אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

טלפונים סלולרייםטלפון לילדים וההשלכות
בשנים האחרונות ישנה נטיה לכל הורה לרכוש כבר בגיל צעיר טלפון לילדיו בלי לתת את הדעת על ההשלכות של חשיפת ילדיו לתכנים בלתי הולמים.

גם האייפון שלך עובד לאט?
הודאת אפל גמרה לסערה בקרב משתמשי האייפון, אפל הודיעה שהם מאטים בכוונה את המעבד לשמור על ביצועי הדגמים הישנים.
בעקבות טענות המשתמשים החלטנו לערוך ניסוי אצלנו במעבדה, לאמת את הנושא ולבדוק האם הטענות נגד אפל מוצדקות.

מעבדה לתיקון גלקסי - על התקלות ועל המחירים
גלקסי הוא אחד ממכשירי הטלפון המבוקשים ביותר בעולם וגם בישראל. כמו כל מכשיר מתקדם, גם הגלקסי הוא מכשיר מורכב ורגיש החשוף לתקלות שונות.

תיקונים לאייפון – כל מה שרציתם לדעת!
אין ספק כי מכשיר האייפון הוא המכשיר הסלולארי הטוב ביותר מבין כל המכשירים המוצעים בשוק, אך לצד היתרונות הרבים יש גם חיסרון, המכשיר רגיש מאוד ונוטה להתקלקל לעתים קרובות.

מעבדה לתיקון אייפון – כל סוגי התיקונים
אייפון, חדש וגם ישן, הוא מכשיר רגיש ביותר. תקלות שונות, חבטות ואפילו שריטות קלות עלולות להשבית את האייפון. אם נקלעתם למצב שבו האייפון שלכם אינו תקין, צרו קשר עם המעבדה לתיקון מכשירים סלולאריים "אביב תקשורת".

טלפון המותאם לכבדי שמיעה
טלפון המותאם לכבדי שמיעה נדרש בתכונות ספציפיות כגון איכות שמיעה ואפשרות לכיוון עוצמות שמיעה שונות כמו גם לתמיכה במכשירי שמיעה

סים בינלאומי לשיחות מוזלות
כיום אין סיבה למטיילים הישראלים להיות שבויים בידי חברות הסלולר ולשלם סכומים אסטרונומיים רק בגלל שהם מעוניינים לטייל עם הטלפון הסלולרי שלהם ולהיות בקשר עם קרוביהם.

הקהילה למספרי טלפון והטרדה טלפונית
מי מתקשר אלי? לענות למספר הזה? מה עושים? איך יודעים? אתר חדש בשם Tellows הוקם בדיוק בשביל לענות על השאלות האלו

טלפון מותאם לילדים, האם כדאי לתת לילדינו טלפונים סלולריים ?
לאחרונה יצאו לשוק טלפונים ניידים אשר מותאמים לילדים, ביניהם כגון mobee או סמארטפונים זולים, האם כדאי לאפשר לילדינו לעשות שימוש בטלפון נייד ?

10 הטיפים והטריקים הגדולים לגלקסי 3
10 הטיפים והטריקים הגדולים לגלקסי 3, חובה לכל מחזיקי המכשיר!

כל מה שרצית לדעת על אייפון 5
לרגל צאתו של האייפון 5, סקרנו את כל היתרונות והחסרונות של המגה-סמארטפון

3 דרכים להרוויח כסף מהאייפון, כל אחד יכול
כיום הרבה אנשים משתמשים בסמרטפונים, אך לא הרבה מהם יודעים שאפשר להרוויח כסף דרך הסמרטפון מפעולות פשוטות שבמילא עושים אותן, אז הנה כמה דוגמאות.

בחירת מעבדה לתיקון מסך אייפון 4
אבל בדומה לכל דבר אחר בחיים - שאין יתרון ללא חסרון, ככה גם עם מרבית הפלאפונים והטאבלטים. הם פונקציונאליים ונוחים, אך חשוב לזכור שבחלק ניכר מהמקרים הקנייה שלכם ותחזוקתם מחייבים הוצאה גדולה.

לבצע שיחות לארץ בלי לשלם הרבה
התפתחות מפתיעה ומהירה של הטכנולוגיה ותחרות בין חברות בריאה ללקוח בין כמה ספקיות תקשורת, לא עוד מונופול של חברת תקשורת יחידה. בימינו ניתן לעשות טלפונים לארץ מכל מדינה בעולם, בכל שעה בלי פחד מתעריפי שיחה גבוהים במיוחד ולא רציונאליים.

לשוחח בכל מקום? רק עם סים בינלאומי!
כרטיס סים בינלאומי - סים שיאפשר לאיש העסקים להשתמש בטלפון הנייד שלו בכל מקום בעולם ללא דאגה לגבי עלות השיחות, תקינות הנייד או הגבלת השירות.

אינפורמציה על מכשירי סלולר חכמים
הושקו מכשירי סלולר חדשים עם מערכות ממשק חכמות ונוחות, כך שלמעשה המכשירים הסלולרים החכמים הינם משמשים כמחשב לכל דבר ועניין.

אינפורמציה מעניינת על נייד המתאים למבוגרים
ישנם הרבה אנשים בקרב האוכלוסייה המבוגרת אשר נתקלים בבעיות תפעול של המכשירים החדשים,אך חשוב לדעת כי קיים טלפון נייד למבוגרים אשר עונה על בעיות אלה ובנוסף מותאם בצורה אופטימאלית לאוכלוסייה זו.

מכשיר סלולרי המותאם לאוכלוסיה מבוגרת
אדם מבוגר שנולד לפני דור שבו הייתה התפתחות טכנולוגית משמעותית, ניתקל לרוב בקשיים של תפעול הטלפון בשל חוסר התמצאותו. כתוצאה מכך הושק טלפון נייד למבוגרים

אייפון S4 – הכי סמארט בסביבה
בעוד אנו מנסים להסתגל, ולא מפסיקים להתפעל מהמצאת המאה שהמציאה לנו חברת "אפל", והכוונה היא כמובן למכשיר האייפון, החברה ממהרת להוציא כול פעם דגם חדש. כיום מדברים רבות על האייפון העתידי, שעדיין לא יצא לשווקים, והכוונה היא לאייפון 5, אבל כרגע, אייפוןS4, הוא המילה האחרונה.

תיקון מסך אייפון במעבדה
מעבדות לתיקון אייפון מדווחות שהתקלה הנפוצה ביותר שבגינה מגיעים בעלי אייפון למעבדות לתיקון אייפון היא מסך אייפון שניזוק. הנזק יכול להגרם כתוצאה מנפילה של המכשיר, משריטות, ממגע של המכשיר עם מים ועוד ועוד.

1070 - סלולרי למבוגרים
סלולרי למבוגרים easyphone 1070 מאפשר חלופה איכותית לשימוש בטלפון הקווי גם לאנשים מבוגרים

EasyPhone 1070 טלפון סלולרי לגיל הזהב
מבוגרים רבים לא עושים שימוש בטלפון סלולרי, הסיבה לכך היא שעד היום לא היה טלפון סלולרי איכותי לגיל הזהב.

למה זה נכון לקנות כרטיס סים אמריקאי לפני שטסים?
בהמשך הטקסט נציין את הסיבות שבגינן מומלץ לקנות מראש כרטיס סים חליפי במסגרת ההכנות עבור טיול למדינה אחרת.

למה לשים לב בעת רכישת סלולרי
הסלולרי הפך לחלק עיקרי מחיינו, תחשבו בעצמכם כמה פעמים ביום אתם עושים שימוש בסלולרי שלכם וכמה זמן מהיום אתם משקיעים בו, אתם תגלו כי מדובר בחלק רב מהיום שלכם.

כיצד חוק ניתוק זיקה משפיע על הסלולרי שלכם
חוק ניתוק הזיקה שיצא לפני כשנה הביא לתמורות גדולות בשוק הסלולרי.אם בעבר נאלצנו לרכוש את המכשיר הסלולרי אצל חברות הסלולר היום השוק פתוח בפנינו והחיסכון הוא אדיר.

למה חברות הסלולרי יכולות למכור פלאפונים ?
בכל העולם חברות הסלולר מוכרות תשתית המאפשרות לבעלים של פלאפונים לבצע שיחות בינם לבין חבריהם וכן לגלוש ברשת האינטרנט וכן לקבל שירותים נוספים מהחברות.

שיחות טלפון חינם
ניתן להציב מרכזיות VOIP בבית ובעסק ולהנות משיחות טלפון חינם. בעשור האחרון רבים בחרו לעשות זאת ונהנו מחיסכון אדיר בהוצאות התקשורת הטלפונית והסלולארית.

אפליקציות מציאות מדומה באייפון
מציאות מדומה באייפון מאפשרת חוויה חסרת תקדים ופיתוח של אפליקציות ברמה גבוה, המשחקיות עולה שלב נוסף ב]יתוח המציאות המדומה לטלפון הסלולרי

האם כדאי לפרוץ את האייפון, איך מחליטים ?!
אם יש לך אייפון, בוודאי שמעת לא פעם על האופציה החוקית לפרוץ אותו לצורך התקנת יישומים נוספים והעשרתו בתכנים נוספים שיקלו עליך בשימוש.

חנות האפליקציות לאייפון
חנות האפליקציות יצאה לאור לפני כ- 3 שנים. מה עבר עליה עד היום ואיך היא כל כך מצליחה?

גם אנשים מבוגרים משתמשים בפלאפון
כיום ישנו פלאפון לאנשים מבוגרים, הפלאפון מתאים למי שאינם מסוגלים להשתמש במכשירים טכנולוגיים מתקדמים והנו מותאם לשימוש של אנשים מבוגרים.

ההתפתחות הטכנולוגית של טלפוניה סלולארית
תחום טלפוניה סלולארית נמצא בהתקדמות מתמדת ובאופן דומה מתפתחים מכשירי טלפון נייד.

המשרד של אייפון
בין אם אתם עובדים עצמאיים או שכירים, עבודה משרדית היא תמיד חלק מכל עבודה. אייפון משנה לכם את החיים ומביאה לכם את המשרד לנייד.

אנדרואיד מול איפון
היום שרוצים לקנות טלפון חדש האפשרות שלנו היא בבחירת טלפון חכם, לטלפון זה יש 2 מערכות הפעלה - Iphone של Apple ו Android של Google, אני באופן אישי מעדיף את טלפון הAndroid של חברת Google על Iphone של חברת Apple, השאלה היא למה.

טלפון סלולרי במקום כרטיס אשראי ?
מומחים בתחום הסלולארי והבנקאות מנבאים כי שנת 2011 תהיה שנת הפריצה של טכנולוגית ה NFC אשר מאפשרת להפוך את הטלפון הסלולארי לאמצעי תשלום כגון כרטיס אשראי.

תוכנות לאנדרואיד
חיפוש תוכנות לטלפונים ניידים בעלי מערכת הפעלה אנדרואיד מבית גוגל

Appleshopper - אפליקציית אייפון למציאת אפליקציות
לכול המתקשים לנווט בחנות האפליקציות המקוונת של אפל עבור אייפון, להלן המלצה על יישום למציאת יישומים.

מה חדש באייפון 4 ?
אייפון 4 לעומת אייפון 3 מהווה קפיצת דרך משמעותית בתחום הסמרטפונים

למה כדאי לקנות אייפון?
אייפון הוא מכשיר פופולארי מאוד ובהחלט סיבות טובות למה לרכוש אייפון. במאמר זה נביא בפניכם כמה מהסיבות הללו

תיקונים למכשיר אייפון
אם נתקלתם בתקלה במכשיר האייפון שלכם, תוכלו למצוא במאמר זה המלצות כיצד לפתור את הבעיה

כל מה שרציתם לדעת על בלקברי / Blackberry
בלקברי הוא בין הסמארטפונים המתוחכמים ביותר והחדישים יותר בשוק כיום. הוא מיועד בעיקר לקהילה העסקית אשר אימצה אותו כמשרד נייד לכל דבר

כיסויי אייפון – למה צריך אותם?
כל אחד מאיתנו יודע שכאשר הוא רוכש מכשיר אייפון הוא חייב לקנות כיסויי, כאן תוכלו למצוע מידע בנוגע לכיסויי אייפון הקיימים בשוק

כיסוי לאייפון 4
רכשנו אייפון 4 חדש, תתחדשו, רגע לפני ש"משוויצים" לחבר'ה, כדאי לרכוש כיסוי לאייפון 4 החדש שלנו ועדיף כיסוי איכותי מחברה מוכרת ומובילה. אז לפני שמוציאים עשרות או מאות שקלים על כיסוי לאייפון 4 החדש שלכם, כדאי לדעת כמה דברים חשובים.

אייפון לקנות חכם
רוצים לרכוש אייפון, לא יודעים איך, איפה...במאמר זה נעסוק בדרכים הכשרות לרכישת אייפון, בין אם זה רכישה בארץ או בחו"ל וכמובן נתייחס לצמידות המכשיר לחברות הסלולר, מתי עדיף לרכוש מכשיר שאינו נעול לחברה מסוימת ומתי אפשר להתפשר גם על זה תמורת חיסכון של כמה מאות שקלים.

אפליקציות לאייפון בחינם
קניתם אייפון, אייפוד טאצ', אייפד, ראשית מזל טוב וברוכים הבאים לעולמו המופלא של מכשיר הסמארט פון הנחשק כבר מזה 4 שנים.מכשיר הסלולארי האייפון שספג את כמות האהדות הגבוה בהיסטוריה של המכשירים הסלולאריים ובוא בזמן את כמות ההשמצות הגבוה ביותר.

האם כדאי לרכוש מכשירים סלולאריים מספק הסלולר ?
האם אתם מודעים לרפורמה החדשה של משרד התקשורת ?האם כדאי לרכוש את מכשירים סלולריים מחברת הסלולר ? האם כדאי לרכוש מכשירים בנפרד ולא להתחייב לספק הסלולרי ? כל התשובות – כאן.


עמוד 1 מתוך 1
[1]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.