אתר מאמרים
מעגל הכותבים
אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

מאמרים » בית, צרכנות ושיפוצים

בית, צרכנות ושיפוצים

מאמרים בנושא בית, צרכנות ושיפוצים, הכוללים מידע בנושא אבטחת בית, אדריכלות, בית חכם, בנייה אקולוגית, גינון, הדברה, עיצוב חוץ, עיצוב פנים, פנג שוואי, צרכנות וקניות.


חיפוי על ידי פרגולות אלומיניום
פרגולות מהוות את שיטת ההצללה המבוקשת והפופולארית ביותר בישראל אודות ליתרונות הרבים שלהן וגם אודות למבחר הסוגים השונים, שמאפשר את ההתאמה האולטימטיבית של הפרגולה למקום שאליו היא מיועדת.

בניין שקט – מדוע זה כל כך חשוב
היבט חשוב של סביבת מגורים איכותית, שלא תמיד נותנים עליו את הדעת הוא – סביבה שקטה. במיוחד בימינו, כאשר כולם מוקפים ברעשים מסוגים שונים.

בדק בית - חברת בדק בית
בדק בית מקצועי הפך לחיוני כל כך, עד שבמדינות שונות, כמו בארצות הברית וחלק ממדינות אירופה, הוחלט לחייב כל אחד בביצועו לפני רכישת הדירה. בישראל אמנם זה לא כך, לפחות בינתיים, אך יש מספיק חברות רבות כחול-לבן שעוסקות בתחום. השאלה היא איך למצוא את החברה המקצוענית ביותר?

שמאות מקרקעין במהלך בדק בית
כל כך הרבה בדיקות יש לבצע לפני כניסה לדירה חדשה או קניית נכס נדל"ן כלשהו. אם נתחיל לחפש גורמים שונים עבור כל בדיקה, לא נצא מזה לעולם. כשאתם יודעים שיש גורם אחד שיכול לעשות הכל, העניין הופך לקל בהרבה. חברה שמבצעת בדק בית יחד עם שמאי מקרקעין מקצועי, היא בדיוק מה שאתם צריכים.

בדק בית - איתור כל בעיה
אם היו אומרים לכם שיש בדיקה אחת, נרחבת ומקצועית, שיכולה להבטיח לכם איתור של כל בעיה בבית ובירור מדויק לגבי מצבו הנוכחי, לא הייתם לוקחים? בטח שהייתם לוקחים...

בדק בית - ליקויים
אם את הבדיקה הזו לא עשיתם במהלך בדק בית, כלום לא שווה כמעט. אם אתם לא מבינים בשביל מה צריך בדיקת בית נרחבת, זו בדיוק התשובה: איתור ליקויי בניה....

בדק בית – החשיבות
זה מתחיל לחלחל לאט לאט ליותר ויותר אנשים. הרבה בעלי בתים או כאלו שרוצים לעבוד לדירה חדשה, מבינים עד כמה חשוב לבצע בדק בית. בדיקה כזו תגלה לכם בדיוק מה הבעיות בבית, אילו דברים דורשים תיקונים ויותר מזה- תספר לכם כיצד להגיע למצב של בית במצב מעולה.

בדק בית ומצב הנכס
בדק בית ומצב הנכסמטרתו של בדק בית היא בדיקת התקינות במצב הדירה. חשיבותה של בדיקת נכס לפני רכישה הינו הכרחי.

בדק בית ומצב הדירה
מטרתו של הליך בדק בית בטרם רכישת דירה לחשוף בפני רוכש הבית הפוטנציאלי תמונה מקצועית ואמינה על הסטטוס ההנדסי של הדירה. מדובר בתמונה מציאותית

מהו בדק בית?
החשיבות של בדק בית היא עצומה. גם כשקונים מוצר במאות שקלים, ישנן התלבטויות רבות וחששות- האם זו הבחירה הנכונה? האם המוצר הזה איכותי באמת או שעוד שבועיים הוא יפסיק לעבוד? מה שנכון לגבי כמה מאות שקלים...

בדק בית - הבדיקות המיוחדות
מדובר בהחלט באחת הבדיקות המקצועיות המורכבות ביותר. בדק בית הוא לא עניין של דקה-שתיים והכל סגור. יש כאן צורך בהשקעה של ממש, אחריות ובחינה מדוקדקת, כדי להגיע לתוצאות הרצויות. וחשוב מכל- צריך מומחים של ממש.

בדק בית- שלב אחר שלב
רבים כבר השתכנעו – ויש עוד רבים כמוהם בדרך – כי בדק בית הוא מהלך חשוב וחיוני עבור כל מי שעומד בפני קנייה של דירה, חדשה או משומשת. מאחר והתחום הפך לנפוץ כל כך, כדאי להסביר איך מתבצעת בדיקה כזו.

בדק בית והסיוע המשפטי
לצערנו הרב, עולם הנדל"ן מלא במקרים שהגיעו אל בין כותלי בית המשפט. לא במקרה ידיהם של עורכי דין בתחום המקרקעין מלאות בעבודה. גם ענייני בדק בית נגררים הצדדים מידי פעם בפעם לוויכוחים ומאבקים שמסתיימים בהיכל הצדק. לכן, טוב לדעת שיש לכם גב תומך.

דודי שמש וחשמל לחימום המים
האדם צריך מעט מאוד דברים שיממשו לו את הצרכים הפיזיים. אחד מהם הוא מים חמים להתקלח איתם ולרחוץ את הפנים בחודשי החורף הקרים. בלי דוד שמש או חשמל, חימום המים לא יתאפשר.

כלוב הטסה – חינוך ואילוף
קצב החיים מכתיב לנו שגרת יום עמוסה ואינטנסיבית, הכוללת שעות רבות מחוץ לכותלי הבית.
הכלבים, שמקורם בזאבים ותנים רגילים לחיות בלהקה ולכן כשהמנהיגים (במקרה הזה אנחנו) לא נמצאים בסביבה הם עלולים לסבול מחרדת נטישה וכפועל יוצא מכך לפתח בעיות התנהגות

אוכל לכלבים – כך תגרום לידידך השעיר לצרוך מזון בריא
אם עד עכשיו, נהגתם להאביס את כלבכם היקר בשאריות מהארוחות המשפחתיות, כדאי לכם לקרוא את הכתבה הבאה.
לכלבים צרכים התפתחותיים ופיזיולוגיים שונים משל בני אדם ובעלי חיים אחרים, ולכן צריך להתאים להם סוגי מזון ייחודיים.


ניהול ועד בית חיצוני: למה וכמה?
ניהול ועד בית בידי חברת ניהול פותר המון היבטים שלרובנו אין זמן רצון או יכולת להתמודד עימם. בואו למדו איך ניהול חיצוני של ועד הבית יכול להקל על חייכם

סוגים רבים לרשתות
נפתחה לכם קופת גמל והחלטתם לשדרג את הבית? אם מתאים לכם לשדרג את מראה הבית ובאותה הזדמנות להשביח את ערך הדירה, שיפוץ הדירה הוא פתרון מצוין. אך מצד שני, התחילו את התהליך בידיעה והכרת התחום כדי להימנע מבעיות בתהליך השיפוץ.

לרסס ולהתאפק
אינכם מסתכלים לרצפה על מנת להימנע מלראות ג'וקים? הפחד לא עבר? הותקפתם ע"י מזיקים!, הגיע הזמן לפתרון- הדברה לכל מטרה. הרחקת זוחלים ומזיקים זה שירות מאוד חשוב בכל גינה ובכל בית, המזיקים לא רק מגעילים אותנו, ריבוי של מזיקים כגון ג'וקים, פשפשים ונמלים יכול להזיק לבריאות.

בידקו את האיכות
נשאר לכם קצת כסף ואתם רוצים לחדש את הבית? אם אתם צריכים לשדרג את מראה הדירה או הבית ואף לעלות את ערכו של הבית בשוק,

הכל על איכות החומר?
רוצים שינוי? הבית מעוטר עם מרצפות מיושנות? גם בימינו ניתן לראות בדירות רבות עם ריצוף חסר אסתטיקה.

נתקעתם
תקועים עם מקרר מימי המנדט? רוצים לזרוק אותו ולקנות חדש? אין אחד שאוהב להגיע הביתה בסוף של יום לפתוח את המקרר ולגלות שהוא הפסיק לעבוד,

קמין בנוי – הרמוניה נעימה בחלל הדירה
קמין בנוי (או אח מובנה) זהו קמין אשר מותקן בתוך נכס קיים ונעשה לחלק בלתי נפרד ממנו וזאת בלב קיר הסלון, קיר שעשוי מגבס או אפילו קיר בלוקים אחר כאשר התנאי

סינון מים ביתי
מסנן מים ביתי

המים בישראל, גם כאשר הם ראויים לשתייה, עשויים להכיל חלקיקים בלתי רצויים שפוגעים באיכות חייהם של התושבים.

מהן דמי תיווך?
שוקלים לעבור דירה? לכולנו יש את בית החלומות שלנו, חזון מושלם לדרך שבה ביתנו יהיה , פנימית וחיצונית. אבל בלי שום קשר אילו סכומי כסף נוציא על קנייה של בית לחלקנו הגדול אין את ההכשרה, הידע המקצועי או הסבלנות לתכנן הכל מאפס אז במקרים כאלה אנו צריכים לשכור אנשי תיווך לשירות.

הכל על מתיחות בחוטים
אין מישהו אחד שלא מעוניין להרגיש את רוח הנעורים ולהסתובב עם ביטחון. ומה את חושבת רוצה? לבקר במכון יופי?

שירותי הדברה לביתכם
לא מעזים לעלות לעליית הגג כי מכרסמים מסתובבים בבית? הפחד לפתוח את ארונות המטבח לא עוזב אתכם? כן, השתלטו לכם על הבית,

בחירת מהנדס בניין
כדי למצוא היום מהנדס בניין איכותי המציע לנו כיום אפשרויות שונות עבור עיצוב ותכנון בית המגורים שלנו או המשרד. בחירת מהנדס בניין נכונים עבור תכנון בית המגורים שלנו היא מרכיב חשוב מאוד ביצרית תכנית בית נוחה ויעילה לשימוש.

סתימות ביוב- למה הן נגרמות
מערכת הביוב בנויה באופן כזה שנועד לסלק פסולת כגון שמנים, שאריות אורגניות ודטרגנטים. זוהי הפסולת העיקרית שאנו מייצרים. ישנם כמה פרמטרים היכולים ליצור סתימות ביוב.

למה צריך מטאטא כביש?
סכנות שנמצאות על הכביש הם לא רק המכוניות, המשיכו לקרוא ותגלו עוד סכנות

מהו מטבח פרובנס?
רכשתם בית עם מטבח חדש? מה עדיף? נגר או מטבח מוכן? לעתים זה נדמה שזה קל לקנות או לשפץ מטבח אבל שמחפשים היטב ורואים את האפשרויות הרבות

חברות ניקיון מקצועיות
רוצים משרד נקי? שואפים שהעובדים שלכם יעבדו בצורה יעילה יותר? הרי אתם לא רוצים שכל שני וחמישי יתחלפו עובדים, כי מי רוצה לעבוד במקום מצחין כשפסולת מפוזרת מסביב.

חברות ניקיון משרדים תל אביב בעלות המלצות
כל יום אתם מגיעים למשרד מהבוקר עד הערב ולפעמים עד השעות המאוחרות של הלילה. אתם אוהבים את העבודה שלכם, אך יש משהו שמקשה עליכם לבצע אותו כפי שצריך ולתת את מאה האחוזים שלכם והדבר הזה הוא אשפה ופסולת שמסתובבת במשרד.

ככה משפצים
רוצים בית מהאגדות? כמעט לכל אחד יש בית חלומות, תכנון מושלם לדרך שבה הבית צריך להיראות, מבחוץ ומבפנים.

עלות טכנאי מחשבים בראשון לציון
כיצד להזמין טכנאים? גם אצלכם לפתע הטלוויזיה לא נדלקה? גם לכם קרה ש הדי וי די התקלקל? מעצבן אבל לא נורא,

איזה גינה אתם אוהבים?
מחשיפה לעיתונות, ביקור אצל בני משפחה, יציאה לחופשה בצימר- אנו נחשפים ודאי לא פעם לעולמות היפים של תחום הגינון.

הכל על צביעת רהיטי עץ
מחדשים את הבית? פתחתם קופת חסכון לרענון הבית? כיצד לחדש את הבית במסגרת תקציבית מצומצמת? עם עיצוב גבס קבלן מקצועי וטיפה צבע אפשרי להעלות ערך הנכס ולהפוך את החלל לחלל המגורים המושלם.

מרבדי דשא בגדלים שונים
מפרסום בעיתונות, טיולים בחו"ל, יציאה לנופשים- אנו מתוודעים בדרכים רבות לתחום הגינון. גינון טרופי, גינון ארץ ישראלי- לעיתים נדמה כי כל אזור מצטייר עם ייחוד משלו הן בעיצוב הגינה, ההתאמה לבית והתייחסות לגינה כאל הפנינה של הבית, נוי ופינה להרגעת הנפש..

הכל על עיצוב ביתכם
הגיע הזמן לחדש את הבית? פתחתם קופת חסכון לרענון הבית? כיצד לשדרג את מראה הבית או הדירה ללא הוצאות מוגזמות?

שלוש שאלות על בחירת טכנאי תיקון מקררים
שאלות ותשובות על בחירת מומחה לתיקון מקררים בבית. מקרר שמתקלקל בבית בו מתגוררת משפחה יכול לשבש בקלות את החיים שלה וליצור הרבה מאד בעיות.

הכל על הסרת שיער בבית השחי
קורה לכם לא אחת כאשר אתם יוצאים לבלות ונראה לכם שכולם נראים יותר טוב מכם? נכון שפעמים רבותשקלתם לשפר את המראה שלכם וויתרתם מהר מדי?

כמה עולה תיקון מיקרוגל
מי זקוק לבעל מקצוע? פתאום גילתם שהבוילר נוזל? האם אצלכם בבית גם ה הדי וי די התקלקל? זה מעצבן ולא נעים בכלל,

הלך לאיבוד המפתח?
הלך לאיבוד המפתח? המפתחות שוב נעלמו לכם? רוצים למצוא פורץ מנעולים? אין מה לעשות, זה קורה לכולם, אלפי בני אדם בארץ נתקעים מחוץ לדלת בכל יום

היכן יש פרגולות בצפון
החלטתם לנצל את החצר? רוצים לעשות שדרוג? אולי תרכשו פרגולה חדשה. המוני ישראלים שואפים לרכוש בית פרטי אבל לא לכולם זה מתאפשר,

מצאתם דירה בנס ציונה?
צריכים בית עם חצר לכלב? לכולנו יש את בית החלומות שלנו, חזון מושלם לדרך בה ביתנו המדהים ייראה . אך אין זה משנה כמה כסף נשקיע בבית חדש למרביתנו אין את הידע המקצועי

מדוע חלונות חכמים נחשבים כמהפכה של ממש בתחום?
אחד היתרונות הנהדרים שחובה בתוכו החלון החכם הוא בכך שאין צורך לנקות אותו באופן אינטנסיבי ומתיש. החלון הוא בעל משטח משויף וחלק של הפרופיל ובכך למעשה לא נכנסים אל תוך החומר לא אבק ולא בוץ, בשל כך ניקויו הוא פשוט, מהיר וקל.

עיצוב חדר לנערה המתבגרת
עיצוב חדר הנערה דורש תכנון וחשיבה מוקדמת. אמנם, כרגע אנחנו מעצבים חדר לנערה בת 12-13 אך החדר אמור לשרת אותה עד גיל הצבא ואפילו אחרי. על מנת לא לבזבז כסף וזמן רצוי לתכנן את החדר עם חשיבה קדימה.

ארבע דעות רווחות בנדל"ן וניפוצן
אתם רואים נכס במחיר רצפה וישר חושבים לרכוש אותו כי הוא בטוח יעלה ותעשו רווח גדול

טיפים לעיצוב הכניסה לבית
איך מעצבים את חלל הכניסה לבית? איזה פרטי עיצוב כדאי לשים? כל הטיפים במאמר זה

האם יש לכם בקרת אקלים?
בקרת אקלים היא אחת מהמצאות האדם הגאוניות ביותר. הפיתוחים הטכנולוגיים בשנים האחרונות תרמו לשינוי לטובה ביעילותם של מזגנים, וכשמשקללים זאת ביחד עם הוזלת מחירים אגרסיבית, המזגנים הפכו לדבר שחובה להתקין בכל חדר.


עמוד 1 מתוך 20
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]