אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

רכב דו-גלגלירכיבת שטח על אופנוע - איך עושים את זה נכון
רכיבת שטח על אופנוע הוא ספורט מאתגר שדורש מהרוכבים העוסקים בדבר לביצועי רכיבה גבוהים המכילים ניסיון רב ומיומנות נרכשת. רכיבת שטח עלולה להיות מסוכנת במיוחד...

אביזרים לנסיעה בטוחה על האופנוע
ישנם אביזרים אשר עונים על שני צרכים חשובים מבחינתו של כל רוכב אופנוע - נוחות ובטיחות. מלבד קסדה שהיא אביזר חובה על פי החוק בישראל, כדאי לציין מספר אמצעים נוספים אשר עומדים לרשותם של רוכבים

איבדתם את המפתח לרכב? בכפר סבא – הזמינו מנעולן בכפר סבא!
מי מאיתנו לא מכיר את ההרגשה הזו: אנחנו מתכננים להגיע למקום מסוים, הכנו כל מה שצריך, קבענו עם אנשים, ואנחנו אפילו לא מייחסים חשיבות רבה במיוחד לרכב שלנו, שהוא זה שיביא אותנו למחוז חפצנו.

AUTO1- השכרת רכב לנופש בארץ
אין ספק כי השכרת רכב בחו"ל הוא אחד הדברים שנהפכים כיום להיות סטנדרטים שכן אנו שואפים להפיק את המקסימום מביקורנו המוגבל במדינה

מחירון אופנועים
מחירון אופנועים ניתן למצוא באתרי אינטרנט שונים אשר עוסקים בהשוואת מחירים של מוצרים שונים או עוסקים בקטנועים ובאופנועים בפרט ובכלי רכב בכלל ומספקים מחירונים אמינים, זמינים וקלים להבנה. מחירון אופנועי

הוצאת רישיון לאופנוע בהתאם לדרגת האופנוע
הוצאת הרישיון לאופנוע בארץ משתנה בהתאם לדרגת הרישיון, כאשר קיימות שלוש דרגות המותאמות לשיטת הדירוג האירופאית: דרגת A2לאופנוע של עד 125 סמ"ק, דרגה A1 לאופנוע של עד 33 כ"ס, ודרגת A לאופנוע של מעל 33 כ"ס.

השכרת אופנועים או קנייה-יתרונות מול חסרונות
האלטרנטיבה הזולה ביותר באופן יחסי עבור מי שלא יכול לוותר על הנוחות של רכב פרטי (בהרבה פעמים בצדק, בייחוד אנשים העובדים מחוץ לעיר) היא קטנוע או אופנוע. השאלה הנשאלת כעת היא רק איך? האם להשתמש בשירותי השכרת אופנועים או לרכוש אופנוע חדש?

מה יש לבדוק לפני ששוכרים חברת הסעות
ככל שחברה המספקת שמספקת שרותי הסעות וותיקה יותר, כך, אותה חברת הסעות טובה יותר. למידע נוסף על חברת הסעות קראו את המאמר.

מצברים לרכב דו גלגלי ומוצרים נלווים
בעידן הרשת הישראלי הממוצע חשוף לאלפי מוצרים מהארץ ומחו"ל. אחד התחומים היותר חמים באינטרנט הוא אביזרים שונים לרכבים ובכללם כפפות, מגנים, מעילים, קסדות, מצברים לרכב דו גלגלי ועוד. אז איפה יותר משתלם לקנות, בארץ או להזמין מחו"ל?

מצבר - ממה מורכב מצבר ?
כדי להבין כיצד יש לטפל או מה בדיוק ניתן לעשות כאשר מצבר ברכב מפסיק לעבוד חשוב להבין מהו מצבר. בהגדרה הפשוטה ביותר מצבר הינו מתקן טכני המספק כוח אלקטרוני (חשמל) לגוף אליו הוא מוצמד.

אופניים חשמליות בישראל - מסוכנות או לא?
ניתן לראות שבנשים האחרונות יצאו חוקים חדשים שלא מונעים מאף אחד לייבא אופניים חמשליים לישראל ושהורדו מגבלות הרישוי על כלי התחבורה הדו גלגלי.

טיפים לרוכש אופנוע חדש
מתכוון לקנות אופנוע חדש? יש לנו מספר עצות בשבילך. אל תלך לרכוש אופנוע בלי לעבור על מה שיש לבעלי ניסיון להגיד.

אופניים חשמליות לשטח
רכיבת שטח באמצעות אופני שטח או אופני הרים, נחשבת לפעילות ספורטיבית מאתגרת הסוחפת אליה יותר ויותר רוכבים מדי שנה. רכיבת שטח מיועדת לכל אחד ואחת מגדול ועד קטן, וזאת במידה והיא מבוצעת תוך כדי שמירה על מספר כללים בסיסיים הן להגנת גופינו בזמן הרכיבה והן בהגנה על החי והצומח בשטח.

עשרה דרכים על איך להיות בטוח בנהיגה עם האופנוע או הקטנוע שלך
עשרה טיפים על נהיגה מודעת על רכיבה באופנוע. למד כיצד לנהוג בצורה נכונה ולשים לב לאיזה דברים לשים לב למרות שהכל נראה לך כבר ברור.
החיים שלנו חשובים לא רק לנו - גם לאוהבים שלנו בבית. עם כלי מסוכן כמו אופנוע או קטנוע, עלינו לנהוג בזהירות יתרה.

מוסך אופנועים בתל אביב ובחולון - קרוב לבית..
נתח משמעותי מהשירותים אותה מציעה העיר תל אביב לתושביה תופסים מוסכי האופנועים, האופנוע הוא כלי התחבורה המועדף על תושבי תל

אופניים חשמליים
44% מכלל האנשים בישראל שנשאלו ענו שאם ישראלים היו עוברים כולם לרכבים דו גלגליים חשמליים כמו אופניים חשמליים הם היו גם יותר רגועים בלי כל הרעש שיש בכבישים ובנוסף הם היו נושמים קצת אוויר צח ובריא יותר שלא לדבר על לא לעמוד בפקקים בלי חשק.

הוצאת רשיון לאופנוע - כללי בטיחות
התייקרות מחירי הדלק והעובדה שכלי הרכב הפרטיים הפכו לאחת ההוצאות העיקריות של משק הבית, מפנה את מרבית הנהגים היום אל כלי הרכב הדו גלגליים. הוצאת רשיון לאופנוע היא אחת המשימות המבוקשות ביותר כיום.

אופני עץ ללא פדלים – איזו מין חיה זאת?
אופנים ללא פדלים? אופנים מעץ? מסתבר שאכן קיימת חיה כזאת ולמעשה, מבלי ששמתם לב אופני עץ ללא פדלים הינם הטרנד החם לסוגי האופנים המומלצים לחוויית הרכיבה הראשונה של ילדים.

רישיון לאופנוע לבעלי רשיון רכב - הדרך המהירה
יש לכם רשיון לרכב אבל אתם מעוניינים להשיג גם רישיון לאופנוע. קודם כל אין ספק בכך שהגעתם לאחת ההחלטות הנבונות ביותר. אחד היתרונות המרכזיים של רישיון לאופנוע הוא הוזלה משמעותית של מחירי הדלק ואחזקת הרכב שלכם.

אופני הרים לעומת אופני שטח
הגיאומטריות באופני הרים שונות מדגם לדגם לעומת אופני שטח . בכולם יש בהם מכנה משותף, כולן יחלקו את המשקל לחלק הקדמי והאחורי. בכל רכיבה על אופני הרים ניתן להרגיש במהירות את השפעת הגיאומטריה על הרכיבה ועל גופך.

רשיון לאופנוע – הכיף רק מתחיל
בישראל קיימים שלושה סוגים של רשיון לאופנוע על פי הספק המנוע. את הרשיון הפשוט ביותר (A2) ניתן לעשות כבר מגיל 16 באישור ההורים. אולם על מנת להיות בעל רשיון לאופנוע בעל נפח מנוע גדול, על הלומד להיות לפחות בן 21.

אופניים חשמליים וכן אופניים חשמליות
בניגוד לקלנועית הרוכב על אופניים חשמליים אינו פסיבי. כאשר הוא רוצה הוא יכול להפעיל את גופו. אם משווים לכלי רכב אחרים שאינם חשמליים דווקא כאן אפשר למצוא יתרונות רבים. אופניים חשמליים הם שקטים, רוכב אופניים חשמליות אינו נתקל בבעיות חניה ופקקים.

ספורט אופני הרים

כמעט בכל ספורט חוץ משחיה, אופני הרים ואופניים בכלל, אנו משתמשים בכל משקל גופינו תוך כדי אימון. לא כך בענף אופני הרים.

תורתם של אופני הרים
אופני הרים הם אביזר ספורט כמו כל ענף אקסטרים אחר כמו מיגלשי סקי שלג או מים, סנאובורד רו גלשן גלים וכדו. מי שרוצה לרכב כדי ליהנות ולהתאמץ במינימום במיוחד בענף אופני ההרים, צריך לקנות אופניים איכותיים, עדיף ממותגים ומתאימים.

קנייה נבונה של רכב משומש – כך עושים זאת נכון!
כשעומדים לרכוש רכב משומש, יש לנהוג במשנה זהירות ולערוך בדיקה יסודית. בטיחות הרכב היא קריטית, ההשקעה הכספית היא גבוהה בצורה יחסית ויש מספר לא קטן של מרכיבים שיכולים להשפיע על כדאיות הרכישה.

דואר שליחים - שירותי דואר משודרגים
דואר שליחים הוא למעשה התפתחות של הדואר הרגיל לדואר מהיר, ממוקד וזריז יותר. בימינו, הצורך בשליחת משלוחים בגודל, תוכן ומשקל שונים, הולך וגובר

מה צריך כדי להוציא רשיון לאופנוע?
כמה שהוא נחשק וכמה שהוא מבוקש. האופנוע הוא אחד מכלי הרכב הפופולאריים שיש על הכבישים היום - אולי הפופולארי ביותר. למרבה צערם של חובבי הדו גלגלי ולשמחתם של כל משתמשי הכביש, כדי לרכוב על אופנוע צריך לעשות רשיון לאופנוע

מדריך, האופניים לסוגיהם
אופני כביש או אופני הרים? אופני מותג או מדבקה? ומה באשר לאופני עיר, אופני טנדם, אופניים מתקפלים או תלת אופן? עקב שאלות רבות שהופנו אלינו לאחרונה, אם באתר או בחנויות, לפניכם מדריך קצר לסוגי האופניים השונים שניתן למצוא היום בשוק.

כושר גופני, רכיבה על אופנוע והקשר ביניהם
קיים קשר הדוק בין כושר גופני לרכיבה על אופנוע גם אם זו נסיעה שגרתית בעל מסלול שכיח של עבודה, סידורים וחזרה הביתה ובין אם ברכיבה תחרותית עסקינן הכוללת מסלולי מרוץ.

מוטופרמיירה: דרבי סופרמוטו 50 DRD
חילוצית החלה לייבא לארץ את הליין קרבי של חברת דרבי- ה DRD (derbi racing develop) אשר משופעים במכלולים חדישים ומבטיחים. ראשון הדגמים הוא הסופרמוטו, ביצועיסט הנותן לנוער את כלי הנשק האולטימטיבי מבין ה50- סמ"ק לאספלט. נחמד לפתוח כך את הקריירה שלי במוטו הא?

בולם בלם
אחד הנושאים שבהם אני נתקל בחוסר הבנה מצדם של בעלי רכבים מתוצרת מיצובישי, שמבקשים להכניס את רכבם לטיפול תקופתי במוסך, הוא נושא הבלמים.

איך נוהגים בביטחון על אופנוע
בטיחות היא הדבר החשוב ביותר ברכיבה על אופנוע.מה שלא תעשו, לאן שלא תלכו, הגנו על עצמכם כהלכה מפני פגיעות. אל תחסכו כסף על ציוד בטיחות, כיוון והוא עשוי להציל את חייכם.

מדריך לבדיקת אופנוע/קטנוע חדש בטרם קנייה
החוויה של קניית אופנוע או קטנוע חדש, עשויה להיות אחת המרגשות והמהנות ביותר עבור כל רוכב. אבל, עליך לקחת בחישוביך שאם לא תשמור על כמה כללים חשובים, תראה בדיעבד כי העסקה עשויה להתגלות כטעות חייך, והיא תגרור אחריה לא מעט אי נעימויות.

איך מבטחים כנגד תאונות אופנוע?
אין מתנגד לכך שתאונות דרכים בארץ עברו כל סטטיסטיקה שפויה. מדובר בתופעה רחבת היקף שנדמה שרק גדלה עם כל יום שעובר.למרות ההסברים והניסיון לייעל את מערכת הכבישים, נראה אי אפשר להימנע מהתאונות הקטלניות שאנו שומעים עליהן יום יום.

חניה על המדרכה
סוף סוף הוצאתם רישיון לקטנוע וחשבתם שהנה, פתרתם את כל בעיות החניה. לא רק שיש בידכם עכשיו כלי רכב הרבה יותר קטן דבר יעיל כשאתם צריכים למצוא מקום חניה, אלא שעכשיו גם המדרכה עומדת לרשותכם בכל זמן שיחפוץ לבכם.

המדריך לקניית אופנוע/קטנוע
החוויה של רכישת אופנוע או קטנוע חדש, יכולה להיות אחת המרגשות והמהנות ביותר עבור כל רוכב. אך מלבד ההנאה, עליך לקחת בחישוביך שאם לא תדע על כמה כללים חשובים, תיווכח בדיעבד כי העסקה עלולה להתגלות כטעות חייך, והיא תגרור אחריה לא מעט בעיות.

איך לרכב על אופניים חשמליים - למה זה טוב
אופניים חשמליים זו תופעה בינלאמית שרק מתגברת במהלך הזמן. מומלץ לבצע בחינה מעמיקה של השוק בנוגע לסוגי האופניים והערכות המוצעות למכירה, כדי שלא יגנבו אותכם. טניה נתנזון שביקרה באיטליה מספרת כי אופניים חשמליים הפכו לצורך קיומי כמו סלולארי

איך לרכב על אופניים חשמליים - למה זה טוב
אופניים חשמליים זו תופעה בינלאמית שרק מתגברת במהלך הזמן. מומלץ לבצע בחינה מעמיקה של השוק בנוגע לסוגי האופניים והערכות המוצעות למכירה, כדי שלא יגנבו אותכם. טניה נתנזון שביקרה באיטליה מספרת כי אופניים חשמליים הפכו לצורך קיומי כמו סלולארי

אופניים חשמליים וחוקי התנועה
אופניים חשמליות הינם רכב דו גלגלי ובדומה לאופנוע שיהנו רכב דו גלגלי גם כן, יש לשמור על חוקי התנועה כמו כל רכב שנמצא על הכביש

רכיבת אקסטרים על אופניים חשמליים
בימים האחרונים רשמית נוהגים רוכבי אופניים חשמליים לנסוע במהירות פעוטה, בשביל שתהיה להם הזדמנות סבירה יותר לבצע בלימה. אם נבחר לדסקס על החלופה שיש לרוכבי אופניים חשמליים, לא נופתע לגלות כוח בלימה מצוין.

נסיעה על אופניים חשמליות ירוקות
הרבה גברים ונשים פונים לנסיעה באופניים, עקב כך שבתקופה האחרונה לנוע בעזרת אופניים חשמליים זה דבר חוקי. יש לחבוש קסדה ואף מגינים, כדי להפוך את הנסיעה לבטוחה בלי ספק.

אופניים חשמליים וזהירות בדרכים
אופניים חשמליים נעים באמצעות מנוע ויכולות להיות מסוכנות ללא ספק, אף לפי שאופניים חשמליים ללא שום ספק אינם מגיעים למהירויות של אופנוע.עדיף על פי מה שאני יודע לרכוש ערכה עם הנעה קדמית ולכל הדעות שלא עולה על 250 וואט על פי החוק

אופניים חשמליים ידידותיים לסביבה
אופניים חשמליות הם כנראה האלטרנטיבה העירונית הטובה ביותר לרכב. כאמור הפתרון זול, ידידותי לסביבה, בלי זהום ומהיר ללא שום ספק.לעניות דעתי בפיריודה הקרובה ככה"נ נתחיל להתבונן המון זוגות אופניים כאלה מסתובבות בכבישים.

חניה על המדרכה
הצלחתם להוציא רישיון לקטנוע וחשבתם שהנה, לא יהיו לכם יותר בעיות חניה. לא רק שיש בידכם עכשיו כלי רכב הרבה יותר קטן למציאת מקום חניה, אלא שעכשיו גם המדרכה עומדת לרשותכם מתי שתצטרכו.

חניה על המדרכה
הצלחתם להוציא רישיון לקטנוע וחשבתם שהנה, לא יהיו לכם יותר בעיות חניה. לא רק שיש בידכם עכשיו כלי רכב הרבה יותר קטן למציאת מקום חניה, אלא שעכשיו גם המדרכה עומדת לרשותכם מתי שתצטרכו.אז, לא בדיוק.


עמוד 1 מתוך 1
[1]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.