אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

הלוואותחדש בבנק ירושלים: קבלת הלוואות, דרך אתר האינטרנט, ללקוחות כל הבנקים
בנק ירושלים פועל בישראל כבר למעלה מחמישה עשורים, משיק שירות חדש - קבלת הלוואה לכל מטרה, ובסכומים גבוהים, בהליך פשוט הנעשה באמצעות אתר האינטרנט שלו בלבד.

פתרונות אשראי מגוונים מבית Cal
ניצול נכון של פתרונות אשראי שונים מאפשר לכל אחד להתמודד נכון עם הוצאות – גם הוצאות צפויות וגם הוצאות שאינן כאלה.

הלוואה לעסק
מזה בא לי לפתוח עסק משלי הרבה זמן אני רוצה לפתוח אבל אני צריך כסף,השם שלי הוא דוד בן ישי אני חיי בירושלים ובן לבעל מרפדייה מאוד גדולה ומפורסמת בירושלים...

מהי הדרך הנכונה ביותר לגייס כספים לטובת המיזם שלי?
קיימות דרכים רבות לגייס הון או לממן עסקים וחברות, פעמים רבות בעיקר בתחילת דרכן, מחפשים היזמים משקיעים, לצורך התרחבות וצמיחה. נשאלת השאלה האם קיימת עוד אפשרות מימון פרט להכנסת שותף/משקיע

הלוואה ללא ערבים
הלוואה ללא ערבים, היא למעשה הלוואה שאף אדם אינו צריך לחתום ערבות ללווה על מנת לקבלה.

הלוואה מידית מה הופך אותה לכזאת והאם היא משתלמת?
הלוואה מיידית מהי? האם משתלם לקחת הלוואה כזאת? כמה מהר באמת נקבל אותה? מהם הקרטריונים לקבלתה?

יתרונות וחסרונות של הלוואה חוץ בנקאית
אזרחי ישראל רואים כיצד כבר לא מעט שנים אין הם צריכים את הבנק על מנת לקבל הלוואות שונות. המושג הלוואה חוץ בנקאית מוכר כיום לשכירים, לבעלי עסקים ולעצמאים שצריכים סכומי כסף שונים בהתאם למטרותיהם השונות

הלוואות אקספרס
יש אנשים שהבינו שהאופציות האחרות פחות מתאימות להם ויש בהן פוטנציאל בעייתי עבורם, ולכן הם מחליטים לפנות לאופציות מסודרות, מאורגנות וחוקיות ללקיחת הלוואות אקספרס

קרן סיוע לעסקים - הלוואות ללא ריבית
קרן סיוע לעסקים פועלת בשני מסלולים עיקריים, מסלול הון חוזר אשר נועד לטפל במצוקה תזרימית או לתמוך בגידול בפעילות העסקית ומסלול השקעה אשר נועד לאפשר הרחבה של עסקים בעזרת שיפוץ, רכישת מכונות וכדומה.

הלוואות לסטודנטים
כל מי שמתכנן בשלב כזה או אחר ללמוד לימודים אקדמיים, בין אם במכללה ציבורית, מכללה פרטית או באוניברסיטה היה רוצה ללמוד מבלי לחשוב כל היום על תשלומי שכר הלימוד שממתינים

הלוואות חוץ בנקאיות
כסף הוא ממש לא הכל בחיים, ואפילו לא הרוב. חשובים יותר בריאות טובה, סיפוק, אושר, חוויות, מציאת משמעות לחיים ועוד.

הלוואות לסטודנטים חוץ בנקאיות
הלוואות חוץ בנקאיות הוא ענף שהתפתח מאוד בשנים האחרונות, כאשר כל מיני חברות, העוסקות בתחומים שונים החליטו להכנס גם לתחום של הלוואות

סוגי הלוואות לעסקים
התנהלות עסקים רבים מאופיינת בשלבים; החל בלידה, התבססות, תהליך של גדילה ובמידה והעסק לא משכיל להתמודד נכון עם שינויים, הוא מתחיל לדרוך במקום ולבסוף לשקוע ולהפסיד כספים. לכל שלב במהלך חיי העסק, זקוק העסק למימון.

איך להימנע מהוצאה לפועל
רבים מבעלי העסקים פותחים את העסק לאחר לקיחת הלוואה. הלוואה לפתיחת עסק נלקחת לרוב מבנק או גוף אחר אשר מלווה כסף לבעל העסק לצורך פתיחתו בלבד...

הלוואות לסטודנטים
מי לא זוכר את ימיו הסטודנטיאליים? החיים הצנועים והמסעירים, לימודים עד שעות מאורחות למבחנים עם חברים מה אוניברסיטה

הלוואות חוץ בנקאיות
כל חלום צריך לשאוף ולהגשים. נכון שלטוס לירח יהיה קשה למדי וייתכן שכדאי יהיה להתמקד בשלב זה בחלומות קצת יותר ריאליים

בשביל מה צריך הלוואות אקספרס?
כל מה שצריך לדעת על הלוואות אקספרס - הסיבות ללקיחת הלוואה ואופן הביצוע

הלוואות חוץ בנקאיות
הלוואות רבות ניתנות על ידי הבנקים בכל רגע ורגע. כיום, כדי להצליח לחו ברמת חיים סבירה ולהתפתח מבחינה כלכלית, לפעמים המוצא היחיד הוא לקיחת הלוואה.

הלוואות חוץ בנקאיות
לעיתים קורה שאדם זקוק לסכום כסף גדול למטרה כלשהי, אך הסכום הזה אינו נמצא בידיו באותו זמן. במקרה כזה, יכול כל אחד לקחת הלוואה, כלומר לפנות לגוף המספק הלוואות ולקבל ממנו את הסכום הדרוש לו,

איך לוקחים הלוואות ונשארים בחיים?
הלוואות אפשר לקחת לא רק משום שנדחקים פיננסית אל הקיר, אלא גם משום שזה עשוי להיות המנוף העסקי או הכלכלי לבית. יש סוגים שונים של הלוואות כאשר המכנה המשותף הגדול ביניהן הוא החובות הכספיים שאותם יש להסדיר בתוך תקופה מוגדרת. עד לגל המחאה האחרון שתקף את ישראל

הלוואות לכל צורך
בטח תהיתם לא פעם ולא פעמיים כמה הבנקים מרוויחים עלינו. התשובה לכך היא: המון. ניתן לראות זאת בקלות מנתוני הרווחים של הבנקים וממשכורות העתק המשולמות למנהליהם.

מתי צריך הלוואה?
אדם צריך הלוואה כאשר נדרש לו סכום כסף גדול שאין ברשותו, באופן מיידי. הלוואה מאפשרת לו לקבל בקלות את הסכום במלואו מגוף העוסק במתן הלוואות, ולאחר מכן להשיב את הכסף למלווה בתשלומים הנפרשים על פני תקופה, ושגובהם מתאים ליכולת הכלכלית של הלווה.

הלוואה חוץ בנקאית
אכן, אף אחד לא רוצה להרגיש חייב לגורם אחר סכומי כסף לאורך תקופות שלמות בחיים. למרבה הצער, המצב בארץ הוא כזה שדורש מאיתנו הרבה פעמים להיעזר בהלוואות בכדי לאפשר לעצמינו רמת חיים סבירה. בכל זאת, אנשים רבים נמענים מלקיחת הלוואה בכל מחיר.

הלוואות לשכירים
עובד מדינה ? גמלאי של המדינה ? כדאי שתדע כי יש לך זכאות להלוואה בתנאים משתלמים במיוחד. כל זה למה? כיוון שעובדי מדינה נחשבים אנשים בעלי הכנסה קבועה ופנסיה מובטחת ולכן לבנק יש סיכון קטן במיוחד במתן הלוואה לעובדי מדינה. בנוסף מדובר בדרכה של המדינה לתגמל את העובדים שלה.

הערכת כדאיות לנטילת הלוואה חוץ בנקאית
הגדרה: הלוואה חוץ בנקאית הינה הלוואה ממקור שאינו בנק רשמי.
להלן נדון בכדאיות נטילת הלוואה חוץ בנקאית, למי הלוואה כזו מתאימה ולמי היא מהווה סיכון מיותר.

הלוואות חוץ בנקאיות
הלוואות חוץ בנקאיות, כדמן כן הן – הלוואות שמגיעות ממקור כלשהו שאיננו בנק. הלוואות חוץ בנקאיות ניתנות על ידי גופים שונים, כמו למשל חברות אשראי, חברות ביטוח, גופים המתמחים במתן הלוואות, גופים בשוק האפור, וגם גמ"חים

בשביל מה צריך הלוואה לעסק?
ראשית נציין כי הלוואה לעסק היא הזדמנות יחידה להקמת עסק עבור יזמים רבים. לאחרונה, ישנן יותר ויותר אפשרויות לקבלת הלוואה מהבנק, לכן כמעט כל אדם שיש ברשותו רעיון לסטארט אפ או תוכנית עסקית, רשאי להגיש בקשה להלוואה מהבנק ולעתים קרובות לקבל אישור סופי.

הלוואה – לקנות היום, לשלם מחר.
ישנם מוסדות המציעים הלוואות לעצמאיים ולשכירים כאחד. כולם נותנים שירות מעולה ומציעים גם תנאי אשראי לא רעים. מומלץ לערוך סקר שוק קצר בין הבנקים והחברות המציעות הלוואות לשם קבלת ההחלטה הנבונה, המשתלמת, והמתאימה ביותר לצורכיכם.

הלוואות בנקאיות יתרונות וחסרונות
בעיקר במקרה בו אם אין באפשרותכם לקחת הלוואות בנקאיות בשל בעיה כלשהי מול הבנק. התקשרו אל החברה הפרטית ותוכלו לנסות ולקבל הלוואה חוץ בנקאית

הלוואות אקספרס - מה זה בכלל הלוואה שכזו?
במידה ומבקשים הלוואה מחברה פרטית, שהיא אכן מאושרת ע"י משרד האוצר (ושקיים היתר עסקה). כמו כן, בהרבה מקרים ניתן לבקש ולקבל ייעוץ פיננסי ממוחה של החברה אשר יעזור לכם לעשות סדר בכל הנוגע לתנאי ההחזר

הלוואות אקספרס לכל מטרה
חברות ההלוואה החוץ בנקאיות אינן כפופות לתנאי הבנק ולכן לרוב מעניקות תנאים גמישים ונוחים יותר המשרתים היטב את מי שמוגבל ביכולת שלו לקבל הלוואה או מי שמעוניין ליטול אחת מבלי להיות כפוף לתנאי הבנק.

הלוואות לעצמאיים – הכוח המניע של הכלכלה.
כל אחד עלול להיתקל בקוצר כלכלי במהלך חייו, בעיקר לקראת הקמת עסק, שיפוץ הבית/ הדירה, רכישה גדולה במיוחד, או הולדת ילד/ ילדה חדשים למשפחה. כיום אין מה לדאוג! בעזרת הלוואה תוכלו להירגע ולממש את חלומכם- בכל מחיר.

הלוואות לשכירים – כי המהירות כן קובעת.
כיצד ניתן לקבל הלוואה? אילו סוגים של הלוואות קיימות? לשם מה עליכם לבקש הלוואה? על כל זאת ועוד נענה במאמר שלפניכם. כל מה שרציתם לדעת על הלוואות וכל מה שכדאי לכם לדעת.

מי צריך הלוואה דחופה?
רבים מאיתנו מתנהלים מדי חודש בניצול מסגרת המינוס. מה שהרבה אנשים לא מודעים שכדאי יותר ללוות כסף על מנת לכסות את החובות כי הריבית שנוספת למינוס הולכת וגדלה ככל שהגרעון גדל וגדלה בקצב מסחרר לאחוזים גבוהים מאוד.

הלוואות מיידי - האפשרות הטובה ביותר
רוצים לכסות את המינוס? מצאתם את עצמכם עם מסגרת אשראי מנוצלת ואתם פשוט חייבים הלוואה מיידית? הפוסט הבא הוא בגדר חובה בשבילכם!

הלוואה ללא בטחונות - זה אפשרי בכלל?
גם אם אתם מתעניינים לקנות טלויזיה חדשה ובין אם אתם מוכרחים לכסות חובות ישנים, לפעמים תהיו בעלי זכאות לתנאי הלוואה שפשוט שווה לקחת. הלוואה הניתנת לכם עם ריבית נמוכה במיוחד, שתקנה לכם שקט נפשי, על ידי חלוקת תשלומים תקופתיים גמישה.

הלוואה לרכישת דירה בבאר שבע
כל אחד מאיתנו עלול בלי כוונה ליפול למצב של ריבוי רכישות, בלי כיסוי, שגרמו להעלמת המסגרת במקרה עם הסיום הטוב או שמדובר ברכישות שהטביעו אותך עמוק, הרבה מעבר למסגרת שלך במקרה היותר גרוע.

ישראכרט- הטבות לכולם, הלוואות לכולם!
ישראכרט היא קבוצה המאגדת ארבע חברות, יחד הן פועלות בתחום אמצעי התשלום כענף ייחודי בפעילות החוץ - בנקאית במסגרת השירותים והמכשירים המוצעים ללקוחות.החברה מעניקה שירותים ללקוחות הבנקים.

הכל על הלוואת גישור
נתחיל מכמה מילים על מהי בכלל הלוואת גישור: מדובר בהלוואה ייעודית המאפשרת מימון לטווח קצר (מספר חודשים לרוב) במטרה לפתור בעיה בתזרים השוטף של עסק. הבעיה בתזרים יכולה לנבוע מכל מיני טעמים והיא פתירה לאורך זמן.

קיימים אינספור סוגים של שירותים ומוצרים לעסקים, כיצד ניתן לדעת מיהם הטובים והמומלצים ביותר?
כמו שהכותרת כבר מרמזת וכמו שאינספור בעלי עסקים מכל הסוגים, קטנים, בינוניים, גדולים ועוד כבר יודעים, קיימים אינספור

אשראי חוץ בנקאי כברז נוסף
זה מיותר לדבר על הקושי הכלכלי שבהחזקת משפחה ועל הקושי לנהל נכון את כלכלת המשפחה, מה גם שזה וודאי לא המקום לשיח נוסף על צדק חברתי.

ניכיון שיקים – למימון נזיל ומיידי
תשלום בשיקים דחויים הוא אחת הדרכים הנפוצות ביותר בארץ במסגרת ההתנהלות הכלכלית. פעמים רבות מדובר על פתרון נוח לשני הצדדים המעורבים בכך, אך לעתים אופציה זאת עשויה להיות בעייתית מבחינת מקבל השיק (שהוא לרוב בעל עסק

הלוואה לכל מטרה מחכה לכם גם במסלול חוץ בנקאי
על מנת לבחור הלוואה בצורה נכונה חשוב להגדיר מראש מה הן המטרות לשמן היא נלקחת. מצד שני, חברות אשראי, בנקים וגורמים חוץ בנקאיים המציעים אפשרויות מימון יודעים לשים את האצבע על הלוואה לכל מטרה.

מהי הלוואה לכל מטרה ואילו אפשרויות היא מציעה?
אם בעבר יכולנו לקבל הלוואה אך ורק מהבנק, הרי שבעקבות חקיקתו של חוק וועדת בכר, ניתן לקבל הלוואה חוץ בנקאית גם מגופים נוספים.

הלוואות חוץ בנקאיות, הדרך להגשמת כל חלום
בעבר הבנקים היו המקור היחיד לקבלת הלוואות, ימים אלו תמו וחלפו מן העולם. כיום מדובר בשוק חופשי, ונוספו גופים חוץ בנקאיים המציעים הלוואות המוכרות בשם הלוואות חוץ בנקאיות. בין אותם גופים ניתן למצוא את חברות האשראי, חברות הביטוח, בתי השקעות וגופי מימון אחרים.

מפרנסים משפחה? הכבוד כולו שלכם
בצל גל המחאה ששוטף את מדינת ישראל בשבועות האחרונים ומקיף כמעט את כל המגזרים היצרניים במשק, מהרופאים והמתמחים ועד לסטודנטים ולאנשי כוחות הביטחון, נשאלת השאלה מה עוד ניתן לעשות על מנת להתפרנס בכבוד מעבודה קשה ולחיות ברמת חיים סבירה?

מימון חוץ בנקאי - איך משיגים אותו?
במטרה לגשר על הפערים ולהגביר את הפיקוח על התחרות בין הבנקים, מקורות מימון חוץ בנקאיים החלו לצבור תאוצה, תוך שהם מספקים מוצא ממשי לשכירים ולעסקים קטנים הנקלעו לבעיות פיננסיות.

הלוואות חוץ בנקאיות – כי הגיע הזמן שלכם להתקדם
חוק בכר שנחקק בשנת 2006 הביא לשינוי מהותי בשוק האשראי, ההפרדה שנעשתה בין הבנקים לבתי השקעות יצרה מוצר חדש ויעיל – הלוואות חוץ בנקאיות המוענקות על ידי חברות אשראי, בתי השקעות וחברות הביטוח

הלוואה לכל מטרה- הפתרון לחיים הטובים
כיום רבים נוהגים לקחת הלוואה לכל מטרה: מימון חופשה משפחתית בחו"ל, מימון רכישת רכב חדש, מימון לימודים אקדמאיים בארץ או בחו"ל, טיפולים רפואיים שאינם מסובסדים כמו טיפולי שיניים, בתי אבות ועוד.

הלוואות חוץ בנקאיות – מהן וכיצד ניתנות
קיימים סוגים שונים של הלוואות, הניתנות במסגרתן של חברות האשראי. הלוואות חוץ בנקאיות אלו ניתנות בהתאם לצורך המועלה ואפשרויות ההחזר.


עמוד 1 מתוך 2
[1]   [2]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.