אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

הרצאות והדרכותטיפול להתמכרות בהימורים
התמכרות להימורים היא בעיה רצינית שמשפיעה על מיליוני אנשים ברחבי העולם. זה יכול להוביל לבעיות כלכליות, רגשיות וחברתיות חמורות.

בניית תחזית הכנסות בעת כתיבת תכנית עסקית
כיצד באמצעות ביקוש אנו יכולים להגיע לתחזית המכירות וההכנסות – באמצעות התכנית העסקית.
תחזית המכירות של החברה תיבנה באחת משתי דרכים
1. ביקוש בשוק (מעלה – מטה)
2. או מהשטח (מטה – מעלה)

טיפים חשובים להצלחה עסקית
בישראל נסגרים מדי שנה כ – 40,000 עסקים ולכן אנו יודעים היום כי ישנה חשיבות גדולה ביותר לחידוד ההבנה בתחום ההתנהלות העסקית. בראשית הדברים עלינו להבחין בין כלים לניהול שוטף ונכון של העסק ובין הצורך לפעול להגשמת האסטרטגיה העסקית של החברה.

ניקוי ארובות של מנדפים מציל מעשן
תחזוקה שוטפת נכונה ועקבית יכולה להציל מפשיטת רגל. רבים אנשי העסקים שיודעים להגשים את חזונם ולהקים את העסק עליו הם חלמו. לתפעל אותו לאורך זמן, לתחזק אותו לאורך זמן? זה כבר סיפור אחר.

מקום לכנסים בכפר סבא
בדיקת אולם כנסים מסוים או כל מקום אטרקטיבי אחר שמוצע למטרה של עריכת כנס מכובד צריכה להתבצע מזוויות שונות.

מקום לכנסים בהוד השרון
כל מי שמבקש לארגן כנס מסוים רוצה לראות כיצד אווירה טובה עוטפת את באי הכנס. חשוב להבין עד כמה אווירה חיובית ותחושת נוחות הם דברים שיכולים להשפיע רבות על הצלחתו של כל כנס.

בנית תוכנית עסקית
כל מי שרוצה להרוויח יותר ממה שהבוס שלו מוכן לשלם לו חושב על הקמת עסק. עסק טוב זה עסק שתוכנן נכון מההתחלה ועד הסוף. כאן אני יראה לכם איך אפילו מי שמתפרנס משכר מינימום יכול אחרי תהליך מסוים להרוויח מאות אלפי שקלים ואת זה בלי ללמוד מקצוע חדש.

מה אפשר לעשות ביום גיבוש במזג אוויר סוער?
ערבי גיבוש הם אמצעי יעיל ליצירת אווירה נעימה במקום העבודה ושיפור מצב הרוח בקרב העובדים. בפוסט זה נדבר על כמה אלטרנטיבות לערב גיבוש בכל מזג אוויר.

סדנאות עבודת צוות לעובדים – המרשם של מנחה קבוצות
הצוותים שאחראים לפענוח גנים של ספורטאים מצליחים חייבים לעבוד יחד. סדנאות עבודת צוות לעובדים מטרתם ליצור תלכיד חברתי ומקצועי טוב יותר. לפניכם המרשם מפי מנחה קבוצות.

תכנון מוצרים, פיתוח וייצור של זיווד מסוגים שונים.
על מנת שהמוצר עליו אתם חולמים יהפוך להצלחה גדולה, עליכם לדאוג לכך שכל שלב ושלב בפיתוחו ייעשה על ידי מיטב המקצוענים. אחד משלבי הפיתוח של המוצר הכוללים בין היתר, הכנת שרטוטים, בניית אב טיפוס של המוצר עליו כתוב הפטנט, ניסוי ובדיקת המוצר, ועיצוב תעשייתי הוא תכנון הזיווד.

סדנאות ניהול – מבט חיצוני ומקצועי
משרות ניהוליות הן ללא ספק תפקידים קשים ותובעניים וזוהי אחת הסיבות בגללן סדנאות ניהול מועילות וחשובות לתפקוד היום יומי.

מצגות יפות לכל מטרה
אם גם לכם יש חולשה למצגות, אתם ודאי תרים ברחבי האינטרנט אחר מצגות יפות. על רוב האנשים אהובות במיוחד המצגות המכילות תמונות מנופים ברחבי העולם. כן, מקומות שסביר שכף רגלכם לא תזכה לדרוך בהם, ולא הייתם זוכים לשזוף עיניכם ביופיים, אלמלא שלחו לכם אותן בדואר אלקטרוני.

איך להכין מצגות יפות
תמונה, כידוע, שווה אלף מילים. ואם כך, מצגות יפות ומקצועיות שוות לא פחות ממיליון. זה המוטו שצריך להנחות אתכם בבואכם להכין את המצגת המנצחת, שתענה על הציפיות ותקלע בדיוק למטרה שלשמה נועדה.

מצגת – מתמונות לסרטון תדמיתי טכנולוגי
רבים משתמשים היום בשביל להמחיש רגשות ועסקים בעזרת תמונות או סרטונים כאלה ואחרים, הרעיון להציג משהו שאנחנו רוצים בתמונות יכול להיות מדהים ויכול להיות גם מכשול, כי תמונה אחת אומרת אלף מילים אבל מצגת יכולה להגיד מיליוני מילים.

מצגות בעולם של טכנולוגיה
אחת הדרכים בשביל להכין מצגות טובות ובשביל לצפות במצגות טובות, זה בעצם דרך המחשב, כי בסופו של יום הטכנולוגיה כבר כאן ואין צורך לבצע הצגת שקופיות כמו שנהגו לבצע בעבר על ידי מקרן ושקופיות שקופות שהציגו מצגת למתבוננים בה.

איך להכין מצגת עסקית - חלק 2
אחרי שפילחת את קהל היעד שיתבונן ויצפה במצגת העסקית ולאחר שדאגת ללמוד היטב את תהליך הגרפיקה והטמעת התוכן הקיים בתוך המצגת, חשוב מאוד לדאוג לדברים נוספים, כי אף אחד לא אמר שלהכין מצגת עסקית לוקח כמה דקות..

איך להכין מצגת עסקית – חלק 1
ההחלטה על הכנת מצגת עסקית או כל מצגת כזו או אחרת חייבת להתבצע על הצד הטוב ביותר שיש, החשיבות של הצגת מצגת עסקית טובה ואיכותית היא בסופו של דבר ההזדמנות שלך למכור את המוצרים אותם אתה מוכר בעזרת המצגת או לבצע את הפעולה הרצויה שבגללה הושקע זמן ועבודה על הכנת מצגת שכזאת.

Don't let me be misunderstood
איך מתגברים על הקושי שנוצר כשעוברים מקשר פנים-אל-פנים על בסיס יומיומי למערכת יחסים וירטואלית, כיצד מונעים קצרים ומגשרים על פני אי הבנות.

מה בין פיתוח מנהלים לקבוצת עמיתים
מהי קבוצת עמיתים? כשמה כן היא, קבוצה של עובדים/מנהלים מאותו הארגון, בעלי מקצוע זהה או דומה הנמצאים בדרג ניהולי זהה או דומה, המתכנסים יחדו לצורך התפתחות אישית, למידה, העצמה, קבלת תמיכה ושיפור הביטחון העצמי.

בין הפטיש לסדן - ניהול בדרגי ביניים
דווקא בתקופה הנוכחית המתאפיינת בקיצוצים, התייעלות וחיסכון, קיימת חשיבות רבה לבחון את הניהול בדרגי הביניים בארגון. אומנם, לדרג הבכיר בארגון קיימת השפעה מכרעת על הצלחתו העסקית של הארגון, אך יש לזכור כי דרגי הביניים הם שמתרגמים את האסטרטגיה ...

הטמעת חזון וערכים
חשוב שחזון וערכים לא יישארו "על הנייר", אלא יתורגמו לעשייה יומיומית. לשם כך יש להשקיע משאבים ותכנון, לשתף מנהלים ולקיים תקשורת תקינה, כי התקשורת היא ה"דם" שבגוף הארגון.

יישום תפוקות הדרכה
איך המנהל יוודא כי מיומנויות הנלמדות בתהליך הדרכה, ייושמו ויוטמעו במערך העבודה היומיומי? איך נוכל לדאוג למינוף מיומנויות שנלמדו בהדרכה על ידי חלק מהעובדים, לעובדים האחרים?

הכנת מצגת עסקית
הכנת מצגת עסקיתאחת השאלות הגדולות העולות כיום אצל מרבית מאלו המתעניינים בהכנת מצגת עסקית או מצגות לימודיות כחלק משיעורי הבית במכללה הם, הכיצד להכין מצגת בצורה נכונה שתעבור בצורה חלקה ומעניינת אצל אלו הצופים בה!

פיתוח ארגוני
השאיפה למצויינות קיימת אצל כל אדם וכמובן בכל ארגון, כאשר מדובר בארגון, יש לקחת את השאיפה, ולמנף אותה לתחומי פיתוח ארגוני שיעצימו גם את העובדים בארגון.

מצגת עסקית להצגת נתונים
העסקים של היום זה לא העסקים של פעם, והדרישה כיום להצגת עסק ולניהול העסק בצורה נכונה וטובה היא מעל הכל, בעלי עסקים המחזיקים כיום חברות וארגונים גדולים ומחזיקים מנכ"לים שמנהלים להם את החברה, דורשים אחראיות, יעליות, הבנה, ויכולות שיווק וניהול ברמה הגבוהה ביותר.

הרצאות ליום גיבוש
סדנאות גיבוש יחודיות בתחום שפת גוף והגרפולוגיה קוצרת שבחים רבים בקרב הארגונים אשר מזמינים מופע זה.

הרצאות באינטרנט
טלוויזיה באינטרנט זה הדבר הכי חם שיש כרגע בעולם הטכנולוגיה: נראה כי מדורת השבט של הזמן הזה היא המחשב - והטלויזיה, או יותר נכון IPTV, עוברת להיות משודרת בו, באמצעות האינטרנט ולא דרך הכבלים.

הרצאות להרמת המורל
ארגון עסקי עובד קשה, במיוחד בתקופת משבר כלכלי כזה, ואין דרך טובה יותר לתגמל אנשים בתחום שלהם מאשר לתת להם יום התרעננות, אולי יום גיבוש או יום הרצאות. הרצאות והדרכות מוטיבציה בארגונים וחברות עסקיות בעיקר באות לתת משמעות נוספת וחשובה ליום יום המקצועי של העובד והמנהל

הרמת כוסית בארגון
הרמת כוסית מקובלת בתרבות המערבית ובמקומות שאינם מערביים - הרמת כוסית גם בגרסאות שונות ומשונות. הרמת כוסית היתה תיאור של מה שעשו: הנוכחים מרימים את כוסיות או כוסות המשקה בעת אמירת הברכות ולוגמים מהן לאחר מכן.

הרצאה לכנס
אם אתם עושים כנסים בנושא ספציפי, הביאו הרצאות ומרצים המבינים בתחום; את העבודה השאירו לאתר המרצים, אבל אם אתם רוצים דוגמה למה זה כנס טוב,

קורס בניית ציפורניים - רכשי מקצוע לבניית עתידך
קורס בניית ציפורניים מקנה ידע לגבי השיטות הקיימות לבניית ציפורניים כגון מריחה או טבילה ורכישת המיומנות הכרוכות בכך. בנוסף, קורס בניית ציפורניים מקיף את הנושאים הנוספים הקשורים לבניית ציפורניים כמו פדיקור, קישוט ציפורניים והדבקה.

ממונה בטיחות בעבודה ירוקה
מהו ממונה בטיחות בעבודה ירוקה? כיצד שומרים על הסביבה תוך כדי מודעות ירוקה ובטיחות?
על הקשר בין כל אלה ננסה להסביר במאמר זה.

בטיחות בעבודה – איך תחליטו אם לעבור קורס בטיחות או שמא לשכור את שירותיו של ממונה בטיחות חיצוני?
מאמר בנושא בטיחות בעבודה וממונה בטיחות במקום העבודה בשנים האחרונות. המידע הדרוש להחלטה וההבדלים בין הגישות


עמוד 1 מתוך 1
[1]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.