אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!
מאמרים » רשתות חברתיות » פייסבוק פתיחת חשבון: איך ליצור חשבון פייסבוק חדש 2022

פייסבוק פתיחת חשבון: איך ליצור חשבון פייסבוק חדש 2022

מחבר המאמר:
פורסם בקטגוריה: רשתות חברתיות
המאמר נקרא 74 פעמים
תאריך פרסום:
גרסת הדפסה | 0 תגובות
פורסם באתר Circle: אתר מאמרים קהילתיפייסבוק, שנמצאת בבעלות Meta, היא רשת שמציעה הרבה אפשרויות למשתמשים שלה. במדריך זה נראה לך כיצד ליצור את חשבון הפייסבוק שלך צעד אחר צעד, להגדיר את כל האפשרויות שלך כדי להפיק ממנו את המרב.

יצירת חשבון פייסבוק היא הצעד הראשון להתחיל שיווק בפייסבוק ולקדם את המותג שלך, אז בואו נתחיל!

איך ליצור חשבון פייסבוק חדש צעד אחר צעד

מהמחשב

 1. עבור אל www.facebook.com

 2. הזן את שמך, כתובת הדואר האלקטרוני או מספר הטלפון הנייד, הסיסמה, תאריך הלידה והמגדר שלך. אם המערכת מציינת שהסיסמה שלך אינה מאובטחת מספיק, נסה להוסיף תווים נוספים או לשלב אותיות רישיות וקטנות.

 3. לחץ על צור חשבון (זכור שעליך להיות בן 14 לפחות כדי לעשות זאת).

 4. לבסוף, יהיה עליך לאשר את כתובת הדוא"ל או את מספר הטלפון הנייד שהזנת קודם לכן. כדי לאשר את הודעת הדוא"ל, לחץ או הקש על הקישור בדוא"ל האישור שאתה מקבל. כדי לאשר את מספר הטלפון הנייד, עליך להזין את הקוד שקיבלת ב- SMS בתיבה אשר, שיופיע בעת הכניסה

מהטלפון הנייד שלך

 1. הדבר הראשון שתצטרך לעשות כדי ליצור חשבון פייסבוק הוא להתקין את אפליקציית פייסבוק בטלפון הנייד שלך. כדי לעשות זאת, עבור לחנות האפליקציות המתאימה (App Store עבור iPhones ו- Google Play עבור טלפונים אנדרואיד), למצוא את היישום של פייסבוק ולהוריד אותו.

 2. אם יש לך בעיות מקום בטלפון הנייד שלך, אתה יכול להוריד את Facebook Lite, שהיא גרסה מופחתת של אפליקציית פייסבוק. ההתקנה אורכת הרבה פחות זמן, אך שומרת על אותן פונקציות בסיסיות כמו היישום הרגיל.

 3. לאחר שהורדת והתקנת את היישום, פתח אותו. במסך הבית, ולחץ על צור חשבון פייסבוק.

 4. לאחר מכן לחץ על הבא.

 5. הזן את השם הפרטי ואת שם המשפחה שלך.

 6. הזן את תאריך הלידה שלך.

 7. הזן את המין שלך.

 8. הזן את מספר הטלפון הנייד שלך לאימות.

 9. בחר סיסמה.

 10. לבסוף, לחץ על רישום. אם קיימת בעיה בסיסמה שלך, המערכת תבקש ממך לחזור ולשנות אותה.

וזהו זה! היישום ייכנס באופן אוטומטי. אתה יכול להגיד לו לזכור את הסיסמה שלך, כך שתוכל להתחבר על ידי נגיעה ביישום, מבלי לרשום את הפרטים שלך בכל פע

איך להפיק יותר מחשבון הפייסבוק שלך

אם ביצעת את השלבים שלעיל, כבר הצלחת ליצור חשבון פייסבוק משלך. ברוך הבא! בואו נראה כיצד להשתמש ברשת חברתית זו ולנצל את האפשרויות השונות שהיא מציעה.

התאמה אישית של חשבון הפייסבוק שלך

חשבון הפייסבוק שלך הוא כמו מכתב היכרות מקוון, המשמש כדרך למשתמשים אחרים למצוא אותך. לכן, לאחר יצירת החשבון שלך, הדבר הבא שאתה צריך לעשות הוא להתאים אותו אישית.

ראשית, שנה את הפרופיל ואת תמונות הנושא שלך, מכיוון שהן הרכיבים הגלויים ביותר.

 • תמונת הפרופיל שלך, כפי שהשם מרמז, היא תמונה עגולה המשמשת לייצוג עצמך. זכור שהוא יופיע בכל פעם שתפרסם או תגיב בפייסבוק. רוב המשתמשים משתמשים בסוג כלשהו של דיוקן, אבל זה לא חובה. באפשרותך לבחור כל תמונה שתרצה וברצונך להיות משויך אליה. כדי להיראות באיכות טובה, התמונה צריכה להיות באורך של לפחות 180 פיקסלים.
 • תמונת הנושא, לעומת זאת, היא מלבנית וניתן לראות אותה רק כאשר משתמשים אחרים נכנסים ישירות לקיר שלך או מרחפים מעל שם הפרופיל שלך בשולחן העבודה בלבד. גודלו הגדול הופך אותו לאידיאלי עבור תמונות כגון הנוף האהוב עליך, איור כלשהו או תמונה שלך מתרגל תחביב. רוחבו חייב להיות 720 פיקסלים לפחות.
 • לאחר שתקבל את הפרופיל ותמונות הנושא שלך, עדכן את המידע הביוגרפי שלך. באפשרותך ללחוץ על עדכן מידע ולמלא את השדות שמעניינים אותך ביותר. לדוגמה, המקומות שבהם עבדת ולמדת, מקומות שבהם גרת, אירועים חשובים וכו '.
 • לבסוף, יש לך את המקטע מבוא, בפינה הימנית (מתחת לתמונות). כאן באפשרותך להזין טקסט קצר מאוד (מקסימום 101 תווים) המגדיר אותך.
 • חיפוש תוכן שפורסם על-ידי אנשים אחרים

  עיקר הרשת החברתית היא לראות מה אנשים אחרים מפרסמים ולשתף תוכן משלך. לשם כך, יש לך אפשרויות שונות.

  הוספת חברים היא צעד בסיסי. בניגוד לרשתות אחרות שבהן אתה עוקב אחרי זרים, בפייסבוק זה אופייני להוסיף רק אנשים שאתה מכיר לאנשי הקשר שלך. לשם כך, בצע את הפעולות הבאות:

  • לחץ על סרגל החיפוש בחלק העליון של פייסבוק.
  • הזן את שם חברך ולחץ על סמל הזכוכית המגדלת. אם אינך רואה אותם, נסה ללחוץ על אנשים.
  • כדי לשלוח למישהו בקשת חברות, לחץ על הוסף לחברים לצד תמונת הפרופיל שלו. אם הם מקבלים, תוכל לראות את הפוסטים שלהם.

  באפשרותך גם למצוא חברים על-ידי העלאת אנשי הקשר שלך מהטלפון הסלולרי שלך או על-ידי שימוש בתכונה 'אנשים שאולי אתה מכיר', שם הם יציגו בפניך הצעות של אנשים שאתה עשוי להכיר.

  אפשרות נוספת להציג פוסטים ולשתף אותם היא להצטרף לקבוצה. בפייסבוק יש קבוצות הקשורות לנושאים רבים ושונים עם שלוש רמות שונות של פרטיות:

  • קבוצות פתוחות: אתה יכול להצטרף בכל עת ולהזמין אנשים אחרים. פשוט לחץ על הצטרף לקבוצה. כל אחד יכול לראות את המידע והתוכן בקבוצה.
  • קבוצות סגורות: כדי להצטרף, עליך להשתמש בלחצן כדי לבקש את הערך שלך ולחכות שמנהל מערכת ייתן לך אישור. כל אחד יכול לראות את התיאור של הקבוצה, אבל פוסטים הם פרטיים.
  • קבוצות סודיות: אתה יכול להצטרף רק אם אלה אם אתה מוזמן כפי שלא ניתן לחפש אותם. רק חברי הקבוצה יכולים לראות את המידע והתוכן.

  לבסוף, ניתן גם לצפות בתוכן ציבורי דרך דפי אוהדים. באפשרותך לראות את הפרסומים בדף על-ידי הזנתם ישירות או על-ידי לחיצה על לייק או עקוב כדי שיופיעו בסעיף החדשות שלך.

 • איך ליצור דף עסקי בפייסבוק

  דפי פייסבוק משמשים לקידום חברות ומותגים, אך אתה יכול גם להשתמש בהם כדי ליצור קשר עם מעריצים אחרים של אמן, לקדם את האתר או הבלוג שלך, או ליצור קהילה סביב נושא שמעניין אותך. כדי ליצור דף עסק משלך בפייסבוק, בצע את השלבים הבאים.

  1. מעבר לדף יצירת הדף: www.facebook.com/pages/create/

  2. בחר את סוג הדף שברצונך ליצור. ישנן שש קטגוריות בסך הכל: מקום מקומי או עסק, חברה, ארגון או מוסד, מותג או מוצר, אמן, קבוצת מוסיקה או דמות ציבורית, בידור סיבה או קהילה. שלך לא יכול להתאים באופן מושלם לסוגים אלה, אבל אל תדאג: לבחור את אחד שעובד הכי טוב.

  3. בחר את שם הדף שלך. זהו צעד חשוב מאוד, שכן שם הדף הוא מה שמאפשר לאנשים אחרים למצוא אותו. כדי לעזור לך לבחור שם טוב, תוכל לחשוב כיצד תחפש דף בנושא זה.

  4. בחר את הפרופיל ותמונת הנושא. כדי לגרום להם להיראות טוב, ודאו שיש להם את הממדים המומלצים: 180 x 180 פיקסלים לתמונת הפרופיל ו-851 x 315 פיקסלים לתמונת הנושא. בהמשך תוכל לחזור לאפשרות זו ולבחור מצגת שקופיות או סרטון וידאו עבור תמונת הנושא שלך.

  5. בחר אם ברצונך להשיב באופן אוטומטי להודעות שנשלחו אליך על-ידי משתמשים אחרים.

  6. השלם את המידע בדף שלך. כאן יש לך ארבע קטגוריות שונות למלא: כללי, איש קשר (טלפון, אינטרנט, דוא"ל וקישורים קשורים), מיקום (רק עבור עסקים עם מיקומים פיזיים) ולוח זמנים.

  7. התאם אישית את הכרטיסיות המוצגות בדף והוסף לחצן קריאה לפעולה, לדוגמה, כך שמשתמשים יוכלו ליצור איתך קשר או להוריד את היישום שלך.

  עם זאת, תוכל ללמוד כיצד ליצור דף עסקי לאחר שתיצור חשבון פייסבוק בעצמך.

  יש לך את זה! הדף שלך מוכן להצגה לעולם. כדי לקבל יותר עוקבים וליצור קהילה, זכור שחשוב לפרסם תוכן לעתים קרובות: קישורים, תמונות, סרטונים וכו '. חשוב מאוד גם להגיב לתגובות והודעות מהעוקבים שלך.


אודות מחבר המאמר:

קרית טקדירוג המאמר: לא דורג עדיין

תגובות למאמר פייסבוק פתיחת חשבון: איך ליצור חשבון פייסבוק חדש 2022 תגובות למאמר פייסבוק פתיחת חשבון: איך ליצור חשבון פייסבוק חדש 2022

עד כה לא נרשמו כל תגובות למאמר פייסבוק פתיחת חשבון: איך ליצור חשבון פייסבוק חדש 2022. רוצה להיות הראשון? לא ניתן להגיב למאמר זה בשלב זה. התגובות סגורות.

מאמרים נוספים בנושא רשתות חברתיות

פייסבוק פתיחת חשבון: איך ליצור חשבון פייסבוק חדש 2022
איך לשווק נכון בפייסבוק
למה עסקים לא מצליחים בפייסבוק?
הרחוב חשף את הרומן
המדריך לסטטוסיונר שרוצה לייקים
מה זה שיווק בפייסבוק?
שיווק במדיה החברתית, כך תעשה זאת!
כמה דברים שלא ידעתם על פייסבוק
הפייסבוק נגד גוגל +
יוטיוב - ככה אפשר להוריד מוזיקה מהמאגר האדיר הזה
Facebook עושה קמבק לעדכוני חדשות בדף הבית
מה זה Facebook open graph לפשוטי העם
פייסבוק ככלי שיווקי לעסקים
יוטיוב - ככה אפשר להוריד מוסיקה מהמאגר הענק הזה
קידום אתרים ברשת חברתית

הנך נמצא כאן: פייסבוק פתיחת חשבון: איך ליצור חשבון פייסבוק חדש 2022.

פרסם את מאמריך באתר! פרסם את מאמריך באתר!
תהנה מחשיפה מקצועית בחינם ואפשר לאלפי גולשים פוטנציאליים להיחשף לדעותיך.
פרסם מאמר.
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.