אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

ביטוח דירהרטיבות בקיר
איתור נזילה וביטוח דירה כדי להפעיל ביטוח במקרה של הזילה? מזה ביטוח נזקי צנרת ומה הוא כולל.

ביטוח תכולת דירה – כיצד בוחרים ומה חשוב לדעת עליו
סוכן הביטוח שלכם הציע לכם לרכוש ביטוח תכולת דירה? יש לכם ביטוח מבנה ואתם שוקלים להוסיף גם ביטוח תכולה? אם כן, אתם בכיוון הנכון.

ביטוח דירה - מהו ביטוח "כל הסיכונים"?
בתחום של ביטוח דירה, ישנן פוליסות רחבות יותר ופחות. ביטוח "כל הסיכונים", אליו נתייחס, הוא ללא כל ספק המקיף מכולם. במאמר הבא נסביר על מה שצריך לדעת על סעיף "כל הסיכונים".

הובלות קטנות לכל חלקי הארץ
לאחר שנים של חסכון עברתם לבית חדש? עכשיו מה שתאלצו לעשות הוא לארוז את חפציכם ותכולת הבית, לדאוג להובלה ולעבור בדרך הנוחה והקלה ביותר לבית החדש.

ביטוח נכס למשכנתא
חברות ביטוח המתאימות את הסכם הביטוח במדויק לצרכי הלקוח והמחיר בהתאם. בשל העובדה שישנה תחרות גדולה בין החברות

השתתפות עצמית בביטוח הדירה
החשיבות של ביטוח דירה ידועה לכולנו. אחרי הכול, כאשר נזק כלשהו חל על הנכס היקר שלנו, באפשרות הביטוח להחזיר לנו סכומי עתק, שיאפשרו את השיקום. סוגיה מעניינת נוגעת לסכום שנדרש המבוטח לשלם כל אימת שהוא מעוניין להגיש בקשה למימוש הפוליסה, תשלום אשר ידוע בתור השתתפות עצמית.

עושים ביטוח דירה
חייכם. נניח: אם רכבכם הוא רכב לעבודה- עשו ביטוח לרכב עבודה, כך שיהיה באפשרותכם ליהנות משני העולמות. נניח

ביטוח דירה – האם לבטח דירה שכורה?
רכישת פוליסה אישית המתאימה לצרכיכם ואותה ביכולתכם להעביר עמכם ליעד המגורים הבא שלכם, מונעת מכם להיות נתונים לחסדי בעל הבית שלרוב ידאג לחוזה ביטוח דירה סטנדרטי שלא תמיד יתאים לכם ספציפית. בכל מקרה, עוד בטרם החתימה על חוזה השכירות יש לוודא באחריות מי נמצא ביטוח דירה.

צריכים ביטוח דירה למשכנתא?
והחברים שלכם, אולי יש להם מכונית כמו שיש לכם? אולי יש להם חברת ביטוח טובה? ייתכן שכן ואלי לא תמיד שווה לבדוק. אנחנו מדינה

כמה עולה ביטוח משכנתא?
פערי מחיר גדולים מאוד מה שיבטיח לכם הנחה גדולה במחיר וכמובן שיש גם אבל, חשוב להשוות בין הפוליסות ולא רק במחיר.

חישוב תכולת הבית ושווי הרכוש לביטוח תכולה
כאשר אתם פונים אל חברת ביטוח זו או אחרת לשם ביצוע ביטוח תכולה בבית, במשרד, במחסן שלכם או בכל מקום אחר, צריך לבצע חישוב כולל של כל התכולה הנמצאת בתוך הבית ובנוסף גם לבדוק את השווי של כל הרכוש.

השוואת ביטוח משכנתא
התשעים מומלץ לבדוק מחירים כעשרה ימים לפני שהביטוח נגמר. אם תעשו זאת מוקדם יותר תוכלו להשוות בכמה מקומות ולהשוות.

למה חשוב לרכוש ביטוח דירה
בימים בהם כותרות החדשות מידי יום פותחות בבעיית הדיור בארץ ועד כמה מחירי הדירות מאמירים לשחקים, חשוב ביותר אתם שהגעתם לנחלה ורכשתם בית או דירה לבטח את הנכס באמצעות ביטוח מבנה לדירה.

ביטוח תכולת דירה
מה לעשות? רבים מתלבטים איזה ביטוח, מקיף או לא? חלונות? מכונית חלופית? בגדול, מומלץ לכם לקחת ביטוח מקיף, פוליסה שכוללת כל אחד מהתרחישים, המחירים אינם גבוהים וזה כדאי.

ביטוח דירה
ביטוח דירה הינה השקעה חשובה שכדאי לכם מאוד לעשות בלי שום קשר אם אתם שוכרים דירה או אם כבר קניתם אותה. מאמר זה יפרט מספר טיפים אודות ביטוח דירה.

ביטוח דירה – כל הפרטים
רכשתם דירה חדשה? איזה כיף. אם אתם עסוקים עכשיו בקניית ריהוט ומוצרי חשמל חדשים, יש עוד דבר אחד, לא פחות חשוב, שרצוי שתקדימו לרכוש – ביטוח לדירה.

כלים חד פעמיים, יתרונות עיצוב רבים ונוחים!
מה יש בהם בסוגים שונים של כלים חד פעמיים שכל כך נפוצים ואהובים על ילדים והורים כאחד? מה הם יתרונות השימוש הרבים מהם? ומה הם החסרונות הקיימים? על כל זאת ועוד במאמר המרתק הבא

כל מה שחשוב לך ישמר בעזרת ביטוח דירה
מה הדבר שהכי חשוב לכם, חוץ מהבריאות של המשפחה שלכם? אין ספק שהרכוש שהכי חשוב לכל בן אדם - הוא לא אחר מאשר הדירה שלו ותכולתה. האמת? זה מובן לחלוטין.

ביטוח דירה, לשקט הנפשי שלכם
ביטוח דירה מעניק רוגע נפשי ושלווה מתוך ידיעה כי ישנו מאחוריכם גוף כלכלי חזק שיסייע בעת הצורך. ראוי להזכיר כי ביטוח דירה הינו שם כולל לשני סוגי ביטוחים שונים, ביטוח מבנה לדירה וביטוח תכולה.

ביטוח דירה, התשובה הנכונה
מזל טוב רכשתם דירה, כמובן שבאמצעות נטילת משכנתא מהבנק. כאילו שיש ברירה אחרת. והרי לא בכך נגמרו ההוצאות אלא כעת אתם נדרשים מטעם הבנק לבטח את הנכס המשועבד ולרכוש ביטוח דירה.

ביטוח דירה – למבטחים את הדירה, כל מה שחשוב לדעת
ביטוח דירה כולל ביטוח מבנה וביטוח תכולה. ביטוח דירה נועד לכסות את הדירה שברשותכם מפני אסונות עתידיים או נזקים שונים. ביטוח דירה מכסה את דירתכם מפני אסונות טבע כמו רעידת אדמה, שריפה, סופות קשות וכדומה.

לא גרים בשקט בלי ביטוח
אי אפשר לדעת מה צופן המחר, ויש להחזיק בכל הכלים האפשריים על מנת שלא להיות מופתעים. ביטוח דירה אמנם אינו פופולארי כמו ביטוח רכב או ביטוח חיים, אך סביר להניח שבשנים הקרובות אנחנו נראה שינוי בגישה הזו.

בדק בית- חובה לפני כניסה לנכס חדש
בדק בית הוא סוג של בדיקה שלא מוכרת כל כך בשוק כיום. בדיקה זו כוללת סקירה למעשה של הבית החדש שנבנה זה עתה על ידכם או יותר נכון על ידי הקבלן שתפקידה לאשר את תקינותו של הבית החדש ולמנוע מכם אסונות עתידיים.

כל מה שרציתם לדעת על ביטוח דירה
לפני שאתם רוכשים ביטוח דירה, קראו את המאמר הבא. חשוב מאוד להחליט נכון לגבי נושאים פיממסים כל שכן לגבי ביוטוח דירה

הרחבות ותוספות בביטוח משכנתא
כאשר לוקחים משכנתא, הבנק מחייב את הלווים בביטוח משכנתא. פוליסת הביטוח המוצעת על ידי הבנקים היא בסיסית ואינה כוללת של השלמה . הפוליסה של הבנקים אינה מכסה מקרים כמו ביטוח תכולת הדירה, אובדן כושר עבודה ונכות, מחלות לב וסרטן.

לא בונים לפני שמבטחים
לא בונים לפני שמבטחים- פוליסת ביטוח עבודות קבלניות מיועדת גם לקבלני בנייה וגם למי שבונה או משפץ את ביתו.

בונים על ביטוח
חשוב לבטח כל דירה בביטוח כנגד סיכונים שונים. מדוע בעצם, אתם שואלים את עצמכם. חשיבותו נובעת מכך שביתנו הוא מקום שקשה למצוא לו תחליף. לדוגמה אם אחת מהפונקציות בבית לא מתפקדת, לדוגמה, לא ניתן לבצע פעולות בסיסיות כגון לישון, לאכול או להתרחץ - קיים צורך מיידי להחזיר את המצב לקדמותו.

ביטוחי דירה
אחרי שנים של חסכונות ואחרי השקעה כספית לא קטנה אתם צריכים לדעת שכל הרכוש שלכם מבוטח, לא רק הקירות ולא רק הנזקים לצד ג' גם תכלות הדירה. כעת נסו למצוא את הפוליסה הטובה ביותר במחיר הטובה ביותר, איך? הנה כמה עצות:

ביטוח דירה 9000000
9000000 מציעה מגוון רחב של ביטוחים, שירותים שונים של ביטוחים כמו ביטוחי דירה, רכב, ביטוח חיים ועוד מגוון של ביטוחים שונים שמוצעים לציבור כחלק מהשירות של 9000000.


עמוד 1 מתוך 1
[1]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.