אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

צבא ובטחון

מאמרים בנושא צבא ובטחון, הכוללים מידע בנושא יחסים בינלאומיים, שירות לאומי, משרד הבטחון, פתרונות אבטחה, נשקים וכדומה.

הפלמ"ח
בשנת 1941, הוקמו פלוגות המחץ- "הפלמ"ח", שהיו השלוחה הצבאית של "ההגנה" ששימשה להגנת היישוב והתיישבותו, סיוע לבריטים נגד הנאצים, ובהמשך- להקמת צה"ל. הכינסו לקרוא על תנועת הפלמ"ח ודמויות חשובות בתוכה

מה צריך לדעת על חידוש רישיון נשק?
משום שהתהליך עבור הוצאה של רישיון נשק הוא תהליך מורכב לכתחילה, במדינת ישראל חידוש רישיון נשק הוא כבר תהליך שמסתמך על מה שהיה קודם, על הרישיון שיצא בעבר.

כך תבצעו תרומה לחיילים שתוכל לשפר את חייהם
דובר על עשרות אלפי צעירים שלוקחים חלק במסגרת שמספקת לנו הגנה לאורך כל ימות השנה. בתוך האוכלוסיה הזו מסתתרים לא מעט חיילים שזקוקים לעזרה, ואין ספק שתרומה לחיילים היא זו שיכולה לשפר את החיים שלהם ולהפוך אותם לקצת יותר טובים. אז איך מבצעים אותה?


יאיר גולן ראוי להיות רמטכל
יאיר גולן ראוי להיות רמטכ"ל החמאס. בעזה הוא יוכל לזהות תהליכים ללא הגבלה, לחבק ערבים מבוקר עד ערב ולאנוס את הערכים שלו בשמחה רבה.

עורך דין צבאי בשירות המילואימניק
שירות מילואים צבאי הוא שירות שיכול פתאום להופיע ולהוציא אותך מאמצע החיים ישר למסגרת החקי עם החברים מהעבר. כמה דברים שחשוב לדעת.

התשאול בבדיקה הבטחונית
בעבר הבדיקה הבטחונית בכניסה לכל מרכז מסחרי הסתכמה בפתיחת תא מטען וסיום הבדיקה. לאורך הזמן התפתחה השיטה ולא תמיד מתקבלת ע"י הישראלי הממוצע.

תוכנית אבטחה-הבסיס
בניית תוכנית אבטחה מתחילה באיסוף מידע כללי על היעד . רבים שוגים ומבססים את תוכנית האבטחה על קונספציה ישנה ללא בחינה מחדש של האיומים ולמעשה בונים תוכנית אבטחה שלא תעמוד ביעדה.

אבטחת מוסדות, השקט שלנו
אבטחת מוסדות הוא השקט של כל אחד ואחד מאיתנו, בין אם מדובר על מוסדות חינוך, בתים חולים ועוד. מאמר זה מביא הסברים על אבטחת מוסדות מסוגים שונים

השתחררת מהצבא - מה אתה רוצה לעשות כשתגדל?
כבר אין אף גננת שתגיד מה מותר ומה אסור, ואין אף מורה עם עיניים בגב, ואפילו לא מפקדת אחת שגדולה מאתנו בחודש וחצי שתפיל אותנו למאה שכיבות שמיכה. השתחררנו מהמדים ומהנשק ואחרי שישנו שבוע רצוף – עכשיו הגיע הזמן שלנו להחליט - מה אנחנו רוצים לעשות כשנהיה גדולים?

אבטחת אישים.
אבטחה הוא דבר שניתן לראות כמעט בכול מקום במדינת ישראל, כולם חשים את הצורך להרגיש בטוחים. המאמר הבא ידבר על אבטחת אישים וכל מה שקשור אלייה.

חברות אבטחה
במדינת ישראל אבטחה הוא דבר נדרש. חברות אבטחה רבות מספקות שירותי אבטחה מקצועיים, אבטחה לא נועדה רק למנוע פעולות פח"ע, לפעמים אבטחה נועדה לשמור על הסדר. המאמר הבא מביא הכול על אבטחה.

יחסי ישראל - יהדות ארה"ב במאה ה-21
היחסים האמיצים בין ישראל לארצות הברית מושתתים על קשר הדדי וחם. הדבק החזק ביותר בין שתי מדינות אלו הוא הציבור היהודי באמריקה, שמצד אחד מעורה בהוויה האמריקנית אך מן הצד השני בעל חיבור חם לישראל. כל זאת לפני שהשואה השקטה, ההתבוללות, תפסה תאוצה.

אבטחה בישראל.
ביטחון במדינת ישראל הוא דבר חשוב, זה לא סוד שמדינת ישראל לא תמיד שקטה. לכבוד זה הוקמו חברות אבטחה שיעזרו לנו לשמור ל השקט. היכנסו לקרוא כל מה שצריך לדעת על אבטחה וחברות אבטחה.

אבטחה
מאמר זה ידבר על כל מה שקשור בביטחון ואבטחה. במדינת ישראל הקטנה ולצערנו הלא שקטה לפעמים אבטחה הופכת למשהו נדרש, כיום החברות אבטחה מאומנות ומנוסות. היכנסו לקרוא כל מה שצריך לדעת.


עמוד 1 מתוך 1
[1]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.