אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

רשלנות ונזקי גוףעורך דין נזיקין
עורך דין נזיקין הוא מומחה בתחום דיני הנזיקין, העוסק בתביעות הנובעות מפגיעה שנגרמה לאדם כתוצאה מרשלנות או התרשלות של אחר. תפקידו של עורך דין נזיקין כולל:

זכויות נפגעי פעולות טרור ואיבה 2023
ישראל היא מדינה שסובלת מטרור, פעולות איבה ומלחמה לאורך שנים רבות. כתוצאה מכך, ישנם אנשים רבים במדינה שנפגעו מפעולות איבה, בין אם מדובר בפגיעה פיזית, נפשית או כלכלית.

עורך דין נזקי גוף
העורך דין נזקי גוף הוא מקצוען שמתמחה בלייצג אנשים הסובלים מפציעות שגרמו להם נזקי גוף ולעזור להם לקבל את הפיצויים המתאימים.

מנהל חשבונות בחברה? רואה חשבון? או כעצמאי?
איפה כדאי להיות מנהל חשבונות בחברה? אצל רואה חשבון? או כעצמאי?

רשלנות רפואית בלידה, מה עושים?
לצערנו ישנם מקרים רבים בהם נשים רבות נפגעות מרשלנות רפואית בלידה או בהריון ובמקרים רבים ישנו צורך בלפנות או להתייעץ עם עורך דין רשלנות רפואית אשר מומחה במקרים כאלה. במאמר זה נשתדל לפרט באיזה מקרים ישנה הילה להגשת תביעה בגין רשלנות רפואית בהריון או בלידה עצמה.

מהות טיפול עורך דין נזיקין
דיני נזיקין- חיובים בעקבות נזק שנגרם.
ישנה מצבים בהם נגרם נזק לאדם, לגופו ולרכושו,
אשר בגינו מבקש התובע פיצוי מהמזיק:
תאונות (תאונות עבודה וכו') לשון הרע, תקיפה ומטרד (זיהום אויר וכו')

עורך דין ביטוח לאומי
רשלנות ונזקי גוף הם ענף משפטי הכולל בתוכו את כל תחום אובדן כושר העבודה ואת כל הנושא של ביטוח לאומי
אם נפגעתם ואתם צריכים לקבל אחוזי נכות אם קיבלת םאחוזי נכות אבל רוצים יותר

עורך דין רשלנות רפואית
אנשים אשר נפגעו עקב הליך רפואי טועים לחשוב כי פנייה למשרד עורך דין נזקי גוף הינה בהכרח הכתובת עבורם. למעשה, ראוי כי יפנו לשירותיו של עורך דין רשלנות רפואית באופן ספציפי, שכן רשלנות רפואית הינה רק אחד מן התחומים הנכללים בדיני נזיקין.

סיוע משפטי במקרה של תאונות תלמידים בדרך לבית ספר
בישראל קיימת פוליסת ביטוח אישית עבור כל תלמיד, כולל ילדי הגן ופעוטות במעונים פרטיים אשר אינם מופעלים על ידי רשויות משרד החינוך. פוליסה זו מבטחת כל חניך עשרים וארבע שעות ביממה.

חוק מרפי של האופנוענים
בסוף שנת 2008 נכנס לתוקפו החוק החדש לפרמיות מוזלות לאופנועים הקרוי הסדר השתתפות עצמית בביטוח רוכבי אופנועים, במסגרתו יכולים רוכבי האופנועים לרכוש פוליסות חובה מוזלות. פוליסות אלו, אשר במבט ראשון נראות אטרקטיביות, הפכו להיות פופולריות מאד בשל ההפרש הגדול במחיר.

משרד עורכי דין לטיפול במקרים של תאונות דרכים
ישנם מספר רב של משרדי עורכי דין בתחום כאשר רבים מהם בתחומי העיר תל אביב. עורך דין בתל אביב יהיה קרוב לודאי עורך דין מנוסה מאוד בתחום של תאונות דרכים ורשלנות רפואית.

תביעות ביטוח לאומי- תביעה להצלה
הגשת תביעה בעזרת עורך דין ביטוח לאומי אינן תביעות פשוטות והן דורשות התנהלות מסודרת ומדויקת, רצוי בעזרת אדם, חברה או גוף המתמחים בייעוץ ובהכוונת תביעות ביטוח לאומי.

ביטוח לאומי- עו"ד גב חזק מאחוריך
כל מי שאי פעם היה צריך להתמודד אל מול גורמים בירוקראטיים או ממשלתיים בכדי לזכות במשהו שמגיע לו או ליהנות מהטבות להן הוא זכאי מתוקף חוק או מתוקף זכות משפטית, ודאי יודע כי הדרך להגשמת היעד רחוקה כמרחק מספר התור שלכם מזה המופיע על הצג האלקטרוני במעלה לובי הכניסה..

האם ניתן לתבוע תביעות ביטוח לאומי במקרים של רשלנות רפואית?
עו"ד ביטוח לאומי הוא עורך דין שמתמחה במקרים של תביעות ביטוח לאומי. מקרים של רשלנות רפואית הם מקרים שצריך להוכיח שאכן הייתה רשלנות ובגלל הרשלנות נגרם נזק.

עורך דין נזיקין - נגרם לכם נזק? אל תוותרו!
החוק במדינת ישראל, מגן על האזרחים מפני כל מקרה של נזק. נזק פירושו – כל דבר שנגרם על ידי אדם ופגע באדם אחר. מטרת החוק היא לקבוע האם וכמה פיצויים מגיעים לאדם הניזוק, כאשר השאיפה היא לגרום לו ככל האפשר לחזור למצבו הקודם שלפני הפגיעה.

פיצויים לנזקי גוף לאחר תאונה
לאחרת תאונת עבודה או תאונת דרכים עם פגיעות גופניות, הנפגעים יכולים להגיש תביעת נזקי גוף כנגד האשם בתאונה או המוסד לביטוח לאומי. מה הנוהל ומדוע כדאי בכל זאת לגשת לעורך דין?

אילו מקרים מוגדרים כטיפול רפואי רשלני?
רשלנות רפואית היא מהמקרים המצערים והטראומטיים ביותר שאדם יכול לחוות בחייו. ברור כי טיפול רשלני הוא טיפול שמחייב פיצויים לאדם שנפגע, אך כיצד עורכי דין רשלנות רפואית קובעים מתי התוצאה מחייבת תביעה וכיצד החוק מגדיר כי מדובר במקרה רשלנות לכל דבר? קיבצנו כאן כמה דוגמאות.

מתי קיימת עילה לתביעה בגין רשלנות רפואית ?
שלנות רפואית פירושה מתן שירותים רפואיים תוך סטייה מרמת הסבירות שלה, כאשר נגרם נזק למטופל, שלא היה קורה אם לא היו סוטים מהדרך המקובלת לטיפול.

עורך דין רשלנות רפואית – כל מה שחשוב לדעת על תביעות רשלנות רפואית
תביעת רשלנות רפואית ניתן להגיש בכל מצב בו ישנו חשד סביר כי גורם רפואי מטפל התרשל בעבודתו וגרם לנזק לחולה. הנזק יכול להתבטא בנזק גופני ו/או נפשי.

מיהם הנתבעים במקרי תאונות דרכים?
תאונות דרכים הנן, לצערנו, חזיון נפוץ בכל רחבי העולם ובמיוחד בישראל. מידי שנה נהרגים מאות אנשים בתאונות דרכים ברחבי הארץ ועשרות אלפים נפצעים. במקרה של תאונות דרכים, רצוי מאוד להסתייע בשירותיו של עורך דין תאונות דרכים לצורך הגשת תביעה וקבלת פיצויים.

מקרים המוגדרים כרשלנות רפואית בלידה
רשלנות רפואית היא דבר מלחיץ לכל אחד, משום שהיא מדברת על ליקוי בתפקודו של אחד מאנשי המקצוע האמינים ביותר. אך לפני שפונים אל עורך דין רשלנות רפואית, חשוב להבין אילו מקרים מוגדרים כרשלנות של הצוות הרפואי.

הולדה בעוולה – מבחן הצפיות והקשר הסיבתי
מה הדין כאשר הרופאים התרשלו באי אבחונה של מחלה א' וכתוצאה מכך לא הופסק ההריון, אך התינוק שנולד סובל הן ממחלה א' והן ממחלה ב' – אותה לא ניתן היה לאבחן במהלך ההריון ?

על חוק הפיצויים לנפגעי תאונת דרכים
חוק הפיצויים אשר נועד להבהיר את זכויות נפגעי תאונות הדרכים הוא חוק אשר יצא לאור בשנת 1975. מטרתו העיקרית היא להסדיר את הזכות לפיצוי כספי בעבור פגיעות גוף אשר נגרמו כתוצאה מתאונות הדרכים. בפועל, הביא החוק לרפורמה בתחום הפיצוי לנפגעי תאונות דרכים כתוצאה מנזקי גוף.

רשלנות רפואית – פרע כתפיים
פסק דין שניתן כנגד בית החולים בגין רשלנות רפואית פרע כתפיים (כליאת כתפיים).
בין המשפט קיבל את התביעה ופסק לזכות הנפגע פיצויים.
עיינו בסקירה המלאה.

רשלנות רפואית בלידה - הסיוט של כל משפחה
כל רעייה, בעל מי שמתכנן להיות הורה לעתיד מדמיין את ההריון והלידה בצורה האופטימית והורודה ביותר, אך לעיתים דווקא באירוע משפחתי המכונן הזה, קורה שרשלנות רפואית בלידה גורמת לנו לנזקים ועוגמת נפש - חשוב לדעת למי לפנות!

פורום רשלנות רפואית - מקרה של טעות באיבחון
פסק דין מעניין שעלה לדיון במסגרת פורום רשלנות רפואית ואשר מלמד על תרומת השיח הציבורי המשפטי.

עורך דין רשלנות רפואית - למה צריך אותו?
הרבה גורמים עלולים לגרום לרשלנות רפואית. רשלנות רפואית היא מקרה של רופא שגרם נזק למטופל עקב טיפול רשלני. מקרה זה מצריך את טיפולו של עורך דין רשלנות רפואית.

התייעצות עם עורך דין פלילי
כאן אני אכתוב על התייעצות עם עורך דין , האם הוא יכול לעזור במשפט פלילי ועוד . מקווה שתהנו :)

תביעות נזיקין | נטל ההוכחה המוטל על תובע
כתבה אודות מימוש זכויות של נפגעי גוף או רכוש על ידי הגשת תביעות נזיקין לערכאות השיפוטיות.

חשיבותו של עורך דין תביעות ביטוח
נדחתה תביעתכם לתשלום תגמולי ביטוח על ידי חברת ביטוח ? בכתבה זו, תוכלו ללמוד מעט על חשיבותו של עורך דין תביעות ביטוח בדרך אל מימוש זכויותיכם.

רשלנות באבחון רפואי
הטיפול המיטבי בחולה מתבסס על אבחון נכון ומדויק. הרופא צריך להפנות את המטופל לבדיקות מעבדה , דם ושתן למכונים שונים ולרופאים מומחים, בהתאם לבעיה או המחלה ששיש חשד לקיומה אצל המטופל. אבחון רשלני עלול לגרום לנזקים כבדים למטופל כמו מחלות ממאירות שהתפשטו, נכות ואפילו מוות.

נזק תוצאתי בגין אי תשלום תגמולי הביטוח במועד
במקרה הנדון, דובר בחברה העוסקת בניהול מועדון צניחה, אשר בשל תאונה טרגית, התרסק המטוס, ממנו הייתה אמורה להתבצע פעולת הצניחה ואשר הייתה מבוטחת בפוליסת ביטוח "כל הסיכונים" לגוף המטוס

רשלנות רפואית בזמן ניתוח
לאחר קבלת הסברים מפורטים לגבי הניתוח כולל סיכונים, סיבוכים אפשריים וכו', המטופל צריך לתת את הסכמתו לניתוח על ידי כך שהוא חותם על טופס הסכמה.

עורך דין רשלנות רפואית
עורך דין אשר מתמחה ברשלנות רפואית ישכרו אנשים אשר נפגעו כתוצאה מרשלנות רפואית שזה אומר לדוגמא- אנשים שניתנו להם תרופות שלא קשורות למצבם הבריאותי ובעקבות זאת נפגעה בריאותם.

התקף לב עקב עבודה מאת עו"ד לדיני נזיקין

לחץ ומתח בעבודה הם דבר המוכר לכולנו, כמו גם העובדה שרבים מאיתנו לוקחים את זה ללב - ותרתי משמע. אירוע לב במהלך העבודה הוא מתאונות העבודה השכיחות ביותר, גם אם לעיתים נדמה שאין קשר הדוק בין האירוע עצמו לפעילות בעבודה.

האם מורה לספורט אחראי לנזקיו של תלמיד אשר נפצע במהלך שיעור?
סיפור האירוע בקצרה : ביום 18.2.1999 השתתף התובע יליד 1982 במשחק קט רגל שנערך במסגרת שיעור ספורט של כתה יא' בבית ספר תיכון מקיף טייבה.

פיצויים לנאשם שזוכה - דיני נזיקין
במקרה זה, המערער, זוכה בביהמ"ש המחוזי מאשמת הריגה ומאשמת חבלה בכוונה מחמירה ולאחר שזוכה, הגיש בקשה לביהמ"ש המחוזי לפיצוי בגין מעצרו והוצאות מכוח ס' 80 לחוק העונשין.

מבוא לרשלנות רפואית
רשלנות היא סיטואציה בה בן אדם גרם בהתנהלותו לנזק (לאדם אחר או לרכוש), ללא מודעות למעשיו, לנסיבות ולתוצאותיו המזיקות, זאת בעוד אדם סביר אחר יכול וצריך היה להיות מודע להם. רשלנות רפואית היא אחד הסוגים של רשלנות.


עמוד 1 מתוך 1
[1]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.