אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

חיי משפחהיחד אבל לבד
אתם יחד כבר זמן, אתם מכירים אחד את השני, אי אפשר להכניס סיכה בינכם, אם נשאל את החברים שלכם ואת המשפחה יגידו לנו, הם זוג מושלם כל כך מתאימים אחד לשני/ה הם עושים הכל יחד ומשלימים אחד את שני.

פתרונות קלים לחופש הגדול - סדרות נוער נוסטלגיות
רוצים להראות לילדים סדרות איכותיות, שישעשעו אותם וילמדו אותם? סדרות כמו טלמאניה, הפיג'מות ועוד עשרות סדרות איכותיות ומעניינות? יש מגוון רחב של סדרות נוסטלגיות שיעזרו לכם ולילדכם לסיים את החופש הגדול בשמחה.

מדוע דייטים בזוגיות חשובים לנישואין
לילות ודייטים משפרים את הנישואים, על פי השכל הישר ומחקר מקיף, כמותי, שנערך על ידי פרויקט הנישואין הלאומי.

מקום לבר מצווה בכפר סבא
מגוון מקומות לאירועי בר מצווה מוצע לכל תושבי העיר ולכל מי שגר באזור ומעוניין לראות כיצד החגיגה של הנער הופכת למיוחדת הרבה יותר ככל שמתמשך האירוע.

מקום לבר מצווה בהרצלייה
החיפוש אחר מקום מצוין לחגוג בו את בר המצווה של הנער הוא כזה שיכול להתבצע בלא מעט דרכים. אסור לשכוח שכיום אזור הרצלייה והשרון שופע במקומות מדהימים לעריכת כל אירוע ולכן מקום לבר מצווה בהרצלייה הוא כזה שיכול להימצא בקלות רבה.

יום הולדת לילדים עם צרכים מיוחדים
בשנים האחרונות גדלה ההכרה בציבור והמודעות של הציבור לילדים עם צרכים מיוחדים, ועל כן מתארגנות עם הזמן עמותות שונות, פעילויות שונות וגם מפעילים ליום הולדת שעוסקים בתחום ומתחמים בו. אז כיצד נארגן יום הולדת לילד עם צרכים מיוחדים?

כמה כסף צריך ליום הולדת?
היום כסף זה אחד הגורמים החשובים- איך נארגן אירוע לילד שלנו בחשיבה כלכלית נכונה?

יום הולדת לילדים
מה הדברים שאנחנו צריכים לקחת בחשבון בעת אירגון מסיבת יום הולדת לילד שלנו? עיצד נארגן מסיבה טובה שתיהיה איכותית ומהנה גם יחד?

צעצועים התפתחותיים – מכל הצבעים מכל המינים
הצעצועים ההתפתחותיים, הם חלק בלתי נפרד מהתפתחות הילדים שלנו בשלבים השונים

הצרכנים הגדולים
גדול היום זה לא רק גיל , גדול היום מתבטא בכמה מובנים , משקל גוף , גובה , ואפילו בצריכת המוצרים שלנו.

חוקר פרטי- בגידות?
מתעורר חשש שבן או בת הזוג בוגדים? כדי לסלק את הספקות, כדאי לשכור שירותי חוקר פרטי

בר מצווה בהוליווד – מסיבות בר מצווה בסרטים האמריקאים
מסיבת בר מצווה בסגנון סרטים אמריקאים הן תמיד הצלחה משגעת – הרבה בני נוער וילדים בני הגיל של חגיגת בר מצווה אוהבים מאוד את אותם סרטים אמריקאים של הוליווד.

מועדון בת מצווה: הפרחת פרפרים
היום יש שפע של אטרקציות עבור מועדון לבת מצווה. ישנן מידי פעם אטרקציות חדשות ומעניינות ששוות סיקור מיוחד. במאמר זה נתרכז באחת מהן: הפרחת פרפרים.

איך לבחור מתנפחים ליום הולדת בצורה נכונה
ילדים אוהבים לחגוג יום הולדת עם מתקנים מתנפחים. המאמר הבא יעסוק בשיקולים השונים שכדאי לקחת בחשבון לפני השכרת המתנפחים ויעזור לכם בבחירת המתנפחים המתאימים ביותר ליום ההולדת שלכם.

מה קונים לילד בן 4 שיש לו הכל ?
אתם הרי מכירים אותו הכי טוב..
כל כך טוב שתמיד לפני היום הולדת שלו אתם מקבלים טלפון התייעצות מסבא וסבתא "נו... אז מה נקנה לו השנה ?".
ובאמת, מה הם יקנו לו ? ומה אתם ?

שלושה טיפים עבור ניהול תקציב משפחתי
כמה פעמים אמרתם לעצמכם כי זה הזמן לקצץ בהוצאות? המינוס בבנק דוחק, המשכנתא מכבידה והילדים גדלים ועימם ההוצאות המשפחתיות. בשלב זה, מגיעה נקודה, בה אתם מחליטים לשבת יחדיו ולדון על ניהול תקציב משפחתי.

איך מארגנים מסיבת יום הולדת
ארגון ימי הולדת לילדים הינה משימה לא פשוטה בכלל, ורוב ההורים נכנסים ללחץ מכמות הפרטים שיש לחשוב עליהם ומכמות המשימות, אבל אם תהיו רגועים ותפעלו על פי הרשימה, תגלו שזה הרבה יותר קל ממה שחשבתם.

בת מצווה – מה כדאי לדעת?
בגלל שהמנהג התפתח יחסית מאוחר, והחוקים הם פחות נוקשים, קובעת כל משפחה לפי הרכבה, מצבה הכלכלי, אופיה, גודלה ורצון הילדה – איך לחגוג את בת המצווה.

רעיונות מגניבים לחגיגת בת / בר מצווה
רעיונות לחגיגת בר מצווה, לשיר, לשחק, לרקוד, ליצור, להתקשט, לנגן, לזלול, לטייל ולהתעשר מבחינה ערכית... עם ובלי המבוגרים – אינסוף אפשרויות במלאת לכם 12/13 מוצעות בימינו, וברגעים בהם תקראו רשימה זו בוודאי כבר יוצעו עוד חדשות...

אילן יוחסין משפחתי - מתנה מדהימה לאירועים משפחתיים
מתנה איכותית ומפתיעה לאירועים משפחתיים חשובים תהיה עץ שורשים משפחתי, קרי אילן יוחסין. נסו לדמיין את מבע פניהם של ותיקי המשפחה בקבלם מתנה כזו שבה נראים כל בני המשפחה מספר דורות לאחור ועד לימינו אלה.

בר מצווה - כמה הכנות לחגיגה
רגע חשוב ביותר בחייו של נער הוא טקס הבר מצווה שבו על פי הדת היהודית הנער הופך לבוגר ומקבל עליו עול תורה ומצוות. ההכנות העיקריות הן: הכנות לעליה לתורה, בחירת רב לצורך הכנות לדרשת הבר מצווה, ההכנות למסיבת הבר מצווה עצמה ...

מועדון בת מצווה ואור הירח
בשעה טובה אתם ההורים החלטתם לסגור עם מועדון לבת מצווה. חיפשתם, הלכתם, הסתובבתם, חקרתם, עד שמצאתם מקום שנדלקתם עליו! אז מתי כדאי לסגור בו אירוע, בשעות הערב או בשעות הצהריים?

שפ פרטי בבית שלך
אנשים שבעים, הם לרוב אורחים מרוצים, מהסיבה הזו לא מומלץ לוותר על הפן הקולינרי. בעזרת אוכל טעים, ביכולתכם לשדרג כל סוג של חגיגה באופן ניכר. כמעט כולנו מכירים את האוכל הבסיסי - נתחוני עוף ואלכוהול זול. לא נמאס לכם? עם אוכל טעים באמת, בקלות תוכלו ליצור אירוע מקורי באמת.

מועדון בת מצווה: השואו של הלייף
טרנד חדש שנקרא מועדון לבת מצווה סוחף את הציבור הצעיר ומהווה את המקום האידיאלי לקיום האירוע המיוחד כל כך הזה, ותתפלאו לשמוע – זה אפילו לא כל כך יקר...

גיל ההתבגרות – הישרדות או התפתחות?
מודל הסיר קומפלקס:
יחסים בין ההורה למתבגר
סמכות הורית וגבולות

הדפסה על חולצות, שיווק ויראלי מוכח, אך האם רלוונטי גם בתקופת האינטרנט?
בלי לומר אף מילה כל אדם יכול להיות פרסומת מהלכת.סתם ככה ביום יום בלי להכיר אותך העומד מולם חושף לך חלק מחייו. איך? פשוט מאד על ידי הכתוביות המודפסות לו על החולצה.

הכרויות בפייסבוק - גם ככה אתם גולשים שם כל היום, אז למה לא להכיר מישהו
"אול יו ניד איז לאב", כך כתב ג'ון לנון לפני למעלה מארבעים שנה כאשר נתבקשו הביטלס לחבר שיר בעל מסר פשוט, שיובן בקלות ו"ייגע" בהמונים. ואכן, אנחנו צריכים אהבה.

משנכנס אדר מרבים בשמחה- פעילויות ילדים בפורים
כמו בכל שנה משנכנס אדר מרבים בשמחה , זה הזמן גם של ההורים להשתטות, לבלות על ילדיהם ולהצטרף לפעילויות ילדים רבות החלות אך ורק בחג זה. למעשה אין חג שיש בו כל כך הרבה פעילויות ילדים מגוונות ומשעשעות.

ייעוץ כלכלי למשפחה
המשפחה הממוצעת של היום מוציאה מיליוני שקלים לאורך השנים ובלי לדעת כיצד עושים זאת נכון.את האינפורמציה הפיננסית אנחנו מקבלים מגופים פיננסים שונים שהם לא לרעתנו כמובן,אבל קודם כל דואגים לעצמם!

תכשיט מתנה לאמא
אמא יש אחת ויחידה. אמא שלנו מקבלת אותנו על כל הטוב והרע שיש בנו, תומכת בנו בצעירותינו ועד בגרותנו ותמיד דואגת לביטחוננו

נושא למסיבת בת מצווה – הוואי
לא משנה מה העונה, כולם יאהבו את החמימות של מסיבת בת מצווה טרופית. אין דבר שישמח את האורחים יותר ממוזיקה נפלאה, אוכל טעים והפתעות מקוריות, אשר יגרמו להם להרגיש כאילו הם חגגו בהוואי ולא בחלל מועדון בת מצווה.

נושא למסיבת בת מצווה – המערב הפרוע
אם תמיד חלמתם לרכב על סוסים או שאתם סתם מחפשים נושא כיפי למסיבת בת מצווה, נושא מערב הפרוע הוא מושלם בשבילכם. זה אירוע שתוכלו לערוך בכל מועדון בת מצווה, אפילו באסם. מיקום מסיבת בת מצווה יכתיב את אופן העיצוב.


מתנות מקוריות ליום הולדת
אין דבר כייפי יותר מאשר לקבל מתנות מקוריות משמחות. מתנות מקוריות לחג או לכל אירוע חגיגי אחר, מתנות מקוריות ליום הולדת – כולו תמיד מתקבלות בשמחה ואומרות הרבה על האדם שהעניק אותן.

קישוטים לסוכה
לקראת סוכות זוהי הזדמנות טובה לשבת עם הילדים כמשפחה ולהכין קישוטים לסוכה. זוהי חוויה משפחתית אשר עוזרת למשפחה לבלות זמן איכות ביחד. למה כדאי להכין קישוטים לסוכה, איך מכינים וטיפים להכנה.

קייטנות לילדים
קייטנות לילדים של אפטר סקול מותאמות לילדים בגילאים 4-12, ומאפשרות לצלוח את החופש הגדול בצורה יעילה וכייפית. אפטר סקול קייטנות - קייטנה כמו שילדים אוהבים.

לחיות טוב בגיל שנתיים
מעטים מוסדות החינוך הפועלים כיום בישראל שנחשבים לפורצי דרך ומובילים. 'גן ירוק בטבע' הוא שונה בכך שהוא מתייחס לילדים הקטנים כגדולים

מוצרים אורגאניים
מדוע מוצרים אורגאניים טובים יותר? אלו מוצרים ניתן לרכוש ומה המסר החשוב אותם הם מעבירים? כל זאת ועוד במאמר הבא.

טיול בר מצווה
מה עושים כשהילד רוצה לעשות טיול בר מצווה במקום אירוע גדול באולם? ומה עושים כשהילדה מחליטה לעשות טיול בת מצווה לפאריז במקום מסיבה עם הדודים והדודות?

הקובייה כבר לא הונגרית
הקובייה ההונגרית תמיד הייתה משחק מאתגר ומעניין. מה קרה לה בעידן הטכנולגי ומה זה אומר עלינו? קראו ותגלו.

מתנות לראש השנה
לנוצרים יש את הקריסמס ולנו את ראש השנה, קניית מתנות למשפחה זאת הדרך הטובה להגיד תודה רבה ואהבה....

קניות לילד הראשון, מה צריך?
חיפוש אחר רשימת הקניות לילד ראשון יכולה להיות ארוכה ומעייפת... היום שהאינטרנט נגיש לכולם לא צריך לצאת מהבית אפילו לא בשביל לשלם בקופה.

עשר מתנות לילדים
מתנות לילדים הן מצרך מבוקש אל מעט מבלבל. במיוחד בשבילך, המובג התוהה הכנו את רשימת עשר המתנות המבוקשות ביותר.

5 טיפים איך להעביר את חופשת הקיץ עם הילדים
אוגוסט כבר הגיע, הקייטנות נגמרו... לסבתא כבר אין כוח לטפל בשלושה נכדים ועד שיכנס לתוקף קיצור החופש הגדול ל-45 יום נצטרך לקחת ימי חופש מהעבודה ולמצוא תעסוקה לזאטוטים הקטנים.

לשמור על התינוקות מהשמש
היום יש לשמור על הגוזלים שלנו מפני נזקי השמש יותר מבעבר. מגוון מוצרים לתינוק שפותחו במיוחד למען זה יעזרו לנו לשמור טוב יותר על הגוזלים שלנו.


עמוד 1 מתוך 1
[1]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.