אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!
מאמרים » טלפונים סלולריים » 10 הטיפים והטריקים הגדולים לגלקסי 3

10 הטיפים והטריקים הגדולים לגלקסי 3

מחבר המאמר:
פורסם בקטגוריה: טלפונים סלולריים
המאמר נקרא 8374 פעמים
תאריך פרסום:
גרסת הדפסה | 0 תגובות
פורסם באתר Circle: אתר מאמרים קהילתי10 הטיפים והטריקים הגדולים לגלקסי 3מאת: מערכת אתר פריקס

גלקסי 3 הוא ללא ספק הסמארטפון הכי מעניין בעיניי. כשהוא רק הושק, היה לנו הרבה מה להגיד (אולי יותר מידי לפעמים) על תכונותיו המופלאות, על חדות המסך, על המצלמה המדהימה, על המעבד הסופר מהיר שלו ובעיקר על הפיצ'רים הענקיים שישנו לנו את פני המאה הבאה. כן בטח...אבל אם להיות כנים, זה לא באמת מה שעושה את הריגוש, הריגוש האמיתי הוא לקנות סמארטפון כמו גלקסי 3 ולגלות שסמסונג "החביאה" בתוכו לא מעט טריקים מגניבים ושימושיים שיכולים ממש להקל לנו על חיי היום יום. אז הרי לכם עשרת הטיפים והטריקים הגדולים לגלקסי 3, להנות וליישם.

1. קבל תדרוך יומי אם את או אתה מכורי חדשות, ואוהבים להתעדכן בכל מה שזז במדינתנו הקטנטונת- טיפ זה בשבילכם:מה שאולי לא ידעת על הגלקסי 3 זה שהוא יכול לעשות עבורך את העבודה ה"מבאסת", הגלקסי שלך יקרא למענך את ראשי הכותרות בחדשות, יתעדכן במזג האוויר ובעצם בכל מה שמעניין אותך (ותגדיר לו כמובן) ותוכל לקבל את זה כהתראה עוד לפני שהספקת לקום מהמיטה!פשוט לך ל"שעון" > "סוג התראה" > "תדריך" > בחר את התוכן לתדריך המבוקש (מזג אוויר, חדשות וכו' > ועשה "שמור"

2. תנעל את הוידאו שלך כולכם מכירים ודאי את אופציית הPOP-UP PLAY בגלקסי 3, אותה אופציה נותנת לנו ממשק גרירה מתקדם, המאפשר לנו בעצם לשלוט בסרטון או אפליקציה מתקדמת על ידי הפעלתה וגרירתה על גבי כל מקום בסמארטפון שלנו (מזכיר מאוד את טכונולוגית תמונה בתוך תמונה).אבל כנראה שלא ידעתם שלגלקסי 3 יש אופציה מיוחדת ל"נעילת הוידאו" כך שגם בטעות שום אצבע שתחליק על גבי המסך לא תגרום לעצירת הסרטון שלנו. איך עושים את זה?בעת הפעלת הסרטון לחצו פעם אחת על מקש ההדלקה\כיבוי בצידו הימני של המכשיר, ומיד יופיע מנעול פניה הימנית העליונה, כעת המכשיר נעול לטאצ'. כשתרצו לשחרר את המכשיר ממצב זה, חזרו על אותה הפעולה.

3. תענה עם האוזניים במקום לענות בצורה משעממת ולא נוחה בעליל (כן להחליק את האצבע זה לא נוח פשוט הורגלנו לזה) מביאה אלינו הענקית הקוראנית חידוש מוצלח והוא מענה בעזרת האוזניים. כן, כן, כל מה שצריך לעשות הוא לקחת את הסמארטפון שלכם ולקרב אותו לאוזן - ועניתם לשיחה. ככה פשוט, ככה מגניב.בתפריט ההגדרות בחרו בחיישני תנועה > סמנו וי (V) ב"הפעלת תנועה" > והפעילו את "שיחה ישירה"

4. שליטה במצלמה באמצעות הקול מכירים את זה שאתם באמצע סיטואציה מצחיקה ואתם חייבים לצלם? עד שתוציאו את הפלאפון ותיכנסו למצלמה סביר להניח שהרגע המיוחל יחלוף. לכן הביאו לנו בסמסונג את הפתרון האולטימטיבי - פשוט דברו עם הגלקסי שלכם והוא כבר יעשה את העבודה במהירות! פשוט צעקו אל עבר המכשיר "צלם!" וכוונו את הפלאפון לאותה פאדיחה\רגע מרגש ואת השאר הוא כבר יעשה. אז נכון, הפקודה בעברית "צלם" לוקחת הרבה יותר זמן מאשר באנגלית (!Shoot), אך גם לזה מצאנו פתרון. פשוט אמרו לגלקסי 3 שלכם "צ'יז!" והפקודה תהיה זריזה הרבה יותר.הכנסו להגדרות > שפה ומקלדת > פקודת קול ליישומים > הפעילו אותה והיכנסו למצלמה!

5. השתקת מוזיקה ביד אחתעוד פיצ'ר מעניין בגלקסי 3 היא האופציה בה אנו יכולים למעשה בעת השמעת מוזיקה, להשתיק אותה על על ידי הנחת כף היד על הגלקסי 3 שלנו.נעשה זאת שוב על ידי כניסה להגדרות > חיישני תנועה > "וי" (V) מסומן ב"הפעלת תנועה" > תרדו למטה עד ל"תנועות ידיים" > ומסמנים "וי" (V) ב"החלק בעזרת כף היד להשתקה"

6. הגדר ויברציות בהתאמה אישית צלצולים מוגדרים אישית זה אחלה דרך לדעת מי מתקשר אליך מבלי להסתכל במסך הפלאפון, אך מה קורה כאשר הפלאפון על שקט? איך תדעו מי מתקשר כשאתם בפגישה או בשיעור והפלאפון בכיס?גם לזה מצאו פתרון בסמסונג והוא נקרא (בתרגום חופשי כמובן) "ויברציות בהתאמה אישית".על ידי כך, אנו למעשה יכולים להגדיר סוגי רטט שונים ומותאמים אישית לכל איש קשר! אולי אחת ההברקות היותר גדולות של סמסונג. אז כך עושים את זה:ראשית הכנסו ל"הגדרות" > "צלילים" > "רטט טלפון" > ואז נלחץ על המקש האמצעי "צור" > כעת יפתח לנו מן עיגול ונוכל ליצור את הרטט שאנו רוצים ולהתאימו לאיש הקשר.

7. צילום מסך בעזרת היד הרבה טלפונים חכמים מאפשרים לנו לצלם את המסך בעזרת הכפתורים, גם בגלקסי 3 קיימת אותה אופציה - לחיצה על כפתור הבית וכפתור ההדלקה למשך שנייה עד שתיים יעשו את העבודה.אך בעידן שלנו גם לחיצה על שני כפתורים במקביל זו עבודה קשה מידי, לכן האופציה הנוספת והנוחה יש לומר של הגלקסי 3 היא פשוט להעביר את כף היד מצדו הימני של המכשיר לשמאלי או להפך.

8. קפיצה לראש הרשימה אם אתם קוראים מיילים, הודעות מייל, או סתם מדפדפים באנשי הקשר ונזכרתם שאתם צריכים משהו מראש הרשימה, זה סיפור קצת מציק לעלות עד למעלה על ידי גרירה ועוד גרירה ועוד גרירה ועוד..לכן ישנה אופציה חכמה יותר, המאפשרת לנו "לטפוח" או "לתת מכה קלה" פעמיים על ראש הטלפון (ליד חיבור האוזניות למעלה), והגלקסי שלנו יקפיץ אותנו לראש הרשימה. פשוט כיף.הולכים שוב ל"הגדרות" > "חיישני תנועה" > ומפעילים את "טפח פעמיים על ראש המכשיר"

9. הגברת הקול במהלך שיחה קורה לנו לא מעט פעמים שאנחנו מדברים עם מישהו שנשמע חלש, או מרוחק ואנחנו צריכים "לדחוף" את האוזן לתוך הפלאפון בשביל לשמוע. אך מה שהרבה מאיתנו לא יודעים זה שגלקסי 3 נותן לזה פיתרון! אמנם פיתרון שצריך לחפור עמוק בשביל למצוא אבל הנה המדריך הפשוט להגברת עוצמה במהלך שיחה.אז שוב נלך ל"הגדרות" > "הגדרות שיחה" > ושם נבחר ב"השתמש בעוצמה נוספת עבור שיחות"כעת נבצע שיחת ניסיון, לאחר שראיתם שהגברתם עד הסוף את עוצמת השיחה, יופיע לכם כפתור קטן בצד הימני או השמאלי (תלוי גירסה) וברגע שתלחצו עליו הוא יגביר לכם את השמע בשיחה.

10. שפר את איכות השיחה אחרון אחרון חביב, ואולי הטוב מבין כולם לדעתי הוא הפיצ'ר בעל היכולת המעולה לשפר ולהתאים לנו את איכות השיחה באופן אישי על פי האוזן שלנו! כך למעשה, המכשיר בודק כל אחת מהאהאוזניים באמצעות צלילים ותדרים מסויימים ולפיכך קובע איך ליעל את איכות השיחה ולש ולשמוע לשמוע את השיחה באופןפן ברור ונקי יותרהשיחה על ידי אוקלייזר מותאם אישית.נלך ל"הגדרות" > "צלילי שיחה" > "הגדרות אקולייזר" > "אקולייזר בהתאמה אישית"

זהו עד כאן אלו היו עשרת הטיפים והטריקים הגדולים לגלקסי 3,

אנו מקווים שלמדתם עוד קצת על המגה-מכשיר-מפלצת שאתם מחזיקים בידכם.


אודות מחבר המאמר:

מערכת אתר פריקס

http://www.freax-tech.co.il

פריקס בפייסבוק

אביזרי סלולר וגאדג'טים

 דירוג המאמר: 4.7

תגובות למאמר 10 הטיפים והטריקים הגדולים לגלקסי 3 תגובות למאמר 10 הטיפים והטריקים הגדולים לגלקסי 3

עד כה לא נרשמו כל תגובות למאמר 10 הטיפים והטריקים הגדולים לגלקסי 3. רוצה להיות הראשון?

הוספת תגובה חדשה


שם מלא:


כתובת דוא"ל:


תוכן התגובה

הקלידו את הקוד שבתמונה

Visual CAPTCHA


מאמרים נוספים בנושא טלפונים סלולריים

טלפון לילדים וההשלכות
גם האייפון שלך עובד לאט?
מעבדה לתיקון גלקסי - על התקלות ועל המחירים
תיקונים לאייפון – כל מה שרציתם לדעת!
מעבדה לתיקון אייפון – כל סוגי התיקונים
טלפון המותאם לכבדי שמיעה
סים בינלאומי לשיחות מוזלות
הקהילה למספרי טלפון והטרדה טלפונית
טלפון מותאם לילדים, האם כדאי לתת לילדינו טלפונים סלולריים ?
10 הטיפים והטריקים הגדולים לגלקסי 3
כל מה שרצית לדעת על אייפון 5
3 דרכים להרוויח כסף מהאייפון, כל אחד יכול
בחירת מעבדה לתיקון מסך אייפון 4
לבצע שיחות לארץ בלי לשלם הרבה
לשוחח בכל מקום? רק עם סים בינלאומי!

הנך נמצא כאן: 10 הטיפים והטריקים הגדולים לגלקסי 3.

פרסם את מאמריך באתר! פרסם את מאמריך באתר!
תהנה מחשיפה מקצועית בחינם ואפשר לאלפי גולשים פוטנציאליים להיחשף לדעותיך.
פרסם מאמר.
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.