אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!
מאמרים » נדל"ן » אלי גבאי מספר: מיהי קבוצת גבאי

אלי גבאי מספר: מיהי קבוצת גבאי

מחבר המאמר:
פורסם בקטגוריה: נדל"ן
המאמר נקרא 247 פעמים
תאריך פרסום:
גרסת הדפסה | 0 תגובות
פורסם באתר Circle: אתר מאמרים קהילתיקבוצת גבאי היא אחת מחברות הבניה הוותיקות בישראל, ומובילה בתחומה בענף הנדל"ן גם ברמה בינלאומית. הקבוצה קיימת קרוב לארבעה עשורים והחלה כחברה משפחתית קטנה עד להפיכתה לקבוצה גדולה ומרובת זרועות העוסקת בנדל"ן מניב ובמגורים.

לקבוצת גבאי ניסיון עשיר ביזמות, בבנייה, בשיווק פרויקטים למגורים ובהתחדשות עירונית. הקבוצה מובילה באופן מקצועי ללא דופי פרויקטים רבים ובליווי אישי מהצעד הראשון ועד לרגע אכלוס הנכסים.

לקבוצה כ1,400 יחידות דיור ב14 אתרים שונים הפרושים ברחבי הארץ. 4,500 יחידות דיור מאוכלסות ועוד כ11,000 יחידות דיור הנמצאות בתכנון מתקדם לאורכה ואף לרוחבה של ישראל. זאת החל מתל אביב, רמת השרון, רמת גן, הוד השרון, פתח תקווה, נתניה, אור יהודה, מודיעין, אשקלון, אשדוד ועוד. רוב הפרויקטים בערים אלו הם פרויקטים במסגרת התחדשות עירונית.

לקבוצת גבאי נכסים מניבים בשווי של מעל ל700 מיליון שקלים. הקבוצה פעילה בתחומי הנדל"ן המניב הכוללים גם אחזקה, ייזום, ניהול והשכרה של נכסים מניבים. לקבוצה מבנים המשמשים למגורים (מקבצי דיור) ביניהם מרכזים לדיור מוגן, משרדים, מסחר, ומבני תעשייה. לקבוצה התמחות בתחום ההתחדשות העירונית והיא רואה בתחום זה את מנוע הצמחיה העתידי החשוב ביותר בענף הבניה בישראל.  

אלי גבאי על צמיחה במקומות צפופים באופן מיוחד

זה לא סוד שהבעיה המרכזית ביותר בעולם הנדל"ן בכלל ובעולם הנדל"ן הישראלי בפרט היא הצפיפות ומצוקת הקרקע. מדינה כה קטנה כמו ישראל בה יש צמיחת אוכלוסיה בקצב גבוה נמצאת במצוקת קרקעות זמינות לבנייה. על רקע המצב הזה אלי גבאי וקבוצת גבאי רואה בתחום ההתחדשות העירונית הזדמנות איכותית ומקצועית להכשרת קרקעות באיזורים נרחבים בתור מנוע צמיחה של החברה. מעבר לכך, משקיעה קבוצת גבאי ובהתמחות יש לציין בפרויקטים רבים בתחום הזה. מיזמי פינוי בינוי, ואף הריסה ובנייה בפרויקטים של תמ"א 38/2. וזאת באמצעות חטיבת ההתחדשות העירונית. 

גם יזמות וגם ביצוע – קבוצת גבאי מאפשרת את הכל

היתרון המשמעותי שמציעה קבוצת גבאי ללקוחותיה הוא העובדה שהיא גם היוזמת, וגם המבצעת. ובכך מבצעת את כל שלבי הפרויקט מתחילתו ועד לאכלוס הנכסים. קבוצת גבאי מעניקה בכך את הליווי הצמוד הטוב ביותר משלב התכנון על כל צעד וצעד שבו. ועד לשלב שבו עוברים דרך התקציב, התחשיבים הכלכליים, המחלקות המשפטיות, והפרקטיקה של הביצוע עצמו בפרויקט.

לקבוצת גבאי מנהלי פרויקטים איכותיים המנהלים את הפרויקטים. בתוך התכנית מנהלי הפרויקטים מנהלים קשר ישיר ובשקיפות מלאה מול בעלי הדירות והנכסים, כך שלכל לקוח ולקוח יש כתובת לאוזן קשבת לאורך כל הדרך.

מטריה מקצועית זו וברמה גבוהה מאפשרת לקבוצת גבאי להציב כיום בכל פרויקט ופרויקט את הלקוחות במרכז. וכך זה בעצם צריך להיות. כי בפרויקטים כה רגישים בהם הבית הוא המקום הבטוח ביותר היחס החם והחיבוק המבוססים על ערכי מצוינות ומשפחה, הם בדיוק מה שהלקוח זקוק לו. וזהו לעשה נוף הנדל"ן הישראלי האידיאלי.

פרויקטים מובילים של חברת גבאי בתחום התחדשות עירונית

קהילת לודג' 60–50זהו פרויקט פינוי בינוי בתל אביב. ולמעשה המיזם הראשון מסוגו בשכונת הדר יוסף. במסגרת פרויקט זה נהרסו 6 מבנים להם היו 46 דירות. במקומם, הוקמו 6 בניינים בהם 116 יחידות דיור חדשות. קבוצת גבאי מקדמת בשכונת הדר יוסף עוד חמש מאות יחידות דיור נוספות.

  • בונדהיימר 2-6

בונדהיימר תל אביב הוא פרויקט בו פונו 43 יחידות דיור ונבנו 90 דירות יוקרה. בעלי הדירות פונו, והפרויקט בשלבי שיווק וביצוע.

  • בונדהיימר 8

פרויקט זה בתל אביב הוא פרויקט תמ"א 38/2 בו נבנות 11 דירות יוקרה חדשות והוא כרגע בשלבי אכלוס, ולאחר טופס 4.

  • המתנחלים 32

פרויקט תמ"א 38/2 ברמת השרון בו בניין חדש בן 21 דירות חדשות הוקם במקום בניין בו ישנן תשע דירות בלבד. נמצא בשיווק ובביצוע.

  • נווה יהושע 4

פרויקט תמ"א 38/2 ברמת גן. הקמה של בניין חדש בן 24 יחידות דיור חדשות ובשלבי אכלוס.

  • ארלוזורוב 44-48

פרויקט תמ"א 38/2 בפתח תקווה בו התקיימה הריסה של 3 בניינים, ובמקומם הקמה של 2 בניינים חדשים להם 66 דירות. הפרויקט בשיווק ובביצוע.

  • ירמיהו הלפרין 6-8

פרויקט פינוי בינוי בנתניה בו נהרסו 8 מבנים ובמקומה תתקיים הקמה של שני מגדלים להם 18 קומות. בשני המגדלים תהיינה 132 יחידות דיור, כ300 מטר מקו החוף.

  • סולד 50

פרויקט תמ"א 38/2 ברמת השרון בו מקימים בניין חדש בן 28 יחידות דיור חדשות.

כל הפרויקטים הללו, ועוד רבים מהם ממחישים באופן הטוב ביותר את מהותה של קבוצת גבאי. ואת ההשקפה העסקית שלה בנוגע להתחדשות העירונית, מסגרת בה היא מתמחה ומובילה. שדרג סביבת מגורים, שיפור תנאי הדיור ואף הרחבת היצע הדירות בשכונות קיימות. ברמה הבטיחותית הגבוהה ביותר, ובשירות מכיל, אדיב וסבלני. 

בבחירת החברה המקצועית הטובה ביותר בתחומה, תחום ההתחדשות העירונית. הנדל"ן בכלל, והתמחות במגורים חדשניים גם ברמה הטכנולוגית אתם בוחרים בחיים טובים ואיכותיים יותר.


אודות מחבר המאמר:

נדלן ניוזדירוג המאמר: לא דורג עדיין

תגובות למאמר אלי גבאי מספר: מיהי קבוצת גבאי תגובות למאמר אלי גבאי מספר: מיהי קבוצת גבאי

עד כה לא נרשמו כל תגובות למאמר אלי גבאי מספר: מיהי קבוצת גבאי. רוצה להיות הראשון? לא ניתן להגיב למאמר זה בשלב זה. התגובות סגורות.

מאמרים נוספים בנושא נדל"ן

ניצול הפוטנציאל של שטחי בנייה משותפים
תל אביב נחשפה: פיתוחי נדל"ן, קרקעות ומשרדים מעצבים את עתיד העיר
זכויות בנייה וההשפעה שלהן על מס שבח
אלי גבאי מספר: מיהי קבוצת גבאי
פרויקט בן יהודה צפון כפר סבא
יתרונות השקעה בנדל"ן
האם מחירי הדירות עומדים לרדת בקרוב - והסיבה תהיה ירידה במחירי הסחורות לבנייה?
קניית דירה להשקעה
השקעה בארה"ב
אופטימל אינווסט, הכסף שלכם בונה את העתיד
למה צריך מתווך?
השקעות נדל"ן קטנות - סוגי נכסים ושלבים בדרך לעסקה
דביר ארגמן מומחה נדל"ן שיווק וקרקעות
למה כדי לקנות בית ברעננה?
דירות חדשות בשרון

הנך נמצא כאן: אלי גבאי מספר: מיהי קבוצת גבאי.

פרסם את מאמריך באתר! פרסם את מאמריך באתר!
תהנה מחשיפה מקצועית בחינם ואפשר לאלפי גולשים פוטנציאליים להיחשף לדעותיך.
פרסם מאמר.
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.