אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

נדל"ןלמה צריך ניהול ועד בית מקצועי?
בכל בית משותף נדרש ניהול של ועד בית אשר משמש כנציגות של הדיירים כדי לבצע את אחזקה תקינה של הרכוש המשותף. בשנים האחרונות תפקיד ועד הבית הפך לקשה וסיזיפ

דירה בצפון תל אביב
הי צפונה: מה מושך את התל אביבים לעבור מהמרכז לצפון תל אביב?

לאחרונה חלה מגמה של עליה משמעותית בביקוש לנכסים בצפון תל אביב. מה הסיבה?
הכול בכתבה שלפניכם...

השקעות נדלן עם תשואה גבוהה
ישראלים רבים פונים בשנים האחרונות לשוק הנדל"ן האירופאי כאשר המטרה שלהם היא השקעות נדלן עם תשואה גבוהה. מאמר זה יסביר אודות תחום זה וכדאיות ההשקעה בנכסים שונים במדינות אירופה. בנוסף, נגולל בפני הקוראים אודות השקעה בנדל"ן עם אפשרות תשואה גבוהה גם כאן בישראל.

חשיבות מיקום העסק או החברה
ישנם מקומות ואזורי תעשייה ברחבי הארץ אשר מציעים הנחות והטבות לבעלי עסק על מנת שיקימו את העסק בעיר שלהם. מעבר לסל ההטבות, יש לשקול היבטים נוספים.

בית פרטי בזכרון יעקב- ליהנות מסביבה פסטורלית ואיכותית במרחק חצי שעת נסיעה בלבד מתל אביב
זכרון יעקב, "טוסקנה הישראלית", הפכה בשנים האחרונות לאבן שואבת לאנשים המעוניינים ליהנות מנוף פסטורלי ואוויר הרים, ועם זאת לא להתרחק ממרכז הארץ

אלירן עובד – הרצאות לשוק האמריקאי
שמו העולמי של אלירן עובד בתחום הנדל"ן, הולך לפניו. עם שנים רבות של ניסיון ומומחיות, בארץ ובארצות הברית, הקים אלירן עובד מערך קורסים והרצאות לעידוד יזמות ופיתוח נדל"ן בקרב צעירים ובעלי ענייןבארצות הברית.

ברלין - יעד אטרקטיבי להשקעת נדל"ן
שוק הנדל"ן בברלין נמצא בצמיחה בלתי פוסקת. ההשקעה של ממשלת גרמניה בעיר הבירה המאוחדת ב-20 השנים האחרונות הופכות את העיר ליעד אטרקטיבי במיוחד להשקעה, גם עבור משקיעים ישראליים. המאמר מסביר מדוע ברלין היא יעד אטרקטיבי להשקעה ומה הופך אותה למוקד משיכה למשקיעים

דירות להשכרה בבאר שבע – אפיק השקעה כדאי
בכל מקום בארץ בו יש קמפוס של לימודים גבוהים, מתפתח ביקוש רב של דירות להשכרה. בדרך כלל מדובר בתהליך שמתחיל עם שימוש בדירות שכבר קיימות באזור, ואחר כך יש מעבר לדירות שנבנות במיוחד באותם אזורים מבוקשים. תהליך דומה קורה גם בשוק הנדל"ן, בהקשר של דירות להשכרה בבאר שבע.

איך המצב הביטחוני משפיע על דירות להשקעה?
כאשר ניגשים לכל הנושא של דירות להשקעה, חשוב להבין כי שוק הנדל"ן מושפע מאד גם ממצב בטחוני כזה או אחר לטוב ולמוטב. כך ניתן לראות שבחודשים שלאחר המלחמות בצפון הארץ ובדרומה, מחירי הדירות באזורים אלו ירדו משמעותית בעשרות אחוזים.

איך מאתרים ליקויים בדירות להשקעה?
כאשר ניגשים לרכישת דירות להשקעה חשוב גם לדעת להבחין בליקויי בנייה, בין אם רוכשים דירות חדשות ובין אם רוכשים דירות יד שניה, כיוון שיש לכך השלכות על המחיר וגורמים נוספים.

האם כדאי לקנות דירות להשקעה?
אנשים רבים קונים דירות לצרכי מגורים בלבד, אולם ניתן לראות רבים המשקיעים בנדל"ן וקונים דירות להשקעה. הנתונים מצביעים על שגשוג גדול בתחום הנדל"ן בארץ בשנים האחרונות.

מתווכי דירות- חשיבותו של מתווך מקצועי
אצל רובנו עולה במחשבתנו בדרך-כלל תדמית שלילית כאשר אנו שומעים את המילה מתווך. באופן מיידי מצטיירת בראשנו תמונה של אדם חלקלק, לעיתים רמאי אשר רוצה להרוויח "כסף קל" על חשבוננו.

שינוי קריירה
אני בטוח שהסיפור האישי שלי ימחיש לכם שהבחירה צריכה לבוא ממכם
ואת כל השאר תשארו לי

למה לרכוש נכסים מניבים בחו"ל?
כולנו נחשפנו לאחרונה לפרסומות המסיביות באינטרנט המפרסמים רכישת נכסים מניבים בחו"ל. ואכן רבים בודקים אפשרות זו. נכסים מניבים בחו"ל יכולים להיות מאד משתלמים ועשויים בהחלט לאפשר לכם להגיע לרווחים גבוהים ומשמעותיים יותר מאשר רכישת נכסים מניבים בארץ.

דירות להשכרה בבאר שבע
בשנים האחרונות הפכה באר שבע מעיר נידחת ואפרורית, חסרת עיניין, לעיר מלאת חיים, אנרגטית מתקדמת וצעירה

מהו התיקון השלישי לתמ"א 38 ומהם יתרונותיו?
במרץ 2005 אושרה תכנית תמ"א 38 שמטרתה חיזוק מבנים קיימים מפני רעידות אדמה. במהלך השנים לאחר שאושרה התכנית, נוספו מספר תיקונים למתאר התכנית כאשר האחרון מביניהם הוא התיקון השלישי לתמ"א 38 שאושר על ידי הממשלה בחודש מאי 2012. תיקון זה מהווה תמריץ כלכלי ליזמים פרטיים ולקבלנים.

הספסרות בקרקעות - מקפיצה שוב את מחירי הדירות בירושלים
הספסרות בקרקעות שמכר מינהל מקרקעי ישראל ב-4 השנים האחרונות גורמת למחירי הדירות בירושלים להמשיך לטפס

מיפוי איכותי של שטחי חקלאות
מיפוי שטחי חקלאות בצורה מיטבית חיוני לניהול מוצלח ומתוכנן של שטחי מושבים וקיבוצים. כלי הדיגיטציה הקיימים כיום מאפשרים זאת בצורה קלה ונוחה.

גל נוסף של עליות מחירי הדירות בירושלים נמצא מעבר לפינה
באמצע אוגוסט התקבלו תוצאותיהם של 3 מכרזי קרקעות, לבניית דירות בירושלים, של מינהל מקרקעי ישראל. ל-2 מכרזים לא היו בכלל הצעות ולשלישי היתה הצעה אחת בלבד הנושקת למחיר המינימום שפרסם המינהל

מידע נדלן אמין או "היד הנעלמה" שמונעת אותו מאיתנו?
האם שאלנו את עצמנו לרגע מי הוא הגורם בעל האינטרס שטוען (ומוסר מידע נדלן זה לכתבי העיתונות הכלכלית) כי מחירי הקרקעות באיזור זה או אחר עלו או ירדו?

תל מונד: מרכז תרבותי תוסס
המושב נתפס בעיני אנשים רבים כמקום משעמם ורדום, אך מצד שני, כמקום פסטורלי וקסום. אפשר ליהנות גם ממגורים במושב מבלי לאבד את עצמך לדעת לשעמום.

מדריך לקניית דירה – לוד עולה על המפה
צה"ל לא יירד רק לדרום הארץ, אלא גם יישאר במרכז הארץ, משיקולים ענייניים.
לאחרונה פורסם כי צה"ל מתכונן להעביר את מחנה הבקו"ם (בסיס קליטה ומיון) וכן שליש ממחנה הקריה בתל אביב, למגדלים בפאתי העיר לוד, בצמוד לשכונת גני אביב (ליד תחנת הרכבת).

איך להשקיע בנדלן בחול
משקיעים ישראלים רבים מחפשים נכסים להשקעה בחול. אך לצד הפוטנציאל לרווחים ותשואות גבוהות מאוד, ישנם גם סיכונים למשקיעים לא זהירים. במאמר זה יוצעו מספר טיפים להשקעה נבונה ובטוחה יותר.

בשורה למחפשי הדירות: מידע נדלן אמין בתנאי חוסר וודאות
הבעיה הגדולה ביותר איתה התמודדו עד לא מזמן מחפשי דירות בישראל ומחפשי דירה בירושלים היא המחסור החמור במידע נדלן אמין ואיכותי. את המצב הציל מאגר המידע של רשות המסים. מה זה בכלל?

בעקבות הביקוש, מי מרוויח ומי מפסיד שאתה על קרקע חקלאית.
התשואה האדירה שמגולמת בתהליך של הפשרת קרקע חקלאית יכולה להגיע למאות אחוזים, המצב שנוצר בעשור האחרון של עליה בלתי פוסקת במחירי הדיור וחוסר שחרור קרקעות לבנייה נבלם לאחרונה והודות למחאה החברתית מתחילים להפשיר פה קרקעות.
אז תכירו את השותפים שלכם , מס שבח והיטל ההשבחה.

השפעה קטלנית של קיפאון בשוק הדיור על ניפוץ בועת נדלן בשוק ההון
המאמר דן בהשפעות הקיפאון בשוק הדיור שמביא לירידת קצב מכירת הדירות והדירות להשקעה ואיך תופעה זו משפיעה על ניפוץ בועת נדלן בשוק ההון

ניהול השקעות בנכסי דלא ניידי
בכתבה המצורפת אנסה לסקור בצורה יסודית את הדברים המהותיים הקשורים לקניית בתים בארץ ומעבר לים, לענות על סוגיות ושאלות מהותיות שנוגעות בנושאים מרכזיים כמו - ניהול השקעות, שימוש בשירותי תיווך בארץ או קניית נדלן מניב.

בועת נדלן חמורה בירושלים: מציאות או דמיון?
מאמר זה ינסה לבחון האם ישנה בועת נדלן חמורה בירושלים באופן כללי עם התמקדות במגזר המשפחות הצעירות המחפשות דירה בירושלים

הביקוש לדירות מגורים בישראל
לאן פונה שוק הנדל"ן בישראל כאשר בארץ ובעולם יש גידול אוכלוסין אמתני ומעמודות חדשים נוצרים בשכבות האוכלוסייה.

על קניית דירה ומחזור משכנתא
קניית דירה כרוכה ברוב המקרים בסיוע הבנק לצורך מימונה. משכנתא היא הדרך האפקטיבית והאידיאלית ביותר לקבל מימון לצורך קניית דירה, הן בגלל התנאים שמציעים המסלולים השונים

קניית דירה עם ביטוח משכנתא
רוב הזוגות הצעירים בארץ מעדיפים קניית דירה על פני מגורים בשכירות. רובם גם לא יכולים לעשות זאת בלי משכנתא, שהיא הלוואה בנקאית המיעדת למימון הדירה שרכש הזוג.

דברים שחשוב לעשות לפני שמחליטים לקנות דירה
אם אתה מוצא את עצמך בשלב בחיים בו אתה חווה התלבטויות רבות האם לקנות דירה חדשה או להמשיך לגרום בשכירות, המאמר הבא יענה לך על הרבה שאלות.

קניה או השכרה של דירה בירושלים (דירה בירושלים למכירה)?
במאמר זה נבחן את הסוגייה שמטרידה זוגות ומשפחות רבות – מה כדאי לקנות דירה או לשכור? נדון בשאלה זו על ידי ניתוח מקרה פרטי של דירה המוצעת למכירה בירושלים (דירה בירושלים למכירה)

לשכור או לקנות בית בירושלים: מה כדאי?
ניתוח המורכב משני חלקים ומספק דוגמא לחישוב הכדאיות של השכרה מול רכישה של דירה או בית בירושלים. הדוגמא מתייחסת לדירות יד שניה בירושלים אבל ניתן להיעזר בה גם כדוגמא לדירות להשקעה

השקעה עם רגליים על הקרקע
מדינת ישראל שרויה במצוקת נדל"ן. חוסר בקרקע מופשרת מביא לצמצום מספר הפרוייקטים הקיימים לבנייה ובמקביל לעלייה חדה במחירי הנדל"ן.במטרה להביא לירידה במחירי הנדל"ן,

השוואת שיטות איטום נפוצות
התפשטות תופעת הרטיבות במבנים התופעה רווחת בעיקר בקומות העליונות ברבי- קומות או במבנים צמודי קרקע או דירות גג. כניסת נוזלים למבנים דרך הגגות באה לידי ביטוי בראש ובראשונה על גבי הקירות והתקרה שהופכת להיות מעט רטובה

נחלות למכירה במושב: לגור באווירה אחרת
נחלות למכירה הופשרו רק בשנים האחרונות. המדינה קיבלה החלטות להעביר את זכויות הנחלות הללו לידיים פרטיות זאת מכיוון שמדיניות החקלאות השתנתה בהתאם למציאות המודרנית והתפתח הצורך באדמות למגורים.

משרדי תיווך בישראל
מה חשיבותם של מתווכים בישראל? וכיצד ניתן להיעזר בשירותם של מתווכים? זווית שכדאי להכיר.

רכישת נחלות במושבים
המושבים בשרון דוגמת שדה ורבורג, בורגתה, גן חיים, צופית, משמרת ורבים אחרים פתחו את שעריהם למשפחות חדשות מחוץ למעגל התושבים הקבוע של המושב. ואפשרו רכישה של קרקעות.

תוכנה לשיתוף פעולה בין מתווכים
תוכנת תיווך זה כלי מתוחכם מאוד לניהול משרדי תיווך, כיצד ניתן לייצר איתה עסקאות במססכרת שיתוף פעולה בין מתווכים?

נחלות למכירה
חשבו על נחלות למכירה שמצאו חן בעיניכם, צאו וחפשו בין נחלות למכירה את זו שתכבוש את לבכם. השאירן את הטיפול ברכישה לחברה מקצועית ובתוך כמה חודשים עד שנה וחצי תוכלו להיות בעלים של אחת מאותן נחלות למכירה בדיוק כמו שחלמתם.

מושבים בשרון: ליהנות מכל העולמות
אזור השרון הוא אחד האזורים בארץ אשר "רוקדים על כל החתונות": מושבים בשרון נהנים מאיכות חיים גבוהה – אוויר איכותי, שטחים חקלאיים ירוקים נרחבים, ואווירה פסטורלי ורגועה ותשתיות נהדרות.

מושבים בשרון: סקירה קצרה
במאמר זה נערוך סקירה קצרה על מושבים בשרון – מקומות מגורים, מקומות בילוי, כבישים קרבה למקומות מרכזיים ועוד . כדאי לקרוא אם שוקלים מעבר לאזור השרון.

מושבים שרון: הירוק הלא רחוק
מושבים בשרון הינם פופולאריים כבחירת אזור מגורים בקרב זוגות צעירים. זוגות צעירים שרוצים להתרחק מהרעש וההמולה של המרכז מוצאים עצמם לא אחת עוזבים את תל אביב הרצלייה או רמת גן ועוברים לאזורים ירוקים יותר.

BANKAT- לקנות נדלן בחכמה
רכישת נדל,ן אינה הליך של רכישה מעכשיו לעכשיו. הוא מצריך בדיקות רבות ומצליבות אצל מקורות שונים, והתלבטויות לא מעטות בדבר הצורך בשיפוץ. תהא המטרה אשר תהא ברכישת הנדל"ן הזה

רוצים למצוא בתים להשכרה?
תחום הנדל"ן בארץ מצוי בשינויים משמעותיים וקניית דירה עלול להיות מסלול ארוך ומתיש ובכל זאת, עם כמה

קניית נכסים באטלנטה
מאמר זה עוסק ביתרונות השקעות בארצות הברית וקניית נכסים באטלנטה

בתים למכירה באבן יהודה
בשנים האחרונות אנו עדים לזליגה של משפחות רבות מאזור גוש דן לאזורי מגורים חלופיים בארץ. מחירי הדירות הגבוהים באזור גוש דן, צפיפות האוכלוסין וזיהום האוויר הם רק מקצת מהסיבות למעבר של משפחות וזוגות צעירים מהערים המרכזיות והסואנות לישובים שקטים ורגועים יותר ברחבי הארץ.

אופי השוק של דירות למכירה 2012
כל אדם המתמצא מעט בשוק הנדל"ן יודע כי מדובר בשוק הפכפך מאוד. שוק הנדל"ן מתאפיין בעליות ובירידות כל המן ולכן בעת רכישה של נכס נדל"ן יש לקחת נתון זה בחשבון. בנוסף, שוק הנדל"ן מושפע מגורמים רבים ולכן, באותה תקופה בדיוק ניתן לראות עליה באזור אחד לעומת ירידה באזור אחר.

תמא 38 – מטרות ובעיות עיקריות
 HYPERLINK "http://www.israel38.co.il" \o "תמא 38 "
תמא 38 נועדה להציע פיתרון עבור אותם מבנים שלא נבנו לפי תקן 413 ועלולים להוות סכנה במקרה של רעידת אדמה. התוכנית מאפשרת לחזק מבנים..


עמוד 1 מתוך 4
[1]   [2]   [3]   [4]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.