אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

חשבונאות ומס

מאמרים בנושא חשבונאות ומס, הכוללים מידע בנושא מיסוי בינלאומי, מיסוי בישראל, מיסוי מקרקעין, מיסוי שוק ההון, מס ערך מוסף וכדומה.

כללי
מיסוי בינלאומי
מיסוי בישראל
מיסוי מקרקעין
מיסוי שוק ההון
מס ערך מוסף

מעבר פחחות
תיקון רכבים אינו מסתכם במוסך או פחח, גם לצבע עצמו לא אחת נדרש טיפול

איזה סוג עסק כדאי להקים?
קיימים בארץ ובעולם הרבה סוגי עסקים, מעסק זעיר ועד תאגידים, כשאתה בא לפתוח עסק משלך, צריך לדעת ולהבין את כל ההשלכות הקיימות לפי סוגי העסקים,
מאמר זה בא להבהיר את ההבדלים המהותיים בין סוגי העסקים

למה כדאי ללמוד הנהלת חשבונות?
קורס הנהלת חשבונות מזכה אתכם לא רק במקצוע מכניס ומעניין, אלא גם מאפשר לכם לפתח קריירה משמעותית ופורה בעולם העסקים. מדובר בקורסים מעניינים ומבוקשים שמאפשרים לבוגריהם להפוך לאנשי עסקים מוכשרים.

פורטל BANKAT - ביטוח מבנה משכנתא מה הוא כולל ?
בימינו, בייחוד אחר המשבר בשנת 2008 כאשר אנו רוצים לרכוש משכנתא אנו מחויבים על ידי הבנק או על ידי הלו

צריכים רואי חשבון?
מקדמות למס הכנסה, כל רואה חשבון המוסמך בנושא יכול לשמש בתור יועץ מס לטובת שיפור המאזן, לסייע בהבנה מהן נקודות החוזק והחולשה של בית העסק ובאילו דרכים עדיף לטפל בהן, וגם לתרום מנסיונו בהליכי הקמת חברה חדשה מהכיוון החשבונאי.

משרדי רואי חשבון גדולים
העסק. לפעמים הנהלת החשבונות היא הבעייתית, עניין שעלול לגרום לבעיות רבות, החל בבזבוז כספים וכלה בבעיות עם מס הכנסה ומע''מ.

פורטל bankatמהו פיקדון מובנה?
פיקדון מובנה הוא פיקדון שהתשואה עליו, או הסיכון הכרוך בו, נקבעים על פי נוסחה המבוססת על שינויים במדד, בריבית, בשערי מטבע,

הנהגת מס הכנסה שלילי כחלק ממדיניות הרווחה בישראל
יעילות מודל מס הכנסה שלילי הקבוע בחוק במקביל לאלטרנטיבות סוציאליות המופעלות כיום, תוך השוואה למודלים השונים הקיימים במדינות נוספות בעולם.

פתיחת עוסק פטור
פתיחת עוסק פטור מאפשרת לבעלי עסקים קטנים או עסקים מתחילים לפעול בשוק העסקי, להוציא קבלות ולקבל תשלומים ולרושמם כדין. משרד שור רואי חשבון מתמחה בפתיחת עוסק פטור.

למה אנחנו צריכים רואי חשבון טוב?
הרבה בעלי עסקים כורעים תחת העומס של ניהול הניירת הכספית, מה שעלול אף להאפיל על ההתנהלות השוטפת של העסק, עם משאבים רבים מדי שמושקעים עלרישום ומעקבים . ולעתים מדובר

למה צריך רואי חשבון לעסק?
רו''ח מיומן מסוגל להקל על בעלי העסק את ארגון הצדדים החשבונאיים, תוך מתן שרות אמין. שירותים נלווים כוללים מתן יעוץ בכל הנוגע למסים, ייעוץ עסקי וניהול ההוצאות כדי להגדיל את הרווחים והקטנת החובות.

שער הדולר, שערים אחרים ושאר ירקות
הדולר האמריקאי זה זמן רב מוכר כאחד השערים החשובים וכל יום עיניים רבות מספור פונות לכתבי העט ולמוספי האקונומיה בעבור למצוא מה הוא שער הדולר כרגע.

ניהול כספים במיקור חוץ (Outsourcing)
מנהלי כספים בארגונים גדולים נושאים, בדרך כלל, תואר סמנכ"ל ומייצגים את מחלקת הכספים במועצת המנהלים של החברה.
העסקת מנהל כספים חיצוני הפכה לתופעה רווחת בתחומים רבים.
רוב החברות הטכנולוגיות מאמצות את השיטה בזכות יעילותה.

רואה חשבון לעסק קטן ובינוני
מאמר המתאר את תהליך בחירת רואה חשבון לעסק מתחיל. במאמר זה נקודות עיקריות שיש להבין ולזכור בעת בחירת רואה חשבון.

בחירת משרד רואי חשבון
משרד רואי חשבון - שירותי חשבונאות, שירות הנהלת חשבונות, חשבות שכר, ייצוג ברשויות המס. כנסו עכשיו ייעוץ ראשוני בחינם משרד רואי חשבון.

רואה חשבון בעסק שלך
כיצד לבחור רואה חשבון אמין ואיכותי לעסק שלךפרמטרים לבחירת רואה חשבון, אילו שאלות יש לשאול? מה צריך לברר לפני העסקה של רואה חשבון בעסק.

משרד רואי חשבון – תחומי פעילות
משרד רואי חשבון עוסק בדרך כלל בתחומים הבאים: דוח"ות כספיים עבור מס ההכנסה - הכנה וביקורת, ייעוץ וטיפול בתחומי המיסוי השונים, הגשת דו"חות שנתיים, הנהלת חשבונות, שכר עובדים וכדומה.

שירותי משרד רואי חשבון לעוסק פטור ולעוסק מורשה
בעלי עסקים רבים מוצאים עצמם מבולבלים תחת הגדרות ומושגים שונים מתחום ראיית החשבון. האם עליהם לשכור את שירותיו של משרד רואי חשבון? האם הם זקוקים גם לשירותי הנהלת חשבונות?

משרד רואי חשבון ושירותיו הפיננסים
בבואכם לבחור משרד רואי חשבון, חשוב מאוד שתבררו כמה דברים משמעותיים. ראשית, האם המשרד מעסיק עובדים בעלי ניסיון וידע עשיר בתחום? שנית, האם המשרד מעניק את השירותים הספציפיים להם אתם זקוקים?

הנהלת חשבונות – התמודדות מסודרת עם כספי העסק
כל סוג רישום של עסקאות פיננסיות וכספיות מהווה הנהלת חשבונות. עוד מימי התלמוד נקבע כי אין קופה נגבית אלא בשניים - ביטוי הלכתי מובהק על צורך בניהול נכון ורישום של חשבונות, ציבוריים ופרטיים.

אין יעיל יותר מאשר תוכנה הנהלת חשבונות
הנהלת חשבונות לא יכולה להתקיים ללא תוכנה הנהלת חשבונות. כשם שנחיצותו של עסק בהנהלת חשבונות היא תנאי בל יעבור, כך הנהלת חשבונות צריכה תוכנה. והשילוב של השתיים הוא, כאמור, הכרחי.

הנהלת חשבונות - מי מנהל את מי?
בכל עסק כיום אפשר לראות מחלקת הנהלת חשבונות, מעיין מחלקה אשר נותנת לנו את הביטחון הדרוש לנו בכל הקשור לענייני כספים, בין אם זה לגבי הוצאות והכנסות ובאם זה בהקשר לנושא העדין והרגיש של המדינה – מע"מ ומס הכנסה.

רואי חשבון – למקצוענים בלבד!
בכל יום עסקים קמים למען מוצר כזה או אחר בצורה חדשה, העניין הוא שגם נופלים מהר לפעמים אותם עסקים שהחליטו לקום ביום בהיר אחד..

תוכנת הנהלת חשבונות - לניהול חכם ויעיל של העסק
מקצוע הנהלת החשבונות התקדם קדימה על מנת שיכול להיות כלי יעיל לחברה ופחות גורם מעקב. תוכנת הנהלת חשבונות היא המצאה נהדרת שנועדה בדיוק למטרה זו

חשבוניות אוטומטיות בגין תשלומים דחויים
חשבוניות אוטומטיות אלו חשבוניות שמופקות באופן ממוחשב על ידי תוכנת ניהול החשבונות רק במועד החיוב. לפי החוק במדינת ישראל, לאחר תשלום עבור עבודה מחובתו של בעל העסק להוציא חשבונית מס

זה לא עסק בלי שרותי הנהלת חשבונות
שרותי הנהלת חשבונות כוללים תוכנה לניהול החשבון השוטף של בעל העסק, הדרכות בשימוש נכון בתוכנה, התאמת התוכנה לצרכי העסק ובדיקת מס שנתית המוודאת כי ניהול העסק במהלך השנה היה תקין באופן מלא

הדרך הקלה לניהול חשבון העסק – הנהלת חשבונות באינטרנט
ניהול חשבון של עסק זהו עיסוק יום יומי. הוצאת חשבוניות, שליחת דו"חות מסודרים, פיקוח רווח והפסד חודשי ועוד. הנהלת חשבונות באינטרנט זוהי שיטה קלה ומהירה לניהול חשבון העסק ללא צורך בפניה לרואה חשבון והוצאת כספים נוספים

משלוח חשבוניות במייל – המותר והאסור
רוב העסקים בישראל המחזיקים בידיהם תכנה להפקת חשבוניות ושולחים חשבונית במייל, עושים זאת בניגוד לחוק.זאת ועוד, גם מי ששולח חשבונית מס עם חתימה אלקטרונית שלא בבעלותו כמו חשבונית של מספר חברות ישראליות, עושה זאת בניגוד לחוק.

רואה חשבון
רואה חשבון טוב יעיל בשמיר על מאזן פיננסי חיובי. ניהול נכון שומר על שקט נפשי מעניינים כספיים. בכסף שחוסכים ניתן לעשות דברים אחרים כמו חופשה או קורס מקצועי.

יתרונות וחסרונות של חברה בע"מ
חברה בע"מ היא גוף משפטי הקיים מתוקף חוק החברות, והיא נוסדת לאחר רישומה ברשם החברות.כל אדם רשאי לפתוח חברה בתנאי ש מטרתה עיסוק חוקי בלבד.

מעצמאי לחברה בע"מ
מעל רווח של 20,000 ₪ לחודש כדאי להעביר את הפעילות ממסגרת של עצמאי למסגרת של חברה בע"מ.

מה עדיף? עוסק פטור או עוסק מורשה?פטור או מורשה? זו השאלה!
עוסק פטור או עוסק מורשה, מהשאלות החשובות ביותר שמתעוררות כשפותחים עסק חדש.

במאמר זה נדריך ונדגיש את ההבדלים ביניהם, ומהי צורת הרישום במע"מ הכדאית ביותר כל אחת מהאפשרויות.

החזרי מס הפרעות קשב וריכוז
רבים האנשים שאינם יודעים על האפשרות לקבל החזרי מס מהמדינה.סעיף שמקבלים עליו הרבה החזרי מס הוא החזר על הפרעות קשב וריכוז

טיפים למגישי הצהרת הון
הצהרת הון הינה משימה מורכבת ויש לה שלבים שאין לדלג עליהם להלן הבהרות חשובות מאת משרד ראיית חשבון

הפקת חשבונית אוטומטית מייעל את תהליך הנהלת החשבונות
תהליך הפקת חשבוניות באופן אוטומטי מייעל את התהליך ויכול לחסוך אלפי שקלים בשנה. הטכנולוגיה זמינה ומעמידה כלים הן ברמת המשרד המקומי והן כלים אינטרנטיים המאפשרים להפיק חשבונית בכל מקום ובכל עת.


עמוד 1 מתוך 1
[1]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.