אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

חוק ומשפט

מאמרים בנושא חוק ומשפט, הכוללים מידע בנושא דיני חברות, דיני ירושה, דיני מיסים, דיני משפחה, דיני עבודה, דיני רשת, דיני תעבורה, חוק אזרחי, מערכת המשפט, מקרקעין, קניינות וכדומה.

דיני חברות
דיני ירושה
דיני מיסים
דיני משפחה
דיני עבודה
דיני רשת
דיני תעבורה
חוק אזרחי
חוק וחברה
מערכת המשפט
מקרקעין
נוטריון
קניין רוחני
רשלנות ונזקי גוף
תכנון ורישוי

תומר ירדני - מערכת המשפט בישראל
מערכת המשפט בישראל מבוססת על המשפט העברי ומושפעת ממסורת המשפט המערבי

משרד עורכי דין שובלי ושות'
אין אדם אשר באיזה שהוא שלב בחייו, לא יצטרך את שירותיו של עו"ד מקרקעין. יש ששוכרים דירות....

עורך דין פשיטת רגל- קריספין
עורך דין פשיטת רגל מומחה בתחום המצוי במשרדנו. מומלץ לפנות לצורך קבלת יעוץ בהתאם לנסיבות.
http://krispinlaw.co.il

עורך דין לייצוג מול משרד הפנים
שכירת עורך דין שייצג אתכם מול משרד הפנים, כרוכה אומנם בהוצאות נוספות אבל לעתים קרובות היא כוללת יתרונות שכדאי לנצל אותם.

מה חשוב כאשר מחפשים עורך דין צבאי?
במהלך שירות הצבאי חיילים יכולים להתיקל במצבים לא נעימים עבירות סמים, אלימות ועוד... בחירת של עורך דין צבאי במקרים כאלו ואחרים היא חשובה... ואנו במאמר ניתן לכם מידע כיצד לבחור נכון

עורך דין נדל"ן בשרון
העסקה המורכבת והיקרה ביותר לאדם הוא רכישת נדל"ן. יש להיעזר עם עורך דין מקרקעין, המתמחה בעריכת עסקאות, ליווי הלקוח, ייעוץ במיסוי, עד לרישום הנכס בלשכת רישום המקרקעין.

למה לפתור לבד את הסכסוכים? מגשר עסקי – ככה עושים את זה היום
פגישה עם מגשר עסקי היא אחת הדרכים הטובות ביותר ליישוב סכסוכים. ברגע שהשותפים העסקיים לא מצליחים להתגבר בעצמם על הסכסוך, מצטרף אליהם מגשר עסקי שיכול לסייע להם בכל מחלוקת.

כיצד להוציא תו נכה בשנת 2021
הרבה אנשים תוהים לעצמם כיצד יוכלו להוציא תג נכה / תו נכה? ריכזנו עבורכם מידע על איך להוציא תו נכה נכון לשנת 2021

ככה בוחרים עורך דין צבאי
יצא לכם להסתבך בצא ואתם לא יודעים בדיוק למי לפנות? עורך דין צבאי זה הכתובת הנכונה, במאמר זה ננסה לתת לכם מידע כיצד לבחור עורך דין צבאי בצורה הנכונה והמחושבת.

כמה עולה עורך דין צבאי?
איך בוחרים עורכי דין צבאי? מה הטיפים וההמלצות לבצע זאות נכון, אנו ננסה לעשות סדר בדברים עבורכם ולתת לכם את הכילים על מנת להבין איך אתם יכולים לבצע זאות בצורה הנכונה.

הדרך המהירה לעורכי הדין הצבאיים הטובים ביותר
בניגוד למקובל לחשוב, ישנם כיום לא מעט עורכי דין צבאיים. לא מעט אנשים כלל לא מודעים לעובדה כי קיימים הבדלים מהותיים בין עורכי הדין השונים.

התמודדות עם ועדת ערר בתל השומר
מי שמגיע אל ועדת ערר תל השומר הוא מי שהמכון הרפואי לבטיחות בדרכים הגדיר אותו כ"בלתי כשיר לנהיגה" מסיבות שונות. בוועדת הערר, ניתן לערער את החלטתם.

האם ההלכה החדשה בקביעת מזונות במשמורת משותפת נוגעת אליכם
בעקבות ההלכה בדבר חישוב מזונות במשמורת משותפת ניתן לקרוא מאמר זה ולשקול אם ההלכה נוגעת אליכם

תרגום נוטריוני
אנגלית היא אולי השפה המקובלת ביותר בעולם ובמדינות רבות, גם אם היא איננה השפה השלטת היא מקובלת כשפה מוכרת על ידי מערכות המשפט והממשל. קחו לדוגמה נושא הדורש תרגום וחותמת נוטריון כמו נישואים אזרחיים בחו”ל.

עורך דין פלילי בצפון - מדוע מומלץ לפנות לעורך דין פלילי בקרבת מקום המגורים
מתנהל נגדכם כתב אישום ואתם אובדי עצות? מוצאים את עצמכם מוטרדים מינית שוב ושוב על ידי עמית לעבודה, ואינכם יודעים למי לפנות? עורך דין פלילי בצפון הוא האדם שיוכל לעזור לכם לצאת מהמצב.

רפורמת חוק חדלות פירעון - המדריך המלא
בואו ללמוד מה שחשוב לדעת על רפורמת חוק חדלות פירעון שנכנסה לתוקף ב01.09.201, מהם השינויים העיקריים ואיך ניתן להתחיל בהליך.

הייחודיות של אתר beactive - אתר מימון המונים ספציפי למימון המונים למאבקים משפטיים וציבוריים
במאמר זה נסביר מהו החזון החדש של אתר ביאקטיב - אתר מימון המונים למאבקים משפטיים מקבוצת האדסטרט; נרחיב ונפרט על יתרונות וייחודיות השירות ונתייחס לפיילוט שנערך בעניין אתר ביאקטיב לפני פתיחת אתר beactive.co.il

אתר מימון המונים ביאקטיב - ייחודיות מסלול שמירת כספים בחשבון אתר beactive
במאמר זה נסביר מדוע נוצר מסלול חדש לשמירת כספים באתר ביאקטיב - מה חשיבות מסלול זה ויתרונותיו; נפרט כיצד מסלול שמירת כספים באתר ביאקטיב עובד וכיצד יש לפעול כדי לשחרר כספים לאחר הגיוס באתר beactive;

החזון של אתר beactive - אתר מימון המונים למאבקים משפטיים
במאמר זה נסביר מהו החזון החדש של אתר ביאקטיב - אתר מימון המונים למאבקים משפטיים מקבוצת האדסטרט; נמשיך ונסביר אילו מאבקים משפטיים למימון המונים מתאימים לאתר ביאקטיב; נרחיב ונפרט כיצד יש לפתוח מאבק משפטי באתר beactive


מי צריך הסכם ממון
הסכם ממון, בניגוד לדעה הרווחת, לא נועד אך ורק לבני זוג המגיעים עם ממון ו/או רכוש (“עשירים”) בטרם הנישואין ו/או התחלת החיים המשותפים.

הפחתת ארנונה לעסקים - טיפים, המלצות והסברים
בעל עסק מוצלח? רוצה לחסוך קצת כסף? כמההטיפים יעילים לבעלי עסקים להפחתת ארנונה. בטוח שלא ידעתם, שאפשר להפחתית חיוב ארנונה. לפעמים אפילו עד 50%

טיפים כשכר עבודה
בחודש מרץ 2018 ניתן פסק דין בבית הדין הארצי לעבודה, אשר קבע כי טיפים (של מלצרים ושל כל עובד אחר) ייחשבו כשכר עבודה לכל דבר. עתה ישנה חשיבות גדולה מתמיד להחתים את המלצרים על הסכמי עבודה מתאימים.

אחריות הדירקטוריון (תקציר לקראת השיעור)
פרופ' גרוס, מאיר את תשומת ליבם של כל המבקשים לכהן בתפקיד הדירקטור כי המגמה היא לראות בכך מקצוע הדורש סטנדרט מסוים – יותר לא מדובר בסטנדרט התנהגות של "אדם סביר", אלא בסטנדרט התנהגות של "מקצוען סביר".

הלוואת זכאות של משרד הבינוי והשיכון אל מול המשכנתא
חוק המקרקעין, התשכ"ט-1969 מכיר במשכנתא כאחת מבין הזכויות הקנייניות בישראל. בהתאם לסעיף 4 לחוק, משכנתא היא "מישכון של מקרקעין". הגדרת "מישכון" קבועה בסעיף 1 (א) לחוק המישכון, התשכ"ז-1967, ולפיה, מישכון הינו "שעבוד נכס כערובה לחיוב; הוא מזכה את הנושה להיפרע מהמשכון אם לא סולק החיוב".

חברה בנייה קבלנית – רקע, הסבר ודוחות כספיים
סביב המושג חברת בניה קבלנית קיים ערפול מסוים, שכן אין לו הגדרה קבועה. ניתן לומר כי חברת בניה היא גוף המועסק בשלב כלשהו בחיי פרויקט הבניה. ייתכן והחברה תהיה אחראית על החלק ההנדסי – הקמה פיזית של הפרויקט ויתכן כי חברת הבנייה תהיה יזמית-שיווקית.

רשלנות רפואית בלידה
לפני שננסה להבין מהי רשלנות רפואית בלידה, תכילה יש להבין מהי רשלנות רפואית בכללי. רשלנות רפואית היא ההגדרה למצב בו יש תוצאה בלתי סבירה של טיפול רפואי, מכל סוג שהוא, ואפשר ניתן היה למנוע אותה.

ליקוי שמיעה עקב חשיפה לרעש
מאמר בנושא הכרה של ביטוח לאומי באדם אשר לקה בשמיעתו עקב חשיפה לרעש בעבודתו.

תאונות דרכים שאירעו בזמן עבודה או בדרך לעבודה
על פי החוק והפסיקה במקרה של תאונת דרכים שאירעה תוך כדי לעבודה או בדרך לעבודה או בדרך מן העבודה, מוכרת תאונת הדרכים אף כתאונת עבודה.

מי צריך משרד חקירות?
האסוציאציה הראשונית שעולה בדמיונם של האנשים, ברגע שאומרים משרד חקירות, הינה לקוחה מסרטים שבהם אנשים "לוקחים" בכוח מידע מאנשים, בדרכים לא חוקיות ולא שגרתיות. לגבי המציאות – האסוציאציות שלכם מטעות אתכם, משום שלא כך חוקר פרטי מנהל חקירה.

הפעולות המתבקשות שמבצע כונס נכסים
כאשר ממונה כונס נכסים לנכסיו של חייב מסוים הרי שאיש מקצוע זה יכול לעשות מספר פעולות רלוונטיות

עורך דין גירושין
עורך דין גירושין עוסק במגוון תחומים הקשורים לדיני משפחה ומטפל באחד התהליכים המורכבים ביותר של המשפט האזרחי.

פורטל Sanegorit- קבלת זימון למשפט תעבורה – מה לעשות?
בזמן שנהגתם, ישנה סכנה שצולמתם בלא ידיעתכם עוברים עבירת תנועה חמורה, ואילו הדו"ח מגיע אל ביתכם רק לאחר מספר שבועות או חודשים. ההתנהגות הבאה מיד עם קבלת הדו"ח עשויה להכריע את פסק הדין, ולעשות את כל ההבדל בין זיכוי במשפט, הקלה בעונש או קבלת העונש המלא. מכאן, חשוב להתייעץ עם עורך

פורטל LAWFIND- שלל עצות זהב למכירת דירה
קניית דירה אינה עשייה קלה, זהו תהליך שדורש מעורבות של אנשי מקצוע נוספים כמו למשל עורך דין חוזים או עורך דין מקרקעין,

נוטריון על תפקידיו
משימותיו ופעולותיו של הנוטריון הן רבות. כיוון שמוטלת על הנוטריון אחריות גדולה, אי אפשר להיות נוטריון

פתרונות ומענות לנהיגה בשכרות
ברי הוא כבר לכל, כי נהיגה בשכרות היא אחד הדברים המסוכנים ביותר שנמצאים היום על הכביש – קל וחומר על הכביש הישראלי.

עבירות צבאיות בצבא - עורך דין צבאי
מהן עבירות צבאיות, מה מייחד את העבירות בצבא מהעבירות הפליליות והאזרחיות באזרחות, וכיצד עורך דין צבאי יכול לעזור לנו במקרה של ביצוע עבירות אלו.

מהי ההגדרה להטרדת עד
טרדת עד נחשבת לעבירה פלילית שיש בה מן ההחמרה, משום שבגין זאת נמנעת הוצאת האמת לאור. כדי שעד יעיד באופןעד שלוש שנות מאסר. עצם העניין מתמקד בכך שנעשה מעשה על מנת לנסות ולשבש את החקירה.

חקירה פרונטאלית
מרבית מהעבודה של חוקר פרטי נעשית בצורה חשאית, בעזרת מעקב דיסקרטי אחר חשוד, צילום סמוי של פעולות, השגת מסמכים וראיות מבלי שייודע כי הם בחזקתו של החוקר הפרטי והקלטות של וידויים מפלילים. במקרים בהם

בית משפט לתעבורה נסעתם בכביש ונעצרתם על ידי שוטר, ישנה אפשרות שתזומנו לבית משפט לתעבורה. זימון לבית משפט לתעבורה יכול להתקבל על ביצוע של כמעט כל עבירה ועליכם להיות מוכנים לכך ולהיערך בהתאם. מהו בית משפט לתעבורה? בית משפט לתעבורה עוסק במגוון נושאים הקשור
נות או עבירות "פגע וברח".ברגע שמקבלים כתב אישום יש לבדוק את פרטיו: שם בית המשפט המוזכר,פרטי הנאשם, מהי העבירה שבוצעה ומה החוק שעליו עבר הנאשם, בנוסף כדאי לבדוק מיהם עדי התאונה או העבירה ולנסות להביא עדים אשר יוכלו

ד"ר אורי עצמון- מקבץ האינטרסים המוגנים על ידי חוק החוזים הישראל
דוגמא של א' אשר לו חנות לעתיקות, ב' נכנס לחנות ומבקש לקנות סלון. הם קובעים למחרת בבוקר, וכשמגיעה השעה ב' נכנס לחנות, כאשר א' כבר מוכן עם הספה עטופה, ומודיע ל-א' שהתחרט.

עו"ד דנה תדמור- מה דינו של שליח שנשלח ע"י משלחו לקנות סחורה, ושהחליט לבסוף לקנות את אותה לעצמו?
יש המפרשים את השליחויות כאפשרות שהחוק מעניק לאדם לייפות את כוחו לזולתו, כדי שיפעל הלה בשמו ובמקומו, ויש המפרשים אותה כאפשרות

איך חוקר פרטי בודק שאין האזנות סתר?
אחד מהפעולות החשובות שעושה חוקר פרטי זה בדיקה נגד האזנות סתר. האם זה חוקי? איך מבצעים את הבדיקה? כל זה ועוד במאמר לפניכם!

נהיגה בשכרות – אופן הבדיקה
בימים האחרונים מתגלגלת פרסומת ברדיו על הגברת האכיפה אצל נהגים צעירים בנושא של נהיגה בשכרות. נהגים צעירים אינם מורשים לשתות ולו את הכמות הקטנה ביותר של חומר אלכוהולי, ומי שעושה כן, יזומן לבית המשפט לדיון. אצל נהגים ותיקים ומבוגרים

שיקולי ענישה בעבירות מין
עבירות מין הן קטגוריה שכרוכה במיניות, ותחתן מצויות תתי קטגוריות נוספות – כמו למשל בפגיעה מילולית עם מילים שיש להן הקשר מיני, בהצגת מראות מיניים למול עיני הקרבן, פעולת אינו

חקירות ילדים
לצד חוקרים פליליים במשרדי החקירות, מועסקים חוקרים מיוחדים, שתפקידם לחקור ילדים. לא מדובר בעובדים סוציאליים אלה בשוטרים שעברו הכשרה מיוחדת. במהלך חקירה של ילד,

מידע משפטי בתחום עורכי דין לחוזי שכירות
חוזה שכירות הוא אחד החוזים השכיחים ביותר ושכמעט כל אדם יתמודד מולו בחייו. על אף שמדובר בחוזה סטנדרטי חשוב מאוד לדעת את תוכנו, לעבור עליו בפירוט ודקדוק מול בעל הבית בכדי למנוע סכסוכים, אי הבנות והוצאות מיותרות בהמשך הדר

רשלנות רפואית בשיניים
כל אחד רוצה לבנות עסק מצליח ובעזרת השילוב המנצח של כריזמה, התנהלות נכונה בתוספת של רעיון טוב, החלום הגדול של פתיחת

עורך דין דיני גירושין
גישור אינו תרופה לכל מכה וזה לא אומר שכל בעיה עסקית משפטית ואישית תמצאו לה פתרון. זהו תהליך משותף בהנחייה מקצועית אשר מכוונת לפתרון משברים וגישור על פערים.


מחפשים ייעוץ מקצועי משפטי?
שרבים בוחרים בו בעיקר בגלל הסחבת המשפטית בארץ. הליך שכזה אינו מטה קסם משפטית עסקית ואישית תיפתר בהסכמה

תביעות קטנות כל הטיפים
הליך מומלץ שרבים מעדיפים לפנות אליו בגלל העומס הרב בבתי המשפט. תהליך שכזה וזה לא אומר שכל


עמוד 1 מתוך 5
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.