אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

מחשבים וטכנולוגיההמקום המושלם למציאת מחשבים מתקדמים ושירות מקצועי
מבוססת בשוק המחשבים התומך בתחזוקת החומרה והתוכנה, השוק המחשבים חלק מתוך רב-מיליארדי הדולרים. עם התפשטות הטכנולוגיה והתחדשות מתמידה של המוצרים

לגייס עובדים ולקבל שירות עם מערכת גיוס עובדים
אחת התחושות שיש לכל מגייסת עובדים זה שהיא לבד. תהליך גיוס עובדים ידוע לכל מגייסת. אך כמו בכל דבר בחיים, לתהליך זה יש הרבה בעיות.

מה לעשות אחרי שימוש במנדף ביולוגי
ניסויים במעבדות יכול להיות מסוכן אם לא עושים אותם נכון,יש חומרים דליקים ומסוכנים. נדרשת מיומנות וניסיון כדי להשלים ניסוי ללא כל סיכון. כל תקלה עלולה לגרום לסכנה לנמצאים במעבדה לכן חשוב בעת מחקר או ניסוי להשתמש במנדף ביולוגי.

דיסק קשיח ומידע מעניין עליו
מחשב, זו יחידה מאוד מורכבת, הכוללת המון רכיבים. בען היתר לוח אם, מאווררים, דיסק קשיח ועוד המון דברים. היום נדבר על דיסק קשיח ונבין את הגורמים שמשפיעים על מגמות פיתוח

מקלדת ועכבר אלחוטי
נמאס לכם להסתבך עם החוטים של המקלדת? רוצים לעבוד בנוחות וביעילות במרחק שמתאים לכם מהמחשב? באתר של טופ קומרס תוכלו למצוא סט מקלדת ועכבר אלחוטי במחירים אטרקטיביים במיוחד.

ציוד בדיקה מחודש (REFURBISHED)
מהו ציוד בדיקה ומדידה (צב"ד) מחודש? האם להאמין לכל אחד שטוען שהציוד מחודש?

מה עושה ציוד יד שניה למחודש? האם לצב"ד מחודש יש אחריות?

פתרונות טכנולוגיים בעולם אינטראקטיבי
לאור החידושים הרבים שחודרים לעולם הטכנולוגי המודרני שלנו, ולאור החידושים שבדרך, הגיע הזמן שמישהו כאן ירים את הכפפה ויביא את היתרונות הרבים האלה אל המרחב הישראלי.

מוצרים אינטראקטיבים למסיבה, להוראה ולכל מטרה
עוד מעט אתם חוגגים בר מצווה או בת מצווה ומתלבטים כיצד לעשות זאת בצורה הטובה ביותר שאפשר. מחפשים דרך להפיק מסיבת בר מצווה בלתי נשכחת ומוצלחת במיוחד, ומחפשים דרך קלה ונעימה של השכרת ציוד לבר מצווה שתאפשר לכם להפיק ממנו את המיטב בכמה שפחות מאמץ.

על מוצרים אינטראקטיביים כבר שמעת?
בלי שנרגיש, ואפילו בלי שרבים יודעים, המוצרים האינטראקטיביים כבר כאן. מדובר בפיתוח טכלוגי שתופס תאוצה ונכנס לכל תחומי החיים שלנו. המושג אינטראקציה בעולם הטכנולוגי המודרני פירושו מערכת יחסים בין האדם למחשב, לתוכנה ולטכנולוגיה.

על חיישני תנועה כבר שמעתם? – הפתיעו את עצמכם
חיישני תנועה הם הדבר הבא בתחום הטכנולוגייה האינטראקטיבית והם כבר כאן. כמו בשיר של מאיר אריאל: "הדלתות מנחשות אותי ונפתחות לי מעצמן" הם מנחשים אותנו ומגיבים לתנועותינו

ארכיון דיגיטלי
במשך שנים רבות שמרו את המסמכים על גבי נייר ועדיין עושים זאת, ארכיון מסורתי. ארכיון דיגיטלי זוהי התפתחות של הארכיון המסורתי. אם שומרים את הנייר מאורגן במבנה מסוים שמיועד אך ורק למטרה הזאת היום בעזרת ארכיון דיגיטלי אפשר לארגן את המידע ולשמור אותו בצורה של מדיה דיגיטלית.

באיזו שפת תכנות כדאי לבנות אתר העלאת קבצים ?
אתרי העלאת תמונות מאפשרי שיתוף של תמונות ברשת , אך העסק הזה אינו פשוט כמו שהוא נראה לבנייה .

מקדש האור – ברגע שתתחילו לשחק במשחק הזה לא תוכלו להפסיק
מקדש האור הנהו משחק מחשב מאוד מיוחד מההיבט של צורת השליטה בו. במשחק זה, שחקן אחד משחק בשתי דמויות מרכזיות ומתאמץ לכוון אותן בכל שלב לעבר נקודת הסיום.

מסך למחשב נייד
בכתבה זו ניתן להבין מה זה מסך של מחשב נייד ומה קובע את המחיר של המסך בשוק.

פיתוח אפליקציות- העתיד כבר כאן
התקציב של החברה שלכם מוגבל ואתם מתלבטים בין פיתוח אפליקציות לאנדרואיד או אייפון לבין העלאת אתר מושקע לרשת? זו אכן התלבטות. בגדול מומלץ שלכל חברה ובית עסק, קטן או גדול תהיה נוכחות מקוונת

תיקון אייפד – כיצד מתבצע תיקון אייפד איטי במיוחד?
האייפד תקול? בוא לקרוא מה צריך לעשות כדי לתקן אותו ! תלמד כיצד מתבצע תיקון אייפד וקבל מספר טיפים שיעזרו לך !

טכנאי מחשבים – מה צריך כדאי להיות טכנאי מחשב מוצלח?
טכנאי מחשבים הוא בעל מקצוע אשר הינו נושא באחריות על איתור בעיות טכניות במחשבים אישיים – או ברשתות מחשבים – כמו גם על פתירתן של בעיות אלה בצורה יצירתית, מהירה ויעילה.

תיקון מחשבים ברמת רכיב
תיקון מחשבים מתחלק לשני סוגים עיקריים: ישנן תקלות שמקורן במעין מערכות-משנה

סריקת מסמכים – ניהול מסמכים בארכיון דיגיטלי חכם
עסקים בני ימינו מהווים חבילה של מידע בתוספת מוצר או שירות אותו הם מוכרים ללקוחות הזקוקים לפתרונות שלהם. עסק ללא ידע אינו יכול להכיל לקוחות. הידע של העסק או הארגון קיים במוחות הבעלים והעובדים, אך הוא קיים גם בניירת ובמסמכים שונים הנמצאים במשרדי העסק או הארגון.

תוכנה להנהלת חשבונות בענן החששות והפתרונות
קבלת שירותי תוכנה להנהלת חשבונות בענן אמנם מאפשרת מצד אחד, לרואה החשבון של העסק, לעבוד על תוכנת הנהלת החשבונות של העסק ממשרדיו. אך מצד שני מעלה חששות בבעל העסק, לגבי יעילות העבודה של אנשי הנהלת החשבונות, הן מבחינת ממשק המשתמש והן מבחינת אבטחת המידע.

על יעילות העבודה בתוכנה להנהלת חשבונות
יעילות העבודה בתוכנת הנהלת החשבונות ניתנת לבחינה בשני נושאים עיקריים, היכולת להגיע למידע המבוקש בזמן הקצר ביותר והיכולת לרשום נתונים לתוכנה או לקולטם ממקורות שונים במאמץ הנמוך ביותר.

קורס QA
קורס QA, מהם סוגי בדיקות התוכנ ה ורמות בודקי התוכנה. מהם ההכשרות המתאימות וכיצד ניתן לרכשו את המקצוע.

אבחון מלריה באמצעות ראייה ממוחשבת
חוקרים בכירים בחנו את השימוש באמצעי טכנולוגית הראייה הממוחשבת ובקרת איכות אוטומטית, לצרכי אבחנה מיקרוסקופית של מחלת המלריה.

השילוב בין תוכנת הנהלת חשבונות למערכת שיתוף מידע – מאמר שני בסידרה
במאמר זה נעסוק בהיבטים שונים של הקשר בין תוכנת הנהלת החשבונות למערכות הדואר האלקטרוני של אווטלוק וגוגל מייל, לרבות התיאור של שימושים שונים שניתן לעשות בשילוב זה.

השילוב בין תוכנת הנהלת חשבונות למערכת שיתוף מידע – מאמר ראשון בסידרה
במאמר זה נעסוק בהיבטים שונים של הקשר בין תוכנת הנהלת החשבונות למערכת שיתוף המידע, לרבות התיאור של שימושים שונים שניתן לעשות בשילוב זה.

תוכנת הנהלת החשבונות כתוכנה לניהול הקשר עם הלקוחות
עולם התוכנות המודרניות להנהלת חשבונות שהתפתח בשנים האחרונות, מציע מספר תוכנות אשר בנוסף ליכולות המתבקשות לצורך שירותי ניהול החשבונות של העסק, כוללות גם כליים לניהול היומיומי של העסק מול לקוחותיו.

על החשיבות של תחזוקת אשראי ואובליגו ללקוח בתוכנת הנהלת החשבונות
רבים נוטים להתעלם מהחשיבות של תחזוקת האשראי והאובליגו ללקוח בתוכנת הנהלת חשבונות. מאמר זה נועד להמחיש כי המאמץ לתחזוקת נתונים אלה קטן ביותר לעומת היתרון הנובע מכך למשתמש בהקטנת הסיכון בבואו למכור מכירות המשך ללקוחותיו.

ראייה ממוחשבת - רואים את השכלול בעיניים
ראייה ממוחשבת מאפשרת בדיקה יסודית ומהירה. תהליך הייצור כרוך בתהליכים רבים מאד, שיכולים להתייעל בצורה רבה מאד, הן מבחינת זמן העבודה והן מבחינת האיכות באמצעות ראייה ממוחשבת

חשיבותו של ממשק המשתמש בבחירת תוכנת הנהלת חשבונות
מאמר זה הוא מאמר המשך לסדרת מאמרים בהם אנו עוסקים בשיקולים שבבחירת תוכנת הנהלת חשבונות לעסק. והפעם נדון בחשיבות ממשק המשתמש מבחינת תחזוקת הנתונים ואיחזורם.

עיבוד תמונה
עיבוד תמונה הפך בעשור האחרון כלי שימושי ביותר לאנשים פרטיים וחובבנים אך גם לבעלי מקצוע ולמוסדות רבים. האופציות הרבות שניתן לבצע על ידי התוכנות השונות, מאפשרות לבצע את הבלתי יאומן. הטכנולוגיה החדשנית הזאת ממשיכה להתפתח יותר ויותר עם הזמן.

החשיבות האסטרטגית של בחירת תוכנה להנהלת חשבונות
מאמר זה הוא מאמר שני בסדרת מאמרים בהם אנו עוסקים בשיקולים שבבחירת תוכנת הנהלת חשבונות לעסק. הפעם נבהיר את המשמעויות ארוכות הטווח של בחירת תוכנת הנהלת החשבונות לעסק.

בחירת תוכנת הנהלת חשבונות לעבודה בענן
המעבר לתוכנת הנהלת חשבונות בענן נותן מענה לאוסף של צרכים שעד היום רק ארגונים גדולים יכלו לקבל מענה הולם עבורם. עם זאת בתהליך הבחירה של תוכנת הנהלת חשבונות בענן יש לכלול מספר שיקולים תפעוליים.

טכנאי מחשבים לפרמוט המחשב

במאמר זה אסקור לכם בקצרה את הסיכונים בהתקנת מערכת הפעלה שאינה חוקית, ואסביר לכם כיצד ניתן לחסוך בכסף ולא להזמין שירות טכנאי מחשבים עד הבית, ולקבל טכנאי מחשבים שיפרמט לכם את המחשב באמצעות הדרכה בטלפון

טכנאי מחשבים לגיבוי המחשב
מאמר זה נועד על מנת לתת לכם מידע רב ערך שלא יסולא מפז, אודות ביצוע גיבויים למידע שלכם במחשב, לא פעם קורה לנו תקלה במחשב והחומר שנמצא על הכונן הקשיח נמחק בעקבות וירוס ושאר המזיקים, לכן במאמר הזה אסביר לכם את חשיבות הגיבויים שנדרשים לעשות במחשב.

פתרון הטוקניזציה לעמידה בתקן PCI של קרדיט גארד הוטמע באל על
אל-על בחרה בפתרון טוקניזציה של קרדיט גארד על מנת לעמוד בתקן PCI של חברות כרטיסי האשראי

זיווד אלקטרוני בצבא
צהל הינו גוף גדול הצורך ומספק עבודה רבה. הוא גוף שיש לו תזרים מזומנים קבוע ותקציב מנופח אשר מאפשרים לו גם לספק ודרוש את המשאבים הדרושים לו כגוף גדול ומרכזי במדינת ישראל..

פתרונות ניהול מלאי ובקרה מורחבים לתוכנת קופות גזית
החטיבה הקמעונאית של וריפון ישראל תהיה המפיצה הרשמית של פתרונות ניהול מלאי ובקרה מבוססי RFID של חברת RFKeeper , המתמחה בפתרונות ניהול מלאי, שרשרת אספקה ומניעת אבדן ברשתות מסחר ואופנה בישראל.

בחירת מצלמות אבטחה המתאימות לתקציב שלך
כאשר אתה רוצה להתקין מצלמות אבטחה לבית או מצלמות אבטחה לעסק הדבר הראשון הוא לבדוק מה הדרישות הספציפיות שלך ממערכת האבטחה. אנשים חושבים שלהוציא סכומי עתק על מצלמות אבטחה כדי לרשת את העסק או הבית או כל מקום אחר שיקר לכם.

עובדים מהבית בעקבות המחשב:
התפתחות של הטכנולוגיה מאפשרת למספר רב יותר של אנשים לעבוד בביתם לפחות חלק מימי השבוע. יש להתפתחות זו יתרונות וחסרונות.

קרדיט גארד הרחיבה את מערך אחסון שירותי הסליקה
קרדיט גארד בשיתוף מטריקס השלימה פרוייקט לשדרוג והרחבת מערך איחסון שירותי הסליקה

הקמת מערכת מחשבים בארגון
בכל ארגון מוקמת תשתית מחשוב שהיא הבסיס עבור רשת של מחשבים בה כל המחשבים מגיעים לשרת ויוצרים קשר גם מחוץ לארגון באמצעות נקודת חיבור לרשת.

תעשיית הייצור האלקטרוני בצל התחרות מהמזרח
המעבר המאסיבי של מפעלי הייצור של ציוד אלקטרוניקה מאיים לחסל את הייצור במדינות המערב ובישראל. האם ניתן להתמודד עם הצונאמי מהמזרח הרחוק?

mobile air mouse
אפליקציה לשליטה על המחשב בעזרת האייפון mobile air mouse היא לדעתי אחת הטובות ביותר לשליטה על המחשב מהכיסא או מהמיטה אחרי יום עבודה קשה. אחרי יום ארוך וקשה, הפעלתי את המחשב ולא היה לי כוח להתחיל להזיז דברים והכל, אז לקחתי את האייפון, נישכבתי במיטה, והפעלתי הכל מרחוק.

מצלמות אבטחה | מצלמות במעגל סגור
מגוון רחב של מצלמות אבטחה, ומצלמות נסתרות לבית ולעסק שירות התקנה מקצועי בכל חלקי הארץ, לתיאום פגישת ייעוץ אבטחה, חייגו 057-9453422

האם אתם צריכים Wms או שאתם יכולים להסתפק במודול ניהול המלאי של מערכת ה- Erp שלכם?
מערכת WMS היא מערכת מנחה להבדיל ממערכת מונחה, וככזו היא יודעת להנחות את המשתמש לבצע את תנועת המלאי הנכונה, בזמן הנכון, בכמות הנכונה ולמיקום הנכון.

למה אנחנו מתכוונים כשאנחנו אומרים, מערכת רב חברתית
הצורך התפעולי והניהולי, לניהול קבוצת חברות במערכת הממוחשבת, אינו מסתכם ביכולת הטכנית של השרת והתוכנה, להקמת מספר בלתי מוגבל של חברות. שכן לרוב יש קשרי גומלין בפעילות העסקית בין חברות אלו, מה שצריך לבוא לידי ביטוי בתהליכי העבודה המיושמים במערכת.


עמוד 1 מתוך 1
[1]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.