אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

עסקים בינלאומייםמהו מפעל קנאביס: הייצור והתהליך
מפעלי קנאביס הם מתקנים מיוחדים המיועדים לייצור מוצרי קנאביס ברמה מקצועית וברמות איכותיות גבוהות. הם הפכו לחלק בלתי נפרד מתעשיית הקנאביס בעידן המודרני, כאשר מספקים מגוון רחב של מוצרים בשוק החוקי. במאמר זה, נחקור את המפעלים הללו ונציין את התהליך שבו הם מייצרים מוצרי קנאביס.

הובלת חומרים מסוכנים – למה צריך חברה המומחית לכך?
הובלת חומרים מסוכנים היא עבודה אשר דורשת זהירות רבה, לצד ידע רחב וניסיון. דליפה של חומרים אלו עלולה לגרום לדליקה, קרינה ונזקים נוספים לחיים ולרכוש. לכן, רק חברות אשר קיבלו היתר כחוק יכולות לספק שירותי שינוע חומרים מסוכנים.

שילוט חומרים מסוכנים – הצורך, התקן והשיטה
מדוע יש צורך בשילוט מיוחד לחומרים מסוכנים ומהו התקן הקובע את שיטת הסימון?

כיצד לבחור חברה מקצועית לתרגום משפטי
עסקים רבים בארץ עושים מאמצים רבים לפרוץ לשוק הבינלאומי. מי שמצליח ליצור עניין בקרב לקוחות מחו"ל, מבין שעתה הוא צריך לעסוק רבות בתרגום חוזים והסכמים הברורים לשני הצדדים. במאמר זה נדון בבחירת חברת תרגום משפטי המתאימה למשימה.

השקעה בזיכיון של רשת אמריקאית - האם כדאי?
רכישת זיכיון רשת בארה"ב הנה אחת מהדרכים הטובות ביותר לעשות עסקים באמריקה כיזם.

בשנת 2017 ענף רשתות הזכיינות בארה"ב גלגל מעל 700 מיליארד דולר!

השקעה בזיכיון של רשת אמריקאית - האם כדאי?
רכישת זיכיון רשת בארה"ב הנה אחת מהדרכים הטובות ביותר לעשות עסקים באמריקה כיזם.

בשנת 2017 ענף רשתות הזכיינות בארה"ב גלגל מעל 700 מיליארד דולר!

המהפכה הגדולה של המאה ה 21
גז טבעי הוא מקור אנרגיה, ובדומה למקורות אנרגיה אחרים, הוא משמש מקור ראשוני ממנו ניתן לייצר חשמל ולהפיק חום ואנרגיה מכאנית.

עושים לך שוק: חברות סחר- לדעת לייצר שוק
יצואנים רבים מתלבטים בשאלה כיצד ואייך לפתח שווקים חדשים עבור מוצריהם. אחד האפיקים היעילים והממוקדים הוא השימוש בשרותיהן של חברות סחר.

האם יבוא עצמי מתאים לי? האם אני מסוגל לפתח שווקים בחו"ל עבור מוצרי?
ההחלטה על יצוא או יבוא היא החלטה מהותית ויישומה מחייב הקצאת משאבי ניהול משמעותיים. במאמר זה נבדוק את השאלות העומדות על הפרק.

תרגום מסמכים - תחום למקצוענים
חברות תרגומים רבות מציעות שירותי תרגום מגוונים והטובות שהן באמת ערוכות לספק לכם שירותי תרגום מקצועיים של כל סוגי הטקסט כולל תרגום של טקסטים מקצועיים כולל טקסטים אשר עוסקים בתחומים שונים כגון תרגום טקסטים משפטיים, תרגום טקסטים כלי אופי מדעי אקדמי וכו.

שירותי תרגום מקצועיים מתחילים עם חברת תרגומים מנוסה
חברות תרגומים עמלות יום ולילה כדי לבנות לעצמן מאגר מתרגמים רחב ומנוסה. לצד הצורך במתרגם אשר מבין שתי שפות כשפת אם כולל שפת רחוב, סלנג ולינגו

אגריקווליטי - נציגת ועידת ההשקעות בחקלאות של מזרח אפריקה בישראל ובהודו
חברת אגריקווליטי (AgriQuality), שמשרדיה ממוקמים בפארק התעשייה בעומר, נבחרה לאחרונה על ידי מארגני ועידת ההשקעות בחקלאות של מזרח אפריקה, לייצגה בישראל ובהודו.

East Africa - The land of opportunities
Can East Africa become the food factory of the world? The participants in East Africa Agricultural Value Chain Investment Summit 2012 believe that the answer is yes!

צריך כסף? מדינת ישראל ערבה לך!
לאחרונה זכו בנקים גדולים במכרז של מדינת ישראל להעניק הלוואות להן ערבה המדינה. זו הזדמנות עבור עסקים קטנים ובינוניים לגייס כסף בתנאים סבירים, וברמת בטחונות נמוכה יחסית.

על מה צריך להקפיד בעת ביצוע תרגום רפואי?
תרגום רפואי הוא ללא ספק חיה קצת משונה בעולם התרגומים. כדי לבצע תרגום מלא של מסמך רפואי, חובה להחזיק בידע מעולם הרפואה ואף להיות בעל ניסיון בתחום.

מהי ולידציה בעולם התרגום הרפואי?
וולידציה מגיעה מהמילה האנגלית Valid (בר תוקף) ולמעשה נחשבת לתהליך בו נבדק מוצר כלשהו במטרה להחליט האם הוא פועל, אמין וניתן לייצור המוני. אך מתי נעשית וולידציה בעולם התרגום?

מובילים: היתרונות של ייצוא המוצרים שלכם לחו"ל
הבשורות הטובות הן, שכבר לא חייבים להילחם במתחרים שלכם בשוק הישראלי, הרווי לעייפה. באמצעות מובילים וחברת שילוח ימית, תוכלו לשווק את הסחורה שלכם לשוק עולמי, רחב יותר.

האם כלכלת סין עולה עלינו
האם הצמיחה בכלכלת סין תמשיך להשפיע על חיינו, האם התעשיה הסינית תמשיך ותשלט על כול תחום עיסוק בחיינו?

מובילים: דברים שאי אפשר לוותר עליהם בחברת שילוח
במידה ואתם מעוניינים לבצע שילוח בינלאומי, עליכם לבחור בקפידה את החברה שתעבדו עימה. כך תחסכו לעצמכם זמן, כסף ועצבים מיותרים. חשוב לבחור חברה המציעה מנוסה, אשר צברה ניסיון רב ויכולה להציע מגוון שירותים.

מובילים: אילו סכנות אורבות לחברות שילוח בים?
למרות הניסיון רב, המקצועיות והשירות האדיב של חברות שילוח, עדיין יש כמה סיכונים במסע הימי, שעלולים לאיים על המשלוח שלכם.

מובילים: טיפים לבחירה נכונה
מכל הטיפים והעצות, אין ספק כי הטיפ החשוב ביותר בהתקשרות עם חברת מובילים בינלאומית, הוא פרוצדורה נכונה של בחירת החברה המתאימה.

הדרך הנכונה לבחור חברת שילוח בינלאומי
אם אתם שוקלים ברצינות את האפשרות של הגירה לחוץ לארץ למטרות מגורים או עבודה, ואתם צריכים לקחת אתכם יותר מאשר מספר תמונות שיזכירו לכם את האהובים שהשארתם מאחור

שילוח בינלאומי: הפרמטרים לבחינת חברות בתחום
מי שסבלנותו קצרה, נמליץ בכלליות לבחון את מספר השנים שהחברה פועלת בתחום ובשוק, היות וחברה של שילוח המצליחה בתחומה מספר שנים, סימן שהינה חברה אמינה עם לקוחות מרוצים.

שילוח בינלאומי : השלבים בדרך לעולם הגדול
טעות לחשוב ששילוח בינלאומי מתחיל במטוס היוצא ומסתיים בנמל התעופה של מדינת היעד. שילוח בינלאומי מתחיל הרבה לפני כן, לפניכם השלבים של שילוח בינלאומי מקצועי.

שילוח בינלאומי: הסוגים השונים
האם אתם חדשים לעולם של שילוח בינלאומי ואתם מתלבטים באיזו דרך להעביר את חפציכם? במאמר זה נפרט אודות סוגים שונים של שילוח בינלאומי - על היתרונות והחסרונות שהם מציעים.

שילוח בינלאומי: סוגי הובלה ימית
במידה ואתם מעוניינים לחפש חברת שילוח בינלאומי ימי, אתם בוודאי מבולבלים מול שפע החברות הקיימות בשוק. שילוח בינלאומי הוא עולם מגוון. קל ללכת בו לאיבוד וכך לבזבז זמן רב ויקר.

שילוח בינלאומי: שילוח חפצים למחוז חפצך
היום, יותר מאי פעם, זוגות צעירים לוטשים עיניהם לניכר. הם עושים כל מה שביכולתם, כדי לזכות באפשרות הנכספת: רילוקיישן. לשם כך הם זקוקים לשירותיה של חברת שילוח בינלאומי.

שילוח בינלאומי: דוור מעופף
בעבר, כדי לבצע שילוח בינלאומי אנשים היו צריכים להתאזר בסבלנות מרובה ולהמתין, להמתין ולהמתין... מובן שלא היו אז חנויות אינטרנט שאפשר לגלוש בהן.

הכול אודות שילוח בינלאומי
כיום, העברת ציוד וסחורות בין מקומות שונים ברחבי העולם אינה משימה קשה כלל וכלל. האינטרנט, שהפך את העולם לקטן יותר, ואת כולם לקרובים יותר, מאפשר להעביר כל חבילה או סחורה שאתם רוצים, ממדינה למדינה בקלות רבה דרך אפשרויות שונות של שילוח בינלאומי.

מידע חשוב על תרגום טכני
כיום, אנו נמצאים בעולם שמיום ליום הופך להיות יותר ויותר קטן. לכל מי שתוהה איך זה יכול להיות שהעולם נהיה יותר קטן, נסביר את דברינו. כמובן שהכוונה היא לא לכך שכדור הארץ נהיה קטן יותר אלא שהמרחק בין תושבי העולם הופך להיות יותר קטן

שילוח בינלאומי עבור מעבר דירה
חשוב מאוד שכאשר אתם מתכננים שילוח בינלאומי לתכולת הבית שלכם, תבחרו בחברת שילוח בינלאומי שלא רק תטפל בהובלה שלכם באופן מקצועי, אלא גם תעזר לכם לעמוד בכל הדרישות שמעמידה הארץ אשר אליה אתם עוברים.

שילוח בינלאומי: כיצד לבחור חברה מתאימה
בחירת חברה עבור שילוח בינלאומי איננה משימה קלה, אך היא גם לא צריכה להיות משימה קשה מידי. כל מה שעליכם לעשות הוא להשאיר את עיניכם פקוחות ואוזניכם כרויות.

שילוח בינלאומי: אמר בעל הניסיון
ככה זה, חברת שילוח בינלאומי זה כמו הקפה שאתה שותה כל בוקר- אם מצאת משהו שמתאים לך ואתה מרוצה ממנו, אל תנסה חדש.

שילוח בינלאומי לכולם!
שילוח בינלאומי צריך להיות מוכר כזכות אנושית בסיסית של כל אדם בתבל. בעוד חבילות נהנות מהשירות הזה והוא אינו נמנע מכל מטען חוקי הרי שבני אדם עדיין אינם נהנים ממנו.

שילוח בינלאומי: סוגים ומחירים
שילוח בינלאומי הוא משהו שמוכר מאוד לאנשים שעוסקים בעסקי ייבוא וייצוא אך גם לאנשים שמבקשים לשלוח חפצים גדולים למקומות אחרים בעולם.

שילוח בינלאומי בעת מעבר לחו"ל
שילוח בינלאומי הינו למעשה שירות העברת חפצים בין נקודות שונות ברחבי העולם. ישנן חברות רבות המספקות שירותי שילוח בינלאומי, כאשר מדובר בשירות מקצועי במיוחד אשר למעשה כולל בתוכו מספר שירותים.

שילוח בינלאומי: מפה לשם, ובחזרה
שילוח בינלאומי הינו תחום שהתפתח והתרחב מאוד בשנים האחרונות. כדי לייצא או לייבא סחורות, וכדי להוביל חפצים או תכולת בית מישראל לחו"ל - יש להשתמש בשירותי שילוח בינלאומי.

שילוח בינלאומי מהו ומדוע אנו זקוקים לו
כיום, אנו חיים בעולם בינלאומי בו עלינו להעביר חפצים בין מדינות שונות לעתים תכופות. זהו תפקידן של חברות שילוח בינלאומי: הובלת חפצים שונים ברחבי העולם.

פיתוח עסקי ביפן
בדיוק כמו הפתגם "ברומא התנהג כרומאי" כך גם ביפן יביעו סימפטיה כלפיך אם תהיה מעט יפני.

שיווק ביפן - לצאת מן הביצה
שוק התעשייה הישראלי מייצר חברות רבות המעוניינות לצאת מן הביצה ולחפש מקורות הכנסה מעבר לים. רבים שואלים מדוע לנסות לפתח מסחר בינלאומי עם יפן כאשר יש לא מעט מדינות שניתן לייצא אליהם בלי הצורך לבצע השתחוויות וללמוד שפה חדשה שוברת שיניים.

רילוקיישן: תשובות לכמה שאלות נפוצות
הנה כמה תשובות לשאלות נפוצות שעולות כאשר מדברים על רילוקיישן, שיכולות לעזור לנו לבצע את התהליך בצורה הטובה והפשוטה ביותר.

הובלה ימית: מה כדאי להוביל דרך הים?
אם אתם מתכננים מעבר לחו"ל, של הדירה או של העסק שלכם, או אם בכוונתכם להעביר משלוח ליעד מסויים בחו"ל, כדאי שתשקלו הובלה ימית על פני אפשרויות הובלה אחרות כגון הובלה אווירית.

הובלה ימית: כמה זה עולה?
מעבר לשיטת התמחור, באילו עוד גורמים יש להתחשב כדי לדעת מה צפוי להיות המחיר של הובלה ימית? איך נקבע המחיר של ההובלה?

הובלה ימית ופשיעה בינלאומית
הובלה ימית משמשת כמה וכמה תחומי פשיעה שונים. לצד ההובלות החוקיות שנעשות באמצעות ספינות ישנם גם הרבה מטענים לא חוקיים שמובלים על פני הים ממקום למקום.

מה זה שילוח בינלאומי?
ארגונים ועסקים רבים, כמו גם אנשים פרטיים, מבקשים לנצל את הכפר הגלובאלי בו אנו חיים כדי להעביר סחורות ומטען אישי ממדינה אחת למדינה אחרת. אם בעבר הדרך היה כרוך בהוצאות גבוהות במיוחד ובלוח זמנים איטי מאד, הרי שהיום הגבולות חופשיים יותר והדבר נעשה בצורה זריזה, יעילה ונוחה.

תרגום אנגלית עברית - בכל תחום
תרגום אנגלית עברית הוא התרגום הנפוץ ביותר בישראל. מחירו בהתאם לכך, בכל פרוייקט תרגום אנגלית עברית לוקחים בחשבון את התחום בו עוסק המסמך על מנת להתאים את המתרגם המתאים ביותר.

עמילות מכס - היבוא והיצוא נעשים פשוטים יותר
בעזרת שירותי עמילות מכס בעלי עסקים יוכלו להוריד מעצמם את הטרטור הכרוך ביבוא ויצוא.

עמיל מכס - תפקידו ותחום אחריותו
עמיל מכס הוא נותן שירות הכרחי לחברה המיבאת או מייצאת שרוצה להימנע מכאב הראש הבלתי נמנע שכרוך בבירוקרטיה של היבוא והיצוא.

הובלה ימית - כל מה שרצית לשאול
הובלה ימית הינה שינוע מטענים בדרך הים. ישנם הרבה דברים הקשורים להובלה ימית שלא תמיד ברורים להדיוטות. מאמר זה מציע מספר תשובות.

שילוח בינלאומי - איך יכול לעזור לעסק?
אמר זה תפקידו לשרטט בקווים כלליים מה מכיל שילוח בינלאומי. הוא נועד לספק פירוש בקצרה על הנושא של שילוח בינלאומי וזאת למי שלא מתמצא עדיין ורוצה מאוד לדעת מה השטח מכיל ואיך כדאי לעשות שימוש בקלות בשילוח בינלאומי בשביל העבודה והחיים האישיים.


עמוד 1 מתוך 2
[1]   [2]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.