אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

תוספי מזוןתוסף מזון קפוא כורכום וג'ינג'ר: תוספת עוצמתית לתזונה שלך
גלה את הכוח של כורכום וג'ינג'ר: שלב את תוסף המזון הקפוא והנוח שלנו בשגרה היומית שלך לשיפור הבריאות, הפחתת דלקת והגבר את נוגדי חמצון

דרכי שימוש בעלי צמח מורינגה בתזונה
נסקור את שימושי המורינגה ברפואה המסורתית וניתן מספר מתכונים לשילוב מורינגה בתזונה היום יומית

יתרונות ויטמין C ליפוזומלי
יתרונות ויטמין C ליפוזומלי על פני חומצה אסקורבית קונבנציונאלית.

סכרת, טרשת וצמח הליכוריץ
איך תוסף הליכוריץ יכול לעזור לך עם טרשת העורקים והסכרת?

טיפולים קונבנציונאליים לסרטן ריאות
ניתוח הכולל הסרת הגידול וחלק מן הרקמה הבריאה. ההליכים בהם משתמשים לרוב הם: כריתת מקטע קטן של הריאה הנגועה בסרטן עם שוליים של רקמה בריאה,

סרטן ריאות גרורתי
הכאב הינו התסמין הנפוץ ביותר. לעיתים נדירות מתרחשת התפרצות פתאומית ופתולוגית של כאב ללא היסטוריה למשך כמה שבועות או חודשים כאשר הכאבים מתחזקים עוד ועוד.

סרטן ריאות שלב 4
שלב 4 של סרטן ריאות מסוג תאים לא קטנים מייצרת סימפטומים שכוללים קוצר נשימה, שיעול מתמשך, שיעול עם דם, כאבים בפלג גוף עליון, צפצופים, צרידות והתקפים תכופים של ברונכיטיס, כמו כן חולים בשלב 4 רגישים יותר לדלקת ריאות

סיכויי החלמה ותוחלת חיים בקרב חולי סרטן ריאות
חולים שהתגלה בגופם סרטן ריאות ושאובחנו בשלב המוקדם הם בעלי סיכויי הישרדות גבוהים יותר מאשר אלו שעברו כבר לשלב הגרורתי. כמובן אם מצליחים לאבחן סרטן מסוג תאים לא קטנים בשלב המוקדם ובר ניתוח

דרך חדשנית לטיפול ב- GBM, סרטן מוח עמיד לתרופות
זן נוסף שלסרטן מוח הוא סרטן מסוג מסוג Multiforme Glioblastoma) GBM) הוא אחד הצורות הקשות וחשוכות המרפא שמוכרים כיום ברפואה המודרנית המתקדמת בתחום הסרטן והטיפול בו.

סרטן המוח - דרגות מחלה
יעור ההישרדות והשתקמות ממחלת סרטן המוח מוגדר בדרך כלל כאחוז השורדים בטווח של חמש שנים לאחר שאובחנה המחלה. שיעור ההישרדות בקבוצת אנשים זו תלויה בגורמים שונים: בסוג הגידול, במיקום הגידול, בגודלו ובשלב שבו הוא נמצא

שימוש בהומיאופתיה ושיטות אלטרנטיביות לטיפול בסרטן מוח
אנשים רבים עם גידולי מוח חשוכי מרפא נוטים להשתמש בטיפולים אלטרנטיביים לדוגמת נטילת ויטמינים והומיאופתיה בנוסף לטיפולים הקונבנציונאליים, כך עולה ממחקר שפורסם בכתב העת הרפואי של האקדמיה האמריקאית לנוירולוגיה בשנת 2010.

שיעור ההישרדות אצל חולי סרטן המוח
שיעור ההישרדות מוגדר בדרך כלל כאחוז השורדים בטווח של חמש שנים לאחר שאובחנה המחלה. שיעור ההישרדות בקבוצת אנשים זו תלויה בגורמים שונים: בסוג הגידול, במיקום הגידול, בגודלו ובשלב שבו הוא נמצא.

טיפול אלטרנטיבי לסרטן המוח: דיאטה?!
לפני כ-5 שנים התפרסם מחקר מעניין אשר הודיע קבל עם ועדה כי דיאטה עתירת שומן ודל בפחמימות מאטה התפתחות סרטן המוח בעכברים. הכיצד? ובכן, בבוסטון קולג' זיהו טיפול אלטרנטיבי המבוסס על תזונה לטיפול בסרטן המוח שאינה כרוכה במתן כימיקלים,

כורכומין מגן מהתפתחות סרטן
העולם המערבי התוודע ליתרונות הכורכום והכורכומינואדים אמנם רק לאחרונה אך הצמח עצמו משמש מזה מאות ואלפי שנים כצמח מרפא וכתבלין (גם בנפרד וגם כחלק מתערובות לדוגמת הקארי הצהוב ההודי).

כורכומין מגן מהתפתחות סרטן
העולם המערבי התוודע ליתרונות הכורכום והכורכומינואדים אמנם רק לאחרונה אך הצמח עצמו משמש מזה מאות ואלפי שנים כצמח מרפא וכתבלין (גם בנפרד וגם כחלק מתערובות לדוגמת הקארי הצהוב ההודי).

כורכומין - תקווה חדשה למחלות כבד
מחקר זה מצליח לתמוך בטענות כי הכורכום בעל תכונות של נוגד חמצון ואנטי דלקתי אשר יכול להועיל בטיפול מגוון רב של הפרעות ומצבים כרוניים אשר לא מגיבים לטיפולים קונבנציונאליים או במקביל לטיפול קונבנציונאלי.

כורכומין לטיפול בדלקות וכאב
מחקרים מראים כי מבחינה קלינית כורכומין מסוגל לעכב תהליכים דלקתיים כגון דלקות מפרקים ניווניות בצורה יעילה יותר מאשר קורטיזון או פנילבוטזון (מדכאי מערכת חיסונית), כנ"ל דלקות מפרקים שגרוניות וגם דלקות שלאחר ניתוחים.

הכורכומין ויתרונותיו הרבים
צמח הכורכום בשימוש בקרב עמים רבים בעיקר כתבלין, אך כבר לפני מאות שנים הכירו בתכונות נוספות שלו והרפואה הסינית עשתה שימוש בתכונות הריפוי שלו. לאחרונה גם בקרב קהילת המדענים הכירו בו כצמח מרפא ולא בכדי.

כורכומין BCM-95
היות והתמציות שהופקו בעבר לא סיפקו את המינון הרצוי שיועבר לזרם הדם על מנת לחולל שינויים רציניים בגוף המטופל, פותחה נוסחה חדשה למיצוי שורש הכורכום הקרוי BCM-95. זו נוסחה אשר מעלה את רמת הכורכומין בדם מהר יותר ולאורך זמן ארוך יותר

מה גורם למצב של המוגלובין נמוך בגוף ואנמיה?
המוגלובין הוא חלבון המכיל ברזל והוא מובל בגוף על כדוריות הדם האדומות, ולמעשה הוא האחראי לצבען האדום של כדוריות הדם האדומות. תפקיד ההמוגלובין הוא לשאת חמצן לתאי הגוף דרך מערכת הדם.

אומגה 3
אומגה 3 חומר טבעי שמצוי בזרעי צמח המרווה , תועלות בריאותיות הקשורות בחומצות שומן חיוניות מסוג אומגה3 מצמח המרווה

סרטן הערמונית
הסרטן הנפוץ ביותר הפוגע בגברים הוא סרטן בלוטת הערמונית הידוע גם כסרטן הפרוסטטה, הסרטן פוגע בעיקר בגברים מעל גיל 50, התפתחותו איטית יחסית למחלות כמו סרטן ריאות או סרטן המעי ובשל כך הוא נחשב פחות תוקפני משאר אותם קרצינומות.

סרטן השד
לסרטן השד אין סימנים מוקדמים, כאלה שברורים לעין ומדליקים נורת אזהרה מהבהבת. ברוב המקרים כאשר אישה חשה כאב בשדיים מדובר בד"כ בסיבה הורמונלית.

סרטן ריאות
אחד הגידולים הממאירים השכיחים ביותר הוא סרטן ריאה. הוא נחשב לגורם המוות מספר אחד מכל יתר מחלות הסרטן. הוא גורם למוות בתוך 5 שנים אצל 85 אחוז מהחולים בו.

כימותרפיה
כימותרפיה היא שיטת טיפול המשתמשת בחומרים כימיים על מנת להכחיד תאים סרטניים ע"י פגיעה ביכולת החלוקה שלהם. השיטה מבוססת על טיפול בחומרים אלו במינון מסוים שנועד לעכב התפתחות או להשמיד לחלוטין תאים סרטניים.

האם אומגה 3 הוא תוסף מזון או פשוט מזון ?
קל להתבלבל בין תזונה נכונה לבין תוספי מזון. האם אומגה 3 משתייך לקטיגוריה של תוספי תזונה או שפשוט צריך להקפיד על מנות אומגה 3 צמחית ודגית כדי לשדרג את הבריאות ?

אקולוגיה והשפעתה על אומגה 3 שמן דגים
כיצד המהפיכה התעשייתית קשורה לתחום "תוספי מזון אומגה 3 שמן דגים" המוכרים לנו כיום ?
האם שמן דגים הוא עדיין תוסף מזון אידאלי בעידן של זיהום סביבתי גובר ?

היתורנות שבצריכת מולטיויטמין כתוסף תזונה
מולטיויטמין הינו תוספף תזונה עשיר המאפשר לשמור על מערכות הגוף התקינות ולחזק את בריאות הגוף בכל גיל ובכל תקופה בחיים.

שחיקת סחוס ודלקת פרקים - טיפול טבעי עם מולטיפלקס פורטה
שחיקת סחוסים פוגעת בגברים ונשים כאחד, הסימפטומים הראשונים מופיעים בד"כ לאחר גיל 40 והשכיחות עולה עם העלייה בגיל. כידוע, כל מפרק בגוף האדם מצופה בחלקו הפנימי בסחוס, כאשר זה נשחק יש צורך במולטיפלקס פורטה או תוסף תזונה טבעי אחר לשיפור מצב דלקת הפרקים

ויטמינים ושימוש בתוספי תזונה לספורטאים
תוספי תזונה לספורטאים הינם נלקחים לשם מטרות שונות ובעיקר לשם תוספת אנרגיה ביום יום ובעיקר בעת אימון ותחרות, הגברת תהליכי בנייה ומניעת תהליכי פירוק בשרירים לשם יצירת מסת שריר משמעותית, התאוששות מהירה לאחר מאמץ גופני

אוסמולייט - מזון רפואי
אוסמולייט הוא מזון רפואי חדשני שמיועד לאנשים שזקוקים לתחליפי תזונה, הוא משמש בעיקר את אוכלוסיית בני הגיל השלישי אך הוא משמש גם חולים במחלות קשות או אנשים שסובלים מבעיות עיכול שונות

פיתוח גוף ואבקות חלבון
אבקות חלבון הוא תוסף המכיל כמות חלבון גדולה, ישנם גם חטיפי חלבון, יש שני סוגים של אבקות חלבון ,חלבון שעשוי מסויה וחלבון שעשוי ממי גבינה התוספים מכילים כמויות של חלבון כמה שיותר נקי ועם כמה שפחות שומן.

ויטמינים וחלבונים כתוספי מזון
תוספי מזון הינם דרך טובה להשגת חוסרים בגופכם. אך חשוב לדעת שאין להתבסס עליהם לתמיד וחשוב להתאמן ולהיות בריאים בעלי גוף חזק ויציב. שמור על כושר ואכלו נכון,ף תלכו לתזונאית שתגיד לכם בדיוק מה וכמה לצרוך ואל תעשו דבר ללא התייעצות ממשיהו מומחה. מדובר בבריאות שלכם.


עמוד 1 מתוך 1
[1]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.