אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

לימודים וחינוךעשייה אקדמית בארץ החדשנות: תובנה על הסביבה המלומדת בישראל
ישראל, המכונה לעתים קרובות "אומת הסטארט-אפ", משמשת כפרגון להצטיינות אקדמית ומרכז לקידום טכנולוגי. המיזוג הכובש של מסורת עתיקה ומחקר מודרני מושך אליו חוקרים מרחבי העולם, הנמשכים לתרבות המגוונת וההיסטוריה הענפה שלו.

ניווט במבחן הפסיכומטריה הישראלי: מדריך מקיף
היציאה למסע לכיבוש מבחן הפסיכומטרי הישראלי יכולה להיות מאתגרת ומתגמלת כאחד. מדריך זה נועד לספק לך הבנה מעמיקה ואסטרטגיות יעילות להתכונן לבחינה מכרעת זו, מפתח לפתיחת דלתות ההשכלה הגבוהה בישראל.

כתיבת מאמרים אקדמיים
מאמרים אקדמיים הם עמוד השדרה של התקשורת האקדמית; הם מאפשרים לחוקרים לחלוק את תגליותיהם, לדון במה שכבר נכתב ולהוסיף לדיונים המתרחשים בדיסציפלינות שלהם.

המדריך השלם לכתיבת עבודות סמינריוניות מנצחות
במערכת החינוך האקדמית, עבודות סמינריוניות מהוות את אחד הרכיבים המרכזיים בהערכת יכולת המחקר והפיתוח של תלמידים בשלבי התואר הראשון והשני.

מורה להוראה מתקנת רמת גן
מאמר זה עוסק בחשיבותה של הוראה מתקנת (מותאמת) כדי לצמצם פערים העולים מול הכיתה במהירות וביעילות ועל היתרונות של שיטות למידה חוייתיות ואקטיביות.

מדוע כדאי ללמוד פיתוח מנהלים
במאמר אסקור בקצרה מה היא מנהגיות טובה ומה היא מנהיגות מזיקה. ואיזו תרבות ארגונית מומלץ לקדם.

מחקר איכותני
נדמה שהאמהות מוצגת כחלום של כל אישה וכמרכז הנשיות אך יחד עם זאת, נראה שאמהות בחברה המערבית המודרנית נדרשות להתאים עצמן למודל בלתי אפשרי של אם שכל חייה הם המשפחה שלה, אך במקביל גם לבעלה, לקריירה וכדומה

ללמוד בעזרת בובות
המלצות החינוך החדשות ממליצות לשלב משחקי למידה בגן הילדים, כשהנפוץ בינהם הוא בית בובות. הכנסו לקרוא כיצד ניתן ללמד בעזרת בובות.

לימודי פוטותרפיה
קורס פוטותרפיה הוא קורס מרתק המתאים לקהל המעוניין להעשיר את רמת הידע שלו בתחומים אשר קרובים לתחום העיסוק הנוכחי שלהם.

לימודי אנגלית בלונדון – איך זה עובד?
אם חיפשתם לימודי אנגלית בלונדון, בתי ספר ללימוד אנגלית בבריטניה, מציעים כיתות קטנות המנוהלות בידי מורים שעברו הכשרה מיוחדת ללימוד מי ששפת האם שלהם אינה אנגלית.

קמפוס למצויינות בחינוך
"קמפוס "שובו" לטכנולוגיה,מדעים וערכים מפעיל מיזמים חינוכיים בתחום המדע והיהדות,במטרה לשפר את מצבם של אלפי בני נוער בישראל הזקוקים לתמיכה ולסיוע בתחומי הטכנולוגיה

קורס לינוקס
קורס לינוקס נועד על מנת להכשיר אנשי מחשבים ותכנות לעבוד בסביבת הפעלה של לינוקס, אחת ממערכות ההפעלה הנוחות הפופולאריות ביותר בקרב מתכנתים ואנשי IT, המאפשרת ניהול של סביבת עבודה בתוך ארגונים וחברות גדולות.

" מחונן או לא מחונן " , זאת השאלה !
הורים רבים מתלבטים בשאלה האם הילד/ה שלהם מחונן /ת, האם כדאי להכין אותו/ה למבחני האיתור לתלמידים מחוננים כדי שיזכו לאותו סל יוקרתי ומבטיח ?!
על שאלה מסובכת זו אנסה לענות בשורות הבאות .

מכללות או אוניברסיטאות- איפה כדאי יותר ללמוד?
מזה מספר שנים אנו רואים שהסוגיה בדבר לימודים במכללות או באוניברסיטאות עודנה על הפרק ומעסיקה כיום פלח לא קטן בציבור הישראלי.

ההיגיון שמאחורי המספרים
"אמריקה במספרים - שם של תוכנית שרצה בימים אלו בערוץ המדע. העולם במספרים מהו ההיגיון העומד מאחורי השיטה החשבונית שלנו.

מה לומדים היום?
אפשר להצליח בלי לימודים? לפי כל אומדןכמעט למעלה מ 40% מהישראלים למדו או לומדים לתואר ראשון, ולכן כבר שאנו מגיחים אל העולם המשפחה מתחילה לעלות ציפיות שנוגעות לעתיד המקצועי שלנו.

חשבי שכר בכירים לעתיד
רוצים להתחיל ללמוד? חשים שזה הזמן? אולי באמת כדאי לעשות צעד? כפי שידוע לכולנו, היום כמו שידוע לימודים הם השלב הכי נחוץ למענכם. ומי שלא לומד נשאר מאחור. נניח ואתם רוצים להיות פסיכולוגים או פסיכיאטרים? הדרך שלכם לשם עוברת במוסדות אקדמאים. אז למה אתם מחכים?.

אבא רוצה שתהיה רופא?
יש שיגידו שצעירים לא צריכים להוציא תעודת בגרות בשביל להתפרנס. לרוב תעודות בגרות לא תמיד מעידה על הסיכוי להצלחה בחיים, אבל ציון טוב בבגרות זאת כוכבית בולטת בקורות החיים והכי חשוב- יתרון נהדר לרוצים ללמוד באוניברסיטה .

גריל גז – איך זה עובד?
צלייה חיצונית היא שיטה מאוד נפוצה ופופולארית של בישול. למעשה רבים בישראל גילו את הפוטנציאל שיש בגריל גז

פורטל - TOSTUDY יתרונות ידיעת השפה הצרפתית
ידיעת שפה בינלאומית היא תמיד יתרון ניכר. מעבר לעובדה כי צרפתית היא שפת האהבה והרומנטיקה בידי רבים בעולם, הצרפתית היא שפה בינלאומית והיא מדוברת על ידי מספר רב של אנשים ברחבי העולם.

Global one- לימוד אנגלית למבוגרים
בעולם שלנו אין אחד שלא יודע שאנגלית הינה השפה המדוברת ביותר כיום והיא רק תופסת תאוצה מיום ליום.

מתלבטים מה ללמוד? כל המידע אודות לימודים
תעודת התואר הראשון ניתן לתלמידים שגמרו את מטלות התואר שלהם בהצלחה, תואר זה ניתן בד"כ במסגרת שנמשכת לאורך תקופה של שלוש שנים אך קיימים לימודים לתואר ראשון שאורכים גם ארבע שנים ואפילו 5 שנים כמו לדוגמא נסיבות של לימודי ארכיטקטורה.

לקויות למידה משלב החשד ועד הטיפול
מידי שנה מאובחנים עשרות אלפי תלמידים כבעלי לקויות למידה. האומדן הוא כמעל לעשירית מהתלמידים. לא כל התלמידים סובלים מלקויות למידה באופן שווה, ישנם סוגים שונים של לקויות למידה על דרגותיהן השונות. .

הפרעות קשב וריכוז בקרב ילדים
תופעת הפרעות קשב וריכוז היא אחת מהנפוצות ביותר בקרב ילדים. להפרעות אלו ישנן השלכות רבות שקשורות להתפתחותם של הילדים, לעתידם ההתנהגותי, הלימודי ואף הרגשי, ועם השפעות רבות.

לימודי מוזיקה – מתאים לכל גיל
מוזיקה היא ללא ספק תחום חוצה גילאים. מוזיקה מדברת אל כולם, משמחת או מעציבה, ובכל מקרה, גורמת לנו להרגיש. אבל אצל חלקנו, מוזיקה היא דרך חיים. אז אם גם אתם מרגישים שמוזיקה היא בדמכם, כדאי שתשקלו לפנות לבית ספר למוזיקה, על מנת לבדוק אפשרות להתפתח בתחום.

לקויות למידה- סיפור הצלחה
אם בעבר ילדים שסבלו מלקויות למידה סבלו מהצקות חוזרות ונשנות וזכו להתנהגות משפילה ולא מבינה הן מחבריהם לכיתה והן ממערכת החינוך בראשות המורים המלמדים ואף מההורים, היום אין זה המצב.

פורטל ToStudy הסבה מקצועית
הסבה מקצועית מיועדת לרוב לבעלי תואר ראשון אקדמי שלא מצאו עבודה בשוק התעסוקה ומעוניינים לקחת קורס מקצועי שיקנה להם ידע בתחום לימודים חדש בעל אופציות

הנדסת תוכנה – לראש ההומאני
אין מה לומר, כבוגרת מגמה ספרותית שמעולם לא הייתה בה עצם ריאלית אחת לרפואה, החוורתי קשות כאשר התחלתי לקרוא על מקצוע הנדסת התוכנה, כי זה נראה מאד מסובך, אלא אם כן נולדתם עם תוכנה ביד ואתם מבינים את כל המונחים בהם הם משתמשים

מדעי המחשב, העתיד של כולם?
מדעי מחשב היא אחת הפקולטות הפופולאריות ביותר למרות היותה חדשה באופן יחסי. תחום מדעי המחשב התפתח יד ביד עם התפתחות תעשיית ההיי טק והדרישה שיש בשוק לאנשי מקצוע בעלי ידע וכשרון בתחום

למה אני רוצה שהבן שלי ילמד הנדסת מכונות
כשהבן שלי הודיע לי שהוא רוצה ללמוד הנדסת מכונות, לא ידעתי אם לבכות או לצחוק, אבא שלו עורך דין ואני רופאה מנתחת אז למה הילד שלנו רוצה ללמוד הנדסת מכונות?

איך מכינים את הילד לשנה הבאה?
עבור כל ילד, המעבר משנה לשנה מלווה בהתלבטויות רבות ובחששות עצומים. עבור הילד, המעבר משנה לשנה, ובעיקר מן הגן לכיתה א', הוא שינוי משמעותי מאוד וכמו כל אחד, החשש משינוי הוא עצום

TOSTUDY- איך בוחרים מקצוע ללימודים?
לבחירת מקצוע ותחום לימודים ישנה השפעה מכרעת על החיים. זאת ההחלטה הראשונה עבור רבים שקבלתה היא בידי המקבל בלבד ותהיה לה השלכה

לימודי אנימציה ותלת מימד
לימודי אנימציה, פיתוח קריירה כאנימטור. סקירה כללית על המקצוע.

נטורופתיה – טיפול שנעים לעבור
משמעות המילה נטורופתיה היא רפואה טבעית, וכשמה כן היא, זוהי רפואה שמשתמשת רק בחומרים טבעיים לצורך הטיפול, וכל הדרכים בעזרתן היא עושה את עבודתה הן דרכי טבעיות.

רכיבה טיפולית כמקצוע מרתק ויוצא דופן
ישנם מגוון מקצועות טיפולים שונים עליהם נפרט בקצרה במאמר זה, אך אחד המקצועות הייחודיים והמרתקים ביותר הינו רכיבה טיפולית.הסיבה לכך שמדובר על עיסוק כה מיוחד הוא הקשר הנוצר לא רק בין המטפל למטופל אלא גם בין שניהם לסוס המהווה כלי טיפולי.

היום יותר מבעבר: לימודי משפטים שומרים על מעמדם
לימודי משפטים תמיד היו מסלול נחשק מאוד, לא רק בישראל אלא בכל העולם. לימודי משפטים מבטיחים קריירה מקצועית מאתגרת, בעלת אפיקי התקדמות שונים.

הזדמנויות קידום לבוגרי מנהל עסקים
בפני בוגרי מנהל עסקים עומדות שלל אפשרויות תעסוקה המציעות ניהול בעידן הדיגיטאלי.

השלמת בגרויות
תלמידים רבים מגלים כי על מנת שיוכלו להתקבל ללימודים גבוהים באחת מהאוניברסיטאות או המכללות, הם נדרשים תחילה להירשם לקורס השלמת בגרויות במקצוע אחד או יותר.

הסטוריה מקוצרת של המפות
איך נוצרו מפות? איך עשו מפות לפני שנים? מהמפות שלמדנו בעזרתן בשיעורים בבי"ס עד למפות באינטרנט.

למה צריך GMAT
מבחן הGMAT הוא הכלי שבעזרתו המוסדות האקדמיים בוחרים את הסטודנטים שילמדו MBA - תואר שני במנהל עסקים.

אקסיום- גוף האדם בראי האומנות והשפעת החברה על דימוי הגוף
האמנות היא רב-תחומית ורב-כיוונית ומתפקדת תוך מעורבות של הצופה, היצירה ומרחבים מגוונים בו מוצגת/ים יצירת/ות האמנות.

פאונדרס- בחינת חוקתיות חוקים בהתאם לחוקי היסוד
בחוקתיות החוקים באים לידי ביטוי 2 חוקי יסוד:

*חוק יסוד חופש העיסוק - קובע כי הזכות לחופש העיסוק משוריינת.

*חוק יסוד כבוד האדם וחירותו - קובע כי הזכות לכבוד וחירות משוריינת (מהותית).

בחוק יסוד כבוד

קורס ספרדית אונליין
ספרדית היא שפה עם הרבה היסטוריה שלמה המכילה תרבות של ריקודים, מאכלים, קרנבלים, ואנשים שמחים.

המרחב הציבורי – עכשיו בחוג לאמנות במכללת אורנים
"הקורס הוא מעגל עיון והעמקה בשאלות שעלו במהלך הקיץ האחרון בקשר ליחס שבין המרחב הפרטי והציבורי, לעיצוב של המרחב הציבורי והסימנים ההופכים אותו שלנו או של אחרים.

לימודים לתואר ראשון ושני
לימודים לתואר ראשון הם חובה בימינו, כיוון שקשה מאוד להשיג משרות טובות ללא תואר. תואר מקנה לא רק קבלה למשרה מבוקשת או נחשקת אלא גם שיפור בשכר

תוכניות הסבת אקדמאים לצורך שילובם במערכת החינוך
קיימים מסלולים רבים, המוצעים, במסגרתן של מכללות רבות וכן אוניברסיטאות שונות, המאפשרים לבעלי תואר אקדמי לעבור הכשרה מתאימה בתחום החינוך ולקבל תעודת הוראה, לדוגמא, תוכנית הסבת אקדמאים להוראה.

תוכניות הסבת אקדמאים לצורך שילובם במערכת החינוך
קיימים מסלולים רבים, המוצעים, במסגרתן של מכללות רבות וכן אוניברסיטאות שונות, המאפשרים לבעלי תואר אקדמי לעבור הכשרה מתאימה בתחום החינוך ולקבל תעודת הוראה, לדוגמא, תוכנית הסבת אקדמאים להוראה.

קורס יועצי מס
קורס יועצי מס מאפשר לכל התלמידים להשתלב בסיומו, במגוון רב של מקומות תעסוקה.
בסיום הקורס, יוכל כל תלמיד להבין לעומק את החוקים השונים של פקודות המס ולהיות בעלי ידע חשבונאי מעמיק.

תחומי עיסוק של הבוגרים בקורס לימודי עיצוב גרפי
בקורס לימודי עיצוב גרפי אתם מתמקצעים בתכונות גרפיות שונות המעניקות לכם בסיס רחב לפיתוח קריירה בתחום העיצוב הגרפי הן כשכירים והן כעצמאיים (לאחר שרכשתם ניסיון תעסוקתי כמובן).

תחומי העיסוק של המעצב הגרפי
תפקידו העיקרי של המעצב הגרפי הינו להיות האיש המעניק חזות ויזואלית לכל מטרה, בין אם מדובר בעיצוב לוגו חברה,עיצוב מודעת פרסום לעיתון או האינטרנט ואפילו עיצוב קטלוג מוצרים שונים.


עמוד 1 מתוך 2
[1]   [2]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.