אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

מחשבים וטכנולוגיה

מאמרים בנושא מחשבים וטכנולוגיה, הכוללים מידע בנושא מערכות CRM, חומרה, תוכנה, מחשבים, טלפונים סלולריים, ניהול תוכן ועוד.

CRM
חומרה
טכנולוגיה - אחר
טלפונים סלולריים
מחשבי כף יד
מחשבים ניידים
מחשבים נייחים
ניהול תוכן
תוכנה

מכשירי ססמארטפון חדשים לשנת 2024: למה יש לצפות?
בעידן שבו הטכנולוגיה מתקדמת בקצב מסחרר, סמארטפונים חדשים מושקים בכל שנה. במאמר זה, נבחן את המגמות העיקריות בעולם הסמארטפונים לשנת 2024 ונצפה מה יכולים לצפות הצרכנים מהמכשירים החדשים שיצאו לשוק.

הטאבלטים בעידן הדיגיטלי: ניידות, פונקציונליות והשפעה על חיינו היומיומיים
בעידן הדיגיטלי של היום, מכשירי הטאבלט הפכו לחלק בלתי נפרד מחיינו. עם יכולות ניידות מעולות ומסכים גדולים יותר מאלו של סמארטפונים, הטאבלטים מציעים חווית שימוש ייחודית המתאימה למגוון רחב של פעילויות

תהליך בניית אתר אינטרנט: חשיפת המכשולים
פתיחת אתר אינטרנט בפעם הראשונה דומה ליציאה למסע לא מוכר בתחום הדיגיטלי. אתה ממריץ ועמוס ברעיונות, אבל אתה עלול להיתקל בקרוב במכשולים בלתי צפויים.

משחקים ברשת לילדים בעולם של היום
בוודאי יצא לכם להיתקל בכל רשימות המשחקים המובילים בפלטפורמות המשחקים השונים למיניהם, כמה משחקים יש, לאיזה עולם מתקדם הגענו ולאן עוד אנחנו יכולים להגיע.

קלאש רויאל – אסטרטגיה במיטבה
איך משחקים במשחק הממכר והמוכר קלאש רויאל? המשחק שווק בחנויות הניידים ונכון לשנת 2017, נמצא כבר זמן רב ברשימת המבוקשים ביותר.

בניית תכנית המשכיות עסקית
תכנית המשכיות עסקית (BCP) עליה אנחנו מדברים מתייחסת לשמירה על התפקוד העסקי או לחידושו במקרה של שיבוש משמעותי או קריסה מערכות בעקבות גורם חיצוני.

צב”ד ייעודי לבדיקות RF
רובינו משתמשים בציוד בדיקה במעבדות חומרה,פה נלמד על צב"ד ייעודי לבדיקות RF

קונסולת המשחק הראשונה- Magnavox Odyssey
זה היה לפני 41 שנה, קם לו לראשונה הדבר המהפכני ששבע המוני ילדים, מכשיר שמתחבר לטלוויזיה והוא משדר בשחור לבן שני קווים עם נקודה אחת וקו המפריד ...

התקן בעצמך רשת מחשבים ביתית
יש לכם כמה מחשבים בבית? באמצעות מאמר זה תוכלו להתקין בקלות רשת מחשבים אלחוטית, כדי לשתף קבצים, לחלוק חיבור לאינטרנט, חיבור למדפסת ועוד.

חתימה אלקטרונית בתוך מסמכים דיגיטליים
מסמכי PDF אילו מסמכים דיגיטליים אשר עושים בהם שימוש רב אירגונים שונים לצרכים רבים. מסמכי PDF נחשבים לפורמט דיגיטלי מאוד מאובטח, חברת אדובי עשתה מאמצים רבים על מנת לייצר פורמט מעולה כזה של קובץ דיגיטלי, לכן עושים בו שימוש רב לצורך העברת מסמכים חשובים ובעלי רגישות גבוהה.

מה זה חתימה אלקטרונית?
בעולם שבו אנחנו חיים את החיים בצורה מהיר והוא משתנה בלי הרף, כל רגע קטן הוא לעיתים קרובות מאוד חיוני לפתרון של בעיות.

מה זה שרת וירטואלי?
מחשבי שולחן ומחשבים ניידים משתפים מידע ותקשורת בינהם באמצעות שרתים ואפילו באמצעות שרתים וירטואליים. מה זה שרת? זה אומר שהמחשב מיועד לא רק לשימוש של תוכנה אלא גם לשימושים נוספים

מבוא לוירטואליזציה של שרתים
וירטואליזציה זוהי שיטה אשר מריצה מספר בלתי מוגבל של מערכות הפעלה בצורה עצמאית ללא תלות אחת בשניה על מחשב פיזי אחד. זאת אומרת כי על מחשב אחד יש לך מספר רב של "windows" או "linux".

בנייה נכונה של מערכת פריוריטי בארגון
ארגונים רבים ועסקים במגמת צמיחה הבינו כי על מנת לנהל בצורה איכותית את תהליכי הארגון, הם נזקקים למערכת ERP שתאגד את מהלכי החברה במסד נתונים אחד. המאמר מסייע בהבנת שלבי הקמת המערכת ונותן טיפים להתנהלות נכונה בעת בניית המערכת.

התקלות הנפוצות ביותר במחשב ודרכים לפתרונן - שלא יעבדו עליכם!
תקלות מחשבים מתרחשות כל הזמן. מי מאיתנו אינו מכיר תקלת מחשב כזו או אחרת, שקרתה לו דווקא בזמן הכי פחות מתאים מבחינתו (וזה בדרך כלל המצב, לצערנו). לפניכם מדריך שימושי שיסייע לכם לפתור את תקלות המחשב הנפוצות ביותר.

אופניים חשמליות- צאו לדרך במהרה
מי לא מכיר את ההמצאה הנהדרת שמשמשת כל אדם שני בערך במיוחד אם הוא מתגורר בסביבה אורבאנית, כן וודאי כבר ניחשתם לפי הכותרת..

מערכות crmיעזרו לך לעלות גבוה
אין צורך שתהיו בקיעים בתחום המחשב, אין צורך שתדעו את שמות הלקוחות שלכם בעל פה או שתזכרו מתי אתם עתידים להיפגש איתם או מתי עליכם לשלוח לכם מייל. ביננו, אם תסתמכו על הזיכרון, לא תגיעו רחוק. מה שכן,

משרות בהייטק
לפניכם רשימת משרות ועבודות של חברות מעולם ההייטק:............................................
............

גיוס עובדים בהייטק
גיוס עובדים בכלל, וגיוס עובדים בהייטק בפרט, כבר לא נגמר כפי שנהוג היה פעם בציפייה פאסיבית לקבלת קורות חיים על ידי עובדים ומיונם. כיום, גיוס עובדים בהייטק הפך למאמץ אקטיבי שפעמים רבות חורץ גורלות של חברות ומיזמים.

גיוס מועמדים בהייטק
גיוס מועמדים בכלל, וגיוס מועמדים בהייטק בפרט, כבר לא נגמר כפי שנהוג היה פעם בציפייה פאסיבית לקבלת קורות חיים על ידי מועמדים ומיונם. כיום, גיוס מועמדים בהייטק הפך למאמץ אקטיבי שפעמים רבות חורץ גורלות של חברות ומיזמים.

איך מוצאים עבודה במטריקס?
יותר ויותר ישראלים מבקשים לעבוד במטריקס או בחברות IT שיכולות להעניק הזדמנות לצעירים המבקשים להתפתח בתחום הטכנולוגיה. הרעיון הוא לסלול עתיד מבטיח ויציב תוך מציאת סביבת עבודה מפרגנת ותומכת.

מהפכה בעולם המחשוב – מחשוב בענן הדור הבא
מתקופה לתקופה גובר הביקוש בשירותי מחשוב, אם זה גיבויי מרחוק או תוכנות היושבות בענן ואפילו יש כיום נקודות שבהם אתה יכול להיכנס למחשב שיושב בענן בצורה מלאה הכולל את כל האופציות של מערכת ההפעלה הביתית.

מהו דואר EXCHANGE
שרת EXCHGE הינו תוכנה אשר עוסקת בצד של השרת, בצד המבצע את השליחה וקבלה של הנתונים בפועל והנתונים שעוברים הם אלו פרטי הדואר אשר נשלחים מכתובת מייל אחת לשנייה. EXCHANGE מתמקד במוצרים העוסקים ביומנים, אלפונים, שליחה וקבלה של דואר, תזכורות ועוד...

קנייה והשכרת שרתים: יתרונות מול חסרונות
עסקים, גדולים כקטנים, מסתמכים על רשתות תקשורת וזקוקים לשרתים לאחסון המידע שברשותם. ישנם עסקים שמעדיפים לקנות שרתים, וישנם עסקים שמסתפקים בהשכרה. מהם היתרונות והחסרונות של השכרה מול קניית שרתים? התשובות במאמר להלן.

תיקון מחשב נייד חלק א'- מאמר מספר 3 מאת Shlomo Schwartz
מאמר המשך המתאר את אפיון התיקון במחשב נייד שבור או תקול

להנות ממשחקים של ילדות - בלי בעיות!
בטקסט הנדון ביקשנו לנתח כמה מהאתרים שבמסגרתם ניתן לפגוש משחקי מחשב שיועדו לילדות ולמסור המלצות על מספר אתרים כאלו - כי קיימת צריכה והיצע המשחקים כה נרחב שהוא מסוגל ליצור בלבול לעתים. חוויית משחק נעימה!

למה כדאי ללמוד מחשבים?
לימודי מחשבים הפכו למקובלים מאוד בעשורים האחרונים. אין כמעט תחום בחיינו שאין לו נגיעה למחשבים. אפילו טלפונים סלולאריים מודרניים הנמכרים כיום, הם למעשה מחשבים זעירים, המריצים מגוון תוכנות ויישומים.

נושאי העשייה של אחראי רשתות במשרדי העסק
על מנת להתחמק מתרחישים במסגרתם בית העסק קופא עקב חיסרון בעובד מוצלח, רצינו להראות פה כמה מנושאי התעסוקה של אחראי הרשת במשרדי העסק. קריאה נעימה ובעלת תועלת!

קורס ניהול רשתות מחשבים
תחום ניהול רשתות מחשבים הוא אחד התחומים המתקדמים ביותר בעולם ההייטק. מדובר בתחום עתיר טכנולוגיה, המתקדם ומתחדש משנה לשנה. עבודה כמנהל רשתות מחשבים היא עבודה נדרשת ביותר, שכן אין כמעט חברה שאין לה מספר מחשבים, המחוברים ביניהם ברשת.

מיגון מחשבים בחברות היי טק
חברות היי טק עושות שימוש במגוון של מערכות מסוגים שונים. מערכות המחשב תופסות חלק מרכזי וחשוב בחברות אלו ונעשה בהן שימוש לצורך פיתוחים שונים ועבודה שוטפת. על מנת לאפשר את השימוש במערכות המחשוב והטכנולוגיה, מוצעים אמצעים שונים כמו מערכות מיגון מחשבים או מערכות למניעת גניבות.

משחקי טנקים ומרכבות מלחמה מהמציאות למשחקים
מרכבות הברזל (טנקים) הכריעו מלחמות החל משנות ה 60 ועד היום.במלחמות ישראל היוו הטנקים רכיב מרכזי ומכריע, מהר מאוד הגיעו הטנקים למשחקי המחשב ומשחקי הרשת.קראו ולמדו הכל על טנקים.

רשתות חברתיות – איום קיומי על העסק שלך
כמה פעמים חלפת על פני עובדי המשרד ושמת לב לתנועות מהירות ולחוצות?
לא, הם לא מתרגשים מעצם נוכחותך לידם, יש מצב שהם מנסים לסגור במהרה את הדפדפן עם הרשת החברתית בלי שתשים לב לכך.

IP-Centrex, עולם שירותי הטלפוניה במיקור חוץ

IP-Centrex החל לצבור תאוצה בישראל, בתחרות עזה בין הספקים.
מה זה אומר לעסקים וארגונים?

לימודי עיצוב גרפי למתחילים
לימודי עיצוב גרפי והתאמה לתפקיד, מסלולי הלימוד וכיווני התפתחות בתחום

איך תבחרו את הטכנאי המתאים למחשב שלך?
תקלות במחשב האישי שלכם עשויות לנבוע ממגוון סיבות מורכבות, שרובנו לא ממש מבינים בהן. לכן, חשוב להיעזר בטכנאי מחשבים שילווה אותך ואת המחשב האישי שלך, על כל צרה שלא תבוא. כל מה שחשוב לדעת לפני שמחפשים טכנאי למחשב האישי שלכם, שיעזור לכם להתגונן מהוירוסים שמסתובבים ברשת

קולקציות ארוכות שנים בגיימינג
נציין כמה קולקציות מתמשכות של משחקי מחשב ונתאר את נקודות החוזק שלהם.

כיצד לבחון את הידידותיות של תוכנה להנהלת חשבונות
יצרני תוכנות הנהלת החשבונות נוהגים למכור את התוכנות שלהן כ"ידידותיות למשתמש". מהי תוכנת הנהלת חשבונות ידידותית?

מקרנים המיוצרים בנורבגיה: ייצור מקרנים באיכות גבוהה
אוהדי קולנוע ביתי רבים מתפארים במקרן סרטים אשר נתלה מתקרת הסלון שלהם, אך האם אתם יודעים היכן הם מיוצרים? טיילנו כל הדרך לעיר הנורבגית פרדריקסטד

Sap Business One ויצירת יתרון תחרותי
מהו יתרון תחרותי? אם המתחרים שלכם יותר מסודרים מימכם, חוסכים בעלויות ובעלי פעילות חלקה ומתואמת יש להם יתרון תחרותי. זה עשוי להתגלות באיכות המוצר הסופי או בעלותו הסופית עבור הצרכן.

קונטר סטרייק, משחק ישן אך צובר תאוצה
קונטר סטרייק - בין המשחקים היותר מוכרים וישנים. מה איתו? יצאתי לבדוק :)

מרכזיה וירטואלית
מרכזיה וירטואלית הפכה בימינו לצורך אמיתי וחיוני עבור כל משרד מתקדם וכל בית עסק שרוצה לתפקד בצורה היעילה ביותר.

האם ראיה ממוחשבת באמת נחוצה?
ראיה ממוחשבת היא בעצם סקירה של המחשב עבור הפעולה הדרושה. המחשב יכול במהירות עצומה לסקור, או במילים אחרות לראות, מידע גדול מאד. כמו כן הוא יכול לערוך השוואות, להגיע לפתרונות ולהסיק מסקנות.

סולארי - מערכות סולארי
שמש היא אחד הדברים שבישראל לא סובלים בה ממחסור לטוב ולרע. חידוש של השנים האחרונות הוא כי שמש לא רק משזפת ומייבשת כביסה מצוין אלא יכולה גם לייצר חשמל ובכך לפתור לנו בעיות חשמל רבות

ראייה ממוחשבת - שימושים ותחליפים
מי חכם יותר האדם או המכונה? שאלה זו אשר עולה כנושא לדיון אחת לכמה חודשים בעיתונים הנה שאלה פילוסופית אך עם זאת פרקטית במיוחד לאנשי המדע ואנשי התעשייה.

בדיקה ויזואלית - האם העין האנושית מספקת?
בדיקה ויזואלית הנה הכרחית להבנת הסובב אותנו. יכולת הראייה נחשבת לאחת המעלות הבסיסיות של האדם ובלעדיה אנו כסומים באפילה.

מרכזיות טלפון בשילוב עם מערכת CRM: שתי דוגמאות
דוגמה נפוצה של שילוב בין מרכזיות טלפון למערכת CRM הנה האופציה המוכרת של מענה קולי אינטרקטיבי. בדרך זו, יכולות מרכזיות טלפון לנתב טוב יותר את כל השיחות הנכנסות והיוצאות העוברות דרכן.

מרכזיות טלפון ומערכות CRM: כמו כלים שלובים
כאשר משלבים היטב בין מערכת CRM לבין מרכזיות טלפון, השילוב יכול להביא עמו התייעלות עסקית מרשימה, גדולה אפילו יותר מההתייעלות שהתרחשה לאחר התקנת מערכת ה- CRM לראשונה.

מהו ספק אינטרנט ואילו שירותים מציע?
כדי להתחבר אל האינטרנט וליהנות מיתרונותיו הרבים ויכולותיו הבלתי רגילות, יש צורך בתשתית מתאימה לצד ספק אינטרנט.

Nod32 ומדדים לבחינת אנטי וירוס מוצלח
היום קיימים מבחר של פתרונות אבטחת מידע ואנטי וירוס ננסה לעמוד במאמר על מה הם המאפיינים שעוזרים לנו להבדיל בין התוכנות הרבות בשוק:

ברקודים בכל מחיר!
ברקוד היא מערכת המזהה מוצרים באופן אוטומאטי, וממירה אותו באופן מיידי למחיר נקוב. כיום ניתן למצוא ברקודים בכל רשתות השיווק, ועל כל סוגי המוצרים. מה זה ברקוד, איך הוא עובד ואיך ניתן ליעל את השיטה ע"י אפליקציית סמארטפון פשוטה – במאמר שלפניכם


עמוד 1 מתוך 2
[1]   [2]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.