אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

דיני רשתמחפשים עוד מידע בנושא קניין רוחני באינטרנט?
אף אחד לא באמת רוצה להיקלע אל הסיטואציה הזאת, ולמרות זאת הרבה פעמים אנחנו צריכים להתייעץ עם עורך דין מנוסה. זה עשוי להתרחש עקב עבירות תנועה ועשוי להיות דווקא בעקבות גביית חובות.

תרגום משפטי - חובה לכל אתר
תרגום משפטי לאתרי אינטרנט. אתרים הינם בעלי חובות משפטיות כלפי ציבור הגולשים, ולכן רובם ככולם מכילים תקנון – זהו מסמך משפטי אשר נועד להגן עליהם בפני תביעות בגין שימוש באתר, תוכן שמוצג וכיו"ב.

זכויות יוצרים, אקו"ם ואחריות אישית
בית המשפט העליון נקט צעד קיצוני נוסף, במגמה המתמשכת של החמרה והחרפה של ההגנה על זכויות יוצרים ובמאבק העיקש נגד השמעת מוזיקה בפומבי בבתי עסק ברחבי המדינה.

אינטרנט וזכויות יוצרים
בגלל חידושו וחדשנותו של האינטרנט, ישנה איזושהי אי בהירות בשאלת זכויות היוצרים בכל הקשור ליצירות הקיימות בדפי האינטרנט.

קישורים ממומנים והפרת סימני מסחר
קישורים ממומנים הינם חלק בלתי נפרד מחוויית החיפוש והפרסום ברשת. הקישורים הממומנים מאפשרים לנו להציב פרסומת לאתרנו בהתאם למילות חיפוש אשר נבחר כאוות נפשנו, אך הפיתוי שקישורים אלו מציבים - בחירת מילת חיפוש המהווה סימן מסחר של מתחרה, מעלה סוגייה חשובה בתחום של דיני אינטרנט.

שיחה מזוהה - האזנה האזנות
הבעייה בה נתקלים לא מעט אנשים הן הטרדות ואיומים טלפוניים המופנים כלפיהם. שרות שיחה מזוהה TEL-X הינו ייחודי בישראל - תעוד שיחות וחשיפת מקור השיחה. השרות מופעל על ידי מערכת טכנולוגית בלעדית, המאפשרת לחשוף את מקור השיחה גם אם היא חסויה.


עמוד 1 מתוך 1
[1]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.