אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

הוראהמצנח פעילות-ככה לומדים היום בגני ילדים
כמרצה לכתיבה יוצרת באוניברסיטה, אני נרגש להתעמק בעולם מצנחי הפעילות והשפעתם הטרנספורמטיבית על הלמידה המודרנית. עם מגוון עשיר של ציוד לגני ילדים ומגוון רחב של פעילויות לילדים, מצנח הפעילות הפך לכלי דינמי שמצית דמיון.

לימודי חשבון לגיל הרך: מתי מומלץ להתחיל
מתי כדאי ומומלץ להתחיל בלימודי חשבון? מן הסתם, שאלה זו תלויה ביכולות האינטלקטואליות והקוגניטיביות של הפעוטות.

סילבוס אוניברסיטת חיפה – עקרונות החשבונאות – הפקולטה לניהול – תואר MBA
התמחות בניהול אסטרטגי של משאבי אנוש
ד"ר מהפקולטה למשפטים באוניברסיטת חיפה. Dr. Faculty of Law, University of Haifa, ISRAEL.

במקצועו רואה חשבון וכלכלן (כ-23 שנה), וכן עורך דין ונוטריון. בעל משרד עריכת דין (רואה חשבון), בקריית הממשלה בחיפה. תחום התמחותו דיני מיסים, משפט מסחרי ודיני עבודה.

תוצאות משאל המרצה הטוב - 2016/17
תוצאות משאל המרצה הטוב - 2016/17

הפקולטה להנדסת תעשייה וניהול בטכניון

שנת לימודים 2016/17

סוגי מוסדות החינוך ובתי הספר הקיימים בארץ
מאמר הסוקר את סוגי מוסדות החינוך הקיימים בארץ, בין היתר את סוגי בתי הספר, מוסדות החינוך הציבוריים ושיטות ההוראה הנהוגות במערכת החינוך הישראלית. המאמר מפרט כיצד מנהול כל גוף ציבורי, קרי בית ספר, העוסק בחינוך ואומד על ההבדלים הקיימים בתוך מערכת החינוך בישראל

מהן ההשתלמויות למורים?
בשנים האחרונות חלו שינויים טכנולוגיים רבים, ובמשרד החינוך הגיעו להבנה כי יש צורך בשינויים מהותיים על מנת להתאים את מערכת החינוך לכל השינויים הללו. כחלק מהשינויים המהותיים הללו החלה להיות מיושמת תוכנית רפורמה, אשר יצאה אל הפועל באופן הדרגתי, החל משנת 2008

פסיכומטרי משולב לכולם
לרוחניות, הרשמה למבחן פסיכומטרי, מיחשוב, פסיכומטרי, בגרויות, לימודי שפות כאנגלית להעשרה או לצרכים עסקיים, לימודי תעודה ועוד ועוד.

בחינת ההתמחות בפסיכולוגיה קלינית
השלב האחרון לקראת ההרשאה לעסוק בפסיכולוגיה קלינית הוא בחינת ההתמחות. בחינת ההתמחות נערכת בתום ההתמחות, לאחר שהמתמחה עמד בכל מחויבויות ההתמחות.

התמחות בפסיכולוגיה קלינית
לאחר סיום התואר השני השלב הבא הוא שלב ההתמחות. שלב ההתמחות הוא השלב שבו עובדים במוסדות טיפוליים במטרה להתמחות בראיון, טיפול ואבחון.

רישום בפנקס הפסיכולוגים
פנקס הפסיכולוגים הוא למעשה רשימה של פסיכולוגים המוכרים על ידי משרד הבריאות. הרישום נועד על מנת שיהיה מעקב ובקרה על מקצועות הפסיכולוגיה השונים ועל כן הרישום הכרחי לכלל העוסקים במקצוע.

תזה בפסיכולוגיה
במסגרת חובות התואר השני נכללת עבודת התזה. בעבודת התזה התלמיד, בהנחיית אחד מחברי הסגל, נדרש להציע מחקר, לבצע אותו ולכתוב עליו במבנה של מאמר מדעי.

תואר שני בפסיכולוגיה
בכדי להיות פסיכולוג קליני יש ללמוד במגמה לפסיכולוגיה קלינית או במגמה לפסיכולוגיה קלינית של הילד. התואר השני מהווה את החלק השני בהכשרה האקדמית.

פרקטיקום בפסיכולוגיה
התואר השני מורכב מלימודים אקדמיים ומפרקטיקום שבמסגרתו התלמיד משתלב באחד ממוסדות הטיפול איתם עובד המוסד הלימודי.

ראיונות קבלה לתואר שני בפסיכולוגיה
לאחר הגשת המועמדות לתואר השני ובמידה והמועמד נמצא מתאים הוא מזומן לראיונות קבלה, להערכה קבוצתית או למרכז הערכה שמטרתם לבדוק את מידת ההתאמה של המועמד למקצוע טיפולי ולמגמה הספציפית במוסד הלימודי.

כתיבת קורות חיים לתואר שני בפסיכולוגיה
בעת ההרשמה לתואר שני טיפולי יש להגיש קורות חיים מפורטים הכוללים סקירה נרטיבית של ההתפתחות האישית והמקצועית. לקורות החיים מטרה כפולה: להכיר את הביוגרפיה של המועמד וללמוד על המשמעות הפסיכולוגית הנלווית לביוגרפיה זו.

בחינת המתא"ם
בחינת המתא"ם הינה בחינת קבלה לתארים מתקדמים בפסיכולוגיה. כלל הנרשמים לתואר שני בפסיכולוגיה בכל אחת מהמגמות נדרשים לעמוד בבחינת המתא"ם (פרט למיעוט מגמות מחקריות שהביקוש אליהן נמוך).

המלצות לתואר שני בפסיכולוגיה
על מנת להתקבל לתואר שני במגמה טיפולית יש לספק המלצות (שתי המלצות בגדר חובה ובמספר מוסדות מאפשרים לספק המלצה שלישית).

תואר ראשון בפסיכולוגיה
לימודי תואר ראשון בפסיכולוגיה (בחלק ממוסדות הלימוד ניתן ללמוד את התואר כחלק מתוכנית מדעי ההתנהגות), מהווים מבוא כללי לתחום הפסיכולוגיה האקדמי.

רוצים ללמוד קורס אוטוקאד?
מתכננים את העתיד? מתכננים קרירה מוצלחת? מעניין אתכם קורס אופיס? אתם לא לבד אלפי ישראלים נרשמים

מבחן בגרות - טיפים ליום הגדול
לאחר שיטוטים ברשת ובעשרות פורומים לימודיים נבחרים כינסנו עבורכם דף מידע קצר שיכול לסייע לכם לעבור את המבחנים בשלום. את הדף בנינו בצורה קולחת, זורמת וללא משוא פנים. ניסינו להביא את הנקודות הקטנות שלעיתים, חשובות לא פחות שהדבר הגדול.

שיעורים פרטיים בקריות למי שקשה לו במהלך השנה
אם אתם רואים כי לילדכם יש קשיים בלימודים אתם חייבים כדי לפתור זאת שיעורים פרטיים בקריות שאותה תעביר מורה פרטית בקרית חיים או מורה פרטית בקרית ביאליק.

מורה פרטי - איך לבחור אתר לפרסום
הפרסום של מורים פרטיים באינטרנט צובר תאוצה. מהם הקריטריונים לבחירה מוצלחת של אתר לפרסום?

שיעור פרטי - הלכה למעשה
איך להעביר שיעור פרטי איכותי ולהיתפס בתור מורים פרטיים איכותיים.

סוגי מרצים במוסדות אקדמאיים
ניתן לחלק מרצים לפי מספר סוגים: מרצים המעבירים הרצאות במסגרת אוניברסיטאית רגילה, מרצים הנותנים הרצאות העשרה, וכן מרצים אשר המעבירים הרצאות לפי בחירת המאזין. לרוב יינתן סוג זה של הרצאות על ידי מרצים העובדים דרך סוכנויות מרצים.

הסבת אקדמאים להוראה - מקצוע נוסף ביד!
המאמר הסבת אקדמאים להוראה דן בשאלה כיצד תעודת הוראה יכולה לעזור לבוגרי האקדמיה הטריים.

תוכנת שליטה לכיתת הדרכה, המאפשרת שליטה על עמדות התלמיד ושידור עמדת המנחה לתחנות
NetControl מאפשרת הקמת כיתת הדרכה אלחוטית וניידת באמצעות נתב פשוט (ללא צורך במתג יקר וללא צורך בהעברת כבלים) ואף השתלטות על עמדות הנמצאות בחדרים שונים !!! שידור שולחן העבודה - NetControl מציגה תמונה של שולחן העבודה של המורה על התלמיד מספר מחשבים בו זמנית.

שיווק פנים ארגוני – מהיום זאת גם המשימה שלכם!
מדברים על שיווק – חושבים על בחוץ! מאז ומתמיד בפרקטיקה הניהולית נהוג לראות בשיווק כפעילות המכוונת מהארגון החוצה. זה נראה הכי טבעי ונכון שרוב המאמצים השיווקיים של הארגון יופנו החוצה


עמוד 1 מתוך 1
[1]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.