אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

גרפולוגיהשירבוטים וגרפולוגיה
שרבוט יכול לתת טיפ מאוד חשוב. מנהל שבאמת רוצה להצליח, להיות מדויק, ערני עבור החברה, עובדיו, כלפי עצמו ובכלל יכול, להשתמש בתבונה בשרבוטים שהוא רואה ולתעל אותם עבורו ועבור המערכת.

האם גרפולוגיה יכולה לשמש בתור פוליגרף?
גרפולוגיה יכולה לשמש כאלטרנטיבה קלה ונוחה לבדיקת פוליגרף. כתב היד יכול להעיד עלינו הרבה דברים. תוך כדי הכתיבה יש גם רגשות ותחושות. אפשר לראות בקלות כשכתב משתנה לפי הרגשה.

על גרפולוגיה וצרות אחרות...
יש לא מעט דרכים לקבל החלטות. אנשים רבים מגיעים במהלך חייהם לצמתים רבות בהן הם נדרשים להטות את הכף לכיוון מסוים ולקבל החלטה קשה ככל שתהיה. דרך קבלת ההחלטה מלווה לא אחת בקשיים של ממש שלעתים מעיבים על התהליך ומובילים לקבלת החלטה שגויה ולא אידאלית.

דרושה: גרפולוגית מומחית למסיבת רווקות מוצלחת
אם את חברה טובה, בוודאי תנסי לעשות הכל כדי שהפעם, ליקירתך, זה לא יקרה. אז מה יהפוך מסיבת רווקות שגרתית לערב מהנה במיוחד? החברות הכי טובות, מעט יין וכיבוד – וכתבי יד של כל המוזמנות

הגרפולוגיה בעולם המשפט
רבים טועים בהנחה שכל גרפולוג יכול להופיע כעד מומחה בבתי המשפט ולא כן הוא. למעשה כל אחד יכול להופיע כ"עד מומחה" אך השאלה כיצד תתקבל עדותו ומה יחשבו השופטים.

אילו נתונים כדאי לציין לגרפולוג?
אילו נתונים כדאי לציין לגרפולוג ולמה. חשוב לדעת וחשוב להבין.

מה הופך גרפולוג לגרפולוג טוב
היעדר חקיקה מתאימה לגבי הגבלת העיסוק בתחום הגרפולוגיה, יצר מצב בו לצידם של הגרפולוגים המוסמכים והמקצועיים, פועלים "גרפולוגים" חסרי הכשרה מתאימה או מלאה.

גרפולוגיה: שאלות נפוצות ותשובות
גרפולוגיה הינו תחום המושך עניין רב בשנים האחרונות. יותר ויותר אנשים מגלים כי תורת כתב היד יכולה לסייע להם בתחומי חיים רבים ולכן הם מחפשים מענה לשאלות רבות. במאמר רכזנו כמה שאלות נפוצות ואת התשובות עליהן.

גרפולוגיה וציורי ילדים
ציורי ילדים, מעבר למשמעותם הנאיבית כאמצעי משחק, או כעוד אופציה לפעילות אחר הצהריים קלילה עם הילדים, מהווים דרך תקשורת חשובה ביותר דרכה ניתן לקבל הצצה אל חיי הילד, דרך להכיר את תחושותיו, רגשותיו ועולמו הפנימי.

טיפים לגרפולוגים
גרפולוגיה הינה תורה מורכבת הדורשת התעמקות וידע רב.גרפולוגים רבים המסיימים את לימודיהם אינם מודעים למורכבות הרבה של המקצוע, לכן הכנו עבורכם רשימת טיפים לגרפולוגים היכולה לסייע לכל אדם העוסק בגרפולוגיה או נמצא במסגרת לימודי גרפולוגיה.

גרפולוגיה - מדע או אמנות
גרפולוגיה איננה ולא הייתה מעולם תחום מיסטי. מזה שנים רבות נחשב האבחון הגרפולוגי לכלי מקובל ומוערך להשמת עובדים במקום העבודה המתאים לכישוריהם.

עדות של עד מומחה בגרפולוגיה משפטית
כל עו"ד מתחיל יודע שלחקור עד מומחה בכלל וגרפולוג משפטי בפרט איננה משימה פשוטה.גרפולוג – מומחה לבחינת מסמכים לומד שנים רבים והעו"ד החוקר לא יוכל לעולם לדעת עם איזה תשובות יהיה עליו להתמודד.

קורסים לגרפולוגיה
לימודי גרפולוגיה לתעודה - איפה כדאי ורצוי ללמוד גרפולוגיה? איך יודעים לבחור את המקום הטוב ביותר? מה זה בכלל אומר: "קורס גרפולוגיה"? מה "לעשות" עם זה אחר-כך?...

גרפולוגיה וזוגיות
גרפולוגיה נמצאת בשימוש שנים רבות בניתוח אישיותי של אנשים, עם השנים טווח התכונות שניתן ללמוד באמצעות גרפולוגיה גדל והתפתח משמעותית, אחד התחומים הנפוצים של גרפולוגיה הוא בחינת ההתאמה של בני זוג או כיצד יתפקדו שני אנשים במערכת יחסים.

כתב יד ככלי תקשורת
כל אדם טומן בחובו עולם ומלואו. מאגר של מורכבות אינסופית הכוללת מבנים אישיותיים, תהליכים נפשיים, צורות חשיבה, מטענים רגשיים, ניסיון אישי שונה וכו'..אנו נזקקים לתקשורת על מנת להעביר מסרים איש לרעהו בסיטואציות שונות ומגוונות.

גרפולוגיה- כל מה שרצית לדעת
גרפולוגיה היא תורת ניתוח כתב היד.
גרפולוגיה מתבססת על הטענה שתכונות אופי של הכותב יוצאות ויכולות לבוא לידי ביטוי בכתב ידו. כלומר הקשר בין צורת הכתב לטבע האדם.

אותיות בגרפולוגיה
תמיד רציתם לדעת מה מסתתר מאחורי האותיות אותן אנו כותבים? תמיד סיקרן אתכם לדעת מה אומרת האות ע'? מה אומרת האות ל'? את התשובה לשאלות אלו מספקת לנו הגרפולוגיה.

איך מבדילים בין גרפולוג לשרלטן?
לאחרונה אנו נתקלים בכאלו המציגים עצמם כגרפולוגים, אך למען האמת הם לא פחות מאשר שרלטנים הטוענים לידע לא קיים בפענוח כתבי היד. הגרפולוגית הותיקה חנה קורן מסבירה כיצד לוודא כי הגרפולוג בו אתם נעזרים הוא אכן איש מקצוע ולא שרלטן.


עמוד 1 מתוך 1
[1]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.