אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

קורות חייםקורות חיים – מפנים כל מקום
לדעת לכתוב קורות זה הרבה יותר מכמה מילים, כיום ניתן לראות שיש אינפלציה קשה וכמובן בעיה קשה באבטלה ומציאת עבודה מתאימה אפילו לבעלי מקצוע מוכשרים ומקצועניים אמיתיים.

קורות חיים – רושם ראשוני מתחיל
בימים של אבטלה קשה במדינה כמו שלנו, צריך לדעת איך להתקבל לעבודה הרצויה לנו, לדעת מה באמת יביא את החיוך של בעלי המקום ולקבל אותנו כחלק מהמקום החדש, העניין הוא שקורות חיים מגיעים הרבה לפני הראיון הראשון, אז לא אנחנו הרושם הראשוני, אלא קורות חיים צריכים לספק את הרושם.

קורות חיים – הפתח לעבודה חדשה
לפנ שחושבים אפילו למצוא עבודה, דבר ראשון שעולה בראשינו זה האם יש לנו קורות חיים להגיש, קורות חיים הינם בעצם מן דוח אשר מסכם את פעילות ימינו בכל הקשור לסביבת עבודה, באם זה איפה וכמה למדנו ועד איפה שירתנו בצבא...

כיצד להתכונן לראיון עבודה
מחפשים עבודה? שולחים קורות חיים שבועות על גבי שבועות? פתאום התחילו טלפונים המזמנים אתכם לראיונות עבודה? לא בטוחים איך להתכונן? התשובה לשאלה כיצד להתכונן לראיון עבודה מורכבת מיותר מאשר הופעה חיצונית ומצב רוח חיובי,

מהם הפרמטרים לכתיבת קורות חיים לעבודות בחו"ל?
הביטוי עבודות בחו"ל פותח לרבים את התיאבון בכל הקשור לעבודות במקום אחר, אקזוטי ושונה יותר המאפשר להם הזדמנות להרוויח כסף ולראות כיצד דברים מתנהלים בצורה שונה. החיים בחו"ל שונים מאשר החיים בארץ, מה שמעודד אנשים לנסות את מזלם במציאת עבודה בחו"ל.

מה היתרונות של שליחת קורות חיים בוידיאו?
כיום כאשר השוק מוצף במועמדים המחפשים עבודה לכל משרה מוגשים קורות חיים רבים והמועמדים מנסים לעבור את המתחרים בדרכים שונות.

6 דרכים לשפץ את קורות החיים שלך בלי לשקר
רובנו מקבלים בהבנה את העובדה שאנשי מכירות נוטים 'למתוח' את האמת אבל 'למתוח את האמת' בקורות החיים, למרות ההקבלה המסויימת למה שעושים אנשי מכירות הוא דבר הרבה פחות נסלח. יש לזכור כי במיוחד במדינה קטנה כמו שלנו, סופם של שקרים בקורות החיים להתגלות.

אחרי דור ה- X ודור ה- Y, נעים להכיר דור ה- i
כיצד עובדי דור הY- הפכו בימינו דור ה-i . מה מייחד את הצעירים של ימינו המגיעים לעולם העבודה? האם הדור הזה אכן לא מסוגלים לעבוד הרבה ולא מוכנים להתחייב? אז איך מגייסים עובדים כאלה?

קשה לכם בראיונות עבודה?
חשבתם שלכם קשה בראיונות עבודה כמועמדים? אולי תופתעו לגלות שכמעט 50% מהמרואיינים הם חלום הבלהות של כל מגייס ממוצע. מי הם המועמדים הקשים שהופכים את העסק לקרב מוחות, ואלו טקטיקות יצירתיות נוקטים המראיינים כדי לשאוב מהם מידע אישי על עצמם?

10 טיפים לעבור מרכז הערכה בשלום
בזמן האחרון ניתן לראות כי יותר ויותר חברות מעדיפות לשלוח את המועמדים שלהן אל מרכזי הערכה במקום לבצע ראיונות סטנדרטיים באופן המסורתי, כאשר למרות שלמרכזי הערכה יש יתרון רב עבור המעסיק, הרי שלא תמיד מדובר על האפשרות האופטימלית להתראיין עבור המועמד עצמו.

למה כל כך קשה למצוא עבודה?
חיפשתם עבודה לאחרונה? אולי אתם בימים אלה בעיצומו של חיפוש? אם אתם מחפשים עבודה, כנראה הבחנתם: משהו השתנה בהשוואה לחיפושי העבודה הקודמים שלכם.

מבחני מיון לעבודה– אפשר להתכונן לזה?
מי שכבר התנסה ביום מבחנים שכזה יודע שמדובר בחוויה מתישה במיוחד המלווה בחששות. די בציון צמד המילים "יום אבחון" בכדי שהחרדות יחגגו. אז איך מתכוננים לזה?

ראיון עבודה זו ההזדמנות שלך ללמוד על החברה.
כמועמד, חשוב מאוד להתכונן ולהגיע מוכן לראיון העבודה. כל תנועה ומילה הנאמרת במהלך ראיון העבודה הינם בעלי משמעות וחשיבות לסיכויי הקבלה לעבודה.

מה כותבים בקורות החיים כשאין על מה לכתוב?
גם אם אתם עובדים בעלי ניסיון וגם אם לא עבדתם יום אחד בחייכם יתכן ותתקשו לכתוב קורות חיים. אז כשאין "קורות" איך בכלל כותבים קורות חיים

לינקדאין- לא רק עבור מי שחשבתם
אז מה באמת אתם יודעים על הרשת הזו? האם יש לכם שם פרופיל אישי? התשובה היא: תלוי את מי שואלים.

משרות דרושים .net
תחום ה.net , הינו תחום הכולל בתוכו את כלל יישומי ושימושי האינטרנט פי שהם מוגשים על ידי מגוון רחב ביותר של חברות, ארגונים, ועסקים קטנים. דרושים .net יכול לכלול בתוכו מגוון רחב ביותר של סוגים שונים של תעסוקה במגוון רחב ביותר של תחומים.

כיצד לכתוב קורות חיים "מוכרים"
קורות החיים הם אחד ממסמכי השיווק החשובים ביותר ומטרתם פתיחת הדלת לראיון עבודה. בחירת אסטרטגיה שיווקית נכונה לפני כתיבת קורות החיים תגדיל את סיכוייו של מחפש העבודה להגיע לראיון עבודה ולהתקדם לקראת המטרה העיקרית של מציאת תפקיד הולם, מספק ומתגמל.

שדרוג הסיכויים של כלכלנים להתקבל למשרה באמצעות קורות החיים
שדרוג קורות חיים הינו מקצוע מתפתח בשנים האחרונות, אשר נובע מהצפת השוק במשרות לכלכלנים חסרי ניסיון או בעלי ניסיון מועט. מניסיוני, כלכלנים אינם מודעים לפוטנציאל הגלום בשדרוג קורות חיים והיכולת להתקדם בשוק העבודה מהר יותר ואל משרות נחשקות בעלות אופק קידום איכותי.

כתיבת קורות חיים בעברית ואנגלית
בתהליך חיפוש עבודה יש לשלוח קורות חיים לכמה שיותר מקומות עבודה. אך שליחת קורות חיים בשתי שפות תגדיל את הסיכוי שלכם למצוא עבודה ובמהירות. טיפים לכתיבת קורות חיים בעברית ובאנגלית.

היתרונות בהפצת קורות חיים
תהליך חיפוש עבודה הוא מעין אקט שיווקי. מטרתכם בחיפוש עבודה היא לשווק את המוצר שלכם, כלומר את קורות החיים שלכם לקהל כמה שיותר רחב : לוחות דרושים, מאגרים קורות חיים ועוד...

טיפים לכתיבת קורות חיים בהייטק
כתיבת קורות חיים הייטק הוא עניין משמעותי שחשוב לבצעו בצורה נכונה.קורות חיים לא מספיק טובים עשויים לגרום להפסד של ראיונות עבודה רבים.מאמר זה עובר על מספר טיפים שחשוב לקרוא לפני כתיבת מסמך קורות חיים הייטק.

הפצת קורות חיים במהלך התהליך לחיפוש עבודה
ובכן, הגעת למסכנה כי זהו הזמן להתחיל בחיפוש עבודה חדשה, אם זה בעקבות המיתון או שאולי בגלל שהחלטת להתקדם בתפקיד וגם במשכורת. מאותה הרע הינך מתחיל לשאול את עצמך די הרבה שאלות וביניהן:


עמוד 1 מתוך 1
[1]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.