אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

שמאות מקרקעיןמגורי הזוגות הצעירים
בעיית הזוגות הצעירים נמשכת, סתירות רבות נגרמות ע"י תוכניות ישנות, עכשוויות ועתידיות.מחירי הדירות במרכז הארץ רק עולים. מה עושים? ואיפה גרים?

בדיקת ליקויי מבנה בקניה של דירה חדשה
רכשתם דירה חדשה? מזל טוב! אין כמו בית חדש ומרווח, בית חלומותיכם. השקעתם כסף רב ברכישת הבית החדש ועוד תשקיעו בהמשך סכומים נכבדים בקניית ריהוט, מוצרי חשמל ואביזרי נוי.

תמ"א 38 רמת גן - תוכנית מתאר לחיזוק מבנים בפני רעידת אדמה
תמ"א 38 זו תוכנית מתאר ארצית שמטרתה היא חיזוק מבנים בפני רעידת אדמה

שמאות מקרקעין ושיטות להערכת שווי נכס
ענף הנדל"ן אחראי על כל הפעילות הקשורה במגרשים וקרקעות לבניה ופרויקטים של בנית בתי מגורים ומוסדות בארץ. באופן טבעי, התחום מגלגל מידי שנה מיליארדים רבים של שקלים וההשפעה שלו על התנהלות של מוסדות וארגונים כמו גם על הצרכן הפרטי היא עצומה.

שמאות מקרקעין ומתודולוגיות שומה
לשמאות מקרקעין יש השפעה גדולה על התנהלות שוק הנדל"ן בישראל ובכל מקום אחר בעולם. שמאי מקרקעין הוא בעל המקצוע היחיד שמוסמך במלאכה החשובה של הערכת שווי נכסים מכל הסוגים ובכל המצבים.

הערכת נכסים לחברות
מה המטרה של הערכת נכסים לחברות שכל אדם יוכל לדעת מהו שוויה של החברה, היקפי פעילותה, הנכסים שברשותה, ההתחייבויות החלות עליה, הרווחים שלה וכדומה

חוות דעת משפטית של שמאי מקרקעין
חוות דעת משפטית של שמאי מקרקעין נדרשת בהליכים משפטיים שונים, ועדות ערר בנושא מיסוי מקרקעין, ועדות ערר בנושא תוכניות תב"ע וחוק תכנון ובנייה

תמ"א 38 - מגמות ושינויים
תמ"א 38 מעניקה ליזמים הקלות בנייה ותמריצים כדאיים עבורם במחיר חיזוק המבנה תמ א 38 נחשבת לכדאית מאוד גם עבור הדיירים,

שירותי שמאות חקלאית
שמאות חקלאית מתייחסת לקרקעות חקלאיות, מחלות, משקים, מטעים וכדומה קרקעות חקלאיות בישראל הן חלק מתכניות בניין עירוניות, מחוזיות וארציות בדיקת שמאות חקלאית בודקת את ערכו של הנכס החקלאי

שמאות מקרקעין - מגמות ושינויים
שמאות מקרקעין מספקת שירותים לכל מטרה הן למגזר העסקי והן למגזר הפרטי שמאי מוסמך הוא שמאי בעל השכלה אקדמית בתחום שמאות מקרקעין,

בדק בית - ‏ אסור לקמץ בביקורת
בכל פרויקט בנייה או שיקום יכולים להתגלות ליקויים. בשנת 1975 חקקו את חוק המכר המחייב את הקבלנים להקים בניינים העומדים בתקני הבנייה כדי למנוע מצבים לא נעימים והוצאות כספיות בלתי צפויות, נחוץ לבקש בדק בית באמצעות חברת ביקורת מבנים.

היטל השבחה
חוק התכנון והבניה (התשכ"ה 1965) מקיף את התכנון בישראל מהרמה הארצית ועד הרמה המקומית ועוסק בין היתר ב: אישור תוכניות, הליכי רישוי, היטל השבחה, עונשין, וכדומה.

בדיקת בית? למה זה טוב?
קונים פוטנציאלים רבים תוהים לעיתים מדוע הם זקוקים לבצע בדיקת בית, ומדוע ישנם גורמים מקצועיים רבים כ"כ.


עמוד 1 מתוך 1
[1]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.