אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

ריקוד

מאמרים בנושא ריקוד, הכוללים מידע תיאורטי וטיפים מקצועיים שונים מעולם הריקוד והמחול.

תוצאות של עיבוי שפתיים לפני ואחרי
לא אוהבים את הדמות במראה? אצל ישראלים רבים יש תחושה שהסובבים אותנו נראים פשוט נפלא, ומהי התשובה? לא ממש, למה? כי אם כל אחד חש כך כנראה שזה משהו מחשבתי.

היסוטריית ריקודי בט ביפן
כדי לדבר על ריקודי בטן ביפן, עלינו קודם לסקור את ההיסטוריה הכללית של ריקודי בטן.יפן היא כמובן לא המדינה הראשונה וגם לא השמינית שעולה לאנשים בראש כאשר אומרים "ריקודי בטן", כאשר אתה משלב את המילים "ריקודי בטן"

ריקודי סלסה ואמנות הריקוד
הביקוש לשיעורי ריקוד עלה בצורה משמעותית בשנים האחרונות גם בשל המודעות לאהבת הריקוד וגם בשל תרומתו של הריקוד לכושר הגופני. קיימים ריקודי סלסה, סמבה, זומבה, טנגו ומגוון רחב של סגנונות ריקוד אחרים

תהליך מרתק של יצור וצביעת בד המשי
אין ספק שזה מחזה מרהיב לראות צעיפי משי נצבעים בעבודת יד על ידי אמן.

דבר ראשון, זה דבר מדהים להתבונן ולהבין שאתה צופה במיומנות אשר עברה בין דורות במשך מאות ואלפי שנים. משי הנצבע בעבודת יד הופך לבד מפואר, כאשר העיצוב נעשה בצורה מקצועית, והצבעים נצבעים כמו שצריך.

ריקודי בטן: אמנות רבת שנים לשיפור הכושר וביטוי הנשיות
ריקודי הבטן היו ידועים כבר בעת העתיקה ובוצעו על ידי נשים בעיקר במזרח התיכון כדי לשמור על בריאות ובכושר. במאה ה20 וה21, הריקוד הפך למאוד פופולארי בארה"ב ואירופה ונשים רבות משלבות את ריקודי הבטן כחלק מתוכנית האימונים שלהן.

צעיפי משי לריקודי בטן
צעיפי משי והתנועתם המרהיבה צעיפים איכותיים המיועדים לריקודי בטן עשויים בדרך כלל מחומרים רכים כמו משי. למשי יש יכולת להתנופף באוויר בצורה חלקה וגולשת כמו שאין לאף בד אחר

איך לרקוד ברייקדאנס
אנשים רוצים ללמוד איך לרקוד ברייקדאנס מאז שהברייקדאנס ניהיה נפוץ בשנות ה 70. הדרך הטובה ביותר ללמוד איך לרקוד ברייקדאנס היא למצוא רקדני ברייקדאנס אחרים להתאמן איתם וללמוד מהם.


עמוד 1 מתוך 1
[1]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.