אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

טכנולוגיה - אחרWorld's first-ever electric car 'built for women' is 'Made in Israel'
OSR Enterprise, headed by Petah-Tivka-born CEO Orit Shifman, declares that economically sustainable technology for managing vehicle systems is being developed and it 'uses feminine abilities to cope with complex problems'

ממיר מתח שפותח באמצעות טכנולוגיות מוכחות
תחום האנרגיה הולך ומשתנה בשנים האחרונות בצורה משמעותית, במקום מקורות האנרגיה הרגילים של נפט וגז אנו עדים למקורות אנרגיה חליפיים כמו אנרגיה סולרית, אנרגיית רוח או אנרגייה ביולוגית, התוצאה היא שנוצר צורך דחוף עבור האפשרות להמיר את האנרגיה הזו, ואף לאחסן אותה.

פתרונות BI לבנקים
הטכנולוגיה יכולה להניע תהליכי ייעול בכל ארגון פיננסי. פתרונות BI לבנקים משפרים תהליכים, מפחיתים סיכונים ומסייעים לאתר מגמות שוק בשלבים מוקדמים. משמעות הדבר היא שניתן לשפר את התהליכים הקיימים ולמקסם את הרווחים.

ייצור חשמל עצמאי- איך זה עובד בדיוק?
חיסכון בהוצאות חשמל למפעלים, באמצעות שימוש באנרגיה טבעית ושמירה על איכות הסביבה

ייצור חשמל עצמאי- איך זה עובד בדיוק?
שיטה חדשה להפחתת צריכת האנרגיה, באמצעות ייצור חשמל עצמאי למפעלים. שיטה זו חסכונית ושומרת על איכות הסביבה

כוכבית מהירה לעסקים מתקדמים
כאשר מדובר על מספר טלפון לעסק שלכם, חשוב לבחור מספר שיהיה כמה שיותר קליט עבור קהל לקוחותיכם.
בכתבה הבאה נסביר אודות האפשרויות השונות המוצעות כיום טרם בחירת מספר הטלפון לבית העסק.

הרובוטים כבר פה !
חברת אמזון רוכשת חברות וסטרטאפים בתחום הרובוטיקה, רחפנים שיחלפו שליחים וטכנולוגיה רובוטית לשינוע .

מיני פיסי ועולם הטלוויזיה
שלום וברוכים הבאים, נעים להכיר, אני מכשיר מיני פיסי ואני יכול להעיד כי אני הוא הדור הבא בעולם המחשוב, המדיה וטלוויזיה.

קורס הכשרת מפתחי בינה עסקית- מהו ולמי מיועד
מערכות בינה עסקית או BI קיימות בעולם העסקי של הארגון ובעולם מערכות המידע. תפקידם של אנשי BI הוא לייעל תהליכים בארגון, לשפר ולמנף, תוך התבססות והתייחסות מעמיקה לנתוני הארגון ולמשאבים עומדים לרשותו.

רובוט ניקוי – הידעתם?
סביבנו מגוון אנשים עם מגוון דרכי התנהלות לשמירה על ניקיון הסביבה שלנו, יש כאלה שמכריזים כי הם מנקים פעם בשבוע וזה די ויותר בשבילם ואילו יש כאלה שיאמרו כי הם מנקים רק כאשר המשפחה באה לבקר.

שכפול דיסקים מסחרי
שכפול דיסקים באופן מסחרי נועד להפצה של שירים או סרטים. על מנת להפיץ את הסרט כמה שיותר ולמכור כמה שיותר עותקים ממנו חשוב להכין כמות גדולה של עותקים מאותו סרט.

נגמר הטונר- מה עושים? כל המידע אודות הטונר
להשאר עם מדפסת ללא טונר זאת תופעה מוכרת לכולנו, מה עושים במצב כזה? הדרך הטובה ביותר והזולה ביותר לצאת מהמצב.

טיפים לבחירת טכנאים
לא אחת אנו נזקקים לשירותיהם של טכנאים מסוגים שונים: טכנאי מכונות כביסה, טכנאי אלקטרוניקה, טכנאי מיזוג אוויר, טכנאי מחשבים וכדומה. כיצד נוכל לבחור "בראש שקט" טכנאים טובים לביצוע העבודות הנדרשות? להלן כמה טיפים שימושיים שיסייעו לנו במשימה זו.

תיקון אייפון ומכשירים נוספים
אולם בדומה לכל דבר אחר בחיים - של עליה וקוץ בה, לצער כולם כך גם עם רוב הפלאפונים והטבלטים. אין ויכוח שהם ממש נוחים, אך חשוב לזכור שברוב רובם של המקרים קנייתם ותחזוקם מסתכמים בהוצאה לא קטנה.

יתרונות מיחזור פסולת אלקטרונית: E-GREEN ישראל
E-waste או פסולת אלקטרונית הוא השם שניתן למגוון רחב של מוצרי אלקטרוניקה שהגיעו לסוף חייהם, או לנקודה שבה הם צריכים להיות מושלכים או מוחלפים.

גאדג'טים בישראל ובעולם
כפי שהספקנו להבחין, סובבים חיינו סביב ריגושים שונים, הגורמים למשיכת התעניינות מצידנו לתחומים עניין מסוימים, ההופכים לחביבים במיוחד על פנינו.

שאיבות ביוב – על האנשים שדואגים שהכול יזרום
אנו משתמשים בשירותים שלהם יום יום,מספר פעמים ביום ברוב המקרים הפעולה עוברת באופן חלק וזורם, אבל בשביל שמערכות הביוב שלנו יעבדו צריך לתחזק אותן - אנשי מקצוע וכלים מקצועיים הם שם המשחק.

מרכזיה VOIP וירטואלית – המדריך המלא לרכישת מרכזת טלפונים לעסקים
מרכזיה וירטואלית בענן אינה גימיק. מדובר בפתרון זמין, יעיל וזול. איך בוחרים ספק שירות ובוחרים בשירות המתאים?

כל מה שצריך לדעת על מסופון ברקוד
כיום, כמעט בכל מקום נתקלים במסופון ברקוד, בסופר, בחנויות בגדים, במכולת, בחנויות רהיטים וכד'. מסופון ברקוד הוא למעשה כלי המאפשר התחברות למחשב אחר בו נמצא מאגר הנתונים הכללי של החברה.

אנטי וירוס – למה אנחנו צריכים את זה?
בעולם שבו הטרור הקיברנטי מכה בנו ללא רחם, החל מקבוצת אנונימוס וכלה בהאקר סעודי. חשוב שהמחשב שאיתו אנחנו מבצעים את רוב פעילותנו ואיתו אנחנו מבלים את רוב שעות העבודה יהיה מוגן.

מה זה ברקוד?
ברקוד הוא סימון מיוחד של אותיות או ספרות המוצמדות לקווים המשתנים בהתאם לאות או לספרה, אשר הם ניתנים לזיהוי על ידי מכשיר בעל עינית מיוחדת שמעביר את המידע למחשב ומאפשרת קבלת פלט מתאים.

שמירה על מידע באמצעות סריקת מסמכים
אחד הפתרונות היעילים והבטוחים ביותר להבטחת שימוש לאורך שנים במסמכי נייר, הגנה ושמירה מלאים עליהם, היא שיטת סריקת מסמכים והפיכתם לקבצים דיגיטאליים המאפשרים מגוון רחב של אמצעי שמירה והגנה.

אינטרקום
מי מאיתנו לא ראה בילדותו את האינטרקום ככלי משחק על מנת להטריד אנשים? מי מאתנו לא פעם התעצבן שמצלצלים באינטרקום סתם ? אם זאת, אינטרקום, שהפך לדבר שכיח בכל בית ובניין בישראל, אינו כלי משחק או הטרדה אלא כלי חשוב מאין כמותו.

מדפסות משולבת – טכנולוגיה חדישה לעזרת בתי העסק
מדפסות משולבות מפשטות את העבודה היום יומית, חוסכות במקום במשרד ומקלות על העובדים. והדובדבן שבקצפת – ישנם יתרונות נוספים.

על הקשר בין מערכת הנהלת חשבונות לטלפונים ניידים "חכמים"
במאמר זה נעסוק ביתרונות העסקיים הנובעים ממערכת הנהלת חשבונות "שמתקשרת" עם הניידים "החכמים" שנמצאים ברשות עובדי הארגון.

על הקשר בין מערכת הנהלת חשבונות לטלפונים ניידים "חכמים"
במאמר זה נעסוק ביתרונות העסקיים הנובעים ממערכת הנהלת חשבונות "שמתקשרת" עם הניידים "החכמים" שנמצאים ברשות עובדי הארגון.

על הקשר בין מערכת הנהלת חשבונות לטלפונים ניידים "חכמים"
במאמר זה נעסוק ביתרונות העסקיים הנובעים ממערכת הנהלת חשבונות "שמתקשרת" עם הניידים "החכמים" שנמצאים ברשות עובדי הארגון.

אודות סריקת מסמכים לחברות מסחריות
הקדמה הטכנולוגית מגיעה לכל מקום בחיינו. חלפו להם הימים בהם היינו צריכים לתייק כל פיסת נייר שהגיעה אלינו, כל מסמך וכן חוברות עבות כרס אשר תפסו מקום רב באחסון במדפים ובארונות. חברות וארגונים רבים משתמשים בשירותי סריקת מסמכים המאפשרים להם לאחסן קבצים אישיים

בחירת תוכנת הנהלת חשבונות – פשטות זה לא הכל
מאמר זה הוא מאמר המשך לסדרת מאמרים בהם אנו עוסקים בשיקולים שבבחירת תוכנת הנהלת חשבונות לעסק. והפעם נדון בפונקציונאליות שיש להבטיח את קיומה גם בתוכנות הנהלת חשבונות "למתחילים".

מרכזייה וירטואלית - איזה זה עובד?
ממש כמו רבים מתחומי החיים גם תחום הטלפוניה מתקדם ומציע את הדור הבא של המרכזיות – המרכזייה הוירטואלית. כבעל עסק, שימוש בטכנולוגיות מתקדמות עשוי להיות לעזר רב בניהול העסק בצורה יעילה.

האם תוכנת הנהלת החשבונות של רואה החשבון שלי, בהכרח מתאימה גם לי?
מאמר זה הוא הראשון בסדרת מאמרים בהם נעסוק בשיקולים שבבחירת תוכנת הנהלת חשבונות לעסק. והפעם נעסוק בשאלה האם התוכנה לניהול החשבונות של רואה החשבון שלי בהכרח מתאימה גם לי?

נהלי אבטחה במרכזית Asterisk
שלוחות ה-SIP שלכם הינן מטרות עבור האקרים.ישנם האקרים רבים המפתחים רובוטים המתקיפים רשתות מחשב בכל זמן נתון וברגע שהרובוט מקבל תשובה חיובית להתקפה מחשבון SIP, אלגוריתם מתוחכם מבצע בדיקות על אותו חשבון SIP ועובר על כל הצירופים האפשריים עבור הסיסמאות.

שילוב של תשתית אנלוגית עם מרכזית IP
מרכזית ה- IP אינה בוחרת לעבוד רק עם הציוד והתשתית הייעודיים לה, כגון טלפוני IP ותשתית אינטרנט. למעשה, היכולות המתקדמות של מרכזית ה- IP מאפשרות לה לשתף פעולה עם התשתית והציוד האנלוגי של בית העסק. מרכזית ה- IP איננה מקור להפסדים אלא מקור לחיסכון אדיר מצד הלקוח.

גאדג'טים - מצלמות אבטחה לבית העתיד כבר כאן
הקידמה במאה העשרים ואחת הביאה לנו חידושים טכנולוגיים שונים ומגוונים, או במילה אחרת - גאדג'טים, כדוגמת טאבלטים, סמארטפונים, מכשירים למטבח ולרכב, וגם לעולם האבטחה ומצלמות האבטחה.

גאדג'טים - מה זה הדבר הזה?
בעשור האחרון גאדג'טים הפכו לתופעה הסוחפת אחריה מיליונים ברחבי העולם. כולנו נהנים מצעצועים טכנולוגיים מתוחכמים שמעלים את רמת חיינו או לפחות משעשעים אותנו במהלך שיגרת היום. למעשה, אנו לא רק נעזרים בהם אלא מחדשים את ימינו בעזרת גאדג'טים.

גאדג'טים – תודה רבה לקידמה
אנחנו רגילים לשמוע בחדשות ובכל מיני ערוצי חדשות שכאלו על גאדג'טים כאלו ואחרים אשר יצאו לשוק ושאמורים לעשות את החיים שלנו קלים ומשעשעים יותר, אילו גאדג'טים באמת עושים זאת ואילו מבזבזים לנו זמן אוויר.

ראייה ממוחשבת – האם ישנו תחליף לעין האנושית ?
ראיה ממוחשבת עוזרת לנו כעובדים או בעלי מפעלים לייעל את תהליך הייצור ו/או הבקרה. עיבוד תמונה בראיה ממוחשבת מוזיל עלויות – וכך תומך בתחרותיות של עסק או אפילו של מדינה בשוק חופשי.

אוזניות אוויר - הדרך הנכונה למניעת קרינה
אוזניות אוויר נועדו להרחיק את הקרינה הנפלטת מן הטלפון הנייד מהראש של המשתמש , זאת באמצעות העברת גלי הקול על ידי צינוריות אוויר חלולות במקום באמצעות כבלים מוליכי קרינה.

הסמכות טכנאי מחשבים
בעידן של ימינו, אין ספק שאחד המקצועות המבוקשים ביותר, הוא טכנאי מחשבים. עצרו וחשבו רגע: מי מאיתנו לא נזקק מידי פעם לחבר או ל"מישהו שמבין במחשבים" כדי שיעזור לו להתקין תוכנה מסוימת, חומרה חדשה או שפשוט יעזור לו לפתור בעיה מסוימת במחשב?

מרכזיות טלפון: היתרונות של שילוב CRM במערכת
בשנים האחרונות, מאז החלו בתי העסק לאמץ מערכות CRM (ניהול קשרי לקוחות) אשר עוזרות להם לנהל את המשרד, החלו להופיע גם מרכזיות טלפון מיוחדות מזן חדש, אשר יכול לעבוד בשיתוף עם מערכות CRM אלו.

ראיה ממוחשבת וייצור מוצרים
ראיה ממוחשבת נועדה בין היתר לייעל תהליכי ייצור מוצרים שונים. ראיה ממוחשבת מפשטת תהליכי ייצור וחוסכת עלויות למפעל המייצר.

כיצד לבחור מרכזית טלפון לארגון
קיים בשוק התקשורת בישראל מגוון מרכזיות טלפון במסלולים של רכישת מרכזיה והשכרת שרות מרכזיה וירטואלית הנקרא בדרך כלל שרות סנטריקס של חברות טלפוניה ואינטרנט מקומיות.

בדיקות אופטיות - שימושים
בדיקות אופטיות ככלי לבקרת איכות ייצור מוצרים שונים. בדיקות אופטיות עוזרות לחברות אשר מייצרות מוצרים אשר דורשים דיוק רב לגלות פגמים ולוודא ייצור תקין של מוצריהן.

על שערים חשמליים ועל שערים אוטומטיים
מטרות שערים אוטומטיים הינן לשמש אמצעי מיגון ואבטחה וכן בקרה על העוברים ושבים המסתובבים באזור המתחם וכן על אלו הנכנסים אליו. מטרה נוספת היא שמירת מקומות החניה השורים לרכבים הקבועים.

מילון אבן שושן באינטרנט
כיצד תורמת רשת האינטרנט למשתמשי מילון אבן שושן אונליין. מהם היתרונות ומה צופן העתיד בתחום זה?

קופה ממוחשבת (לא רק) רושמת
קופה ממוחשבת היא הרבה יותר מקופה רושמת לעסק של - היא מאפשרת לך לנהל בצורה מוצלחת את העובדים המלאי והמבצעיםף תוך שימוש בממשק אינטואיטיבי ונוח.

גאדג'טים – הכח של העתיד אצלינו ביד
אנחנו רואים בכל יום מחדש את הקדמה משיגה אותנו ונותנת לנו כלים חדשים לעתיד, בין מצלמות אבטחה לבית המוסתרות היטב בעזרת בורג או שניים ועד לאלפי גאדג'טים נוספים אשר מצדיקים את העתיד הקרב ובא.

תוצאות הגרלת הלוטו
הגרלת הלוטו היא אחד ממשחקי ההימורים הנפוצים והאהובים ביותר. תוצאות הגרלת הלוטו נקבעות לפי מספרים אקראיים שעולים בגורל. במשחק המספרים יש אפשרויות רבות מאוד...

מקרנים בחזית הטכנולגיה המשודרת
מקרנים משמשים לצורך הקרנת סרטים, מצגות ושיעורים מודרכים כבר שנים רבות, אבל הפריצות הטכנולוגיות הבלתי פוסקות בתחום, שידרגו אותם והוסיפו למקרן יכולות שלא היו לו בעבר.

מריו משחקים שלא שוכחים
סופר מריו משחקים כבר למעלה מעשר שנים ברחבי העולם, ונראה כי המגמה לא עומדת להיפסק. העיצוב הידידותי של המשחק והחוקים הפשוטים מאפשרים לכל גיל להרגיש נוח להעביר כמה שעות...


עמוד 1 מתוך 2
[1]   [2]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.