אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

עסקים

מאמרים מעולם העסקים, הכוללים מידע בנושא הרצאות והדרכות, מחקרי שוק, מאגרי מידע, ניהול, מכירות וכדומה.

הרצאות והדרכות
מחקרי שוק
מכירות
ניהול
עסקים באינטרנט
עסקים בינלאומיים
שעון נוכחות

מנעולן באילת מומלץ לקרוא לפני שמזמינים
אם ברצונכם לרכוש שירותי מנעולן באילת אנו מציאים לכם לקרוא את המאמר הבא על מנת שתוכלו לבחור בצורה נכונה את המנעולן הטוב ביותר עבורכם. פריצת רכב באילת, פריצת כספת באילת, פריצת מנעול באילת קראו עוד..

סוגי שלטי פרסום לעסק
אם יש לכם עסק אז לבטח אתם יודעים את החשיבות של שילוט לעסק. במאמר זה נסקור את סוגי השלטים לעסקים הקיימים>>

מסלול טנטרה | טיפול טנטרי בירושלים | טיפול מגבר לגבר
מסלול טנטרה הינה קליניקה לעיסויים. קיימות מרפאות לעזרה אלטרנטיבית וקונוונציאונלית לאישה,
לילד, לקשיש, אך לא בכל מקום תמצאו מרפאה אשר עוזרת לרפא בעיות גוף ונפש של גברים.

הסעות יוקרה- רפאל טורס
רפאל טורס המספקת הסעות מיניבוסים מפוארים ויוקרתיים
אנו מציעים הסעות VIP, הסעות יוקרה, הסעות לאירועים ואפילו השכרת מיניבוס
הנהגים שלנו מקצועיים ואיכותיים עם דגש על דייקנות וזמינות גבוהה
רכבים חדשים ומחירים נוחים

מיהו בעצם יועץ בטיחות?
יועצי בטיחות הם אנשי מקצוע כמו הנדסאים, שלמעשה אחראיים על הפחתת הסיכויים לתאונות עבודה בארגון, במהלך פרויקטים של בנייה ועוד. היכנסו לכל המידע על בחירת יועצי בטיחות.

הסעות אומנים
השירות הנכון ביותר בעבור אומנים הוא כזה שתואם את הצרכים, הציפיות והבקשות המיוחדות. כחברה שמסיעה אומנים באופן קבוע ומספקת גם שירותי VIP, אנחנו מודעים היטב למאפיינים הייחודיים של הסעות האומנים.

Shanghai Copper's short-term high consolidation
As of March 8, the Shanghai Futures Exchange's copper inventory was 163,025 tons, the LME inventory was 84,250 tons, and the COMEX inventory was 69,707 tons. The overall copper inventory was in a low range, and the commodity structure showed a weak near-end premium.

קופה רושמת לעסק - כל היתרונות
כל עוד אתם משמישים קופה בעסק, אתם צריכים קופה חכמה לעסק. במה הן יסייעו לכם? בלא מעט. קופות לעסקים קטנים וגדולים, הנה כל המידע שבית העסק מצריך לתפעול נכון.

במיוחד כעת - חשוב לנהל תזרים מזומנים חזוי לעסקים וחברות
במיוחד בתקופה כמו היום-
חשוב לעסקים לנהל תזרים מזומנים חזוי

איך לבחור נכון חברת תרגום
מה חשוב לבדוק כשבוחרים חברת תרגום? האם החברה מספקת תרגום מקצועי בשפה הרצויה? האם המתרגם צריך התמחות מסוימת? ריכזנו עבורכם את כל מה שצריך לדעת!

אבי אינסטלציה - אינסטלטור בתל אביב
אינסטלטור בתל אביב - אבי אינסטלציה

חברת אבי אינסטלציה מספקת מגוון רחב של שירותים בתחום האינסטלציה, עם וותק של מעל לעשור אנו שמחים לספק שירות אמין מהיר ומקצועי בכל שעות היממה, עם טיפול ועבודה ללא נזקים מיותרים ובמחירים נוחים.משרד עורכי דין - אביב טסה.
משרד עורכי דין - אביב טסה.
ההשקעות הרבות בענף הנדל"ן, הן הגורם לסערה המתמשכת בקרב החברה הישראלית על עליית מחירי הדיור, המובילה לקושי עצום בקרב האוכלוסייה וכן גורמת לגידול באי שיווין בין השכבות השונות.

עו״ד אסתר שלום - עורך דין גירושין | עורך דין דיני משפחה
משרדה של עורכת הדין אסתר שלום עוסק בדיני משפחה לרבות גירושין, ירושה וצוואות.

תובנות עסקיות ביום שאחרי הקורונה
כל בעל עסק ללא קשר לגודל העסק, חייב לבחון ולהעריך מנקודת ראות של "ועדת חקירה עצמית" איך הוא ועסקו חוו את האירוע הזה, ולהיזכר באירועים שליליים נוספים שחוו בעבר, בתהליך ניהול העסק שלהם, לקבל תובנות חדשות בניהול עסקי וליישמם בעסק שלהם.

הגשת בקשה לרישיון שילוט
לאחר אישור הבקשה על ידי ועדה מקצועית לשילוט, יקבל המבקש את פירוט השילוט שאושר ושובר לתשלום האגרה
במקרה של שינוי בשילוט קיים

שאלות ותשובות אודות שליחת SMS
רוצים לספר לכל העולם על המוצר החדש שאתם משיקים? זה אומר שייתכן ואתם רוצים להגיע גם למדינות זרות בעולם.

כיצד בוחרים תגים לעובדים
אפשר למצוא היום מגוון של תגים לעובדים, המיועדים לצרכים שונים. יותר ויותר חברות בוחרות עבור עובדיהן תגים מיוחדים, שאותם הם יענדו במהלך יום העבודה או במסגרות אחרות, הקשורות לעבודה עצמה.

בחירת מקרר משרדי
פתחתם משרד חדש, וברצונכם להשתדרג במספר מוצרים אשר יעניקו לו אווירה ביתית ככל האפשר? הגיע הזמן לרכוש מקרר משרדי, בו תוכלו להשתמש בעת הצורך, גם למען הנוחיות שלכם וגם עבור עובדי המשרד. במאמר הבא נמנה מספר טיפים לרכישת המקרר.

מסלולי סיוע ומימון למגזר החקלאי
עסקים חקלאיים, בין אם מדובר במגדלים, חברות יצוא תוצרת, חברות סטרט-אפ או חברות יצרניות, עשויים ליהנות ממסלולי הלוואות וסיוע שונים העומדים לרשותם בסיוע המדינה וגופים נוספים. הרשימה הבאה סוקרת בקצרה את אופי מסלולי הסיוע הזמינים כיום.

הרישות העסקי - Networking
ה- Networking הוא טוויית רשת קשרים, שמבוססת על הרחבת מעגלי היכרות אישיים, המניבה לקוחות בטווח הארוך ותומכת בהצלחה העסקית. הרחבת רשת הקשרים נעשית בכל מישור ובכל תחום של חיינו

"כלי עבודה" לגיוס הון - תקציר המנהלים
תקציר המנהלים או בשמו הלועזי Executive Summary הוא מסמך קצר המתמצת את הרעיון העסקי אותו אנו מציגים ומשרטט בקווים כללים את המסלול בו אנו, כיזמים, מבקשים ללכת בדרכנו להשגת יעדים אותם הגדרנו

ניהול החשבונות ככלי ניהולי של בעל העסק הבינוני
הנהלת החשבונות היא כלי הבסיס לניהול הכספים של העסק ועל כתפי מנהל העסק מונחת האחריות להביאה למצב בו תשרת אותו ותהווה בסיס לניהול כספי של החברה, תקציב, תזרים ודוחות רווח והפסד מעודכנים

תוכנית עסקית לדוגמא
בבואנו לכתוב תכנית עסקית, חשוב שנבין בשלב הראשוני מהם הדברים המהותיים שצריכים להיות כלולים בתוכה.

כיצד לשווק את העסק שלך
הרבה אנשים מעוניינים להיות עצמאיים ולפתוח עסק. להיות הבוס של עצמם! אך ניהול עסק הוא דבר לא קל ויש הרבה עבודה.

דילמת האדם בעולם המערבי
כיום, כששום דבר לא בטוח בתחום הכלכלי, כשאצלנו בארץ הכלכלה יחסית יציבה אך שוחקת את מעמד הביניים עד אין סוף האדם צריך לשאול את עצמו האם כדאי לו לפתוח עסק עצמאי או להישאר ב"אזור הבטוח" של השכירים.

איזה מדהים זה יום כיף לעובדים
בכל השנים בהן התקיימו בעבודה ימי כייף וגיבוש, העדפתי להישאר בבית. אני לא הטיפוס שאוהב לצאת ליום כיף, למרות שכל חבריי לעבודה משתגעים על הרעיון של יום כיף, ורק מחכים לרגע בו תודיע מנהלת הרווחה על התאריך בו מתקיים יום כיף. תמיד העדפתי להימנע מג'בלאות, חולות , חום ולחות.

כסף קל
כסף קל באינטרנט - השיטה פועלת כך: הסקרים נשלחים ישירות למייל, אותו אתם תתנו בשעת ההצטרפות לאתרים, כאשר אתם ממלאים אותם בזמנכם הפנוי. בגמר הסקר אותו מילאתם, נזקף לזכותכם זיכוי כספי. כאשר תצברו סכום מינימאלי, תוכלו להמיר אותו לכסף או תלושי שי.

דרוש משקיע שמוכן להקשיב
כיצד נמצא את המשקיע הנכון?
אחת השאלות הקשות הניצבות בפני היזם הינה כיצד למצוא ולהגיע למשקיעים פוטנציאליים?


כיצד כותבים תוכנית עסקית, ולמי זה נדרש
תוכנית עסקית נדרשת לכול עסק, העניין הוא שבעלי עסקים לא תמיד יודעים מי כותב את התוכנית העסקית או כיצד כותבים אותה ולאיזה עיניים היא מכוונת

עסקים מתחילים ההצלחה בדרך אליכם
מסתבר כשפותחים עסק, יש רעיון עסקי, אנו יודעים לשווק אותו, אבל בצד הפיננסי אנחנו לא מומחים גדולים, לא נורא, אנו נעזור לכם לפתור את הבעיה הזאת ולהביא לכם את ההצלחה.

20 אסטרטגיות מנצחות בשימור לקוחות
20 אסטרטגיות מנצחות בשימור לקוחות, מותאמות לזמננו.עיקרי הטיפים והנושאים המרכזיים סביב עולם השימור ונאמנות הלקוחות במציאות הצרכנית של 2013.

אבחון עסקי ככלי לקידום העסק
אבחון עסקי הפך בשנים האחרונות לכלי חשוב מאוד בהצלחת עסק בהקמה, עסק ותיק שנקלע לקשיים. האבחון בודק את סיכויי ההצלחה של העסק או המיזם.

איך לבחור מרכזיות טלפונים לעסקים
איך לבחור מרכזיות טלפונים לעסקים? מהם המאפיינים החשובים ביותר עבור מערכות טלפוניות לבית העסק שלכם?

האם ניתן למכור ייעוץ עסקי בשיטת המבצע
האם ניתן למכור ייעוץ עסקי בשיטת המבצע, קנה אחד קבל שניים. האם מישהו היה מעלה בדעתו כי שיטת שיווק למוצר אחד דומה לסוג שירותים כזה או אחר

האם יום העסקים הקטנים הוא באמת חגיגה לעסקים קטנים
האם יום העסקים הקטנים נועד לעסקים הקטנים, או אחרי יומיים של הכרזה לרכוש בעסקים הקטנים הכול יתגלה כספין אינטרסנטי של גוף גדול

מקום לכנסים ברעננה
לכל כנס יש את האופי שלו, ובהתאם לכך מבקשים מארגני כנסים לראות כיצד הם יכולים למצוא את המקום המתאים ביותר עבור המפגש שהם מתכננים.

מקום לכנסים ברמת השרון
הפקת כנס איכותי היא דבר שמורכב ממספר רב של גורמים. חשוב להבין שדווקא אם באי הכנס מביטים באדישות מסוימת במקום שנבחר להתכנסות הרי שדווקא כך אפשר לזהות את ההצלחה של ההיערכות המקצועית.

מקום לכנסים בהרצלייה
מי שמוזמן לכנס מסוים בעיר הרצלייה רוצה לדעת שהוא יוכל בקלות למצוא את המקום וגם לדעת כי מדובר במיקום נוח שמציג יתרונות שונים.

מה ההבדל בין התאגידים לבין שאר העסקים?
ההבדל התהומי בן תאגידים בישראל לבין שאר העסקים. מדוע בעלי התאגידים ואלה המושכים בחוטים יודעים להשתמש בכסף ציבורי מבלי לקחת אחריות אישית על מעשיהם או ההחלטות שלהם. למה להם מותר לסכן כסף של ציבור?

הפרדוקב סין תעשיה מסחר ויבוא בישראל
הפרדוקס בין התעשיה המסחר והיבוא הוא בלתי נתפס במדיניות של ממשלת ישראל

מנעולן ברמת גן– איך נמצא איש מקצוע טוב.
התקלות באיזור המרכז בכל מה שקשור למנעולים ומפתחות נפוצות מאוד ולכן מנעולן ברמת גן תמיד יהיה עסוק אולם הוא חייב גם להיות מקצועי. כיצד לבחור בעל מקצוע רציני?

מנעולן בתל אביב – איך נמצא מנעולן טוב ומה יש לדעת על עבודתו
בעיר גדולה קל מאוד לאבד צרור מפתחות חשוב מאוד שתהיה האפשרות מסיבה זו למנעולן בתל אביב תמיד יש הרבה עבודה אבל כיצד נדע האם המנעולן הוא באמת איש מקצוע אמין?

לשמור על המשקל
המשקל נמצא בחיינו בכל מקום שבו נפנה בין אם בבית או מחוצה לו. הצורך בשקילת חפצים, חומרים וגם בני אדם מוצא את ביטויו במגוון תחומים מבריאות ועד תחום התעשייה. על עולם מרתק זה במאמר שלפניכם.

מתרגם שפות – המתווך הישיר בינכם לבין העולם
רבים מאיתנו יזדקקו במהלך חייהם לשירותיו של מתרגם, למעשה מתרגם שפות הוא אדם אשר מתרגם באופן מקצועי מאמרים

היעד הבא: הודו – יצוא חקלאי של תשומות וידע לתת היבשת תופס תאוצה
לעיתים נדמה שכבר אין לאן לצמוח ולהתפתח. התקווה היחידה טמונה באיתור שווקים שנמצאים כיום בשלבי הצמיחה הראשוניים ביותר ולהיכנס אליהם במלוא הכוח. יצוא חקלאי להודו הוא דוגמא לכך. אך לא מדובר ב'סחורה' שעליה רובינו חושבים.

מחסנים אוטומטיים על בסיס מדפי מתכת
מחסנים אוטומאטיים משוכללים המצויידים בטכנולוגיה מתקדמת יכולים לבצע מספר פעולות שינוע, אחסנה או שליפת מטען בו זמנית, למנוע עיכובים ולשמש היטב את עובדי המחסן האחרים.

תרגומים למחקרים קליניים - להפיץ את הבשורה בכל העולם
מחקרים קליניים מתקיימים כמעט מידי יום ביומו בכל רחבי העולם. זו הדרך של הרפואה העולמית להתקדם, להתפתח ולגלות דברים חדשים. לרוב, מחקרים כאלו יהיו בינלאומיים, לעיתים אף בהשתתפות כמה מדינות, ובוודאי יהיו רלוונטיים למקומות רבים בעולם.

תרגום רפואי בתחום הפרמצבטיקה
תעשיית התרופות העולמית, אשר נקראת גם פרמצבטיקה, היא מהגדולות והעשירות ביותר בעולם. ניתן לראות זאת בבירור אפילו אצלנו, בישראל, כאשר חברת טבע היא ללא ספק הגדולה והמצליחה ביותר מבחינה בינלאומית. עולם הפרמצבטיקה זקוק במקרים רבים לשירותי תרגום רפואי

תרגום רפואי ושמירה על סודיות
כידוע, תרגום רפואי הוא מהשירותים החשובים ביותר בעולם הרפואה. הוא נעשה, כביכול, על ידי אנשים שאינם מהתחום - מתרגמים לכל דבר ועניין, אך בפועל זהו תרגום שיכול להתבצע רק על ידי אנשים אשר מבינים ומעורים בעולם הרפואי. חלק חשוב בשירות הזה הוא השמירה על סודיות המידע.

תרגום רפואי חוזר - הדרך להבטיח את איכות העבודה
אין ספק כי אדם אשר מקצועו הוא תרגום, אדם אשר עוסק בתחום כבר שנים רבות, הוא בעל מקצוע שבהחלט ניתן לסמוך עליו. לרוב, המסמך שיספק לא יצריך בדיקה נוספת אצל מומחה לתחום ולא יעבור תרגום נוסף - אלא אם מדובר בשירותי תרגום רפואי.


עמוד 1 מתוך 7
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.