אתר מאמרים
מעגל הכותבים
אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

מאמרים » הלוואות » הלוואות לסטודנטים

הלוואות לסטודנטים

מחבר המאמר: שאולי
פורסם בקטגוריה: הלוואות
המאמר נקרא 462 פעמים
תאריך פרסום: 25.11.12
גרסת הדפסה | 0 תגובות
שיתוף מאמר זה שיתוף מאמר זה


מי לא זוכר את ימיו הסטודנטיאליים? החיים הצנועים והמסעירים, לימודים עד שעות מאורחות למבחנים עם חברים מה אוניברסיטה, שיחות בבתי קפה, ערבים של הכנת עבודות אל תוך הלילה ועוד חוויות חברתיות שנות. האמת היא שאנחנו נוטים לזכור את הדברים הטובים על חשבון הדברים הפחות טובים. מה שאנחנו לא אוהבים לזכור בתור סטודנטים בעבר הוא בעיקר את הקשיים הכלכליים ואת הצורך התמידי למצוא מקורות מימון. שכר הלימוד ויוקר המחייה לא מקלים בלשון המעטה על הסטודנט הישראלי את החיים.

הסטודנט הישראלי

הסטודנט הישראלי נאלץ להתמודד עם יוקר המחייה ועם שכר לימוד גבוה במיוחד. לא זו בלבד אלא שסטודנטים נאלצים לעבוד בעבודות מזדמנות שהשכר עבורן הוא נמוך למדי ובהיקף שעות קטן יחסית בשל אילוצי מערכת השעות והצורך להתכונן למבחנים ולהכין עבודות. כל אלה הופכים את ההיבט הפיננסי של חייו של הסטודנט לקשים במיוחד.

עם מה מתמודד הסטודנט הישראלי?

משום כך נאלצים סטודנטים רבים לעבור לגור בבית ההורים בתקופת הלימודים, כך שהוצאות המחייה יקטנו במעט. מי שלא יכול לחזור לגור בבית עם ההורים צריך מבעוד מועד לדאוג לקיומם של מקורות מימון מספקים. המאמר שלפניכם מציע כמה אפשרויות למימון הלימודים והוצאות המחייה בתקופת הלימודים באוניברסיטה. ראשית חשוב להבים כי כיום עומדות בפני הסטודנטים אפשרויות מימון נרחבות. הלוואות חוץ בנקאיות, הלוואות לסטודנטים ועוד הלוואות ייעודיות מוצעות על ידי הגופים הפיננסיים השונים.

חיזור גורלי בהחלט

משום שציבור הסטודנטים נתפס בתור העתיד בכלכלי והאינטלקטואלי של ישראל, מעוניינים הגופים הפיננסיים בישראל לצרפם לקהל הלקוחות שלהם. בעתיד הלא רחוק תעלה משמעותית רמת ההכנסה שלהם ולכם השקעה בסטודנטים על ידי מתן הלוואות לסטודנטים בתקופת הלימודים היא תצעד אסטרטגי מחוכם למדי.

הבנקים

מסיבה זו הבנקים מציעים לסטודנטים הלוואות בתנאים נוחים במיוחד עם ריביות מזעריות ואפשרות לפריסה רחבה של התשלומים. הבנקים כחלק מהתחרות על כיסם של הסטודנטים מציעים מלבד הלוואות לסטודנטים גם תנאים מועדפים לניהול חשבון בנק. עמלות נמוכות והטבות שונות מוצעות לסטודנטים בבנקים השונים ולכן כדאי לערוך סקר שוק בים הבנקים כדי לבחון מי מהם מציע הלוואות לסטודנטים בתנאים נוחים יותר והטבות אטרקטיביות יותר בניהול חשבון סטודנט.

חברות האשראי

לא רק הבנקים הבינו כי כדאי להם לחזר אחרי הסטודנטים. גם חברות האשראי הבינו זאת והם מנפיקות כרטיסי אשראי חוץ בנקאיים לסטודנטים, שהם כרטיסי אשראי שאינם תלויים באישור הבנק. בנוסף, הם מציען לסטודנטים הלוואות חוץ בנקאיות שהן הלוואות שניתנות במהירות יחסית להלוואות מהבנק ובקלות רבה יותר משום שאינן תלויות אישור הבנק. פריסת התשלומים כאן יכולה להיות רחבה, אך יש לזכור כי פריסה רחבה יותר נושאת ריבית גבוהה יותר.

קרנות שונות

קרנות שונות מעניקות סיוע לסטודנטים ממעמד סוציו אקונומי נמוך מתוך מטרה לשלב אוכלוסיות מעוטות יכולת במוסדות להשכלה גבוהה. עמותות וקרנות אלה מציעות הלוואות לסטודנטים מעוטי יכולת בתנאים טובים שכוללים היעדר ריביות ומתן ההחזר כשנה לאחר סיוטם הלימודים ,מה שאומר שהסטודנט יתחיל להחזיר את ההלוואה לאחר סיום הלימודים כאדר רמת ההכנסה תעלה פלאים.  משרד החינוך מציע למשל בכל שנה הלוואות לסטודנטים ללא ריביות וללא הצמדה ופריסה רחבה של תשלומים.

במקרה זה פירעון ההלוואה מתחיל שנה לאחר סיום הלימודים. כדאי תמיד להתעדכן באתרי האינטרנט ובמשרדי הדיקאן באוניברסיטאות כדי לקבל מידע על הלוואות לסטודנטים. אודות מחבר המאמר:

הלוואות , הלוואות לסטודנטים , הלוואות חוץ בנקאיות  דירוג המאמר: לא דורג עדיין

תגובות למאמר הלוואות לסטודנטים תגובות למאמר הלוואות לסטודנטים

עד כה לא נרשמו כל תגובות למאמר הלוואות לסטודנטים. רוצה להיות הראשון?

הוספת תגובה חדשה


שם מלא:


כתובת דוא"ל:


תוכן התגובה

הקלידו את הקוד שבתמונה

Visual CAPTCHA


מאמרים נוספים בנושא הלוואות

חדש בבנק ירושלים: קבלת הלוואות, דרך אתר האינטרנט, ללקוחות כל הבנקים
פתרונות אשראי מגוונים מבית Cal
הלוואה לעסק
מהי הדרך הנכונה ביותר לגייס כספים לטובת המיזם שלי?
הלוואה ללא ערבים
הלוואה מידית מה הופך אותה לכזאת והאם היא משתלמת?
יתרונות וחסרונות של הלוואה חוץ בנקאית
הלוואות אקספרס
קרן סיוע לעסקים - הלוואות ללא ריבית
הלוואות לסטודנטים
הלוואות חוץ בנקאיות
הלוואות לסטודנטים חוץ בנקאיות
סוגי הלוואות לעסקים
איך להימנע מהוצאה לפועל
הלוואות לסטודנטים

הנך נמצא כאן: הלוואות לסטודנטים.

פרסם את מאמריך באתר! פרסם את מאמריך באתר!
תהנה מחשיפה מקצועית בחינם ואפשר לאלפי גולשים פוטנציאליים להיחשף לדעותיך.
פרסם מאמר.