אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

ביטוח

מאמרים בנושא ביטוח, הכוללים מידע עשיר בכל תחומי הביטוח, לרבות ביטוח בריאות, ביטוח דירה, ביטוח חבות, ביטוח חיים, ביטוח מנהלים, ביטוח משכנתא, ביטוח נסיעות, ביטוח סיעודי, ביטוח עסק וכדומה.

ביטוח בריאות
ביטוח דירה
ביטוח חבות
ביטוח חיים
ביטוח מנהלים
ביטוח משכנתא
ביטוח נסיעות
ביטוח סיעודי
ביטוח עסק
ביטוח פנסיוני
ביטוח רכב
ביטוח רכוש

מה שבטוח ביטוח
הביטוח הוא בעצם התחייבות של שני גורמים, אתם וחברת הביטוח. על מה אתם מסכימים? החוזה בין הצדדים קובע כי בתמורה לדמי ביטוח לחברת הביטוח, היא תשלם לכם פיצויים במקרה שייגרם לכם נזק, לבני אדם או לרכוש, בהתאם לסוג הביטוח.

איך עושים ביטוח לבית?
היום המודעות לביטוח דירה היא גבוהה מבעבר, במיוחד אחרי שהשקעתם מאות אלפי שקלים על בית חלומותיכם ואתם עדיין משלמים לא מעט {אם לקחתם משכנתא}, עכשיו נסו לחסוך בהוצאות הביטוח ובואו לקבל מספר טיפים שיעזרו לכם לעשות זאת בצורה נכונה:

מחירי ביטוח רכב
ביטוח אחד מההוצאות הגבוהות ביותר אותם אנו משלמים בכל חודש, דירה, רכב, ביטוח נסיעות לחו"ל או ביטוח מנהלים, רובנו ממתינים לשיחת הטלפון מסוכן הביטוח ולא בודקים איך והאם ניתן לחסוך כסף על פוליסת הביטוח.

ביטוח ישיר
יש אומרים כי ביטוח ישיר למעשה יצר דלת לקדמה הטכנולוגית של העידן הזה, בו הרבה מהפעולות אותן אנו מבצעים, כולל רכישתם של ביטוחים נעשית בנוחיות ביתנו על ידי שיחה טלפונית או השונות למודעות ויצירת אתרי אינטרנט ואפשרות לרכישת ביטוחים דרך שיחת טלפון.

מנורה מבטחים
חברת מנורה הינה מחברות הביטוח הוותיקות והמובילות בארץ. החברה בנתה לעצמה שם של חברה יציבה ואמינה. הצלחת החברה היא בזכות עובדיה המסורים והמיומנים, הצעת מוצרי ביטוח איכותיים, יצירת פתרונות ביטוח יצירתיים אשר יודעים לענות על מגוון רחב של צרכים.

המיגונים בפוליסת ביטוח עסק
כאשר פונים לחברת ביטוח בבקשה לביטוח העסק, חברת הביטוח נוהגת לשלוח לבית העסק סוקר מיגונים.

ביטוח מגדל
חברת מגדל מספקת ללקוחותיה שירותי חסכון פנסיוני, פתרונות ביטוח מגדל שונים ומגוון שירותים פיננסים. ביטוח מגדל הוא ביטוח בעל שם ותיק, שכן הוא משתייך לחברת הביטוח הראשונה שפעלה במדינת ישראל.

חברת מנורה ביטוח
חברת מנורה ביטוח הוקמה בשנת 1935 ובמהלך כל שנותיה במשק הישראלי פיתחה מעמד של חברה בעלת פתרונות ביטוח יצירתיים המתאימים לכל לקוחותיה באופן אישי על פי צרכיו. ביטוח מנורה אינה תלויה בבנקים או בכל מוסד פיננסי אחר ומעניקה שרות אישי ללקוחותיה באשר ה

כלל ביטוח כלל מבטחים
כלל ביטוח כלל ביטוח מקבוצת כלל ביטוח פנסיה ופיננסים, היא אחת מחברות הביטוח המובילות בישראל.כלל ביטוח מציעה מגוון מוצרים ושירותים, הן לקהל היעד העסקי והן לקהל הפרטי באמצעות סוכני ביטוח, שירות טלפוני ואתר אינטרנט מוחזק ומושקע.

ביטוח ישיר
ביטוח ישיר החל בישראל, כאשר חברת 'ביטוח ישיר', החלה להציע אותו לקהל הרחב בשנת 1994. החברה התחילה את דרכה בארץ על ידי מכירות של ביטוחי דירה ורכב וכאשר נחלה הצלחה רבה, הרחיבה את פעילותה והחלה לעסוק גם בביטוחי חיים, בריאות, אובדן כושר עבודה ועוד.


עמוד 2 מתוך 2
[1]   [2]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.