אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

תוכנהלמה כדאי לך ללמוד שפת C?
מה אתה מרווחי מלמידת שפת תכנות C? מה היתרונות שלה שהופכות אותה לחשובה כלכך לכל מתכנת. שפת C היא שפת התכנות הפופולארית ביותר בעולם. כל דבר, החל מ-Microcontrollers ועד למערכות הפעלה כתוב בשפת C. זאת משום ששפת C היא שפה גמישה ורב תכליתית והיא מאפשרת שליטה מירבית עם פקודות מינימליות.

ניהול תזרים מזומנים
תזרים מזומנים הוא אחד המרכיבים הקריטיים ביותר של הצלחה עבור עסק קטן או בינוני. בלי מזומנים, רווחים הם חסרי משמעות. חברות שאינם מבצעות ניהול מזומנים טוב ייתכן שלא יוכלו לבצע את ההשקעות הדרושות כדי להתחרות, או שהן עלולות לשלם יותר בהלואות כדי לתפקד.

בדיקות תוכנה, QA ומה שביניהם
כששוק התוכנה בארץ ובעולם היה בחיתוליו, כל תוכנה חדשה הייתה בגדר פורצת דרך. כיום, כששוק התוכנה רווי וכשאפשר למצוא כל דבר ברשת האינטרנט, ההבדל בין הצלחה לכישלון טמון באיכות.

פיתוח אפליקציות לאנדרואיד
אפליקציות אנדרואיד ו- iOS הן הדבר החם הבא בעולם השיווק והפרסום.

תוכנת תיווך
עם התקדמות השנים התפתח במיוחד תחום הנדל"ן. התפתחות זאת גרמה לחיפוש פתרונות שייקלו בעניין התנהלותם של המתווכים. הפתרון נמצא בתוכנה לתיווך.

מערכת בדיקה אופטית מבוססת עיבוד תמונה לזיהוי פגמים בייצור יריעות
"וייב טכנולוגיות", חברת הראיה הממוחשבת ממשיכה להציע פתרונות ייעול לתעשייה ולמפעלים בארץ. החברה פיתחה מערכת בקרת איכות מתקדמת לזיהוי פגמים וחרקים בפסי ייצור נעים של יריעות.

מודעות דרושים JAVA למשרות הייטק
JAVA היא שפת תכנות שפותחה במיוחד לסביבת האינטרנט והוצגה לראשונה בשנת 1995 ע"י סאן מיקרו סיסטם. שימוש ב-JAVA מאפשר יצירה ושימוש של ממשקי משתמש פשוטים יותר לעבודה ולפיתוח.

מי צריך קופה רושמת?
לא מעט פריטים מרכיבים כל עסק בכל תחום שהוא. אנו יכולים לראות כיצד עסק מסוים שוכר מחסן או מפעיל כלים מיוחדים המתאימים לניהול

על איחזור מידע בתוכנה להנהלת חשבונות
כפי שסקרנו במאמרים קודמים, יעילות העבודה בתוכנת הנהלת החשבונות ניתנת לבחינה בשני נושאים עיקריים, היכולת להגיע למידע המבוקש בזמן הקצר ביותר והיכולת לרשום נתונים לתוכנה או לקולטם ממקורות שונים במאמץ הנמוך ביותר.

על קלות התנועה (נוויגציה) בתוכנה להנהלת חשבונות
ליכולת התנועה (להלן – נוויגציה) בתוכנת הנהלת החשבונות חשיבות רבה הן לגבי הקלות התפעולית והן לגבי זמן הלימוד שנדרש למשתמש חדש (שלא מכיר את המערכת) לתפעל את התוכנה. במאמר זה נסקור את המרכיבים העיקריים שמשפיעים על יכולת הנוויגציה של המשתמש בתוכנת הנהלת החשבונות.

שירותים אשר ניתן לקבל באמצעות מיקור חוץ
כל חברה וארגון יודעים כי ישנם תחומים אשר גוזלים מהם עלויות וזמן תפעול רב מאוד, ומנגד תחומים אלו אינם נחשבים כליבת העסק ואף אינם תחומים המכניסים כסף או יוקרה לעסק.

מערכת ראייה ממוחשבת בענף המזון המעובד
חברה קנדית פיתחה מערכת בטכנולוגיית ראייה ממוחשבת המבצעת בקרת איכות אוטומטית בתעשיית המזון המעובד. המערכת מזהה ויזואלית פגמים בפס הייצור, ממיינת את המוצרים על הקו ומעבירה התרעות בזמן אמת על פגמים למפעיל המכונה.

פתרונות מחשוב
ישנם מספר תחומים בהם פתרונות מחשוב הם חלק אינטגראלי מהעבודה בתחומים אלו פתרונות מחשוב אינם פריבילגיה, אלא חובה שבלעדיה קשה מאוד להסתדר עם שוק תחרותי

תקנות חישוב שטחים
על איזו סוג בניה חלות תקנות חישוב שטחים, ומי צריך לקחת עליהן אחריות על פי החוק, תקנות חישוב שטחים יבואו לידי ביטוי בתחום הפרטי והן בניה בתחום המסחרי

חישוב שטחים
האופן בו מבצעים פעולות של חישוב שטחים מצביע על מקצועיות שלנו, חישוב שטחים מוטעה יגרור שנים ארוכות של מלחמות בירוקארטיות ועיכובים רבים ומעצבנים

אוטוקאד - הבלוקים בשרטוט
ברוב המקרים אפשר להשיג בלוקים לאוטוקאד במבנה קובץ שרטוט עצמאי יכול להיות שבלוקים שנוצרו בגרסה אחרת של תוכנת אוטוקאד שברשותכם, לא יתאימו לגרסה שיש לכם

תוכנת אוטוקאד משתדרגת
אין אדריכל, מהנדס או אפילו מעצב, שאינו מכיר את תוכנת אוטוקאד בשנים האחרונות התפרשה תוכנת אוטוקאד על משרדים של בעלי מקצוע בכל העולם והפופולאריות רק גדלה

מי צריך מבא"ת?
לאחרונה גם העבודה הדיגיטלית הגיעה אל התחום שנקרא מבא ת, היום קיימת התייחסות לעבודה מסוג זה מבאת נותנת כלים העוזרים ליצור תכניות מתאימות לעבודה יעילה

אוטוקאד ומה שצריך לדעת
למה אוטוקד פופולארית, למה תוכנת אוטוקאד נחשבת לחלק בלתי נפרד מתחום ההנדסה כדי לענות על השאלות צריך להכיר את המאפיינים, וגם את אופי התחום אליו היא פונה

השלמת קורס אוטוקאד
בדקו איזה מסלול מתאים לכם לקיים קורס אוטוקאד או לעשות זאת בעזרת קורס אוטוקאד בכיתת לימוד, או לבחור קורס אוטוקאד המתנהל בצורה אישית על פי בחירת הלקוח

על חשיבות הקשר בין מערכת השכר לתוכנת הנהלת החשבונות
קשה לדמיין אירגון מודרני שאינו משתמש במערכות ממוחשבות לצורך ניהול החשבונות שלו, ניהול נוכחות העובדים שלו וחישוב משכורותיהם. במאמר זה נציע גישה חדשה לתפיסת הקשר בין תוכנת הנהלת החשבונות לתוכנת השכר בארגונים.

זיהוי תווים אופטי ושימושיו בתעשייה
זיהוי תווים אופטי (OCR, Optical Character Recognition) המתבצע בטכנולוגית עיבוד תמונה, מאפשר שימושים רבים בתעשייה, כגון סיווג מסמכים אוטומטי, מיסוך מסמכים ועוד.

AutoCAD הארכיטקטורה החדשה
כשהייתי ילד נהגתי לצפות כיצד סבא שלי עורך שרטוט שעות על גבי שעות בחדר העבודה שלו. הוא השתמש בכלים רבים לצורך העבודה ביניהם מחוגה, סרגלים בצורת משולשים, פצירה למחיקה, וכמובן מחשבון לצורך החישובים הרבים שביצע.

ראייה ממוחשבת בתעשיית הרכב
בדיקת איכות אופטית של פינים בלוח מעגלים מודפסים עם מצלמה חכמה תלת ממדית חוסכת זמן ומגבירה את הפרודוקטיביות.

שפת VBA לצורך פיתוח באקסל
אקסל מבית מייקרוסופט אופיס היא כלי שמשמש בעיקר את תחום הפיננסים. בעזרת הכלי מבצעים חישובים עם נוסחאות ושינוי בנתון אחד שמקושר לנוסחה מסוימת גורר שינוי בנתונים האחרים שמקושרים לאותה נוסחה. בצורה זו חוסכים פעולות חוזרות ונשנות בכל אחד מהחישובים.

תכנות אקסל לייעול עבודת ניתוח נתונים
כל ארגון משתמש בתוכנת אקסל לביצוע ניתוח נתונים במחלקות השונות. כדי לחסוך זמן ולייעל את עבודת הניתוח, תכנות אקסל יחליף את הפעולות הידניות בפעולה אוטומטית אחת, יאפשר ניתוח נתונים ויצירת טבלאות ציר באופן אוטומטי ועוד.

פורטל לתוכנות ניהול שכר ונוכחות
חשבי השכר משקיעים זמן רב במתן מענה לפניות עובדים, המבקשים באופן שוטף לקבל הבהרות והסברים בנוגע לתלושי השכר ותנאי העסקה אחרים להם הם זכאים. פורטל לתוכנות ניהול שכר ונוכחות מאפשר לעובד להגיע למידע זה באופן עצמאי, פשוט וזמין , ללא צורך בעזרתו של חשב השכר.

ניהול מידע בעסק, איך להשיג איזון תקציבי בעזרת תוכנה?
למרות חשיבותו הידועה של ניהול מידע בעסק, ניתן לראות כי כאשר מדובר בניהול תקציב וניהול הוצאות, מנכ"לים ובעלי עסקים רבים נתקלים בקושי רב לתכנן את התזרים נכון ובכך לפגוע בפעילותו של העסק. מדוע זה קורה ואיך ניתן למנוע זאת? כל המידע, בכתבה הבאה.

קורס QA - חשיבות המקצוע
קורס QA מכשיר את הסטודנט להיות, מהאנשים המובילים בתחום ההייטק. פירושו של בודק תוכנה הינו, ללוות את תהליך המוצר מתחילתו ועד סופו

עיבוד תמונה - למה משמש עיבוד תמונות?
עיבוד תמונה נועד לאפשר לעין מהירה יותר לשים לב לפרטים קטים במהירויות ודיוק מירביות. עיבוד תמונה משמש תעשיות רבות לייעול עבודתן השוטפת, למשל: עיבוד תמונה בחקלאות מאפשר בקרה על תוצר פגום, עיבוד תמונה בשדות תעופה משרת את תעשיית הבטחון וכו'...

תוכנה להורדת שירים מיוטיוב - זה באמת עובד
אם לא חזרתם ממאדים בתקופה האחרונה, אין סיכוי שלא שמעתם על יוטיוב (Youtube), אתר שיתוף הסרטונים הגדול בעולם וגם אחד ממנועי החיפוש הגדולים בעולם. ככל הנראה גם יצא לכם לשמוע כמה מהשירים האהובים עליכם, לראות טריילים של סרטי קולנוע ואף לראות חתול מנגן או פסנתר או משהו בסגנון

פיתוח תוכנה לענן
מיקרוסופט הוציאה את Windows azure מערכת הפעלה בענן אשר מאפשרת לבתי עסק להעביר את כל פעילות ה- IT שלהם לענן.

תרגום באמצעות תוכנת בבילון 8
מילון בבילון שינה את הדרך בה גולשים בכל רחבי העולם מתרגמים משפה לשפה.במקום תהליך תרגום ארוך ומסורבל שלעיתים נותר ללא מענה מדויק, מאפשרת תוכנת בבילון 8 תרגום מהיר ופשוט, באמצעות לחיצה אחת על העכבר.

מידע משתנה בעולם הדפוס הדיגיטלי
הדפסת מידע משתנה בדפוס הדיגיטלי , הסבר טכני על תהליך הכנה והדפסת מידע משתנה במדפסות דיגיטליות.

תכנון תוכנה על ידי בית תוכנה והגמישות שלה בבית העסק
במאמר נדבר בקצרה על עיקר הדברים שצריך לקחת בחשבון כשהולכים לקראת מהלך של פיתוח תוכנה לבית העסק.

סקירה אודות תוכנת אוטוקאד המובילה בעולם!
מידע בסיסי למתחילים ולמתקדמים אודות תוכנת אוטוקאד מבית אוטודסק.

תוכנת תרגום - מילון
מילון הוא כלי לאיסוף, להגדרה ולביאור של אוצר המילים של שפה מסוימת. סוג נוסף של מילון הוא מילון דו-לשוני, המכיל את אוצר המילים של שפה מסוימת, כשלכל מילה ניתנות מקבילותיה בשפה אחרת. מילון עברי אנגלי, למשל, הוא מילון שמכיל את אוצר המילים של השפה העברית, ולכל מילה עברית

חשיבותו של אנטי וירוס במחשב האישי שלך
אנטי-וירוס היא תוכנה שנועדה לאתר וירוסי מחשב ולהגן על המחשב מפני פעילותם.
מחשב ללא תוכנת אנטי וירוס נמצא בסיכון גבוהה להיפגע מוירוסים שונים באינטרנט אשר יכולים לפגוע במחשב בדרכים שונות החל מלהאט בצורה ניכרת את פעילות המחשב ועד לקריסה מוחלטת של מערכת ההפעלה.

תוכנת אוטוקאד הכלי שלך להצלחה בתעשייה!
אם אתם לא רוצים להישאר מאחור זה הזמן עבורכם להתמקצע בתוכנת אוטוקאד!

קורס אוטוקאד 2012 בחמישה שיעורים בלבד!
לימוד אוטוקאד כיום מאוד חיוני במידה והנכם רואים את עתידכם בתחום הארכיטקטורה, ארכיטקטוב מציע עבורכם מגוון אפשרויות ללימוד התוכנה!

ארכיטקטוב - קורס אוטוקאד למתחלים
בארכיטקטוב תוכלו לרכוש כלים וידע מקצועי בתוכנת אוטוקאד בחמישה שיעורים בלבד!

הכנת רובוט למשחק הדו-פרצופי בערוץ 2
בדיקת אבטחת מידע במשחק הדו-פרצופי של ערוץ 2, פירוט מנגנון ההגנה של המשחק, כתיבת רובוט למשחק ורשימת כל הדמויות.

הכנת זחלן-רשת (Web Spider) בפלאש
זחלן-רשת סורק אתרי-אינטרנט בזה אחר זה באופן אוטומטי, זחלן-הרשת המוכר ביותר הוא הרובוט של גוגל שסורק את כל הדפים באינטרנט שוב ושוב. מאמר זה מפרט מהו זחלן-רשת, מציג את הזחלן של גוגל כדוגמא ומסביר איך...

שלבים בפיתוח משחק פלאש
פירוט שלבי הפיתוח השונים של משחק פלאש: איפיון, עיצוב, תיכנות, הטמעת העיצוב, צלילים ובדיקות. מאמר זה יאפשר לכל מי שמעוניין בפיתוח משחק פלאש, להבין טוב יותר את תהליך העבודה ואת תפקידם של בעלי המקצוע ...

פרוטוקולי-רשת בפלאש
הסבר מהו פרוטוקול בכלל ופרוטוקול-רשת בפרט ופירוט המחלקה החדשה Socket בפלאש (בשפת AS3) שמאפשרת לממש את צד-הלקוח של פרוטוקולי-רשת אפליקטיביים המבוססים על הפרוטוקול TCP.

זכיה במשחק 'על כל הקופה' באמצעות ניצול של חור אבטחה
בדיקת אבטחת מידע במשחק הפופולרי 'על כל הקופה' בפייסבוק עם פירוט איך ניתן לזכות מבלי לדעת שאלה אחת, איך עניתי נכון על 1,000 שאלות ואפליקציה לדוגמא עם קוד-מקור.

הכנת עמוד Like בפייסבוק
הסבר על עמודים חדשים באתר פייסבוק, הלשוניות המופיעות בעמודים ויצירת לשונית חדשה מסוג FBML כדי ליצור תוכן שיוצג לגולשים שביצעו Like לעמוד ומנגד יצירת תוכן שיוצג לגולשים שעדיין לא ביצעו Like לעמוד.

זיהוי רובוטים במשחקים מרובי-משתתפים
במשחקים מרובי-משתתפים בהם ניתן לשחק בכסף אמיתי, קיים חשש אצל השחקנים שמא באתר קיימים רובוטים שמטרתם לנצח את השחקנים ולגזול את כספם. מאמר זה מפרט את הבעייה ומספר טכניקות שניתן ליישם כדי לזהות רובוטים.

מבוא לפיתוח משחקים מרובי-משתתפים
משחקים מרובי-משתתפים מורכבים יותר להכנה מאשר משחקים שנועדו לשחקן אחד, מאמר זה מכיל נקודת-פתיחה לשניים מתחומי הידע הדרושים להכנת משחק מרובה-משתתפים: תקשורת ואבטחת מידע.

בדיקת תהליך השידרוג האוטומטי של נגן הפלאש
פירוט תהליך השידרוג של נגן הפלאש באמצעות הקובץ expressInstall.swf והמחלקה הלא-מתועדת של אדובי בשם System.Product. הסבר איך ניתן לבצע שידרוג לנגן הפלאש מתוך האפליקציה ללא שימוש בקובץ expressInstall....


עמוד 1 מתוך 2
[1]   [2]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.