אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

כוח אדם ומשאבי אנושבנייה נכונה של פרופיל בלינקדאין
פרופיל בלינקדאין הוא כרטיס ביקור אפקטיבי ומאפשר לכם להיחשף להזדמנויות קריירה. כיצד לכתוב נכון ולשדרג את הפרופיל שלכם בלינקדאין?

סי וי פול - מה עושים כדי לשפר את היעילות של גיוס עובדים?
גיוס עובדים זה דבר לא פשוט בכלל. לכן צוות סי וי פול ניסה לאסוף עבורכם מספר טיפים לשיפור וייעול של התהליך. מוזמנים לקרוא

תרגום נוטריוני
תרגום נוטריוני
בשלבים שונים של החיים אנשים נתקלים בצורך להשתמש בשירותי תרגום נוטריוני. תרגום נוטריוני נדרש בכל פעם שעוברים ממדינה למדינה, במיוחד לצרכים שהם מעברים לקצרים מאד לטיולים. המוסדות המדיניים ירצו לבסס את זהותכם, מצבכם המשפחתי, ההיסטוריה שלכם כאנשים שומרי חוק.

ניקיון מצריך המון
חשוב לשמור ההיגיינה האישית וחשוב עוד יותר גם על הציבורית , מכיוון שאנחנו ברוב היום במגע עם הסביבה ולא בא לנו לקבל איזו מחלה.

מרגיש לי לא בטוח
הרבה פעמים אנו חשופים להתרחשויות לא נעימות ועל מנת להימנע מדברים אלה אנו פשוט צריכים מישהו שיגן עלינו מפני הפורענויות המתרחשות לבוא לעולם.

כיצד לבחור נכון כסא מנהלים
לריהוט משרדי חשיבות רבה ביותר המשפיעה על אופי העבודה המתבצעת בבית העסק ועל האווירה הכללית והמסר המועבר ללקוחות הנכנסים אליו.פריטי הריהוט המרכזי בכל משרד הם כסאות ושולחנות עבודה, דלפקי קבלה ושירות,שולחן מנהל , כונניות וארוניות אחסון וכמובן כסא מנהלים.

3 הצעדים המהותיים לגיוס עובדים מלאי מוטיבציה לחברה
הדרך הפשוטה, היעילה והחסכונית לגייס לארגון שלך עובדים מלאי מוטיבציה, תפוקה גבוהה, שביעות רצון והתמדה לאורך זמן.

דרושים IT – משרות שהן הלב של כל עסק
אנשי IT הם הלב הטכנולוגי של כל בית עסק, משרד, חברה או מוסד ממשלתי. אנשי ה-IT אחראים לוודא שכל המערכות הממוחשבות, המערכות התומכות במחשוב כמו מדפסות ופקסים ומערכות טכנולוגיות רבות הנמצאות בשימוש בחברה יהיו תקינות כל הזמן.

פינת קפה בבית העסק
קפה, עבור רובנו הגדול, מהווה חלק בלתי נפרד מהחיים והוא למעשה עולם שלם הכולל טעמים, ניחוחות והקשרים. רבים מאיתנו אינם יכולים לוותר עליו במהלך היום ובמיוחד לא באמצע יום עבודה.היום, בעולם העסקי החדש

משאבי אנוש במיקור חוץ?
בתקופה שבה ההון האנושי הוא המשאב העיקרי של כל חברה , משאבי אנוש אינם נחלתם של ארגונים גדולים בלבד. בעלי עסקים קטנים, הסבורים שאין מקום למשאבי אנוש בעסק המונה עשרות בודדות של עובדים, יכולים להנות משרותי משאבי אנוש במיקור חוץ.

מתי אינך זכאי למענק עבודה מועדפת? ומתי הינך זכאי למענק חלקי?
במקרים האלה לא תהיה זכאי לקבל את המענק:

1. התחלת לעבוד לראשונה בעבודה מועדפת רק בשנה השנייה לשחרורך, ולא צברת בשנה הראשונה את מספר הימים בדרוש לזכאות לדמי אבטלה. כלומר, לא היית זכאי לדמי אבטלה ביום תחילת עבודתך המועדפת.

מיקום העובד בארגון או הכסא הארגוני
כל עובד בארגון יושב על "כ.ס.א", לא כסא ישיבה רגיל, הכסא הוא ה "כ.ס.א" הארגוני והוא מבטא את "מיקומו ומשקלו " של העובד בארגון בו הוא עובד, הכסא מבטא את הסטאטוס הנוכחי וגם את פוטנציאל הקידום העתידי בארגון.

מה העבודה הזאת לכם...
כבר שנים יש לי איזה רעיון ואני חולמת שיום אחד זה יצא אל הפועל....
הבעיה היא שגן הרעיון שלי בעצמו לא מספיק מגובש וזקוק לעוד הרבה ליטוש ועזרה....
הרעיון שלי הוא כזה...
כמה מאיתנו אוהבים את העבודה שלהם???

אאוטסורסינג – יתרונות וחסרונות
התומכים בשיטת האאוטסורסינג טוענים שבעולם המודרני קשה לארגון להתפתח אם עליו לבצע את כל התהליכים. שירותי אאוטסורסינג מאפשרים התמקדות, חסכון בעלויות וזירוז הרחבת פעילות החברה. שירותי אאוטסורסינג יכולים להוות פתרון מתאים ומיידי למצבים שונים.

עבודה מועדפת באילת
כאשר אומרים עבודה מועדפת, הדבר הראשון שעולה בדמיוננו הוא עבודה באילת.


מתנות לפסח
הדפסים על חולצות תמיד מהווים אמרה מיוחדת ושונה. אפשר להביא רעיון מסוים תוך שימוש בגרפיקה צבעונית ומשפט או ציור מקורי.

אבחון אשיותי ביטחוני
הון אנושי הינו אחד המשאבים ועמודי התווך המרכזיים בכל ארגון. הדבר נכון, כמובן, שבעתיים כאשר מדובר בענפים הפועלים בסביבה תחרותית. מאמר זה יציג כלי אבחוני יעיל, מדויק ויישים.

ניהול משאבי אנוש בהייטק
מחלקת ניהול משאבי אנוש בהייטק היא אחת מהמחלקות החשובות ביותר בחברה. תחום ניהול משא"ב בהיי טק ולמעשה בכל ארגון או חברה המתמחה בתחום זה או אחר, הם אלו שיעזורו לחברה ליצור יתרון על המתחרים האחרים

ניהול משאבי אנוש עסקי
ניהול משאבי אנוש עסקי מטפל בכל הקשור לכח האדם של העסק. דהיינו למנהלים ולעובדים. ניהול בתחום משאבי אנוש הוא למעשה ניהול שמטפל בכוח האדם של אותו ארגון במטרה להפיק מהעובדים תועלת מירבית.

ניהול משאבי אנוש וכוח אדם
ניהול משאבי אנוש וכוח אדם הם כמו אב ובן. הם בלתי נפרדים ותלויים אחד בשני. ניהול משא"ב עוסק בכל התחום הניהולי של העובדים בחברה ואילו מחלקת כח אדם היא אחת מהמחלקות של מדור ניהול משא"ב.

כח אדם – הכוח שלהם – הקריירה שלנו
חברות כח אדם מאוז מתמיד היו הקשר שלנו לעולם האבטלה והעבודה, השאלה מה הם באמת עושים למעננו וכמה?

כח אדם – מי מוצא עבודה בימינו?
למצוא עבודה הפך להיות מקצוע בפני עצמו, לדעת איך למצוא את אותו המקום שישלם לנו משכורת על היותנו שם, במיוחד במצב שכזה קשה בארצנו של אבטלה גבוהה, ואפילו מידי, אז איך מוצאים עבודה?

כח אדם – לוקחים את העתיד שלנו ברצינות
לצער רבים בארץ האבטלה עוברת גבולות ההיגיון ועוברת אחוזי ירידה במציאת קריירה אמיתית למובטלים, למצוא עבודה הפך למקצוע בפני עצמו, למצוא את המקום המתאים אשר ייקח אותנו כאנשי מקצוע, בשביל זה חברות כח אדם למדו עם השנים שאינטרס משותף וכח עבודה משקף תוצאות.

כח אדם – ללכת בשביל ההצלחה באינטרס משותף
למצוא עבודה נהיה מקצוע לכל אותם מובטלים, למצוא את הדרך הנכונה אשר תוביל אותם למקום בו הם רוצים להיות בשעות היום ולקבל משכורת נאותה בסוף החודש, השאלה מי יכול לעזור להם אם לא חברות השמה וחברות כח אדם אשר זה מקצועם בלבד.

כח אדם – הכוח שלנו להצליח
בימינו רמת האבטלה עולה ללא הכר, אנשים רבים עומדים בתור לאבטלה ומחכים לעבודה חדשה שיציעו להם רק בכדי "לסגור את החודש". העניין הוא לדעת איזו עבודה לקחת ואיזו עבודה למרות הכל צריך לוותר עליה לא משנה כמה מובטלים אנחנו.

גיוס עובדים ואיתור המועמד המתאים – משימה אפשרית בהחלט !
אין זה משנה באם אתם עומדים בפני גיוס עובדים רבים או איתור מועמד יחיד, גם אין זה משנה באם זו הפעם הראשונה שאתם עומדים בפני משימת הגיוס או שזו חלק מהגדרת התפקיד שלכם ועשיתם זאת כבר פעמים רבות בעבר, ישנן דרכים בדוקות לייעול התהליך המייגע של איתור עובדים.


עמוד 1 מתוך 1
[1]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.