אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

דיני תעבורהמתי יש להיעזר בעורך דין תעבורה
הצורך בסיוע של עורך דין תעבורה נוצר כאשר יש בעיה אקוטית אשר קשורה לעבירות תנועה של נהג שיש להן השלכות לטווח הארוך.

ד"ר אורי עצמון - הוכחת נהיגה במהירות מופרזת
מהירות מופרזת זוהי ההגדרה לכל מהירות שמעל למהירות המותרת הנהוגה באותה דרך או כביש, ובדרך כלל מדובר במהירות הגבוהה מ- 20 קמ"ש או ב- 40 קמ"ש מהמהירות המותרת הגבוהה ביותר, והקנס – בהתאם.

לא כדאי לנהוג בשכרות
אם נהגתם בעודכם שיכורים דעו שמדובר בעבירה חמורה ביותר שבדרך כלל מביאה לתוצאות שליליות מאד

נהיגה בשכרות זה מתכון לאסון
אם יש דבר שכולנו כבר יודעים שמאוד כדאי להימנע ממנו, זו נהיגה בשכרות. כולנו מוציאים רישיון

הקשר בין דין פלילי לדין תעבורה
המושג דין פלילי מתייחס לתחומי המשפטי בהם מתבצעים פשעים כנגד החברה, והתובעת במשפט מסוג זה היא למעשה המדינה. עבירות כמו חשד לרצח, אלימות במשפחה

עבירות מהירות
לצערנו עבירות מהירות הן דבר שכיח ונפוץ בארצנו. לא ניכנס לגורם לכך ולפן המתייחס לתרבות הנהיגה אלא לפונקציונליות ולדברים שעלינו לדעת ולעשות על מנת לטפל בעניין במהירות האפשרית. כמובן שעדיף להימנע ממצב בו אנו עוברים על

זקוקים לעורך דין נהיגה בשכרות?
עסקית משפטית ואישית יכולה להיפתר בהליך כזה. הכל כרוך במאמץ משותף המתבצע תחת הנחיה מקצועית אשר מכוונת

עורך דין לתאונות דרכים
משרד עורכי דין המומחה ביותר מטפל כבר שנים בדיני נזיקין
מתמחה בתאונות דרכים.

יש לכם בעיות משפטיות בנושא תעבורה?
דיני תעבורה נחשבים לחלק מן המשפט הפלילי, ולכן – מי שעובר על החוק בעניין תעבורה, צפוי לו משפט שעלול להוביל גם לעונש של מאסר בפועל. למעשה, דיני התעבורה כוללים

עו"ד תאונות דרכים- הביטחון שלך בנהיגה
אין אחד שלא מכיר את התסריט בו הוא נוסע בכביש, מציית לחוקים, לרמזור האדום, ויוצא בזהירות לצומת, ואז מגיע נהג אחר, קצת פחות זהיר, ונכנס ברכב שלכם בעצמה.

מה עושים אחרי תאונת אופנוע
לצערנו תאונות דרכים הם עניין שבשגרה במדינת ישראל, וכל ערב בחדשות אנו נאלצים לשמוע על עוד תאונת דרכים עם נפגעים, ולשמוע על הרוגים ופצועים בכבישים.

היית מעורב בתאונה? אתה חייב עורך דין לתאונות דרכים
לצערנו הרבה תאונות דרכים הן דבר הקורה לא מעט, וחושב לדעת שתאונות דרכים יכולות לקרות לכל אחד. גם הנהגים הזהירים ביותר או אלו הבטוחים שהם הנהגים הכי טובים יכולים להיות מופתעים. רגע קטן אחד שבו לא שמים לב, או הפרעה בשדה הראייה ותאונה יכולה לקרות.

עדות חוקר פרטי נפסלה בשל מצג שווא והתחזות
כולנו מכירים את השימוש שעושות חברות הביטוח ששולחות חוקר פרטי על מנת לדלות פרטים נוספים אשר יכולים להפריך את הסיפור ואת התביעה (חשוב להתייעץ בעורכי דין תאונת דרכים).

מומחים מטעם צדדים בתיקים מכוח חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים
הבחנה ידועה בין תיקים המתנהלים מכוח חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים ובין תיקי נזיקין מכוח פקודת הנזיקין,(חשוב להיוועץ בעורכי דין תאונות דרכים).

האם פגיעת מנוף הינה בגדר תאונת דרכים?
האם פגיעת מנוף הינה בגדר תאונת דרכים?

" מאורע שבו נגרם נזק גוף עקב שימוש ברכב מנועי למטרת תחבורה: (חשוב להתייעץ בעו"ד לתאונות דרכים) יראו כתאונת דרכים גם מאורע שאירע.

עורכי דין תאונת דרכים
עורכי דין תאונת דרכיםתאונת דרכים היא מצב קשה, אשר מסב נזק פיזי ונפשי לנפגעים.

מהם החוקים החדשים כנגד נהיגה בשכרות?
תופעת נהיגה בשכרות היא תופעה שמיום ליום נהיית נפוצה יותר ויותר וגורמת לאסונות רבים על כבישיה של מדינת ישראל.

תאונות דרכים – תמרור אזהרה
תאונות דרכים רבות מתרחשות מסיבות שונות בכבישים ובדרכים בין אם הן עירוניות, או מהירות. אנשים רבים נפגעים ונפצעים בעקבותיהן וחלקם אף נהרגים

מה בין ענישה מחמירה למניעת תאונות דרכים
האם קיים קשר ישיר בין ענישה מחמירה בבתי משפט לבין הפחחתת תאונות הדרכים. התשובה ברורה. לא ולא.

פסילה מנהלית - באילו תנאים ניתן לפסול ולמשך כמה זמן?
פסילה מנהלית - היא פסילה של רישיון הנהיגה לאחר שבוצעה עבירה או היה והנהג גרם או היה מעורב בתאונת דרכים.על משך הזמן בו ניתן להשתמש בפסילהמנהלית במאמר הבא.

עורך דין לענייני תעבורה
נסיעה בכבישי ישראל נראית לעיתים כאילו אין חוקי נהיגה במדינה הזו. מידי יום, כל נהג בישראל זוכה לצפירות, צעקות, בלימות פתאומיות והרבה מאוד סכנות. לכן, אין זה פלא כי לבית המשפט העוסק בענייני תעבורה מגיעים מידי יום עשרות תלונות על נהגים פורעי חוק ומסוכנים לציבור הנהגים.

עורך דין תעבורה – האם הכרחי?
אם ביצעת עבירת תנועה או נתפסת נוהג שיכור המאמר הזה בשבילך,מידע נרחב על תחומי פעולותיו של יורך דין תעבורה ומתי יכול להיות לעזר

נהיגה בשכרות – הימנע מאסון!
אלכוהול משבש את התפיסה ואת תגובתו של הנהג ועשוי לגרום לתאונות דרכים ולנפגעים רבים. כיום, הרשויות נוטות להתייחס אל נהיגה בשכרות כאל בעיה משמעותית שיש להילחם בה בכל דרך אפשרית

פסלו לך את הרישיון? גש לעורך דין תעבורה
כאשר רישיונו של אדם נשלל או נפסל, הוא ניזוק מכך קשות. לכן, מקרי פסילה נחשבים למוצדקים רק במקרים של ביצוע עבירות חמורות או מסוּכנוּת של ממש לציבור. אם גם לך פסלו את הרישיון, פנה אל עורך דין תעבורה – וקרא את העובדות שריכזנו כאן. הן עשויות להרגיע אותך קצת.

חזקת הבעלות בדיני תעבורה
בשונה מהוראות המשפט הפלילי הקלאסי בו יש להוכיח כי נאשם ביצע בפועל את העבירה המיוחסת לו, קובעת פקודת התעבורה "חזקת בעלות" ולפיה במידה ונעשתה עבירת תעבורה ברכב, רואים את בעל הרכב כאילו הוא נהג ברכב אותה שעה.

נתפסת בינשוף המשטרתי מידע ראשוני שחובה לדעת
בדיקת האלכוהול המכונה גם בדיקת ינשוף ניתנת לביטול, מותר לסרב לבדיקת נשיפה בלתי חוקית ולא פעם גילו כי מכשיר הינשוף טועה בחלק ניכר מהמקרים.

עורך דין תעבורה
עורך דין בתחום התעבורה יודע בדיוק מהם חוקי התעבורה ואיך להימנע מלבצע את עבירות התנועה. מכיוון שלעיתים שוטרי תנועה עושים טעויות, כדאי מאוד שתהיה מודע היטב לזכויותיך הקבועות בחוק וזאת יתאפשר בעזרתו של עורך דין תעבורה.

עורך דין אזרחי וכן עורך דין מגשר בתאונה
באם התאונה נגרמה במסגרת העבודה הוא זכאי לפנות למוסד לביטוח לאומי בתביעה תוך 12 חודשים ממועד התאונה. (מומלץ עורך דין אזרחי בטרם תחילת הטיפול מול המוסד לביטוח לאומי).

עורך דין אזרחי לעומת עורך דין מגשר בתאונה
באם התאונה נגרמה במסגרת העבודה הוא זכאי לפנות למוסד לביטוח לאומי בתביעה תוך 12 חודשים ממועד התאונה. (מומלץ עורך דין אזרחי בטרם תחילת הטיפול מול המוסד לביטוח לאומי).

דיני תעבורה בישראל
מה הם דיני תעבורה לעזאזל ולמה צריכים אותם? דיני תעבורה הם החוקים לגבי תחומי התחבורה

נהיגה בשכרות
אחת העבירות הנפוצות והמסוכנות ביותר היא הנהיגה בשכרות. האלכוהול השתלט על הצעירים והשילוב שלו עם נהיגה עלול להיות בעל תוצאות חמורות. המשטרה מפעילה אכיפה מוגברת על עבירת נהיגה זו והעונשים עליה הוחמרו. נהג שנתפס נוהג בשכרות חייב לשכור את שירותיו של עורך דין מרגע מעצרו.

דיני תעבורה- מונחים
עולם דיני התעבורה הוא מורכב וכולל חוקים רבים אותם יש לדעת. ככל שהנהג יכיר לעומק את דיני התעבורה והעונשים הצפויים על עבירות תנועה

עורך דין ובעיות תעבורה
ישנו מגוון של עבירות תנועה המתבצעות על ידי נהגים. נהג המעורב בביצוע עבירה מוכרח לפנות בהקדם האפשרי אל עורך דין המתמחה בדיני תעבורה.

נהיגה בשכרות
אני מסתובב באזור הים בת"א. עכשיו אנחנו בחופש הגדול, והאזור עמוס בנערים ונערות שחוגגים בכל מיני מסיבות על החוף, מבלים ונהנים וכמובן שותים כמויות גדולות של אלכוהול. לאחר מכן כמובן אנחנו ניצבים בפני הסכנה הגדולה ביותר של נערים: נהיגה בשכרות.

שלילת רשיון
שלילת רישיון נחשבת להליך פלילי ויכולה להתבצע על ידי מספר גורמים, ולפרקי זמן שונים. שלילת רישיון שניתנה על ידי קצין משטרה למשל ניתנת לערעור וביטול. תוך התחשבות בעבר הנהג.

נהיגה בשכרות
נהיגה בשכרות הינה האחת העבירות השכיחות והחמורות ביותר בישראל, בעקבות כך חלה אכיפה מוגברת על עבירות תעבורה מתחום נהיגה בשכרות, ואף הוחמרה הענישה בגין נהיגה בשכרות.

כתב אישום
כתב אישום הינו מסמך שמגישה התביעה ובו מפורטות העבירות המיוחסות לנאשם, מרגע הגשת כתב אישום החשוד הופך מחשוד לנאשם. ומומלץ להתייעץ עם עו"ד תעבורה בהקדם האפשרי.

דוחות תנועה
דוחות תנועה גוררים קנסות בסכומים הקבועים בחוק, קיבלתם דוחות תנועה ואינכם בוחרים להישפט? מהרו לשלם, שכן לרשויות סמכות להפעיל הוצעה לפועל כמגד חייבי קנסות.

תאונת דרכים - היום שאחרי
תאונת דרכים הינה תאונה בה מעורב כלי רכב, ניתן להבדיל בין כמה סוגי של תאונת דרכים, תאונת דרכים עם נזק לרכב, תאונת דרכים בין רכב להולך רגל, תאונה ללא נזק לרכב ועוד .

דיני תעבורה במדינת ישראל
בישראל קיימת פקודת תעבורה ותקנות תעבורה, לה צריכים לציית הולכי רגל ונושאי רישיון נהיגה כאחד. בעת הצורך יש להוועץ עם עו"ד תעבורה המתמצא בתחום עברות תעבורה

הוכחת נהיגה במהירות מופרזת
נהיגה במהירות מופרזת היא אחת העבירות החמורות על פי פקודת התעבורה
אולם חומרת העונש נקבעת בהתאם לחריגת המהירות אשר ביצע הנהג.

ואם לא בא לי להיבדק בדיקת אלכוהול?
שופטים בבתי המשפט לתעבורה יתייחסו לנהג שסירב לעבור בדיקת נהיגה בשכרות כאל נהג ששכרותו הוכחה.
בתי במשפט מנמקים גישתם זו בכדי לא לאפשר לנהגים שכאלה ליהנות מחמת הספק שכן אז יקבלו נהגים שיכורים סיבה לסרב לבצע בדיקה.

נראה אותך מוכיח שאני שיכור...
תקנות התעבורה קובעות כי לא ינהג אדם רכב בדרך או במקום ציבורי בהיותו שיכור. נהיגה בשכרות, אסורה היות ואדם הנמצא בדמו אלכוהול יותר מן המותר בחוק, נוטל על עצמו סיכון של מעורבות בתאונה, אפשרות לגרימת חבלה לרכוש או לאדם ואף למוות.

חשוב לדעת - דיני תעבורה
תחום התעבורה במדינת ישראל הינו חלק מתחום של משפט פלילי. נהגים רבים נוטים להקל ראש בעבירות תנועה, אולם בשנים האחרונות חוקי האכיפה והעונשים הניתנים בבתי המשפט הפכו מחמירים במיוחד בכל הנוגע לעבירות תעבורה מסוימות.


עמוד 1 מתוך 1
[1]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.