בדומה לפוליסות אחרות, גם ביטוח ספורט אתגרי אפשר להרחיב, לרוב בתוספת תשלום. כמובן שההרחבות השונות נקבעות על ידי חברות הביטוח, ותלויות בצרכיו של הלקוח. כך הוא יכול, למשל, להוסיף כיסוי עבור פעילות אתגרית שאינה נכללת בהכרח בהסכם הפוליסה, או לבטח תחת זאת את הציוד אשר ישמש אותו לביצוע הספורט.

כגודל הסכנה, גודל האפשרויות

כל חברת ביטוח הפועלת כיום תציע ביטוח נסיעות לחו''ל המיועד גם לספורט אתגרי. אין זה מקרי: מחוץ לגבולות ישראל קיים עולם שלם של פעילויות, לעיתים במחיר השווה לכל נפש. עקב הדרישה הרבה לפוליסות מסוג זה, נוספו גם מסלולים עיקריים, הנבדלים ביניהם במדינת היעד, במשך הכיסוי, בפעילויות הנכללות תחתיו וכן הלאה.

עקב האפשרויות הרבות, הרי שכל אימת שמעוניינים להגביר את האדרנלין בחו''ל מומלץ מאד שלא להתפשר, ולבחור תחת זאת בפוליסת ביטוח נסיעות לחו''ל שתציע מענה מלא לכל סכנה שעלולה לצוץ במהלך הטיול. רק ביטוח ספורט אתגרי יציע זאת באמתאודות מחבר המאמר:

Wobi - השוואת ביטוחי נסיעות לחו"לדירוג המאמר: לא דורג עדיין

תגובות למאמר חולים על אדרנלין? בדקו שיש לכם ביטוח ספורט אתגרי תגובות למאמר חולים על אדרנלין? בדקו שיש לכם ביטוח ספורט אתגרי

עד כה לא נרשמו כל תגובות למאמר חולים על אדרנלין? בדקו שיש לכם ביטוח ספורט אתגרי. רוצה להיות הראשון?

הוספת תגובה חדשה


שם מלא:


כתובת דוא"ל:


תוכן התגובה

הקלידו את הקוד שבתמונה

Visual CAPTCHA


מאמרים נוספים בנושא ביטוח נסיעות

פיצוי על אובדן מזוודות במסגרת ביטוח נסיעות
כיסוי מחלות כרוניות בביטוח הנסיעות
מי הם הגורמים הרשאים למכור ביטוחי נסיעות
יוצא לטראק בנפאל? דאג לביטוח נסיעות מתאים
סעיף החמרת מצב בריאותי קיים בביטוח נסיעות לחו"ל
טיפים מניסיון אישי לרכישת ביטוח רפואי לחו"ל
הפעלת הביטוח במקרה של אירוע רפואי בחו"ל
סעיף כיסוי ביטוחי על אבדן מטען בביטוח הנסיעות
סעיף כיסוי הוצאות רפואיות בביטוח הנסיעות
טס לחו"ל עם הסמארטפון? דאג לבטח אותו
חובבי ספורט אתגרי? שלא תסעו ללא ביטוח נסיעות
ביטוח נסיעות לחו"ל לטווח ארוך
ביטוח נסיעות - מה לא כלול בפוליסות הבסיסיות?
ביטוח טאבלטים וסמארטפונים בעת נסיעה עסקית לחו''ל
ביטוח נסיעות רפואי לתרמילאים

הנך נמצא כאן: חולים על אדרנלין? בדקו שיש לכם ביטוח ספורט אתגרי.

פרסם את מאמריך באתר! פרסם את מאמריך באתר!
תהנה מחשיפה מקצועית בחינם ואפשר לאלפי גולשים פוטנציאליים להיחשף לדעותיך.
פרסם מאמר.