אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

קניין רוחניבואו לרשום פטנט
אם תשאלו את החברים שלכם האם מידי פעם הם חושבים על רעיונות שנראים להם כמו פטנטים מעולים שיכולים לעשות רב טוב לאנושות, בטוח שהם יגידו לכם שכן. לרוב האנשים זה קורה בסיטואציה כזו או אחרת לשבת עם חברים, להתחיל לחשוב, ולהגיע לכל מיני רעיונות טובים מאוד.

עורכי דין בתחום זכויות היוצרים
עו"ד זכויות יוצרים הוא מקצוע מורכב המצריך הבנה עמוקה בנושאים רבים מלבד הפן המשפטי גרידא.

כך תגנו על זכויות יוצרים
אחד הדברים הקשים ביותר בעולם היצירה היא הגנה על זכויות יוצרים, איך לא להגיע למצב של עמל רב והפסד של שעות עבודה רבות, יצירה וחשיבה שלבסוף נגנבת "על פי חוק"

עורך דין אינטרנט
שיהיה גם עו"ד מקצועי לכן בהחלטות עסקיות חשובות גם הקטנה ביותר ובטח אם תבעו אתכם או שאתם דווקא תובעים כדאי להתייעץ עם עורך דין.

רישום פטנטים למכירה
רישום פטנטים נועד בדרך כלל בכדי להגן על המצאות אשר חברות וממציאים מייצרים או בכדי להציע פטנטים למכירה, פטנטים הנם כלי להגנה ולתקיפת מעתיקים אשר עושים שימוש ומפרים את זכות הקניין הרוחני של בעל ההמצאה המוגנת בפטנט.

פטנטים והמצאות
יזמים רבים ברחבי העולם פועלים בכדי לקדם המצאות, המצאות בעולם מתחילות מחשיבה המצאתית של ממציאים בתחומים שונים, כך גם המצאות ישראליות והמצאות המגיעות ממציאים ברחבי העולם.

רישום פטנטים-פרוצדורה ועלויות
תחום רישום הפטנטים הוא תחום משפטי לכל דבר ועניין. הגורם האחראי עליו היא רשות הפטנטים במשרד המשפטים, וכמו כל הליך משפטי המנוהל על ידי משרד ממשלתי- עוד במאמר הבא

עורך דין צוואות ומצבות
יש את המצבים שבהם בן המשפחה נפטר בפתאומיות ואז בכלל הטראומה וההלם כל כך גדולים שעכשיו לחפש איפה לקבור , איזה מצבה וכו' זה מאוד קשה ומסורבל.

עורך דין צוואות ומצבות
לכאורה למה משמש העורך דין צוואות??נכון אדם נפטר זה תמיד מאורע עצוב ולא נעים , אפילו אם הוא
מבוגר אך...

הצ'ופצ'יק של הקומקום
המצאות ואמצאות הן לא מדע אך דורשות יצירתיות, מחשבה, רצון והרבה מזל. לרשום פטנט לוקח זמן רב וכסף רב!

בין קניין רוחני לפטנטים
כשאומרים את המילה קניין, רוב האנשים חושבים על דברים כמו רכב או כמו נדל"ן. רוב האנשים לא יעלו על דעתם ברגע הראשון שיש סוג נוסף של נכסים, שהם אינם רכוש ואינם ניתנים למגע או שימוש מוחשי, למשל מוסיקה או רעיון.

קניין רוחני ופטנטים
נהוג לחשוב כי פטנטים מוצלחים ביותר רשומים על שמם של מדענים בעלי שם עולמי או מפתחי טכנולוגיות מן השורה הראשונה, אלא שרשימה ארוכה של פטנטים יצירתיים ומועילים ביותר, נחשבת קניין רוחני דווקא של אנשים מן היישוב

הפטנט
ניתן לרשום המצאה כפטנט אם היא המצאה של מוצר או של תהליך, בכל תחום טכנולוגי, ובמידה והיא חדשה, מועילה, אפשרית לשימוש תעשייתי ובעלת התקדמות המצאתית.

עילם ואכיפת חוק זכויות המבצעים
עילם היא עמותה שמייצגת את זכויותהם של המוסיקאים המבצעים הישראלים.עילם פועלת להגברת האכיפה של חוק זכויות המבצעים שנחקק ב1984

הפרת זכויות יוצרים
בית המשפט העליון נקט צעד נוסף ומרחיק לכת, במגמה המתגברת של החמרה והחרפה של ההגנה על זכויות יוצרים ובמאבק העיקש נגד ניגון מוזיקה בפומבי בבתי עסק ברחבי המדינה.

קניין רוחני, בין פרקטיקה לאמנות
האמנים הישראלים עצמם הם אחד הגורמים למצבם שלהם. יש גם אשמים במסדרונות ביטוח לאומי ובין סעיפי דיני מיסים, אולם אין ספק כי במקרים רבים אשמים גם האמנים עצמם.


עמוד 1 מתוך 1
[1]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.