אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

יחסי עובד - מעבידעובד מפעל, דע את זכויותיך!
עובדי מפעלי נמצאים תמיד בסיכון של שחיקה, וזה בהחלט מובן, כי סוג העבודה הזה עלול להגדיל באופן משמעותי את הסיכויים לתאונות ופגיעות עבודה למיניהן

אחרי כמה זמן ניתן לקבל פיצויי פיטורין
שנה אחרונה הייתה שנה מאתגרת, שבה רב העסקים וארגונים הוציאו את העובדיהם לחופשה ללא תשלום. בין השאלות שעניינו את רב היו: האם אני זכאי לקבל פיצויים ובמקרה שכן, תוך כמה זמן אני אקבל אותם? במאמר הבא תמצאו את התשובות הרלוונטיות.

שפות, שפות....האם כל המועמדים/העובדים שלכם דוברי עברית בלבד?
האם כל העובדים או המועמדים שלכם דוברי עברית בלבד? חברתנו מספקת בדיקות רקע ומהימנות גם בערבית, רוסית ואנגלית!

סי וי פול מציגים - טיפ למעסיק! נדמה לכם שמצאתם את העובד המתאים? אל תעצרו עדיין את הגיוס.
מעסיקים רבים נוטים לעצור את גיוס העובדים לאחר מספר קצר מדי של ראיונות עבודה ולאחר גיוס של אחד מהעובדים הראשונים שראו. למה זה לא טוב? איך עושים את זה חכם יותר? צוות סי וי פול מנסה לעזור.

הכנה לראיון עבודה
הכנה לראיון עבודה- מי צריך את זה?כולנו בוודאי עברנו במהלך חיינו ראיון עבודה אחד או שניים. ראיון עבודה הוא למעשה כרטיס הכניסה לקבלה לעבודה במידה ועוברים אותו כמובן.

כל מה שרציתם לדעת על זכות קבלת מתנה לחג
בשוק העבודה הישראלי נפוץ הנוהג ולפיו ניתן לעובדים שי מטעם המעבידים לרגל החגים, כאשר לרוב ניתן השי באופן דו שנתי בראש השנה ובפסח.

יתרונות מערכת נוכחות עובדים משולבת בקרת כניסה
מערכת המשלבת תיעוד נתונים על נוכחות עובדים עם שליטה על הנכנסים והיוצאים מהחברה, נותנת מענה על שני צרכים חשובים ברמת ניהול משאבי האנוש והאבטחה. מערכת יעילה מהסוג הזה תחסוך זמן עבודה וטרחה בדרגים שונים של הארגון ובטווח הארוך גם לא מעט כסף.

תמורות בגישה של ניהול עובדים
אם נערוך השוואה בין צורת הניהול שהייתה נהוגה בתחילת המאה 20 לעומת היום נמצא שהיו תמורות רבות בתחום זה.

כלכלנים שעובדים מהבית – מדוע ולמה?
כאשר כלכלנים משווים את תנאי העבודה שלהם, אחד מהדברים הנחשבים ביותר הינו עבודה מהבית – לפעמים יותר מהשכר. רק לעבוד מהבית, לשבת בפיג'מה, ולהיות כלכלנים "ביתיים". לדעתי תפישה זו כלל אינה נכונה וברצוני לשתף אתכם בנימוקים לכך.

חשיבות תהליך חיפוש עובדים לעסק
תהליך חיפוש עובדים יכול להתפרס לעיתים על פרק זמן רב ואף לפעמים יכול להביא את המחפשים למצב בו הם מתפשרים בעניין העובדים על מנת לחסוך זמן וכאבי ראש ולהימנע מהמשך תהליכי החיפוש

גיוס עובדים והצלחת העסק שלך
היות ותהליך גיוס עובדים דורש לרוב זמן רב ותשומת לב מלאה, מרבית מהמעסיקים מנסים להימנע ממנו ואף דוחקים אותו עד שהוא הופך להיות ממש הכרחי. במאמר זה נציג בפניכם בקצרה מהו גיוס עובדים, מהי חשיבותו וכיצד הוא יכול להשפיע על הצלחת העסק.

ייעוץ ארגוני, למה עסק צריך ייעוץ ארגוני?
ייעוץ ארגוני, למה עסק צריך ייעוץ ארגוני? אתה כבעל העסק רוצה לפתח את העסק לעסק גדול ומרוויח, אבל איך עושים את זה??

מתנות לעובדים: בחירה בהתאם לתקציב
בפסקאות הבאות נציע רעיונות למתנות מקוריות ונביא לידיעת המעסיקים את שלל האפשרויות הקיימות, ואת המגוון של מתנות לעובדים אשר הולך ומתחדש בכל שנה ושנה.

מהן הזכויות של העובד הזמני שלכם?
לכל עובד יש זכויות שמגיעות לו על פי חוק, גם לעובד זמני. מהן זכויות העובד הזמני ולמה כדאי לשמור עליהן?

מתנות לעובדים: למה זה חשוב?
בעלי עסקים, מנהלים וכל מי שיש לו עובדים עשוי להתמודד מדי פעם עם השאלה החשובה הזו: מדוע צריך לתת מתנות לעובדים? מה החשיבות של מתנות אלה?

מנעית החלקה במקומות עבודה
מנעית החלקה במקומות עבודה היא מחשבה שכל מעסיק חייב לקחת בחשבון. עובדים רבים חשופים למקומות בהם ניתן להחליק ולהפצע בקלות. מאמר זה מסביר על אמצעים למניעת החלקות.

מתנות לעובדים
חבילות שי לחגים לא נאמרות בנשימה אחת כמו חולצות מודפסות. אך עם זאת אולי הדפס מיוחד ואישי יכול לתת לכל עובד או אדם קרוב הרגשה מיוחדת.

העסקת עובד במאה ה 20
בשנים האחרונות תהליכי גיוס ומיון עובדים הפכו למורכבים יותר וארוכים יותר. בעבר הכול היה הרבה יותר פשוט. מועמדים למשרה נדרשו לעבור ראיון, ולעיתים גם מבחן מקצועי כלשהו וזה הכול.


עמוד 1 מתוך 1
[1]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.