אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

הפסקת עישוןגמילה מעישון|גמילה מעישון ביום אחד
גמילה מעישון ביום אחד המלצה,מאות אלפי ישראלים רוצים להפסיק לעשן אך ללא הצלחה,משני סיבות האחת חוסר רצון באמת והסיבה השנייה היא כי אין לנו את הכלים להתמודד לבד עם הפסקת העישון ,הסיבות שאנו רוצים להפסיק לעשן הם בריאותיות וכלכליות

עישון סיגריות אלקטרוניות – היתרונות לבריאות
מידע על הפסקת עישון באמצעות סיגריה אלקטרונית ומידע חשוב על סיגריות אלקטרוניות ועל יתרונותיהן

גמילה מעישון – תהליך מחייב לחיים בריאים
גמילה מעישון מהווה תהליך חשוב לכל מי שרוצה אורח חיים בריא ושיבה טובה, אבל היא כוללת מסע ארוך ומפותל שנוגע בכל האלמנטים הכי רגישים באישיות שלנו – הצורך בהתעסקות במשהו קבוע, יצר ההתמכרות והסתגלות לאורח חיים מסוים.

גמילה מעישון – תהליך מחייב לחיים בריאים
גמילה מעישון מהווה תהליך חשוב לכל מי שרוצה אורח חיים בריא ושיבה טובה, אבל היא כוללת מסע ארוך ומפותל שנוגע בכל האלמנטים הכי רגישים באישיות שלנו – הצורך בהתעסקות במשהו קבוע, יצר ההתמכרות והסתגלות לאורח חיים מסוים.

על סיגריה אלקטרונית
מהי סיגריה אלקטרונית, כיצד היא פועלת, מהם יתרונותיה, העלויות והאם היא באמת עוזרת לגמילה מעישון.

סיגריה אלקטרונית
סיגריה אלקטרונית מהי ?למה עדיף סיגריה אלקטרונית מכל שיטת הפסקת עישון אחרת ועוד !

יתרונות השימוש בסיגריה אלקטרונית
סיגריה אלקטרונית הינה מוצר חדש אשר התפתח בשנים האחרונות. מטרתה להוות תחליף לעישון סיגריות רגילות, והיא פוגעת הרבה פחות בבריאות. עיצובה של הסיגריה האלקטרונית דומה מאוד לסיגריה רגילה או לסיגר, והיא משמשת את המעשן להחדרת חומר הניקוטין בלבד ללא כל תהליך של שריפת הטבק.

מהן סכנות העישון?
חשבתם פעם כמה זמןתצטרכו על מנת להפסיק לעשן? יום, שבועיים וקצת, ארבעה חודשים, שנתיים? עם האצבע על דופק, לא קל להגיד חד משמעית. לחלק מהמעשנים העישון הוא הרבה יותר מסתם תחביב , הוא צורך, ולצערנו, ככל שמתנסים ב"תחביב" הממכר הזה בשלב מוקדם יותר כך מסובך יותר להפסיק איתו.

הפסקת עישון סיגריות - כל הדרכים
בימינו, יש המון שיטות ואופציות להפסיק לעשן, אך איך יודעים בוודאות שזה יעבוד? הרבה מחקרים מראים שזה אוביקטיבי לחלוטין, ולכן רצוי לברר עם מכרים בעלי אופי דומה לשלכם, ע"מ להבין מה סייע להם בגמילה.

איך לעשן ולא לגרום לאחרים לסבול?
מהי סיגריה חשמלית וכיצד אפשר לעשן אותה מבלי לגרום סבל ונזק לאנשים אחרים.

הפסקת עישון- האם דבר אפשרי או מאמץ מיותר? ואיך מפסיקים לעשן?
עישון הינו דבר מזיק, מסוכן ובעל השפעה שלילית על הגוף. למרות זאת אנשים רבים מעשנים ללא יכולת להפסיק. הבעיה העיקרית בגמילה מעישון היא שהמעשן אינו מעונין להפסיק בכך למרות שהוא מודע לסכנות הרבות, וגם אם הוא מוכן להפסיק- מירב הסיכויים הם שהוא לא מסוגל לחדול מההרגל המזיק של העישון.

תופעות לוואי לגמילה מעישון
תופעות הלוואי מגמילה מעישון מרתיעות מעשנים רבים מלהיכנס לתהליך. במאמר זה אסקור את התופעות האפשריות ואראה כי השד אינו נורא כל כך

הפסקת עישון עם סיגריה אלקטרונית - זה בהחלט אפשרי
הפסקת עישון היא תהליך שיכול להיות מיידי או הדרגתי במידה ותעזרו בהמצאה ייחודית - סיגריה אלקטרונית.

תחיו עם הסיגריה האלקטרונית במקום למות מהסיגריה הרגילה
כלי ופיתרון מצוין לגמילה מעישון הוא הסיגריה האלקטרונית.

המצאה מעניינת וחשובה ביותר- סיגריה אלקטרונית
סיגריה אלקטרונית היא ללא ספק אחת ההמצאות החשובות .

הפסקת עישון – כי לא רק המעשנים סובלים
בכל פעם שמדברים על הפסקת עישון בקרב חברים ומשפחה תמיד חושבים שמדובר סביב המעשן עצמו וכל מה שהוא עובר, ואין שאלה – ברור שמי שמעשן סובל ובדרך כבדה יותר מהבריאות אפילו, אלא גם בצורה כלכלית נוראית. קל זה לא אבל מי באמת מבין את הבעיה הגדולה יותר – הוא המעשן הפאסיבי?

סדנאות גמילה מעישון
סדנאות גמילה מעישון כיום הם אינן רק סדנאות המסייעות לגמילה מההרגל המזיק, אלא סדנאות העצמה להתפתחות אישית. סדנאות גמילה מעישון יוצאות מתוך נקודת הנחה שהתמודדות עם הפסקת עישון היא אתגר שיש ללמוד להתמודד איתו והוא דורש מהאדם להסתגל למציאות חדשה בחיים.

מכון גמילה מעישון
הנזק הבריאותי הבלתי ההפיך הנגרם כתוצאה מעישון סיגריות כבר ידוע לכל. האיסור על עישון במקומות ציבוריים רק מחזק את העובדה, כי יש צורך להיגמל מעישון וכמה שיותר מהר.

גמילה מסיגריות
רבים נוטים לחשוב כי טיפולי הפסקת עישון נועדו בעיקר למבוגרים וכמובן שמדובר בטעות. עישון סיגריות מזיק בכל גיל ובכל זמן ולעולם לא מוקדם מדי להתחיל בטיפולי גמילה מסיגריות.

תרופות גמילה מעישון
כבר לא ניתן להתעלם מכך שעישון הפך לתופעה מזיקה שיש למגר אותה עד כמה שניתן. אפילו המכורים הכבדים לעישון כבר יודעים לדקלם את הנזקים הבלתי הפיכים הנגרמים ללב, למערכות הנשימה ולריאות כתוצאה מעישון.

הפסקת עישון בהיפנוזה
גמילה מעישון היא אחת המלחמות הקשות של המאה העשרים ואחת. מחקרים כבר הוכיחו את הנזק הבלתי הפיך הנגרם כתוצאה מפעולת עישון סיגריות, המתבטא במחלות לב, ריאות, כלי נשימה ועלול להגיע עד להתפתחות מחלת הסרטן. שיטות רבות קיימות כיום כדי להגיע למצב של הפסקת עישון.

גמילה מעישון סיגריות
ם בעבר עישון סיגריות היה סמל אופנתי וכולם היו מעשנים כדי להיות חלק מהחבר'ה, היום סיגריות הן כבר לא באופנה. אין שום דבר סקסי ומושך בפעולה שיכולה לגרום לכל כך הרבה נזק בריאותי.

מוערבות רופאים וחברה בגמילה מעישון
מאמר זה מיועד לאותם אנשים שרוצים שאחד מיקירהם יפסיק לעשן. המאמר נותן לכם מידע כללי וראשוני כיצד יש לגשת אל המעשן וכיצד לגרום לו להפסיק לעשן ולשמור על כך שהוא יפסיק לעשן.

תהליך גמילה מעישון – צעד אחר צעד
כדי להצליח באמת להפסיק לעשן יש מספר שלבים שעליכם לעבור. גמילה מעישון היא תהליך ארוך ולפעמים קשה מאוד, כמו כל גמילה מהתמכרות כזו או אחרת.

גמילה מעישון – כל היתרונות הבריאותיים
בתיכון, כשהתחלתם לעשן, זה היה מגניב. הייתה לכם את הקליקה שלכם, הייתם המגניבים. בזמנו לא חשבתם על מה בריא מה לא. אז לעשן זה אולי מדליק, אבל לא בריא.

הפסקת עישון – להפסיק כי רוצים?
כל המעשנים למינייהם, כל פעם אותו תירוץ וכל פעם אותו משפט: "אם הייתי רוצה להפסיק הייתי מפסיק" העניין הוא שזה לא רק שקר גס (לרוב המקרים) אלא גם בעייתיות, כי סיגריות ממכרות, ולא רק את חלקינו – את רובנו המכריע! הפסקת עישון לא הפכה להיות "בעיה" בפני עצמה אם לא היה בעייתי הדבר מלכתחילה.

קבלת ההחלטה על הפסקת עישון
במידה והחלטת שהגיע הרגע להפסיק לעשן, חשוב לדעת לקבל את ההחלטה בצורה נכונה ולאחר שאתה יודע את כל ההשלכות שיש על הפסקת עישון שיכולים להשפיע נפשית על אותו מעשן.

גמילה מעישון בעזרת מכון גמילה
המעשנים למיניהם יודעים שלקום יום אחד בבוקר ולהפסיק לעשן זוהי משימה לא פשוטה, בשביל להפסיק לעשן ולהיגמל מהמנהג המגונה הזה, ישנם מספר אפשרויות, האחת היא להחליט על הפסקת עישון בצורה גורפת ועצמאית ללא פשרות והשנייה היא לפנות למכון שמתמחה בגמילה מעישון סיגריות.

הפסקת עישון אחת ולתמיד
אם גם אתם מאסתם בשנים של הרגלים רעים ועישון טורדני והחלטתם לבצע שינוי משמעותי ואמיתי בחייכם אך לא הצלחתם להתמיד בכך, מומלץ שתשקלו הפסקת עישון שתתאים להתנהגותכם ולאופי שלכם, וזאת כדי שתרגישו שאתם יכולים ליישם אותה בקלות ותוכלו להפסיק לעשן פעם אחת ולתמיד.

הפסקת עישון – למה כדאי להיפטר מהסיגריות
עישון סיגריות הוא הרגל מגונה שכדאי מאד להיפטר ממנו דרך הפסקת עישון או גמילה מעישון. בשנים האחרונות עולה מאד המודעות לגבי הנזקים שנגרמים מעישון, והחשיבות של הפסקת עישון. בזמן העישון אתם מעלים את הסיכון שלכם לחלות במחלות רבות..

הפסקת עישון – כיצד להיפטר מהסיגריות
עישון הוא אחד המנהגים המזיקים ביותר לבריאות ולכיס שהאדם היה יכול לעלות על דעתו. כאשר מתחילים לעשן, קשה מאד לבצע גמילה מעישון או הפסקת עישון. ישנם רווחים גדולים מאד אם מחליטים על גמילה מעישון או הפסקת עישון. הריח הרע נעלם מהבגדים..

גמילה מעישון - להחליט ולהצליח
המהלך של הפסקת עישון הופך להיות לאחד המהלכים הקשים ביותר בחיים. בשל כך, כל מי שמצליח להשיג את המטרה של גמילה מעישון מצליח גם בד"כ לשמור עליה ולהתמיד בעניין. הפסקת עישון יכולה בעיני רבים להיות הצלה של ממש, מאחר ובריאותם מתדרדרת ..

גמילה מעישון – בעיה גלובלית
מהי סיגריה ומה מכילה בתוכה? סיגריה היא מוצר שבד"כ מכיל בתוכו טבק וניתן למצוא בו גם כימיקלים, צמחים ועשבים. ישנן גם סיגריות מרווה שונות. העישון הוא תהליך של שאיפה עמוקה של העשן אל הריאות. בשנים האחרונות החלו להתפרסם מחקרים שגילו שעישון הוא הגורם הישיר ..

הקשר בין עישון ואקנה
עישון גורם לתמותה של 3 מיליון אנשים בשנה בכל העולם. העישון גורם לסוגים רבים של סרטן ולהוצאות של מיליארדי דולרים לצורך טיפולים רפואיים. ניתן לומר כי העישון הוא גורם שלילי לכמעט כל איבר בגוף שלנו אך לפי העובדות הנערמות בעולם לא ניתן ללמצוא קשר בין עישון להתפרצות של אקנה.


עמוד 1 מתוך 1
[1]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.