אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

בריאות הגיל השלישימטוב ציוד רפואי
אם אתם מחפשים מוצרי ספיגה למבוגרים הגעתם למקום הנכון ! היכנסו עוד היום לאתר שלנו מיטב ציוד רפואי

מהי החשיבות לאיכות של חיתולים למבוגרים
חיתולים למבוגרים הם פריט הכרחי לסובלים מבריחת שתן, מצב רפואי הפוגע במיליוני אנשים ברחבי העולם. חיתולים אלה נועדו לספק התאמה נוחה ובטוחה, תוך שהם מציעים כושר ספיגה מרבי כדי לשמור על הלובש יבש ונוח.

החשיבות בקלנועית לגיל הזהב
לאנשים בגיל הזהב כבר קשה להתנייד כבעבר וכדי שיוכלו להמשיך ולתפקד בצורה עצמאית, ככל אשר ניתן, שוק הסיעוד מציע כיום קלנועית למבוגרים. במאמר זה נעסוק בתחום קלנועית למבוגרים - מה שחשוב - קבלו את המיטב!

אילו מסגרות מספקות טיפול סיעודי לקשישים?
טיפול סיעודי לקשישים כולל כמה סוגים של סיוע הנבדלים זה מזה במיקום ובאופי המגבלות. קשישים עצמאיים המוצאים עצמם במצב סיעודי זמני בעקבות מחלה או ניתוח יכולים למצוא עזר רב במסגרת מרכז החלמה יוקרתי, העומל על שיקומם.

מיטה סיעודית – מאפיינים חשובים
עבור בני אדם בריאים, המיטה היא בעצם מקום להרגע, מקום שבו מעבירים את שנת הלילה ואולי במידה ו ה זו מן הראוי יהיה ש מיטתם תהיה מיטה סיעודית המתאימה על כל צרכיהם הבולטים.

עיסוי – כמעט כל הפרטים על כל העיסויים
כל אחד מאיתנו מאוד מכבדים את בן / בת הזוג שלנו. אתם מבינים שהוא / היא יעשו כמעט הכל כדי שיהיה עבורינו טוב ונעים.

זמן ספא – האהבה של כולנו
בסקר טלפוני שנערך עוד לפני חודשים בודדים למגזין בריאות, הכריזו 86% מהישראלים ש אחד מ-3 הפינוקים האהובים ביותר

כיסאות גלגלים לקשישים
בפני הקשישים עומדות מספר אפשרויות לנוע ממקום אל מקום מבלי לחוש כנטל על אדם אחר ולהרגיש שהם יכולים לחיות ולתפקד כמו שצריך.

ספא – כי לכל אחד ואחת בא להתפנק
טיפול ספא הוא אחת החוויות הכי מהנות שקיימות בחיינו. הרוגע, השלווה והפינוק שאיננו נגמר, מעניקים לגוף ולנפש את כל מה שנדרש בכדי להמשיך באורך החיים הדינמי של המאה ה- 21....

ספא מחייה את כל גוף האדם והנפש
אחת ההנאות הגדולות במיוחד של העידן העכשווי היא בעצם ספא. במקור ציין המושג השתכשכות במי מעיינות מרפא או גם באמבטיות טיפוליות, ומנהג זה ידוע עוד מימי הרומאים. אולם בימינו התרחב המושג וזה מכיל אפילו טיפולים שלא בריאותיים בהכרח. מקור השם הוא בעיר ספא ש מצויה בבלגיה.

הגיל השלישי,דיור מוגן, בתי אבות?
האם בגיל 65 נגמרים החיים לבני הדור השלישי-באמריקה מתפרסם כי בני הגיל השלישי יכפילו את עצמם ב-50 שנה האחרונות. היכן הפתרונות לבני הדור השלישי

השתלבות העובד הסוציאלי בצוות בית האבות
לעובד הסוציאלי מספר תחומי פעילות במסגרת צוות בית האבות. מאמר זה יציג התחומים הללו

מהו המקום הנכון עבור קשיש חולני – בית אבות או מרכז החלמה?
אנשים רבים מתחבטים בשאלה היכן נכון לשכן את קרוביהם הקשישים, הסובלים מבעיות גופניות, אשר רק הולכות וגדלות, מתרבות ומקצינות.

ניתוחי החלפת מפרק
בשנים האחרונות, אחד הטיפולים הרפואיים הנפוצים ביותר לאנשים מבוגרים אשר סובלים מכאבי ברכיים, הוא ביצוע של ניתוח החלפת מפרק ברך.


נעליים אורטופדיות עבור קשישים- כל היתרונות
ישנן תופעות בריאותיות שמאפיינות בעיקר את הגיל השלישי. במאמר הבא תוכלו לקרוא על התרומה של נעליים אורטופדיות ומדרסים לקשישים הסובלים מבעיות בכפות הרגליים.

בתי דיור מוגן
מאמר זה בא לתת מידע נוסף לגבי בתי דיור מוגן. המאמר נועד לקשישים המהווים חלק מאוכלוסיית גיל הזהב ומעוניינים להמשיך לנהל אורח חיים עצמאי ברמה גבוהה ובסביבה בת גילם.

טיפול בורידים
שנה. שדיים גדולים מדי? פה בלי שיניים או הזעת יתר? להכל יש פתרון! חושבים ללכת ולעבור טיפול נגד ורידים בולטים? למה להמשיך לסבול?.

מתיחת עפעפיים וניתוחים קוסמטיים
להגביה את הראש מעט כשאתם שוכבים לישון ולמניעת הצטברות של נוזלים ובצקת באזורים שמסביב לאף.

מתנות מועילות לגיל השלישי
איך לקנות לאיש שיש לו הכל? אדם שנמצא במיטב שנותיו, כזה שמעניק לסביבה יותר משהוא מבקש לעצמו, שמנהל אורח חיים דומה שלא מתחדש בדרך כלל? קניית מתנה לסבא, היא במקרים רבים מטלה שדורשת עיסוק וחשיבה לגבי שאלות אלה

מגוון רחב של מוצרי ספיגה למבוגרים הזקוקים לכך
בדיוק כמו למשל אצל ילדים קטנים, מוצרי ספיגה למבוגרים קיימים בכדי לשמר את ההיגיינה מטעם המבוגר הסובל מחוסר אפשרות לשלוט על אותם הסוגרים

שימוש יום יומי בכיסאות רחצה
כסאות רחצה נועדו בכדי לשמש ככלי יעיל, פרקטי ובטוח עבור אוכלוסייה שלמה אצל אנשים ש מתקשים לעשות את אותה המטלה ה- "רגילה" וההכרחית שמוכרת לכולנו – להתקלח בכוחות עצמם

שימוש יום יומי בזכוכית מגדלת
מאז ומתמיד ראינו את זכוכית המגדלת, אותה זכוכית עם המבנה הקמור, כאל משחק ושעשוע לילדים. בגדול, זכוכית מגדלת היא העדשה העתיקה מכולן ובגלל יכולתה להעצים עצמים היא באמת משמשת ארוכות לצרכי היום יום אצל קשישים ומטופלים סיעודיים לא מעטים במדינת ישראל ובעולם.

הנוחות והיעילות של מיטה סיעודית
במידה ובן אדם נכנס תחת הקטגוריה כ מטופל סיעודי, באורח תמידי או לצרכי שיקום, המשמעות של הנושא זה מוגבלות וקשיים בביצוע מטלות שגרתיות מחיי היום יום

חשיבות השימוש בציוד סיעודי מתאים
רבים הינם המטופלים הסיעודיים שמתקשים לשלוט על גבי סוגריהם או לחילופין שלא מצליחים להגיע בפרק זמן נורמלי לשירותים.

חשיבות כיסא הגלגלים
כסא גלגלים נותן לקבוצה רחבת ידיים באוכלוסיה להתנייד ממקום למקום לבד או אולי בעזרת עזרה מינימאלית, עניין אשר משפיע חיובית ובאופן ניכר על גבי בריאותם הפיזית והנפשית ועל רמת חייהם.

שימושי המעלון
קשישים ונכים רבים במדינתנו נאלצים לעזוב את בתיהם עקב אי ההתאמה של בית המגורים למצבם הגופני. הדירה, שהיה עד לא מזמן המקלט החם והשמור הופך למטרד בגלל הקושי העצום הטמון בהתניידות שבו

יתרונות החיתולים למבוגרים
אנשים בוגרים רבים ושונים במדינת ישראל סובלים מאי שליטה, במתכונת זו או אחרת, על הסוגרים, פקטור אשר מכריח אותם להתמודד יחד עם מצב שאינו נעים בעליל

עזר לשמיעה טובה יותר
אופן אינטואיטיבי, בשעה ש אנו חושבים בעניין אביזרי שמיעה, אנחנו מקשרים זאת ישר למכשיר השמיעה שכולנו מזהים. זה ידוע שמכשיר השמיעה הוא השיטה המובילה והטובה יותר מכולם בהתמודדות יחד עם ירידה בשמיעה

בית אבות משול לנווה מדבר עבור תשושי נפש
בית אבות ובית דיור מוגן לתשושי נפש הם נווה המדבר, עיר המקלט או אם תרצו, הבועה המוגנת, בה יכולים גם תשושי נפש וגם משפחותיהם למצוא שלווה ובטחון.

דיור מוגן מול בית אבות – הבדלים עיקריים
קשישים רבים בגיל השלישי ובני משפחותיהם נתקלים בשאלה מה עדיף, דיור מוגן או בית אבות. השוני בין שתי צורות מגורים אלו הוא רחב והבחירה בצורת המגורים האופטימלית לקשיש היא מורכבת.

בתי אבות במרכז - פתרון איכותי ומעשי לבני גיל הזהב
בתי אבות במרכז מציעים פתרון כולל וארוך טווח לקשישים במצבים שונים. הם בנויים כאוסף יחידות, המחליפות מסגרות נפרדות כמו בתי החלמה לאחר ניתוח, בית אבות סיעודי או כזה המיועד לתשושי נפש.

מהפך – מאחות סיעוד בבית חולים ליזמית
שירותי סיעוד הם תחום מרתק. מאמר זה שופך אור על כמה סוגיות מעניינות בתחום.

מה עושים דיירי בתי אבות בשעות הפנאי?
יש המחכים לגיל הפנסיה ויש החוששים מפניו; ולכולם סיבות מובנות. הדרך להנות ולמצות בצורה מוצלחת את יתרונות גיל הפנסיה היא לשמור על כושר גופני, מנטלי וקוגניטיבי, גם כשחיי היומיום אינם מייצרים תעסוקה הכרחית.

דיקור סיני לאנשים בגיל השלישי
התברר שדיקור סיני מועיל גם לאנשים בגילאים מתקדמים מעל 60 או 70 שנה

מוסדות סיעודיים
במאה האחרונה, אנו שומעים יותר ויותר על אנשים שהגיעו לגילאים מופלגים. ניתן לייחס את התופעה המופלאה הזו לאורח חיים בריא יותר אותו מקיימים אנשים, ובטח ובטח לרפואה המתקדמת, שנותנת מענה לבעיות רפואיות רבות.

דיור מוגן - מה הוא מציע?
בתי דיור מוגן יוקרתי, ביניהם גם כאלו המכילים בתי אבות סיעודיים, דואגים לספק תחת קורתם גם שירותים נלווים, המקלים על חיי הדיירים כמו דואר, בנק, מספרה, ספריה וכו'

כל מה שרציתם לדעת על בית אבות לתשושי נפש
בית אבות לתשושי נפש הוא מסגרת ייחודית המותאמת מכל הבחינות לדיירים שהם קשישים תשושי נפש, כלומר קשישים שלקו בדמנציה, ובדרך כלל נמצאים בשלב מתקדם יחסית שלה אחרי שכבר איבדו לא מעט יכולות קוגניטיביות ומנטליות, ואין הם מסוגלים יותר לתפקד ללא השגחה צמודה.

חיתולים למבוגרים - כללים בסיסיים
במידה ואתם סובלים מדליפת שתן או אי שליטה בסוגרים, חשוב ליצור קשר עם רופא מומחה אשר יוכל לאבחן כראוי את הבעיה ולשלול באותה הזדמנות מחלה או דלקת, העשויים להוות גורמים לבעיה.

כאב כתף לאחר אירוע מוחי
לפחות כ 15000 איש בישראל יעברו אירוע מוחי, וכן כרבע מהשורדים יסבלו מכאב בכתף בצד הפגוע אשר יפגע באיכות החיים ובשיקום התפקוד של היד, כמו כן ילווה מצב רוח דכאוני ותיפגע איכות השינה.

טיפול סיעודי - מצב זמני או כרוני?
רבים מגיעים בחייהם למצבים גופניים ירודים ונדרשים לעזרה בדמות טיפול סיעודי. אחוז גבוה מבין אלו נמצא בתקופת החיים, המכונה גיל הזהב. הגוף, עתיר השנים, מתקשה להחלים, אך עם תמיכה מתאימה, בצד טיפול רפואי קשוב, הצורך בסיעוד הוא זמני בלבד.

בחירת מחלקה סיעודית
אין לי ספק שרב האנשים, אם לא כולם, חוששים מהיום שבו הם עלולים להגיע למצב סיעודי ויהיו תלויים באחרים באופן מוחלט. הם חוששים להיות מעמסה על משפחתם וחוששים לחוסר עצמאות.האם בכל זאת ניתן לחיות בכבוד גם כשבן אדם מזדקן ומגיע למצב סיעודי?

המינון המומלץ Q10 - חשוב לדעת
מהו המינון המומלץ ךנטילה של קואנזים Q10 בגוף על בסיס יומיומי? חשוב להכיר את המינונים השונים והתאמה לצרכי הגוף.

המלצה מד לחץ דם דיגיטלי
קבלת המלצה חמה על מד לחץ דם דיגיטלי המתאים עבורך היא חשובה ועשויה לקבוע את הנוחות וההתאמה של המכשיר מדידה אליך ואת היכולת לתפעל אותו כך שתוכל להפיק מהמכשיר את השימוש המתאים ביותר עבורך למדידה של ערכי לחץ הדם שלך על בסיס יומיומי.

תרופה לכולסטרול גבוה
האם הפתרון של נטילת תרופה בלבד לטיפול בכולסטרול גבוה היא הפתרון היחיד או שניתן לשלב פתרונות טבעיים נוספים שיסייעו להורדת רמת הכולסטרול בדם?

בעיות שינה בגיל הזהב
עם ההתקדמות בגיל, איכות השינה יורדת ובני הגיל השלישי סובלים מהפרעות שינה שונות. הפגיעה באיכות השינה משפיעה על מצב הרוח, רמת האנרגיות, היכולת לתפקד והבריאות.

מכשיר לחץ דם - לטיפול בלחץ דם גבוה
חשיבות בדיקת לחץ דם באמצעות מכשיר מד לחץ דם הינה חשובה וקרריטית בכדי להילחם בתופעת לחץ הדם הגבוה והסיכונים הבריאותיים הכרוכים בכך.

גיל הזהב-האמנם גיל שכזה?
גיל הזהב יכולה להיות תקופה לא פשוטה להרבה קשישים- ותקופת פריחה לקשישים אחרים. מה חשוב לדעת על תקופה זו וכיצד ניתן להיערך אליה בחוכמה

קלנועיות ומזרוני קינג קויל בגיל השלישי
מבחינה פיזיולוגית-קלנועיות מיטיבות מאד עם הגוף.מרבית הדגמים של כלי הרכב החשמליים והרגילים מסתמכים על מהירות. לעומת זאת, הדגש בקלנועיות הוא על נוחות ויעילות.

מכשיר לחץ דם - של OMRON - הטכנולוגיה המתקדמת בעולם
מכשיר איכותי למדידת לחץ דם של OMRON הוא שייסיע לך לעקוב באופן מדוייק ומסודר אחר ערכי לחץ הדם הגבוה שלך.

איך בוחרים רולטור ?
רולטור נועד לפתור את בעיית הניידות והתנועה של מבוגרים ומוגבלים פיזית. מה ההבדל בין רולטור להליכון ואילו סוגים יש?


עמוד 1 מתוך 2
[1]   [2]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.