אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

תזונה טבעיתתבלינים - לפלפל את טעם החיים
התבלין משמש כתוספת טעם למזון שאנו אוכלים, ולרוב מוסף בכמויות קטנות. את התבלינים מכינים לרוב מצמחים שונים שבדרך כלל עוברים תהליך של טחינה וייבוש. התבלינים מוכנים מחלקים שונים של צמחים:

מוצרי מזון, תבלינים ושאר ירקות
אנחנו מאוד אוהבים תבלינים ושלל מוצרי מזון אשר יכולים לגרום לחך שלנו להתאהב ברגע הרעב. לדעת שאנחנו מקבלים את התיאבון באהבה רבה. תבלינים אמורים "לתבלן" לנו את החיים, למדו לקבל זאת ותקבלו הרבה מעבר.

בריאות מן הטבע - ירקות ופירות אורגניים
השינוי לטובת אכילת אוכל בריא מטרתו לשפר את איכות החיים שלכם בכך שהגוף מתפקד הרבה יותר טוב והמערכת החיסונית חזקה יותר כאשר אנו אוכלים מזון בריא כל הזמן.

אומגה 3 מרווה מרושתת הסיפור המלא
אומגה 3 צמחי הפך לשם דבר בשנים האחרונות, כמו גם שמן מרווה מרושתת. מהיא מרווה מרושתת וכיצד זרעי מרווה מרושתת מסייעים בשמירה על מאזן תקין של חומצות שומן אומגה 3. זרעי פשתן או שמן פשתן לעומת שמן המרווה.

חומצות שומן אומגה 3 מרווה מרושתת
אומגה 3 הפך העשור האחרון לאחד מתוספי המזון הנפוצים בארץ ובעולם.
מהם יתרונות השימוש בתוסף מזון אומגה 3 והאם שמן דגים יפנה את מקומו לאומגה 3 צמחי בדמות שמן מרווה מרושתת?

תזונה נכונה ברכיבה חשמלית
בעת שמחד גיסא רכיבה שנעשית באופן סטנדרטי כמעט ולא מאמצת באותה עת שרירים אנכיים, רכיבה על אופניים חשמליות תסייע להוציא עומס מינורי. אך למעשה יוסי אודסר מצטט סקר שבוצע בפינלנד הטוען שבהחלט יש שיפור חסר תקדים מרגע לרגע..


עמוד 1 מתוך 1
[1]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.