אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

שיווק ישירמדבקות בגלילים
אפשר למצוא מדבקות בגלילים במגוון צורות, במגוון צבעים, במגוון גדלים, במגוון אמצעי הדפסה, במגוון חומרי ייצור, במגוון דוגמאות ובמגוון עיצובים.

הדפסת מעטפות
עיצוב הדפסת מעטפות, דרך זולה וחשובה הגורמת לשיווק העסק בצורה יעילה

איך להגדיל מכירות במשבר הכלכלי של היום?
חברות בינוניות וקטנות הן הראשונות להיפגע בזמן משבר כלכלי. במקום להיכנס לחרד ולקיפאון זו התקופה להיות יצירתי ולחפש דרכי שיווק חדשות בהשקעה מינימלית על מנת להגביר מכירות מיידיות ומצד שני לצמצם הוצאות תפעול, שיווק ופרסום.

איך יוצרים כרטיסי ביקור
אז על אילו כללים בעצם יש לשמור בכדי להגיע למצב שאותם כרטיסי ביקור יהיו אפקטיביים עבורנו? אם כן, קיימים מגוון רחב של נורמות בכל הקשור לכרטיסי ביקור, אלו נורמות שנבנו עוד במהלך העשורים האחרונים וכיום כמעט כל איש מקצוע שמתעסק בהדפסה של כרטיסי ביקור יוכל לומר לכם אותן,

קטלוגים ומגוון פרוספקטים
טיפים ליצירת פרוספקטים וקטלוגים מניבים. דגשים על מה לציין ולא לציין על גבי פרוספקטים / קטלוגים , שימוש יעיל ונכון בעיצוב גרפי , התאמת העיצוב של פליירים / קטלוגים למיתוג העסקי ועוד.

מוצרי גומי טבעים מול מוצרי גומי סנטטי
לגומי הטבעי יש כל כך הרבה יתרונות משל הגומי הסנטטי. תעשיית גומי סינטטי הוותה קושי גדול בעבור ייצרני הגומי הטבעי וזאת מפאת כך שהרבה חברות לתעשיית גומי הוקמו

קניות חברתיות זה כאן ועכשיו
כמה פעמים אמרתם לעצמכם בא לנו לצאת לסושיה החדשה שנפתחה, כמה פעמים לא עשיתם את זה בגלל המחיר. מאז שהקניה החברתית הפכ המסדר היום שלכם. קל ופשוט למצוא קופון מתאים לקנות אותו וללכת לאכול בחמישים אחוז מהמחיר האמיתי. כמה קל ככה פשוט ומה זה משתלם העניין של הקניה

כיצד נלחמים בתופעת השחיקה בקרב עובדים בענף המכירות? (אריאל בונוס בע"מ)
אריאל בונוס מאמרים: תופעת השחיקה חוזרת על עצמה בענף המכירות כאשר אנשי המכירות מתייאשים מתסריטי שיחה ומחוסר הצלחה במכירה. אין פתרון להתמודדות כוללת עם השחיקה, אך ברגע שמבינים את מרכיביה ומה עומד מאחוריה ניתן להתמודד איתה ביתר קלות.

טיפים לעיצוב פלייר
במאמר תוכל ללמוד ולקבל טיפים חשובים כיצד לעצב פלייר על מנת לשווק את העסק שלך בצורה הטובה ביותר.

כיצד בנוי מערך מכירות יעיל?
מערך מכירות הוא הדבר המשפיע ביותר על דימויה ומיצובה של החברה. נוכחנו לגלות שמערך מכירות חזק ויציב הוא הגורם העיקרי לעלייתן ונפילתן של חברות רבות כמו גם גופים רבים ובעיקר על הדרך והצורה שבה יש להערך על מנת לבנות מערך מכירות יעיל.

עקרונות השיווק הישיר – על מה מבוסס השיווק הישיר? (אריאל בונוס בע"מ)
השיווק הישיר התפתח מאוד בשנים האחרונות. באמצעות שיטה זו יכולים הצרכנים לחסוך כסף רב וליהנות ממוצרים איכותיים בקנייה יעילה ובמינימום של בזבוז זמן. אך כמובן, כמו בכל דבר בחיים, למטבע יש שני צדדים.

הדפסת שלטים לעסקים בינוניים
שלטים מוארים – שלטי ניאון, שלטים העשויים אותיות פי.וי.סי. ושאר שלטים המוארים מבפנים הם שלטים נפוצים ומבוקשים.

עבודות שלטים בדרום
חברות מוכרות יותר ומוכרות פחות, מותגים, בעלי עסקים הן קטנים והן גדולים, נותני ומספקי שירות כולם עושים שימוש בשילוט למטרות פרסום או לפחות בשילוט בחזית בית העסק. מי שלא עושה זאת נותר מאחור, מאבד קהל לקוחות ושמו עלול להיוותר עלום ולא מזוהה בקרב הציבור.

חברות שלטים בצפון הארץ
לאן שלא נפנה והיכן שלא נביט נראה שלטים – שלטי תנועה, שלטי חוצות, שלטי ניאון, שלטי פח, שלטים פרסומיים ושלטים המציינים את שם הרחוב, את שם בית העסק או את שמה של החברה.


עמוד 1 מתוך 1
[1]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.