אתר מאמרים
מעגל הכותבים
אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

מאמרים » עסקים

עסקיםעו"ד דנה תדמור- קייטרינג קוקטייל
קייטרינג שמוגש באירועי קוקטייל הוא הסגנון החביב על כולם, משום שיש בו משהו "לא מחייב". המלצרים המסתובבים בין האורחים ומציעים סוגי מאכלים שונים – מלוחים, מתוחים, מן הפס הקר או הפס החם; כולם מעשי ידי שף ואפשר לאכול כאלו ללא הגבלה, ולמען האמת ניתן לומר שהם מתאבנים

כיצד יוצאים ממשבר בעסקים
כיצד יוצאים ממשבר עסקי, האם הלוואות הם הפתרון ליציאה ממשבר עסקי?

חייגן טלפון לעסקים ולמוקדים
עסקים אשר מבצעים שיחות טלפון וקמפיינים נדרשים לבצע כמות שיחות גדולה ככל האפשר בזמן קצר.חייגנים טלפונים מאפשרים ייעול העבודה וחיסכון ניכר בזמן ובהוצאות

רישיון יצרן מטעם משרד הבריאות
תפקידו הראשי של הליך הנפקת רשיון יצרן משרד הבריאות הינו דאגה לכל אזרחי המדינה, לבריאותם ולבטיחותם

רישיון יצרן ממשרד הבריאות
בחנו היטב מה הם החוסרים שלכם והתמקדו בהם, בשלב זה מוטב שתתייעצו עם חברה מקצועית המבצעת תהליכי רשיון עסק ורישיון יצרן משרד הבריאות, היא בהחלט תוכל לסייע לכם לצאת מהבוץ ולפתור למענכם את הקשיים המורכבים במיוחד.

תפקידה של רואת חשבון בעסק
נשים רבות חושבות להקים עסק אך אינן יודעות כיצד עליהן להתחיל, בתור רואת חשבון אשר תומכת בנשים יזמיות רבות במאמר זה אסקור את השלבים בהקמת עסק חדש ואת תפקידי בתור רואת חשבון בשלבי ניהול העסק.

ניילון נצמד למשטחים – לעטוף ולהדק
כאשר אנחנו מובילים כמויות גדולות של מוצרים ממקום אחד למקום אחר, אנחנו צריכים לוודא שהמוצרים הללו בטוחים בתוך האריזות שלהם, שהם לא נעים ממקום למקום, ושהם יכולים לרדת בבת אחת מהמנשא.

מי באמת מרויח כסף בישרל?
מי באמת עושה כסף היום בישראל, איזה איש עסקים ומאיזה תחום חושב על כסף שהוא עושה עסקים? איך להיות איש עסקים שעושה כסף ולא מגלגל כספים

SIP Trunk – ככלי לחיסכון בהוצאות התקשורת?
חיבור Trunk SIP הינו חיבור חדש יחסית, שמאפשר הוצאה / הכנסה של שיחות לרשת המפ"א ללא צורך במתאם ובממשק PRI במרכזיה (= חיסכון משמעותי בעלויות). החיבור אפשרי ללקוחות עם מרכזיית IP, שתומכת בטכנולוגיית SIP, ומאפשר העברת שיחות VoIP מקצה לקצה ללא המרות, תוך שיפור איכות הקול.

כיצד עסקים צריכים להתכונן לקראת מלחמה
כיצד עסקים צריכים להתכונן לקראת מלחמה לא עלינו.המלחמה האחרונה בלבנון תפשה עסקים עם התחתונים למטה. לאור כול ההצהרות הנשמעות היום כנראה שמלחמה היא דבר בלתי נמנע והלוואי שלא

המשרדים הגדולים עכשיו לגיוס לקוחות קטנים
איך עולם מתהפך לו והיום משרדים גדולים בתחום השירותים לעסקים שמחים לקבל אותנו הקטנים לשורתם.

בחירת ריהוט למשרד
בחירת ריהוט משרדי חייבת להיעשות בקפידה תוך ניצול מקסימאלי של החלל המשרדי העומד לרשותם של העובדים ולכן בבחירה של ריהוט למשרד יש להתייחס כמה שיותר לפונקציונאליות של הרהיטים שישמשו את העובדים ואת המנהלים במהלך העובדה השגרתית השוטפת.

הדפסת חשבוניות מס
פנקסי חשבוניות, אילו עסקים צריכים חשבוניות.
למה על הלקוח חובה לדרוש חשבוניות באת הקניה.

ריהוט יוקרתי לכל משרד
גם אם בית העסק לא עוסק במכירת מוצרים יקרים, הרושם הנוצר כאשר ריהוט משרדי יוקרתי מפאר את המשרד הוא של משרד ובית עסק אמין ורציני וכמובן מצליח בעסקיו.

עדשות מגע מולטיפוקל: שתי בעיות, פתרון אחד
במקרה בו האדם סובל במקביל הן בעיית ראייה מרחוק והן מפרסביופיה יש צורך בעדשות מגע מולטיפוקל, המספקות פתרון כפול לשני המצבים גם יחד.

עדשות מגע במחירים משתנים לנוחיותכם
עדשות מגע חודשיות ובעיקר עדשות מגע יומיות הן עדשות מגע במחיר גבוה יותר מאשר אלו השנתיות. הפער נובע מהצורך לספק מספר רב מאד של עדשות מגע בחבילה אחת

עדשות מגע לכולם
עדשות המגע שלא כמו המשקפיים אינן נשברות או מתעופפות אל הרצפה באמצע שיעור התעמלות.

הכל על מרצים לאירועים
כיום מקובל להזמין מרצים לאירועי חברה, אירועים פרטיים ועוד. למידע נוסף היכנסו לאתר.

מרצים לאירועים - טרנד חדש?
כיום מקובל להזמין מרצים לאירועי חברה, אירועים פרטיים ועוד. למידע נוסף היכנסו לאתר.

מתי מזמינים מרצים לאירועים?
כיום מקובל להזמין מרצים לאירועי חברה, אירועים פרטיים ועוד. למידע נוסף היכנסו לאתר.

נוהל הפעלה של מתקנים מתנפחים – חלק 1
מאמר זה עוסק בנוהל הפעלה של מתקנים מתנפחים אשר מטרתו לפרט את התנאים והתהליכים שיישומם יבטיח את בטיחות המשתמשים במתקנים מתנפחים, או בעת שהייה בקרבתם.

חלון אלומיניום, חלונות אלומיניום
כיום, לעומת העבר, רוב החלונות שאנו רואים סביבנו, אם בבית, בחלונות הראווה של החנויות ברחוב או בבתי העסק – הם חלונות אלומיניום. אט אט הם תפסו את השוק ודחקו הצידה את חלונות הברזל והעץ הכבדים והמיושנים שכפו על המשתמש בהם חלונות קטנים וגסים.

הכנת תוכנית עסקית
יועץ מוביל מקל על בעליה חברה את מטלת ארגון ענייני הכספים מתוך הענקת שירות מדוייק, אמין ובלתי תלוי- למיקסום הרווחים והקטנה של

מהנדסים מומחים יפתחו עבורכם אבטיפוס להמצאה חדשה
במאמר זה נדבר על אב הטיפוס, שזהו הדגם הראשוני למוצר שלכם

למה כדאי להכין דגמים להמחשה לפני הצגת רעיון חדש למשקיעים
במאמר זה נסקור מדוע מומלץ להביא אב טיפוס של הפטנט שלכם כדי שישקיעו בכם


חברת גיזמו מספקת שירות עיבוד חלקי דלרין
במאמר זה נסקור את השירות שחברת גיזמו נותנת, של עיבוד חלקי דלרין. אם אתם מעוניינים בעיבוד כזה, מומלץ לפנות לחברה המתמחה בכך.

תובנות מתחום החיסכון בניירת... מתי נהפוך למשרד עם מסכי מגע?
ישנן דרכים רבות להפוך למשרד ללא נייר. ואני בטוח שאם תחשבו טוב תגיעו להרבה שיטות יעילות שגם יחסכו כסף וגם בלאגן.

מסחר אלגוריתמי ומודלים אלגוריתמים
מסחר אלגוריתמי הוא סוג של מסחר אשר יכול להיות נגיש לכול אחד ואחד מאיתנו. מדובר על מסחר אוטומטי המתבצע באמצעות תוכנות מסחר אינטרנטיות, ואתם יכולים לסחור מכול מקום בו יש מחשב וחיבור לרשת האינטרנט.

משכיר לפרילנסר: מה צריך לדעת לפני המעבר לעצמאות
השעות ארוכות, העבודה שוחקת ואתם מרגישים שלא מעריכים אתכם מספיק במקום עבודתכם. אתם חולמים על עתיד בו לא תהיו כפופים לאף אדם, תעבדו בשעות שנוחות לכם.

בלש פרטי – הדרך הטובה ביותר לגלות את האמת.
מי אוהב כשמסתירים ממנו דבר מה? רק המחשבה שמישהו אינו אמיתי איתנו עלולה לגרום לנו לצמרמורת בגוף. מלבד ההשפלה והתסכול, השקר עלול לפגוע במשפחה או ברכוש שלנו. שכירת בלש פרטי לא רק מטיבה עימנו ע"י גילוי האמת, אלא גם יכולה למנוע מאיתנו להפוך לקורבנות של מרמה.

שירותי משרד וירטואלי
בבחירת מיקום למשרד ישנם שיקולים רבים. חלק מהשיקולים הם ייצוגיות כלפי הלקוח. מה שהלקוח לא יודע תמיד אם בכתובת שהגדרת ישנו משרד פעיל עם אנשי צוות

שרותי מזכירות למשרד
חברות רבות מציעות היום שרותי מזכירות עבור עסקים קטנים שרוצים להתמקצע בשירות לקוחות טוב ולא יעילים בניהול העסק שלהם.

רוצה לדעת היכן ניתן למצוא מוצרים יד שנייה, רכבים משומשים, משרות פנויות ועוד? אם כן, מאמר זה הינו במיוחד בשבילך!
אוכלוסיית המין האנושי מכילה בתוכה אנשים מכל הסוגים. בין הסוגים הללו ניתן למצוא אנשים רגילים, אנשי 'היום יום' ניתן לקרוא להם

על קצה הארובה
הארובה הנה מתקן וותיק ומלווה את בני האדם כבר דורות ומאות. עוד כשאנשים נזקקו לאור באמצעות עששית היא כבר הייתה פה. עם הזמן היא שינתה צורה כמו כול מתקן אחר לנידוף עשן.

ייעוץ פיננסי לרגל הולדתו של התינוק
מציאות כלכלית זו הביאה לכך שהורים רבים פונים ליועץ פיננסי כדי שיעניק להם שירות של ייעוץ פיננסי, בכל הקשור לצעדים הפיננסיים והכלכליים שעליהם לנקוט לקראת התינוק שצפוי להוולד. בין העצות והטיפים שיקבל כל זוג העומד ללדת תינוק ניתן למנות את העצות הללו:

התייעלות אסטרטגית טקטית ותפעולית בעסק
התייעלות עסקית הינה תהליך המאפשר הקטנת עלויות תוך שימור התועלות או לחילופין הגדלת התועלות ללא שינוי בעלויות, התייעלות עסקית משמעותית הינה הקטנת עלויות מצד אחד, והגדלת תועלות בו בזמן ללא פגיעה בתפקוד העסק או בשיעור הרווח

פתוח עסקי על קצה המזלג
פתוח עסקי איננו סיסמת קסם שאמורה להביא את העסק ממקום מסוים למקום הרבה יותר טוב. בעלי עסקים מרבים להשתמש במושג ולא תמיד בהקשר הנכון ובתזמון הנכון בחיי העסק. נדרש לבדוק את מידת המתאם בין מה רוצה הבעלים או המנכ"ל, לבין מה העסק צריך באמת בשלב זה של חיו

פטריות חימום
כבעל שטח פתוח או סגור עם מפתח רחב וגדול, פטריות החימום מאפשרות לך להאריך את הפעילות בשטח גם בחודשי החורף.

אחסנת ציוד – הדרך הבטוחה
אם יש בבעלותכם משרד ואתם מתעתדים להעביר את תכולתו למשרד חדש שנמצא עדיין בשלבי בנייה אבל אתם כבר חייבים לפנת את המשרד הקיים, אתם בוודאי מחפשים פתרונות אחסנת ציוד שיסייעו לכם להתמודד בקלות עם תקופת המעבר.

תביעה לשלום בית
במדינת ישראל יש חוק האומר שתביעת גירושין ניתן לתבוע בבית דין רבני בלבד. גם אם התחתנתם בנישואים אזרחיים עליכם להתגרש בבית דין רבני כי יש קידושי ספק...

ידועים בציבור ומתן גט
רוב מוחלט של הזוגות בארץ הם זוגות נשואים. המצב דומה בחלק ממדינות העולם, אבל בארצות אחרות יש לא מעט זוגות החיים יחד כבני זוג...

פינוי ירושות מכף רגל ועד ראש
כל מה שצריך לדעת לקראת בחירת חברת הובלה המספקת שירותי פינוי תכולת בית כמו גם פינוי ירושות או עיזבון של יקירכם

משתלות - פרח אהבה, הפרח ששובר את הקרח !
לצד הצמחים משתלות מעמידות לרשותכם אמצעים נוספים לייפות את השטח סביב הבית. מכירים את גמדי הגינה, את פעמוני הרוח היפים?

פינוי ירושות מכף רגל ועד ראש
כל מה שצריך לדעת לקראת בחירת חברת הובלה המספקת שירותי פינוי תכולת בית כמו גם פינוי ירושות או עיזבון של יקירכם

משתלות - פרח אהבה, הפרח ששובר את הקרח !
לצד הצמחים משתלות מעמידות לרשותכם אמצעים נוספים לייפות את השטח סביב הבית. מכירים את גמדי הגינה, את פעמוני הרוח היפים?

ניקוי מנדפים – להבין לעומק את חשיבות הניקוי.
שוקל לפתוח עסק ובו מטבח מסוג מטבח תעשייתי? נהדר. רגע לפני שאתה מתחיל לחפש אחר מקום ואחר טבחים, עצור. רצוי שתדע מידע אודות ניקוי מנדפים, ניקוי ארובות וניקוי יסודי של מערכות הסינון השונות על מנת שתעבוד נכון ויתרה מכך – על מנת שהעסק שלך יעבוד באופן חוקי.

יבואן חומרי בניין - גולמט פתרונות מתקדמים לבניה
גולמט היא החברה המובילה בענף חומרי בניין ובידוד לבניין בישראל. פועלת בתחום היבוא, שיווק וייצור מוצרים מטובי היצרנים בענף. לחברה תו תקן ISO 9002.

המשקל של יחידת המטען בבחירת סוג הציוד הנדרש למחסן
יחידת המטען היא הגורם הראשון והבסיסי אליו צריך להתייחס, בעת התאמת שיטת האחסנה וציוד העמסה והשינוע. חלק גדול מהעלויות,הנזקים והבטיחות סובב סביב יחידת המטען (האחסון)

כיצד לבחור ספק מדפים להקמת מחסן לאחסנה כבדה
אחת ההתלבטויות בהקמת מערכות מדפים במחסן היא לבחור את ספק המדפים. ההתלבטות היא בין יצרן מקומי, לבין יצרן מחו"ל המיוצג בארץ על ידי גורם שיווקי. ההתלבטות היא לעיתים לא פשוטה, מה גם שרוב הלקוחות לא מכירים תמיד את הנושא ונעזרים ביועצים למיניהם.

שירותי תמלול
עסקים שונים זקוקים לשירותים שונים, אך כולם זקוקים לשירותים יעילים ואיכותיים . שירותי תמלול הם שירותים הניתנים לסוגים ספציפיים של עסקים,או של בעלי מקצוע שלא יכולים לסיים את מלאכתם ללא שירותי תמלול.


עמוד 1 מתוך 3
[1]   [2]   [3]