אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

יוגה ומדיטציהכוח המוח: עדויות להשפעת המחשבה על הגוף
המדע המודרני מתקדם בצעדי ענק, ובעשרות השנים האחרונות מתחיל לאשש את הידוע לאנושות כבר זמן רב

מהי ההאטה יוגה פרדיפיקה
האטה יוגה פרדיפיקה הנו טקסט קדום המתאר מהי היוגה ומהן היתרונות שמוקנות למתרגל

טיפול במשברים ודיכאון
אסונות טבע , התקפת טרור, תקיפה מינית, תאונות דרכים, מוות של קרוב משפחה , או מוות שלחיית מחמד, מעבר מאיזור מגורים, גירושין של ההורים .

מדיטציה בדמיון מודרך
פתרונות רבים מחכים למי שמעוניין לפתוח את ראשו ולשפר את איכות חייו. בעולם הדי תזזיתי של היום אנו יכולים לראות כיצד כל אחד מאתנו יכול לחפש את הכיוון הנכון בחייו או לזהות את העוגן המסוים שיוכל למנוע ממנו לצאת מאיפוס במקרים מסוימים.

תרגילי יוגה למתחילים ולמתקדמים
מבוא ליוגה למתחילים והעמקה בנושא של הרפיה השקטת תנודות התודעה

מהי יוגה?
היוגה שאותה אנו מכירים ומתרגלים בשיעורי היוגה מורכבת בעיקר מתנוחות גופניות (אסאנות) אבל האמת היא שהיוגה רחוקה מלהיות עוד שיעור התעמלות. היוגה היא, בעצם, תורה שלמה שמטרתה, בין היתר, השקטת גלי התודעה באמצעים שונים.

סדנאות יוגה צחוק
סדנת צחוק לקחה את האמונה הרווחת הזאת צעד אחד קדימה. מדובר בסוג יוגה שפותחה ע"י רופא הודי, שהאמין כי הצחוק הוא התרופה המצוינת ביותר ואף עשה רבות על מנת להצדיק את טענתו.

יוגה לנשים/ פזית יונתני
חיי נשים בעולם המודרני נעים בקצב מסחרר. האם היוגה יכולה לשפר את איכות חייה של האישה ולייצר שקט בין הכאוס ? כיצד ממומלץ לנשים לתרגל? תרגול בימי מחזור.

יוגה למתחילים
הדברים הבאים מפריעים ליוגי (למתרגל יוגה):אכילת יתר, מאמץ יתר מעבודה קשה, דיבור יתר,סגפנות, אכילה לפני שינה, אכילת פירות בלבד,סביבה(של אנשים) לא מתאימה, חוסר התמדה.(האט'ה-יוגה-פראדיפיקה.1.15)

טנטרה והחליל הפנימי
הטנטרה הינה דרך עתיקה שעוסקת בחיים עצמם- וכמו ביקום עצמו, כך גם בגוף האדם - קיים מתח עצום ומיוחד בין האנרגיה הזכרית לאנרגיה הנקבית.

טנטרה
היכולה להימשך שעות ארוכות? האם אפשר לנוע לתוך החוויה החושנית בלי מעצורים של שיפוט, של אשמה, בושה, בורות ודעות קדומות? איך יכולים שני נאהבים לחוות אחדות קסומה?

מה זה בכלל ניאו-טנטרה?
גישת שיטת הטנטרה המודרנית והמחודשת היא שתהליך טרנספורמציה יכול לקרות רק כשיש התייחסות מלאה ושלמה לכל המישורים בקיומו של האדם – הגופני, הרגשי, המיני והרוחני.


עמוד 1 מתוך 1
[1]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.