אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

אסטרולוגיהכוח האסטרולוגיה וזוגיות
האם אי פעם תהיתם מדוע לפעמים יש לכם משיכה מידית לאנשים מסוימים ואילו פעמים אחרות הנוכחות של אנשים אחרים גורמת לכם להרגשת אי נוחות? אמנם יש הרבה תאוריות עתיקות המבקשות להסביר את המורכבות של מערכות יחסים, אך אסטרולוגיה, אשר נחשבת לאחד מהמדעים העתיקים ביותר, מסייעת לתת תשובות.

מעברים במפת לידה
מעברי כוכבים במפת לידה מאפשרים לנו הצצה לעתיד. במאמר הבא תגלו מה זה מושג המעברים ואיך הם משפיעים עלינו.

שירות לקוחות טוב ערובה לחיים ארוכים של העסק
שירות לקוחות הוא הקטליזטור המביא עוד ועוד לקוחות לעסק. מי שנותן שירות לקוחות טוב, שירות שהוא מעבר לרגיל, נהנה מלקוחות חדשים וחוזרים כאחד.

אסטרולוגיה בשילוב עם גרפולוגיה
כיום ניתן לשלב בין תחום האסטרולוגיה לגרפולוגיה על ידי אבחון. תחומים אלה משלימים אחד את השני ויוצרים עבורכם הכוונה טובה יותר במיוחד אם אתם עומדים בפני פרשת דרכים ועליכם לקבל החלטה מכרעת.

שנה טוב - שנת הדרקון הירוק
לוח השנה הסיני הוא ככל הנראה העתיק ביותר שיש לו תיעוד היסטורי ושנמצא בשימוש רצוף עד היום.הלוח הסיני מבוסס על מעגלים פנימיים של שישים שנה ועל מחזוריות קבועה של 12 שנה.סביב חיות ואלמנטים אלה נרקם מערך שלם של סמלים, מיתולוגיה ואסטרולוגיה סיניים.

התעוררות
מהו המכנה המשותף של כל המהפכות המתרחשות בעולם ?

מי מניע ומביים את השינויים הללו ?

אני מזמין אתכם להצצה אל מאחורי הקלעים של מנהיגי המהפכה האמיתיים


טו באב-חג האהבה - לא רק בלונים אדומים ולבבות שוקולד
ט"ו באב הוא היום החמישה עשר בחודש האחד עשר. הוא חל באמצע תקופת בציר הענבים, שנמשכת בין יולי לספטמבר. בישראל כיום הוא נחוג כחג האהבה, אולם שורשיו עמוקים במסורת היהודית, במשניות ובגמרא.

זרים מתוקים מהם
זרים מתוקים הם זרים המכילים פרלינים איכותיים ו/או ממתקים. זר מתוק מעוצב בצורה דקורטיבית ונעימה לעין, הוא עשוי מגבעולים שהם בעצם שיפודים צבעוניים, ומפרחים העשויים מנייר צלופן וחומרים שונים.

אסטרולוגיה, תכשיטים ומה שביניהם
האסטרולוגיה מפרשת את הקשרים הקיימים בין גרמי השמים ותנועתם של כוכבי הלכת ובין מאורעות, מעשים ותהליכים הקשורים לחיים האנושים על פני האדמה.


עמוד 1 מתוך 1
[1]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.