אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

חינוך ילדיםהשקעה בציוד לגני ילדים ללמידה אפקטיבית
כמומחה תוכן לגיל הרך, חשוב להדגיש את המשמעות של השקעה בציוד לגני ילדים. בעוד שמגלשות ומשחקי חצר מהנים וצבעוניים, ציוד דידקטי לגן כמו חומרי למידה, מצנחי פעילות ותוכניות על חגי ישראל יכולים להעצים מאוד את החוויה החינוכית של הילדים.

כלבנות טיפולית גם למבוגרים
מפגשי כלבנות טיפולית- עבודה עם כלב ככלי טיפולי להתמודדות עם חרדות, הבנת סיטוציות חברתיות, הפרעות קשב ועוד...

עבודה בפנימיה
מפגשי כלבנות טיפולית ועבודה בבית הספר של הפנימיה מביאה לעוצמות מיוחדות עם התלמידים במיוחד כשמדובר בבני נוער עם רקע מורכב.

כלבנות טיפולית - טיפול ריגשי בעזרת כלבים
מפגשים פרטניים בכלבנות טיפולית- טיפול ריגשי בעזרת כלבים

איך לזהות הפרעות קשב וריכוז
חשוב לאבחן הפרעות קשב וריכוז אצל הילדים בגיל מוקדם ככל שאפשר כדי להעניק לו את המענה הטוב ביותר

איך מצלמים פעילויות לגני ילדים
רוצים להשוויץ בפעילויות לגני ילדים שאתם עורכים בגן, רוצים שכולם ידעו על הציוד לגני ילדים שקניתם ? קבלו כמה טיפים איך עושים את זה היום.

איך לגרום לילדים להתאהב בספורט
בדרך כלל שילדים הולכים לחוג, הדבר האמיתי שקורה הוא שאחרי כמה פעמים בודדות הילד מתייאש ואינו רוצה ללכת, על אף ששילמתם והוא רצה כל כך את אותו החוג עד כדי כך שיום יום הוא...

הכנה לכיתה א'- מידע שימושי
המעבר לבית הספר, ככל מעבר נורמטיבי בחיים, אינו קל אך גם לא חייב להיות קשה. ישנן כמה דרכים המאפשרות להקל על הילד את המעבר מסביבת הגן המוכרת לסביבה החדשה, והעיקרית שבהן היא ההכנה.

תהליך למידה בגננו הקטן
חוג החיות בגן הילדים סיגל לעצמו שדרוג מעניין שמוביל את שלל התכנים בנושא החוג.אחד השדרוגים הבולטים הוא השימוש המגמתי ב"חריזה".שמנו לב שעכשיו גם הציוד לגני ילדים הנמכרים כולם שמים דגש על עניין החריזה.

האפשרות היחידה ללמד את ילדי הגן
חוג חיות חדשני חייב להשתלב בתכנים של גן הילדים ולא להסתפק בלימוד על עניינים ביולוגים. נהוג ללמד את הילדים על "כסות הגוף",מס' רגלים וכדומה. בחוג חיות שלכם למדו דרך בעלי החיים נושאים שלא כל חוג עוסק בהם.

מתנות מקוריות וציוד לגני ילדים - כדאי לדעת היכן לרכוש
מתנות לגני ילדים חייבות להיות מהווי הגן ומעולם הילדים, הרבה חברות המוכרות ציוד לגנים ומתנות יוכלו לעניין את הגננות.

כיצד נעסיק את הילדים הקטנים בחופש?
במאמר זה נמצא פתרון כיצד להעסיק את הילדים הקטנים בגילאי 2-9 בימות החופש הלא נגמרים...

יעילות מבחן טובה לאבחון הפרעות קשב וריכוז
לאחרונה הציעו לי בבית הספר לגשת לביצוע מבחן טובה על מנת שיוכלו לאבחן את הבעיות והליקויים כמו הפרעות קשב וריכוז מכיוון שאני צריך הקלות במקצועות מסוימים.

אבחון פסיכודידקטי
שלום כולם! ברצוני להמליץ על אבחון פסיכודידקטי שעברתי לאחרונה ולמרות כל הספקות שינה את חיי עקב אבחון פסיכולוגי מעורב בתהליך אבחון פסיכודידקטי עם צוות מקצועי.

האם הילד שלך אוכל טוב? הנחיות לתזונת ילדים
ילדים בוחרים את מזונם ע"פ טעם.זאת עובדה שאינה מפתיעה אף אחד מאתנו .. אבל כך גם העובדה שאוכל טעים במיוחד עשיר בסוכרים, שומנים, מלחים ואלו הם חומרי הבסיס לאותם ממתקים וחטיפים שמהווים חלק גדול במיוחד מתזונת רוב הילדים.

החופש הגדול - טיפים לבחירת הקייטנה המתאימה
קייטנה היא מסגרת חינוכית חלופית לגן או לבית הספר בחופש הגדול. קיים מגוון גדול של קייטנות ולעיתים הבחירה אינה פשוטה. פליידאנס מציע קייטנה איכותית עם טעם של עוד : אומנויות ושפים צעירים.

משחקים חינוכיים לילדים
משחקים אינם רק פעילות של כייף, הנאה, ובילוי נעים. משחקים בגיל צעיר הם כלי למידה ממדרגה ראשונה. מחקרים רבים הראו כי ילדים אשר לא שיחקו בשנותיהם הראשונות, לא התפתחו כפי שאנו מצפים שיתפתחו ילדים בצורה נורמטיביים.

אוונגרד - מיזם חדשני להעצמה קהילתית של ילדים, בני נוער ובני משפחותיהם
מצבי סיכון ומצוקה אליהן נחשפים ואותם חווים בני נוער הינם לתופעות חוצות שכבות ובכללם גם אוכלוסיות המבוססות היטב כלכלית. על רקע מציאות זו פותח מיזם עמותת 'אוונגרד' - מרכז הבעה ויצירה, כפרויקט יצירתי לבני נוער ולמשפחותיהם וכמסגרת לייעוץ ותמיכה רגשית עבורם.

איך לעשות את הבגרות במתמטיקה ולצאת בשלום
כל תלמיד תיכון שתשאלו אותו מהי הבגרות המפחידה ביותר יענה לכם חד משמעית כי מדובר על הבגרות במתמטיקה. בואו נודה כולנו כי הבגרות

מחשב לכל ילד – לצמצום הפער הדיגיטלי.
החל משנת 1995 עד ימים אלו פועל פרויקט מחשב לכל ילד. פרויקט זה יושם בהצלחה בישובים שונים בארץ בשיתוף משרד ראש הממשלה,

ביטוח גני ילדים- השקט הנפשי של כל הורה!
פגיעות ופציעות בקרב ילדים במסגרות החינוך השונות הן מקרים שכיחים המתרחשים כמעט בכל יום במהלך שנת הלימודים

למה ילדים נתקלים בקשיים חברתיים
במידה וילדך סובל מקשיים חברתיים בתקופת התבגרותו, בגן או לחילופין בבית ספר, אין ספק שחשוב מאוד שאתה כהורה תדע מהי מקור הבעיה וכיצד ניתן לפתור אותה על הצד הטוב ביותר לשביעות רצון כל הנפשות הפעילות בתהליך.

החינוך המודרני – איך להתנהל בעולם הממוחשב.
מחשב לכל ילד, פעם זו הייתה סיסמה של פוליטיקאים, חלום שלא נראה היה כבר השגה. ראו פלא ופלא, כיום בשנת

איך משחקים יכולים לעזור בחינוך?
חינוך ידינו הוא אחד הדברים החשובים ביותר בחיינו. אנחנו רוצים להעניק להם את הטוב ביותר, לצייד אותם בכלים מתאימים שיכינו אותם לחיים, ובאותו הזמן לאפשר להם לבטא את עצמם ואת הייחודיות שיש בהם....

גני ילדים- גישות חינוכיות בגני ילדים
פיליפ ארירס, היסטוריון של התרבות, גרס כי מושג הילדות התפתח בתרבות המערב החל מן המאה ה- 17. אריאס יצא מתוך הנחה כי הילד אינו מוגדר כ"ילד" בגלל תכונות הקיימות בטבעו,

התפתחות ילדים דרך משחק והשימוש במתקנים מתנפחים כדוגמה
מאמר זה עוסק בחשיבות המשחק להתפתחות הילד ומביא דוגמה מוחשית להיבטיי המשחק השונים כפי שבאים לידי ביטוי בשימוש במתקנים מתנפחים.

התפתחות ילדים דרך משחק והשימוש במתקנים מתנפחים כדוגמה
מאמר זה עוסק בחשיבות המשחק להתפתחות הילד ומביא דוגמה מוחשית להיבטיי המשחק השונים כפי שבאים לידי ביטוי בשימוש במתקנים מתנפחים.

קייטנה בפסח - כל היתרונות
בעולמינו היום, כאשר הילדים זקוקים ליותר ויותר גירויים חדשים וההורים זקוקים לעוד כמה שעות ביממה, קייטנה לילדים תפסה מקום מכובד בחברה.

חוג מדע
הגיע הזמן לקחת ברצינות את חינוך ילדיכם - חוג מדעים זוהי דרך נהדרת ללמד את הילד מושגים חדשים, לפתח תכונות סקרנות, כלים לחשיבה יצירתית ולחושף אותו לעולם חדש שטרם ידע על קיומו.

להיות או לא להיות??? -זאת השאלה!
ילדים הגדלים לתוך מציאות חיים מורכבת נאלצים להתמודד עם קשיים רגשיים וכלכליים של ראש המשפחה. הילדים היום מעורבים בעל כורחם במריבות ובחוסר התקשורת בין הוריהם למרות פרידתם של הוריהם זה מזו.

דמי חנוכה
כולנו זוכרים כשהיינו ילדים כמה חיכינו לחג החנוכה כי ידענו שאז מקבלים דמי חנוכה

כיתת המדעים ב'גן ירוק בטבע'
הורים, אנו רוצים לתת לילדים שלנו את הטוב ביותר, לקדם אותם כמה שניתן, ולאפשר להם למצות את מלוא הפוטנציאל הגלום בהם.

תקשורת לא מילולית
תפקיד המשמעת הוא להביא את התלמיד באופן החיובי והנינוח ביותר ללמוד באופן עצמאי ופעיל. רמת משמעת גבוהה תלויה בעיקר בשימוש יעיל בשפת גוף. המאמר הבא סוקר את השיטות המומלצות לשימוש בשפת גוף.

חוגי העידן החדש
ארגז חול, ציורים של אצבעות ושעת הריכוז אאוט – שיעורי אנגלית, יוגה ווטרינריה אין -ילדי 'גן ירוק בטבע' בקרית אונו רוכשים כבר בגיל צעיר מאוד שלל של מיומנויות לחיים – איך להשתמש במחשב, שיעורי אנגלית, וטרינריה וסדנות בישול.

מתחברים לטבע
ילדי 'גן ירוק בטבע' מבלים את זמנם בין פינת החי לגן הירק ולומדים לאהוב ולכבד את הטבע.

רשת צהרונים
רשת צהרונים אפטר סקול - צהרון לכל ילד תעניק לילדכם העשרה וכיף בכל יום. הפעילויות שמועברות במסגרת צהרונים של אפטר סקול כוללות מגוון רחב של פעילויות וחוגים.

דיאטה נכונה אפשר להתחיל בגיל צעיר
מחנכים רבים מודאגים מתופעת השמנת היתר אצל ילדים ואורח חייהם השגוי. דפנה בלזר מציעה – הילדים בגן ירוק בטבע חווים מגיל אפס את הכיף שבספורט ובירקות.

אופניים לילדים והתפתחות המוטוריקה הגסה
אופני עץ אשר הינם אופניים ללא פדלים עוזרים מאד בהתפתחות תחום המוטוריקה הגסה אצל ילדים. ילדים אשר סובלים מהתפתחות חסר בתחום זה כמו גם ילדים אשר אינם סובלים מחוסר כזה, יהנו מהמשחק ותוך כדי כך יפתחו את המיומנויות הדרושות להם בחיי היומיום.

צהרון אפטר סקול
במקום להתלבט בין צהרון עם גישה שמרטפית לבין צהרון עם גישה חווייתית, אפשר לחסוך את כאבי הראש ולרשום את הילדים לרשת צהרון אפטר סקול ! צהרונים שילדים אוהבים

גישור במערכות חינוך
חינוך הוא זה המאפשר הבנייה של חברה המספקת קול לכל אידיבידואל המצוי בה. כמו בכל סביבה אנושית, גם מערכות חינוך מאפשרות סיטואציות של עימות, חוסר הסכמה ומחלוקות בנושאים שונים

יצירה והיוצר
פעמים רבות ישנם יוצרים היוצרים יצירה אחת, אם זה כקישור, ככלי שימושי או תמונה. יצירה היא פעולה, פעולה שמטרתה להביא לתוצר אמנותי ולפעמים שימושי.

דפי צביעה - כלי למידה מהנה
דפי צביעה הינם דרך נפלאה ללמד את ילדכם על מועדי ישראל השונים, דפי צביעה הינם "מטלה" מהנה עבוד ילדכם והזדמנות פז בשבילכם לבילוי זמן איכות עם ילדכם בשילוב לימודים מהנים.

דפי צביעה - השלב הראשון
אחד משלבי הלמידה שחווה כל ילד הם דפי צביעה. דפי צביעה יכולים לבוא במגוון תחומים כמו דפי צביעה מעולם הטלוויזיה, ודפי צביעה מעולם החי. או דפי צביעה לחגים.

דפי צביעה - השלב הראשון
אחד משלבי הלמידה שחווה כל ילד הם דפי צביעה. דפי צביעה יכולים לבוא במגוון תחומים כמו דפי צביעה מעולם הטלוויזיה, ודפי צביעה מעולם החי. או דפי צביעה לחגים.

ילדים קטנים - לימודים בתל אביב
ילדים הולכים אל גני ילדים בתל אביב ובכל הארץ ולבתי הספר היסודי מתחילת חודש ספטמבר ועד חודש יולי. לאחר חודש יולי ועד תחילת חודש ספטמבר הילדים נמצאים בחופשת קיץ ולא הולכים לבתי ספר וגם אל גני ילדים בתל אביב ובכל רחבי הארץ ובדרך כלל הם הולכים לקייטנה ולחוגים.

משחקי חשבון לילדים
הגאולה הגיעה מחיפוש אקראי לחלוטין באינטרנט, איך שהוא ללא כוונה תחילה הגעתי לרובריקה שנקראת "משחקי חשבון". הכוונה היא לדרך ללמד ילדים באמצעות משחקים שיהפכו את הלמידה ליותר קלה.

Nine weeks of summer dream in USA
עבודה במחנה קיץ בארצות הברית היא חוויה חלומית ובלתי נשכחת. היא יכולה לשמש כתחילתו של טיול בעולם, הכרויות חדשות וחילופי תרבויות. זוהי שליחות, ועבודה במחנות קיץ מפרגנת לישראל, וכל אחד הוא שגריר נאמן!

חינוך ילדים - הפרעות קשב וריכוז אצל ילדים - איך לגרום לילד לאהוב ללמוד? חלק 5
חינוך ילדים / הפרעות קשב וריכוז אצל ילדים - איך לגרום לילד לאהוב ללמוד? חלק 5: המשך מ: * חינוך ילדים / הפרעות קשב וריכוז אצל ילדים - איך לגרום לילד לאהוב ללמוד? חלק 4. וכאשר אנחנו אומרים שהמורה צריך לנסות להבין איזו תועלת מביאים הלימודים ...

חינוך ילדים - הפרעות קשב וריכוז אצל ילדים - איך לגרום לילד לאהוב ללמוד? חלק 4
חינוך ילדים / הפרעות קשב וריכוז אצל ילדים - איך לגרום לילד לאהוב ללמוד? חלק 4: המשך מ: * חינוך ילדים / הפרעות קשב וריכוז אצל ילדים - איך לגרום לילד לאהוב ללמוד? חלק 3. והתשובה היא, כי כדי להבין כיצד כל לימוד כלשהו, כיצד הוא יוצר הנאה אצל ...

חינוך ילדים - הפרעות קשב וריכוז אצל ילדים - איך לגרום לילד לאהוב ללמוד? חלק 3
חינוך ילדים / הפרעות קשב וריכוז אצל ילדים - איך לגרום לילד לאהוב ללמוד? חלק 3: המשך מ: * חינוך ילדים / הפרעות קשב וריכוז אצל ילדים - איך לגרום לילד לאהוב ללמוד? חלק 2. והתשובה לשאלה היא, כי כדי לגרום לילד להתעניין בלימודים, לשם כך צריך ...


עמוד 1 מתוך 2
[1]   [2]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.