אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

לימודי שפותשימוש במשחקים ומשחקים כדי להפוך את לימוד האנגלית למהנה לילדים
לימוד שפה חדשה יכולה להיות משימה לא פשוטה עבור ילדים. זה דורש שינון, חזרות והרבה תרגול כדי להיות מיומן באמת. עבור ילדים צעירים רבים, תהליך לימוד האנגלית יכול להרגיש מייגע ומשעמם. למרבה המזל, זה לא חייב להיות כך.

לימודי אנגלית לילדים שלכם – מה אתם באמת חייבים לדעת בנושא?
מאמר זה סוקר את החשיבות של לימוד השפה האנגלית בגיל צעיר, ואת השלכות הלימודים בגיל צעיר על הצלחת רכישת השפה בקרב ילדים צעירים.

לימודי שפות - קורס אנגלית אונליין
קורס אנגלית אולנליין נהדר לרכישת השפה האנגלית ברמה כזו או אחרת ופותח את התיאבון לחקור וללמוד על התרבות ואולי שפות חושניות נוספות.

היתרון בלדעת שפות
שפה, מה שמחבר את כולנו כבני אנוש, אותה יכולת הנתונה לכל בעלי החיים בעולמנו, בעולם החי ע"י ריחות כפליטה כיממגוון ר

לימודים איכותיים במקוצועות ההייטק
כיוון לבנות אתרים חובה להכיר שפות מסויימות. השפה העיקרית שבה משתמשים ברשת מכונה HTML וממנה בנויים באופן ראשוני כל עמודי התוכן אשר אותם אנחנו רואים כשאנחנו גולשים.

ללמוד לדבר אנגלית
השפה האנגלית, וניתן להוסיף להם את האפשרות לטייל בחו''ל בביטחון ואת הסיבה הפשוטה של שאיפותינו לשיפור עצמי.

מילון עברי השיטה הטובה לתרגום
בימינו אפשר למצוא בחנויות ספרים מילונים רגילים לילדים, סמוך למילה יש איור המפרש את פירוש המילה ובדרך זו מלמד את הילדים הקטנים את הבסיס ועוזר לאותם פעוטות לדעת להתחיל לתקשר עם הסביבה הקרובה.

לימודי אנגלית למתחילים
אנו צריכים אנגלית בכל רגע בחיים בכדי שנוכל לתקשר עם אנשים אחרים ברחבי העולם, לגישה יותר טובה למאגרי מידע ולהצלחה בעולם העסקי

למה צריך לדעת אנגלית?
אלה הם רק כמה מן הצדדים החיוביים בלימוד השפה האנגלית, וניתן להוסיף להם יכולת לטייל בחו''ל בצורה נוחה ואת סיבת מיצוי הפוטנציאל העצמי.

הבדלי שפות ותרבויות בעולם העיסקי
האם הייתם סומכים על העברת כל פריטי העסקה על המתרגם שלך? לפעמים מתרגמים פשוט לא מסוגלים להעביר מסר באופן שנועד כי פשוט אין תרגום ישיר בין השפות. לימוד אנגלית יכול לעזור לך להבין טוב יותר את הציפיות והרצונות בצד השני של השולחן בפגישה עסקית, וגם כדי להעביר את הצרכים שלך ועמדות.

לימוד אנגלית - איך עושים את זה
התחלת תהליך של לימוד אנגלית אינו שונה מכל הליך לימודי של שפה אחרת. ההשפעה של השפה האנגלית על חיי היומיום שלנו באה לידי ביטוי בשלל מקרים שאין טעם להזכירם כאן עקב קוצר היריעה. חשוב לציין שתהליך כזה של לימוד אנגלית קשה לפעמים יותר מאשר שפה שאנו זרים לה. למה זה קורה?

לימוד אנגלית - איך להתייחס לאופן הלמידה
לימוד אנגלית הוא קורס מתיש אבל בעזרת קצת חשיבה חיובית ורצון טוב תתפלאו לדעת עד כמה ניתן להפוך את התהליך הזה לחוויה של ממש. אז אם גם אתם חושבים על אנגלית בקלי קלות, אתם יותר ממוזמנים להישאר פה. מי אמר לימוד אנגלית בשמחה ולא קיבל?

לימודי אנגלית בצעדים ראשונים
אנגלית למתחילים היא תחילת דרכו של הסטודנט הממוצע בעולם האקדמי שבנוי ממסע של קריאה שוטפת וכמות מאמרים בלתי נסבלת הזכורה לכולנו משנות הלימוד באוניברסיטה. לימודי אנגלית הם הצעד הראשון של הסטודנט המעוניין למנף את הציונים שלו.

לימודי אנגלית – איך להתאים אותם לילדים?
הורים רבים איתם שוחחנו טענו כי לימודי אנגלית כבר בשלבים הראשונים של בית הספר, כלומר כיתות א' ו-ב', העניקו לילדיהם יתרון משמעותי מול תלמידים אחרים בבית הספר. הרעיון ללמוד אנגלית בגיל צעיר במיוחד הפך לנחלת הכלל. ההורים של ימינו מבינים את משמעותם של לימודי אנגלית מוקדמים.

לימוד אנגלית לגיל הרך
לימוד אנגלית לגילאים הקטנים, או אם תרצו אנגלית למתחילים, נעשה בדרך כלל בצורה מיוחדת. כאשר התלמיד הצעיר יותר עדיין אינו שולט ברזי השפה ונחשף אליה באופן מינורי, קל יותר לעצב את השפה החדשה בצורה נכונה. במקרים אלו לימוד אנגלית יהיה קל יותר, אבל ממש לא פשוט.

הגיע הזמן שיתחילו ללמד רוסית בבתי ספר
ילדים שאוהבים ללמוד שפות ושמתרגשים להכיר מילים חדשות יכולים לקלוט בקלות עוד כמה מילים ברוסית ולהגביר את הדיאלוג בין כל האנשים בארץ

איך לומדים אנגלית?
ואלה רק כמה מהיתרונות שבלימוד השפה האנגלית, שאליהם ניתן להוסיף את היכולת לצאת לטיול במדינה אחרת בצורה נוחה ואת סיבת רצוננו הטבעי לשיפור עצמי.

אנגלית וסרטים לילדים
אחת מטענותיהם של הורים רבים היא לאפשר לילד לראות את הסרט בשפת המקור. לרוב מדובר על אנגלית ומכאן גם שהילד מתמודד גם מול שפה חדשה וצלילים וגם מול קריאת כתוביות בעברית. אבל האם זה כדאי? מדוע לא לאפשר לילד ליהנות מהסרט ללא לחץ לימודי? שתי הגישות לנקודה זו מובאות לפניכם.

אנגלית – טיפים למבחן הגדול
מבחן אנגלית הוא אחד מהמבחנים שיקבעו לכם את העתיד האקדמאי. אז רגע לפני המבחן ואחרי הקורס המתיש בואו נחזור קצת לרוגע וננסה לשמור על קו מחשבה צלול ובהיר. איך עושים את זה? בעזרת מדיטציה, ביקור בבית הקפה השכונתי ועוד שלל עצות ליום לפני המבחן.

לימודי אנגלית מהבית – לא כל כך קל...
לימודי אנגלית מהבית עשויים לפתוח לכם צוהר לכניסה קלה יותר למוסדות אקדמאיים כמו גם להצלחה בקורסים רבים. אחת הדרישות הבולטות של מוסדות להשכלה גבוהה היא ציון גבוה בבגרות האנגלית. אבל האם את כל זה ניתן לעשות מהבית וללא קורס מקדים? התשובה לוויכוח ויכוח הארוך הזה

ללמוד אנגלית בגיל מתקדם
סיפורו של סטודנט בן 28 שהחליט ללמוד אנגלית. הוא גילה שאף פעם לא מאוחר ללמוד שפה חדשה ובמהלך התואר ניגש לבית ספר ללימודי אנגלית ושיפר את השפה באופן משמעותי.

ללמוד אנגלית בגיל מתקדם
סיפורו של סטודנט בן 28 שהחליט ללמוד אנגלית. הוא חשב שזה מאוחר מדי ללמוד שפה חדשה, אבל תוך זמן קצר שהשקיע בלימודים בבית ספר לאנגלית רמתו עלתה והוא הצליח לקרוא אפילו מאמרים קשים

אנגלית - עדיף מאוחר מאשר לעולם לא
מעשה באלוף משנה במילואים אשר השתחרר מהצבא לאחר עשרות שנים ופנה לדרך חדשה תוך כדי רכישת השפה האנגלית

בית ספר לאנגלית
המציאות שלנו כיום מחייבת ידיעת אנגלית ברמה טובה. כמעט כל עבודה היום מחייבת נגיעה באנגלית בין אם במחשב ובין אם מול לקוחות.

בתי ספר לאנגלית
כיצד תדעו באיזה בתי ספר לאנגלית לבחור? חשוב לדעת, כי בתי ספר לאנגלית הם קודם כל עסק כלכלי. ולכן, לפני שמתפתים להבטחות גדולות, כדאי לבחון האם השיטה עובדת.

למה לימוד אנגלית זה חשוב?
לימוד אנגלית נועד לעזור לנו דוברי העברית להצליח לתקשר עם העולם סביבנו, גם אנשים המגיעים ממדינות לא דוברות אנגלית, ברוב המקרים דוברים או לפחות מבינים את השפה.

לימודי אנגלית מדוברת
תלמיד שסיים את חוק לימודיו בישראל למד דקדוק אנגלי, ושינון מילים באנגלית. אפילו לומדים קצת יצירות מובילות בשפה האנגלית.

לימוד אנגלית לעסקים
תמיד החשבתי את עצמי כדוברת אנגלית טובה, עד שנכנסתי לעולם העסקים. אז גיליתי כי אנגלית לעסקים שונה מאוד מאנגלית מדוברת.

קורס אנגלית עסקית
בעולם החדש, במאה העשרים ואחת נוצר מצב שבו חברות רבות עושות עסקים עם חברות ממדינות אחרות. כל אותם עסקים נעשים באנגלית.

קורסי אנגלית
קורסי אנגלית בבתי ספר לאנגלית מאפשרים לכל מי שרוצה לשפר את השפה האנגלית שלו או לרכוש אותה מחדש.

אנגלית למתקדמים טיפים לשימור
אם כבר יש לנו ידע בסיסי באנגלית ואנחנו רוצים להתקדם לשלב הבא, יש כמה תרגילים שניתן לעשות לחידוד ושיפור רמת האנגלית. בנוסף, אפשר לעשות קורס אנגלית למתקדמים.

אנגלית בעסקים - זה שם המשחק
בתקופה שבה אנחנו חיים היום, כשקצב החיים מהיר ומשתנה תדיר, חשוב להישאר מעודכנים. גם בעולם העסקים, אם לא נדע לעמוד בקצב, נישאר מאחור ונאבד זמן וכסף. לימודי אנגלית חשובים לצורך הצלחה בעסקים מעבר לגבולות המדינה

קריאה באנגלית – זה מעולם לא היה קל יותר
בהמשך חיינו, בלימודי התואר, בטיולים בחו"ל, בעבודה בה אנו עובדים או אליה אנו שואפים להתקבל, נדרשת קריאה באנגלית שוטפת והבנה ברמה גבוהה, ואנו מגלים כי אנו לא מיומנים בכך מספיק.

בית ספר לאנגלית חווייתית בתקופת הקיץ – למי זה מתאים
בית ספר לאנגלית חווייתית, המיועד לילדים בטווח גילאים רחב, מציע מסגרת לימודית מתאימה בתקופת הקיץ המשלבת בין לימודי אנגלית ובין פעילויות מגוונות וכייפיות המתאימות במיוחד לילדים בגילאים שונים.

הדרכים השונות ללמוד אנגלית לבחינה הפסיכומטרית
מסגרות רבות מציעות קורסים המאפשרים ללמוד אנגלית לקראת הבחינה הפסיכומטרית, לצד לימודים נוספים, המכשירים את הנבחן לבחינה הכול כך חשובה הזו.

קורס אנגלית למתחילים
קורס אנגלית למתחילים יסייע לכם להתנהל טוב יותר על בסיס יומיומי. כמה פעמים ביום אתם שומעים שיר באנגלית? רואים תכנית באנגלית? לא היה הרבה יותר נחמד אם הייתם מבינים על מה מדובר?

לימוד אנגלית עסקית – הדרך שלך להצלחה
כיום כמעט כל חברה או ארגון מנהלים קשרים עסקיים עם חברות ועסקים בחו"ל, כאשר דרך התקשורת ביניהם היא כמובן השפה האנגלית. אנגלית היא שפה בינלאומית, שמקשרת בין אנשים ממדינות שונות בכל תחומי החיים.

קורס ספרדית זה כדאי
ספרד, מדינה אשר אין שנייה לה מציעה לכם לבוא וללמוד בה תוך שילוב של אומנות מדהימה, שפה אשר מתנגנת באוזני השומע, והיסטוריה ארוכת שנים

לימוד אנגלית לילדים – טיפים להצלחה
אתם רוצים שילדכם יהיה "תותח" באנגלית? כדאי שתתחילו להפגיש את אותו עם השפה האנגלית כבר בגיל הרך. להלן כמה טיפים שבעזרתם תוכלו לעזור לילדכם להצטיין בשפה האנגלית.

לימוד אנגלית למתחילים – איי, בי, סי... ומה עכשיו ?
השפה האנגלית היא השפה המדוברת ביותר בעולם, הנדרשת ממש בכל שלב כמעט של חיינו. בין אם אנחנו מבקשים לנסוע לחופשה בחו"ל, בוודאי אם אנחנו מתעתדים לעשות עסקים עם אנשים מעבר לים.

תרגום און ליין
ישנן דרכים רבות ללמוד שפה נוספות, החל מבתי ספר מקצועיים ללמוד שפה ועד לאתרי אינטנרט המאפשרים תרגוםן און ליין לשפות שונות

למה לשים לב לפני שבוחרים בקורס אנגלית?
גם מי שהצטיין בתיכון באנגלית, ובחר בתשובה מס' 1 לכל השאלות, לא בהכרח יכול לשוחח באנגלית על כל נושא ובביטחון. עצוב לחשוב שלאחר כל כך הרבה שעות לימודי אנגלית מכיתה ג' ועד י"ב, ולאחר מבחנים, שינון, תרגול, זיעה...

הווה מורכב הוא למעשה די פשוט
הווה מורכב (Present progressive) הוא למעשה, די פשוט. בניגוד לשפה העברית בה יש שלל של יוצאים מן הכלל, בזמן הווה פשוט אין כמעט יוצאים מן הכלל. הפעם, ננסה להבין כיצד ניתן להרכיב משפטים, שאלות ומשפטי שלילה בזמן זה

קורס אנגלית וקידום בעבודה
במהלך חמישים השנים האחרונות אנו עדים לעלייה מתמדת באחוז אנשי העסקים דוברי האנגלית ואלה אשר בוחרים להירשם לתכנית לימוד אנגלית במטרה לשפר את שליטתם בשפה ואיתה, את מעמדם בחברה שבה הם עובדים.

לימוד אנגלית בסיסית ומתקדמת
בין אם הבחירה היא לשיפור בתחום המקצועי, הלימודי או האישי, כולם נוכחים לדעת שלימוד אנגלית הוא צעד אשר מועיל בהמשך – כי אין דבר שמשתווה ליכולתנו לתקשר עם אנשים מכל העולם, להבין ולהיות מובנים באופן אוניברסלי.

איפה מוצאים לימוד אנגלית לילדים
כמעט בכל מדינות העולם, במיוחד העולם המערבי, מדברים היום אנגלית. כך, אנו יכולים לשוחח עם אנשים מרחבי העולם, לגלוש באינטרנט ולהנות משלל יצירות שנכתבות מסביב לעולם באנגלית או מתורגמות לאנגלית ולהרגיש חלק מהעולם הגדול

לימודי אנגלית טכנית למתחילים
בישראל מכירים בחשיבותה של השפה האנגלית והיא נלמדת בבית הספר ומהווה חלק מבחינות החובה שיש לעבור על מנת לקבל תעודת בגרות.

כדאי ללמוד לדבר אנגלית
ידיעת השפה האנגלית יכולה לעזור לנו המון בחיים, בטיול בחו"ל, בלימודים, במפגשים אישיים ועסקיים עם אנשים ממדינות אחרות. אך כמובן, קיימות דרכים יעילות יותר ופחות ללימוד השפה.

לימוד אנגלית בסיסית ומתחילים
בעולם של ימינו, ידיעת השפה האנגלית כבר מזמן אינה פריבילגיה! מעוניינים להעניק לילדכם יתרון בבית הספר ולפתוח לו אפשרויות רבות יותר בעתיד? רוצים להרגיש בטחון בניהול שיחה ותקשורת כתובה באנגלית? בתוך זמן קצר תוכלו להשחיז את כישורי השפה שלכם במגוון קורסי לימוד אנגלית

כולם רוצים ללמוד אנגלית
כולם רוצים ללמוד אנגלית, וזה לא מפתיע, עם יותר משליש מאוכלוסית העולם אשר דוברת את השפה ומרבית התקשורת הכתובה והמשודרת המתנהלת בשפה האנגלית


עמוד 1 מתוך 2
[1]   [2]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.